Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#126352 30/01/2004 19:24
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał tomimi:
[qb]Drodzy Panowie ELENES i HAGI!!!
Czy mozecie w koncu skonczyc ta bzdurna polemike ktora ma tak daleko do fachowej analizy jak Elenesowi do mistrza ortografii.

Jesli chcecie sobie tak bzdurnie polemizowac blablajac nie podajac zbyt wiele faktow tylko wyzywajac sie na wzajem to piszcie sobie prywatne posty BARDZO WAS O TO PROSZE

A tak na marginesie ELENES nie to zebym byl upierdliwy ale nie moge Cie czytac nie ze wzgledu na to co piszesz (szanuje Twoje posty oprocz takich prostackich polemik) ale jak piszesz! NIE z czasownikami pisze sie oddzielnie i taka rada zwroc na to uwage bo czytajac Cie trace caly do Ciebie szacunek bo mam wrazenie ze czytam dziewieciolatka.[/qb]
Nie zebym sie czepial, ale skoro juz zwracasz uwage elenesowi to sam pisz poprawnie...
Nawzajem piszemy łacznie :rolleyes:

Bonus: Unibet
#126353 30/01/2004 19:24
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Federer-Safin 1 1.5 (prof)
Henin-K.Clijs 1 1.53 (prof)
Brya/Brya-Llod/San 1 1.7 (prof)

POWODZENIA

ps murgenik, wypraszam sobie nazywania mnie i innych forumowiczow glupkami i lepiej poczytaj dokladnie o tym meczu van Lottuma

#126354 30/01/2004 19:57
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
Quote
Oryginalnie wysłał Ða Bartek:

.[/qb]
Nie zebym sie czepial, ale skoro juz zwracasz uwage elenesowi to sam pisz poprawnie...
Nawzajem piszemy łacznie :rolleyes: [/QB][/QUOTE]

Racja juz poprawilem.Dzieki!

Tak szczerze mowiac od Admina oczekiwalbym raczej reakcji na jakosc i poziom postow wymienionej dwojki niz reakcji na iz ktos zwrac uwage, badz co badz powinno byc to Twoje zadanie.

Udanego typowania finalu.Pozdrawiam

#126355 30/01/2004 21:13
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Jakosc postow? Czlowieku ze tak powiem z calym szacunkiem czy my sie wyzywamny od takich albo innych? Przedstawiamy swoje argumenty. Jakbys niezauwazyl 95% mojego posta dotyczy tenisa, wiec o co ci chodzi. To forum dyskusyjne, nie jade w swoim poscie hagiego tylko obalam jego argumenty ktore wydaja mi sie smieszne. A co moze chodzi ci o te pare bledow ortograficznych straszzzne... Wiec jakiej reakcji zes oczekiwal..???? :eek:

#126356 30/01/2004 21:19
Dołączył: Dec 2003
Posty: 140
C
member
member
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 140
Federer - Safin 1 :5gw:

Federer wygra na pewno, Safin jedynie może serwisem coś zdziałać, bo Fedek inaczej wymiata.
Dzisiaj Ferrero pokonał bez większego wysiłku, popełniając nie mało błędów.
Fedek to talent, bez trenera sobie wygra AUSOPEN;
dlaczego nie, heh?

#126357 30/01/2004 21:35
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał tomimi:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Ða Bartek:

.[/qb]
Nie zebym sie czepial, ale skoro juz zwracasz uwage elenesowi to sam pisz poprawnie...
Nawzajem piszemy łacznie :rolleyes: [/QB]
Racja juz poprawilem.Dzieki!

Tak szczerze mowiac od Admina oczekiwalbym raczej reakcji na jakosc i poziom postow wymienionej dwojki niz reakcji na iz ktos zwrac uwage, badz co badz powinno byc to Twoje zadanie.

