|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oryginalnie wysłał tomimi: [qb]Drodzy Panowie ELENES i HAGI!!! Czy mozecie w koncu skonczyc ta bzdurna polemike ktora ma tak daleko do fachowej analizy jak Elenesowi do mistrza ortografii.
Jesli chcecie sobie tak bzdurnie polemizowac blablajac nie podajac zbyt wiele faktow tylko wyzywajac sie na wzajem to piszcie sobie prywatne posty BARDZO WAS O TO PROSZE
A tak na marginesie ELENES nie to zebym byl upierdliwy ale nie moge Cie czytac nie ze wzgledu na to co piszesz (szanuje Twoje posty oprocz takich prostackich polemik) ale jak piszesz! NIE z czasownikami pisze sie oddzielnie i taka rada zwroc na to uwage bo czytajac Cie trace caly do Ciebie szacunek bo mam wrazenie ze czytam dziewieciolatka.[/qb] Nie zebym sie czepial, ale skoro juz zwracasz uwage elenesowi to sam pisz poprawnie... Nawzajem piszemy łacznie :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
Federer-Safin 1 1.5 (prof) Henin-K.Clijs 1 1.53 (prof) Brya/Brya-Llod/San 1 1.7 (prof)
POWODZENIA
ps murgenik, wypraszam sobie nazywania mnie i innych forumowiczow glupkami i lepiej poczytaj dokladnie o tym meczu van Lottuma
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365 |
Oryginalnie wysłał Ða Bartek:
.[/qb] Nie zebym sie czepial, ale skoro juz zwracasz uwage elenesowi to sam pisz poprawnie... Nawzajem piszemy łacznie :rolleyes: [/QB][/QUOTE] Racja juz poprawilem.Dzieki! Tak szczerze mowiac od Admina oczekiwalbym raczej reakcji na jakosc i poziom postow wymienionej dwojki niz reakcji na iz ktos zwrac uwage, badz co badz powinno byc to Twoje zadanie. Udanego typowania finalu.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Jakosc postow? Czlowieku ze tak powiem z calym szacunkiem czy my sie wyzywamny od takich albo innych? Przedstawiamy swoje argumenty. Jakbys niezauwazyl 95% mojego posta dotyczy tenisa, wiec o co ci chodzi. To forum dyskusyjne, nie jade w swoim poscie hagiego tylko obalam jego argumenty ktore wydaja mi sie smieszne. A co moze chodzi ci o te pare bledow ortograficznych straszzzne... Wiec jakiej reakcji zes oczekiwal..???? :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 140 |
Federer - Safin 1 :5gw:
Federer wygra na pewno, Safin jedynie może serwisem coś zdziałać, bo Fedek inaczej wymiata. Dzisiaj Ferrero pokonał bez większego wysiłku, popełniając nie mało błędów. Fedek to talent, bez trenera sobie wygra AUSOPEN; dlaczego nie, heh?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oryginalnie wysłał tomimi: [qb] Oryginalnie wysłał Ða Bartek:
.[/qb] Nie zebym sie czepial, ale skoro juz zwracasz uwage elenesowi to sam pisz poprawnie... Nawzajem piszemy łacznie :rolleyes: [/QB] Racja juz poprawilem.Dzieki! Tak szczerze mowiac od Admina oczekiwalbym raczej reakcji na jakosc i poziom postow wymienionej dwojki niz reakcji na iz ktos zwrac uwage, badz co badz powinno byc to Twoje zadanie. Udanego typowania finalu.Pozdrawiam[/QB][/QUOTE] A czy ja jestem adminem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
When I go too far to take the ball I felt so much pain. And also to recover to go to the other ball (change direction) was very difficult, so I feel pain like all the time." Oto co powiedzial Ferrero, po meczu. I cale wytlumaczenie gladziutkiego zwyciestwa federera. Pewnie i tak by wygral z ferrero, ale niezachwycajcie sie az nadto tym zwyciestwem. Bo naprawde niebylo wnim nic nadzwyczajnego. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam,
Finał belgijski zapowiada się ciekawie (jak zawsze).W H2H prowadzi Clijsters 9-8 , lecz Justine wydaję mi się lepsza w tym wielkoszlemowym turnieju :
- Clijsters gra z lekką kontuzją kostki - Justine zapewne jest świeższa od swojej rodaczki i to też może mieć wpływ na końcowy rezultat.
Henin - Clijsters 1 @1.53 [ Prof]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Witam. Finał wg mojego mniemania wygra u kobiet-Clijsters,natomiast u facetow federer pokona safina.Safin pokazał arakter jednak z federerem to inna bajka.Tu nie wystarczy mocny serwis i atomowe uderzenie z forhendu a i maratony ktore przeszedl musi juz odczuwac..Jesli roger bedzie gral wiecej serw/wolej to powinien wygrac 3-0 ,jesli zacznie kombinacje z lini koncowej to tez wygra ale 3-1 hehe prosta matematyka i tyle.Bilans pojedynkow rowniez wskazuje kto tu powinien wygrac ,a safin do finałow w australi ma cienka psychike wystarczy pprzypomniec porazke z johansonem.t.Rusek juz dosc namieszal i czas jego dobiegl konca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69 |
Proste pytanie: o której naszego czasu jest finał kobiet? Typ oczywisty to Henin, ale chcę to zobaczyć. Czy podana na LIVESCORE 2.30 to nasz czas?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Proste pytanie: o której naszego czasu jest finał kobiet? Typ oczywisty to Henin, ale chcę to zobaczyć. Czy podana na LIVESCORE 2.30 to nasz czas 3:35 TVP1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69 |
Dzięki MICHAŁ450. Brawa dla wytrwałych i tych co reagują na budzik, ja mam od tygodnia kuponik z którym czekam na HENIN (jeszcze za 3,0 w PROF). Jestem dobrej myśli i pewnie kiepsko prześpię ze 3 godziny, ale nad ranem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Sztama z tymi co dali na ładniejszego z belgijskich potworków. No chyba że któryś z Was jest kobietą to wtedy wielkie SORRY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69 |
No i "Panie Maniek" wpadło 10 starych baniek !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Albo 3-0 dla Feda albo 3-2 dla Marata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Henin - Clijsters 1 @1.53 [ Prof] Henin 6-3 4-6 6-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605 |
na forum chyba 100% oparcia dla fedka, ja zagram odwrotnie bo lubie byc przekorny heh, a zresztą w tym meczu nie muszą grać tylko zawodnicy ale i kasa. Hmm też składał bym sie ku szwajcarowi, ale może nie wytrzymać presji. Z Ferrero obijał piłki ramą i walił czasami w pół siatki. Od Safina dostanie kilkanaścia asów i sobie nie pogra. Może być różnie, ale zwycięstwo Federera nie jest aż tak pewne
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
100%??? Chyba nie czytales moich postow. Ja jestem tu glownym przedstawicielem obozu "prosafinowskiego" jak to ktos ladnie okreslil. Wiec jest juz nas dwoch. pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Marat gora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605 |
rzeczywiscie teraz zauważyłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: . Safin zwycięstwo w twoim zasięgu!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
A ja mam go juz dosc i dlatego licze na to ze przegra niewazne ile byle w dupe... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> i tak bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Pawel za duzo cie pieniedzy kosztowal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> No offense taki zart...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|