|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
wstepnie na jutro:
Tabara M. - Dellacqua M. 1 1.75 (STS) Scherrer J.C. - Hernandez A. 1 1.70 (STS)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Scherrer J.C. - Hernandez A. 1 1.70 (STS) jak kogos to interesuje to ci zawodnicy grali ze soba w zeszlym tygodniu: Heilbronn challenger qualifying Jean-Claude Scherrer (SUI) d. Alejandro Hernandez (MEX) 6-7(10) 7-6(9) 6-4 pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb] Scherrer J.C. - Hernandez A. 1 1.70 (STS) jak kogos to interesuje to ci zawodnicy grali ze soba w zeszlym tygodniu: Heilbronn challenger qualifying Jean-Claude Scherrer (SUI) d. Alejandro Hernandez (MEX) 6-7(10) 7-6(9) 6-4 pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Scherrer gral z Hernandezem ale Oscarem a nie Alejandro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Z Mexykancem, z ktorym gra wlasnie dzis nie spotkal sie jeszcze wiec dzis bedzie to ich pierwszy pojedynek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
a przepraszam za pomylke, rzeczywiscie panowie grali ze soba, tak czy siak
Scherrer-A.Hernan. 1 1.76 (prof)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 267 |
na dzis 1)Massimo Dell'Acqua-Michal Tabara 2 410 2)Ivo Heuberger-David Sherwood 2 tu chyba sie zdarzy niespodzianka poniewaz Sherwood idzie jak burza przez cala drabinke turnieju.410 3)Andrei Stoliarov-Michael Berrer 2 410
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
507 15:15 Tabara M. - Dellacqua M. 1.75 0.00 1.85 --1 8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2002
Posty: 64 |
Nie wiem skąd macie info ze na turnieju w Heilbronn grał Oscar a nie Alejandro Hernandez ,wszedzie podają ze grał tam Alejandro ,a zresztą sporo zawodników z tamtego turnieju sprzed tygodnia gra w turnieju w Wolfsburgu. Heilbronn CH $100K (Q) Hernandez A. - Scherrer J. 26/01/04 7-6(10) 6-7(9) 4-6 Pozdrawiam .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2002
Posty: 64 |
Sorry ,zdaje sie ze moje sprostowanie było "lekko" spóźnione. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842 |
Tabara M. - Dellacqua M. 1 1.75 STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 47
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2002
Posty: 47 |
Tabara M. - Dellacqua M. 1.69(Gamesbookers)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Po dość długiej analizie wybrałem sobie meczyk:
Dell'Acqua - Tabara 1 2.05
Nie przekonuje mnie gra Tabary i nie wiem czemu jest faworytem w tym spotkaniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 346
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 346 |
moze mi ktos powiedziec jak sie zakonczyle mecz Tabara M. - Dellacqua M. bo nigdzie nie moge zlalezc a przeciez juz dawno sie skonczyl dzieki pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 267 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 346
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 346 |
serdeczne dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509 |
Może ktoś wie jaki jest wynik Berrer-Stolariov?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509 |
Huraaaaaaaaa, wygrał Berrer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: sorki, ale nie mogłem się powstrzymać - to mój pierwszy zakład w necie, bez podatków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
Scherrer-A.Hernan. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tabara M. - Dellacqua M. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a na dzis:
Parmar-Hantschk 2 2.06 (prof) Heuberger-Tabara 1 1.65 (prof)
i takie cos:
Berrer-Scherrer 2 1.92 (prof) F.Mayer-Mertinak 2 2.21 (prof)
POWODZENIA
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
macie może live Wolfsburga bo nigdzie nie widze chodzi mi o mecz Heuberger-Tabara
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
Oryginalnie wysłał mtudor: [qb]macie może live Wolfsburga bo nigdzie nie widze chodzi mi o mecz Heuberger-Tabara[/qb] mecz o 15:15 się zaczyna strona powinna być wyżej na tetx czeskiej http://www.ntext.cz/TELETEXT/nTTX.asp?Pg=248
|
|
|
Link skopiowany do schowka