Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 24 1 2 20 21 22 23 24
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by kyrszko
Originally Posted by Krompa
Originally Posted by kyrszko
Widzę , że moje i innych wpisy dalej idą w las.

Iversen nie może jechać jako Z/Z za piątkę pod którą jest awizowany Jensen.

Jedynka moze zastępować tylko "trójkę" !!!

O rany, bzdury znow powtarzane...


Jakie bzudury???

Z jedynką występuje zawodnik z najwyzszą średnią w zespole tzw lider. Z trójką jeżdzi ten "drugi " .Lider ma prawo zastąpić nr 3

1 przykład z rzędu Nicki "1" jedził za trójkę Norrisa. Potem zkienili srednie Norrisa przenieśli na piątkę ( numer tezy zajał Watt)i już Nicki nie mogł jechać po raz szośty .

2 przykład Hancock "1" miał jechać szósty raz za Zagara "3" tylko expekt nie wziął pod uwagę że Zagara przenieśli na piątkę. Bo Lemon miał wyższą średnią. Dzięki temu niektórzy zarobili w tym ja smile


Także nikt mi nie bedzie wmawiał że jedynka nie może zastępować trójki skoro może i są na to przykłady .

No chyba krompa że zasugerowałeś sie trójką w znaczeniu trzecia średnia a ta jędzi z piątką nie z trójką !!!

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
no to jak dobrze pojdzie to pojada dzisiaj tylko w oxford, a wiec raczej nici z dzisiejszych emocji ;/

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
sklad podany na dzisiejszy mecz

Oxford Cheetahs
1) Chris Holder (G)
2) Freddie Ericksson
3) Pepe Protasiewicz
4) Steve Johnston
5) Lubos Tomicek
6) Eric Andersson
7) Ricky Kling


Reading Bulldogs
1) Greg Hancock
2) Matej Zagar R/R
3) Mark Lemon
4) Jonas Davidsson
5) Shane Parker
6) Andy Smith
7) Sam Simota

wg mnie minimalny win buldogow, ktos mysli podobnie???

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Panowie napiszcie kto może jechać za Mateja?
Greg bankowo nie
Cytrynka - ???
Pozostali chyba mogą?
Z góry THX


dlaczego pytam - bo zastanawiam się czy grać win Buldogów 5-8 czy 9-12 - a może spróbować obu opcji - kursy proporcjonalnie 6.00 i 8.00

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Macie jakies konkretne info odnosnie Protasiewicza? Pojawi sie dzis w Oxford?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
A ja dla odmiany stukne na Oxford. Lemon i Davidsson na wyjezdzie to obawiam sie ze klapa na maxa, smith bez komentarza, bez zagara i pan parker pod 5. sorry ale sam hancock meczu nie wygra. z protasem czy bez to wydaje mi sie ze tomicek, ericksson czy kling sa w stanie cos namieszac a jak blysnie protas to moze byc win gospodarzy.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Pomogli mu Simota i parker - a w ostatnim biegu - wyrobili 4pkt handicap - szkoda tylko że z SB za szybko zdjęli mecz z oferty - i pozostało tylko Unibet i hp -4 po 2.10

Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Originally Posted by kyrszko
Originally Posted by kyrszko
Originally Posted by Krompa
Originally Posted by kyrszko
Widzę , że moje i innych wpisy dalej idą w las.

Iversen nie może jechać jako Z/Z za piątkę pod którą jest awizowany Jensen.

Jedynka moze zastępować tylko "trójkę" !!!

O rany, bzdury znow powtarzane...


Jakie bzudury???

Z jedynką występuje zawodnik z najwyzszą średnią w zespole tzw lider. Z trójką jeżdzi ten "drugi " .Lider ma prawo zastąpić nr 3

1 przykład z rzędu Nicki "1" jedził za trójkę Norrisa. Potem zkienili srednie Norrisa przenieśli na piątkę ( numer tezy zajał Watt)i już Nicki nie mogł jechać po raz szośty .

2 przykład Hancock "1" miał jechać szósty raz za Zagara "3" tylko expekt nie wziął pod uwagę że Zagara przenieśli na piątkę. Bo Lemon miał wyższą średnią. Dzięki temu niektórzy zarobili w tym ja smile


Także nikt mi nie bedzie wmawiał że jedynka nie może zastępować trójki skoro może i są na to przykłady .