Udanego typowania finalu.Pozdrawiam[/QB][/QUOTE]

A czy ja jestem adminem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#126358 31/01/2004 00:23
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
When I go too far to take the ball I felt so much pain. And also to recover to go to the other ball (change direction) was very difficult, so I feel pain like all the time."
Oto co powiedzial Ferrero, po meczu. I cale wytlumaczenie gladziutkiego zwyciestwa federera.
Pewnie i tak by wygral z ferrero, ale niezachwycajcie sie az nadto tym zwyciestwem. Bo naprawde niebylo wnim nic nadzwyczajnego. Pozdro

#126359 31/01/2004 00:58
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam,

Finał belgijski zapowiada się ciekawie (jak zawsze).W H2H prowadzi Clijsters 9-8 , lecz Justine wydaję mi się lepsza w tym wielkoszlemowym turnieju :

- Clijsters gra z lekką kontuzją kostki
- Justine zapewne jest świeższa od swojej rodaczki i to też może mieć wpływ na końcowy rezultat.

Henin - Clijsters 1 @1.53 [ Prof]

#126360 31/01/2004 01:12
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Witam.
Finał wg mojego mniemania wygra u kobiet-Clijsters,natomiast u facetow federer pokona safina.Safin pokazał arakter jednak z federerem to inna bajka.Tu nie wystarczy mocny serwis i atomowe uderzenie z forhendu a i maratony ktore przeszedl musi juz odczuwac..Jesli roger bedzie gral wiecej serw/wolej to powinien wygrac 3-0 ,jesli zacznie kombinacje z lini koncowej to tez wygra ale 3-1 hehe prosta matematyka i tyle.Bilans pojedynkow rowniez wskazuje kto tu powinien wygrac ,a safin do finałow w australi ma cienka psychike wystarczy pprzypomniec porazke z johansonem.t.Rusek juz dosc namieszal i czas jego dobiegl konca.

#126361 31/01/2004 02:36
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
Proste pytanie: o której naszego czasu jest finał kobiet?
Typ oczywisty to Henin, ale chcę to zobaczyć.
Czy podana na LIVESCORE 2.30 to nasz czas?

#126362 31/01/2004 03:00
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
Proste pytanie: o której naszego czasu jest finał kobiet?
Typ oczywisty to Henin, ale chcę to zobaczyć.
Czy podana na LIVESCORE 2.30 to nasz czas
3:35 TVP1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#126363 31/01/2004 03:10
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
Dzięki MICHAŁ450.
Brawa dla wytrwałych i tych co reagują na budzik, ja mam od tygodnia kuponik z którym czekam na HENIN (jeszcze za 3,0 w PROF). Jestem dobrej myśli i pewnie kiepsko prześpię ze 3 godziny, ale nad ranem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Sztama z tymi co dali na ładniejszego z belgijskich potworków. No chyba że któryś z Was jest kobietą to wtedy wielkie SORRY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#126364 31/01/2004 11:39
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
No i "Panie Maniek" wpadło 10 starych baniek !!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#126365 31/01/2004 16:22
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Albo 3-0 dla Feda albo 3-2 dla Marata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#126366 31/01/2004 19:09
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
Henin - Clijsters 1 @1.53 [ Prof]
Henin 6-3 4-6 6-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#126367 31/01/2004 19:39
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
na forum chyba 100% oparcia dla fedka, ja zagram odwrotnie bo lubie byc przekorny heh, a zresztą w tym meczu nie muszą grać tylko zawodnicy ale i kasa. Hmm też składał bym sie ku szwajcarowi, ale może nie wytrzymać presji. Z Ferrero obijał piłki ramą i walił czasami w pół siatki. Od Safina dostanie kilkanaścia asów i sobie nie pogra. Może być różnie, ale zwycięstwo Federera nie jest aż tak pewne

#126368 31/01/2004 19:41
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
100%??? Chyba nie czytales moich postow. Ja jestem tu glownym przedstawicielem obozu "prosafinowskiego" jak to ktos ladnie okreslil. Wiec jest juz nas dwoch. pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Marat gora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#126369 31/01/2004 19:46
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
rzeczywiscie teraz zauważyłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: . Safin zwycięstwo w twoim zasięgu!

#126370 31/01/2004 20:00
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
A ja mam go juz dosc i dlatego licze na to ze przegra niewazne ile byle w dupe... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> i tak bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#126371 31/01/2004 20:12
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Pawel za duzo cie pieniedzy kosztowal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> No offense taki zart...

Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, burbon, aker, latajaca_holenderka, Sensei), 2,493 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1