No chyba krompa że zasugerowałeś sie trójką w znaczeniu trzecia średnia a ta jędzi z piątką nie z trójką !!!


Na 37 stronie tego tematu wkleilem pelne rules, wiec zapewniam Cie, ze mijasz sie z prawda.
Pod 1 i 3 jada dwaj zawodnicy z najwyzszymi srednimi. DOWOLNIE ustawieni. Nickiego moga sobie puszczac zatem i spod 1-ki i spod 3-ki, co nie ma nic wspolnego z tym za kogo moze jechac r/r-ke.
Kolejnych 3 zawodnikow pod wzgledem srednich DOWOLNIE rozmieszcza sie pod numerami 2,4,5 (np.dzis r/r za Zagara szlo spod 2-ki).
Od lat obowiazuje jedynie PODSTAWOWA zasada, ze zastepowac moga wszyscy zawodnicy z nizsza srednia i jeden z wyzsza.
W praktyce zawodnikow o najwyzszej i drugiej sredniej moga zastepowac WSZYSCY (czyli tych spod 1 i 3). Jesli jednak widzisz r/r pod 5-ka, to nie mowi jeszcze nic. Musisz wiedziec, czy ma 3-cia srednia (wowczas zastapi go ten o nizszej sredniej z 1 i 3 oraz wszyscy pozostali), czy czwarta (wtedy 1 i 3 nie moga), czy moze 5-ta (w tym wypadku tylko rezerwowi i jeden o sredniej bezsporednio wyzszej od zastepowanego sposrod nr 2 i 4, zatem tu nie mozesz ZGADYWAC ktory, tylko musisz znac ich srednie.
Pelny regulamin jak wspomnilem wkleilem na str 37 tego tematu.

Prosze wiec o nie powtarzanie BZDUR. wink
Pozdro i good luck.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
jakie typy na dzisiaj??
mi sie wydaje ze bell vue powinno ograc wilki niewielka roznica, a co do meczu piratow z arena to jest jeszce niewiadome czy bedzei zz za crumpa czy moze pojedzie lee adams jako gosc przynajmniej tak slyszalem, ale mimo wszystko wydaje mie sie ze w obu przypadkach wygrana w granicach 10-12pkt

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
kury wystawione przez buki sprowadzily mnie na ziemie, i po glebszej analizie -18,5 na poole ktore oferuje bwin jest jak najbardziej mozliwe, a z drugiego meczu pozostane przy czystej jedynce ;] chociaz tam kursy skakaly raz w gore raz w dol ;]

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Dziś wcześniej wrociłem (ok. 10min temu) - i spróbuję wywolawczo - przeglądałem składy w południe i widze jakieś nieporozumienie u buczkuff - albo mi się wydaje zaraz jeszcze sprawdzę ponownie składy - ale wywoławczo:
HP+ Wilki i Pszczoły - i ujemne na Wiedźmy które się ostatnio spisują się coraz lepiej

co Wy na to - za 40min napisze co gram

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Mnie podoba sie zdarzenie:

P'boro -15,5 - Wolves+15,5 bwin

Odnosnie meczu Swindon-Coventry, to roznie to moze byc, bowiem juz raz obie ekipy spotkaly sie i wygralo P'boro 54-40 oczywiscie kazdy mecz jest inny(wowczas bylo r/r za Ulamka)

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
nie wiem czy Cie to zmartwi, ale ja gram wszystko dokładnie na odwrót.

Zacznę od Eastbourne, linia 23 punkty ogromna i na tak słabą drużynę jak Ipswich wręcz śmieszna. Rozumiem, że osłabienia u Orłów olbrzymie i że ten team traci połowę siły gdy nie ma Nickiego. No ale, gdyby był Nicki to moim zdanie byłoby niesamowicie ślisko. Jako gość pojedzie Kylma, który powoli chyba się zbiera po kontuzji i zaczyna prezentować się coraz lepiej - aczkolwiek do szczytu formy do daleka droga. Ponadto dla gości pojedzie drugi zawodnik z Areny, typowy mistrz własnego toru Leigh Lanham. Dla Areny w meczu na Foxhill trochę zapunktował także audicy być nie powinno. Do tego dochodzi Watt, który jeździł chyba dawniej dla Ipswich no i Stefan z rezerwy coś podowozić powinien. Bridger może coś urwać, Harding raczej nie. No nie jest to jakaś wielka siła, ale chyba nie też zaraz na tyle znikoma by zebrać taki łomot w Ipswich.

Tam jako gosc kolejny zawodnik Areny - Shields, czyli wyjście podobne do Kylmy. Niemniej Ippo ma spory problem związany z osobą Tobi Kronera, który zaliczył konkretny dzwon w zawodach w Niemczech i nie wiadomo czy dziś wystąpi. Rempała, Suchecki, Jansson, Miśkowiak - mnie ci zawodnicy nie przekonują.

+23 biorę, najwyżej się przejadę.

Co zaś się tyczy meczu Panter. Nie ukrywam, że to mój ulubiony team na wyspach. Muszą wygrać 18-ma żeby ugrać bonusa i na pewno będą do tego dążyć. Jeśli Bjerre nie położy meczu, to myślę że są w stanie wrąbać gościom sporo. U nich dwóch pewnych zawodników to PK i Lindgren, ale czy tak łatwo będzie im robić punkty z gospodarzami - zobaczymy. Nie zapominajmy, że jadą u mistrza smile

A Swindon? Wielkiego przekonania nie mam, jednak Swindon nie zwykło mieć zaciętych meczów na własmnym obiekcie, który nota bene wybitnie nie leży Coventry. W pierwszym meczu 54-40 przy tylko 1 punkcie Chrzanowskiego...

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Dokładnie Chrza obecnie stać na sporo więcej

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
czemu bwin wycofal oferte meczu ippo ??? czyzby odwolany?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Skończylem obstawianie - myślałem że nikt nic nie skrobnie - ale jednak - nic to co poszlo poszlo niezbyt grubo - ale kuponów ponad 10 - co zagralem - pasowalby napisać do każdego chocby po zdaniu - ale jakbym zacząl to robić pewnie w 30min bym ssie nie wyrobił - i tak zacznę od najgruibiej granych - bede stopniował:

1/ Louis, Chris (Ips) - Watt, Davey (Eas) 1 /1.75/ 4/10 exp
2/ Karlsson, Peter (Wol) Total Points pow. 9,5 /1.80/ 3/10 exp
3/ 2/3 po 2/10 na kombinację (exp) - tu zmienilem nieco zdanie:
Cz 31/05/07 20:30 Swindon - Coventry 1 (-14.0) 1.80
Cz 31/05/07 20:30 Peterborough - Wolverhampton 2 (+15.0) 1.90
Cz 31/05/07 20:30 Ipswich - Eastbourne 1 (-15.5) 1.95
4/ Heat 01Heat WinnerH.Andersen /1.70/ 4/10 SB
i rekreacja wszystko SB - po 2/10:
5/ triple:
Heat 01Heat WinnerH.Andersen /1.70/
Heat 01Heat WinnerL.Adams /1.50/
Heat 02Heat WinnerT.Chrzanowski /1.45/
6/ Heat 03Heat WinnerB.Hamill /2.85/
7/ Ipswich v EastbourneMeeting Winning MarginIpswich 21-24 /6.00/
8/ Swindon v CoventryMeeting Winning MarginSwindon 21-24 /8.00/ typ alternatywny
9/ Swindon v CoventryMeeting Winning MarginSwindon 17-20 /6.00/

tak to u mnie wwyglada



Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
co do meczu IPW - w expie nastąpiło drobne wahnięcie :
bylo -16,0 po 1.80

teraz jest
-15,5 po 1.95

albo coś ze skałedem - i tu bylo=by źle - albo poszla spora kasa na +hp???

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Louis potwierdził w radio, ze Kroner dziś nie jedzie. Ale nie wiem czy to o to chodzi, ja tam mam +23. Stan James trzyma +22 po kursie 1.8 i to mnie bardziej martwi niż cieszy niska linia w exp.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Krajan, Watt moze pojechac 6-sc razy (raz jako r/r za "5").Nie odnosze sie do typy , ale warto sobie takie szczegoly przypominac.Pozdrawiam

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Mylisz się Wasp, niestety Davey nie może jechać za zastępowanego Norrisa.

Strona 22 z 24 1 2 20 21 22 23 24

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1