|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
jak sie zasypia na mirnyja to zostaja tylko:
clement-ljubicic 1 1.6 novak-robredo 1 1.4
kursy z unibetu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał gregorrr: [qb]jak sie zasypia na mirnyja to zostaja tylko:
clement-ljubicic 1 1.6 novak-robredo 1 1.4
kursy z unibetu[/qb] no to unibet niezua scieme wykonau ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Oryginalnie wysłał gregorrr: [qb] Oryginalnie wysłał Red_Devil: [qb]na jutro debelek Bialorus-Rosja 2 2.15 Voltchkov nie zagra najprawdopodobniej (no chyba ze z kontuzja ) wiec zastapi go Schevc :|a u ruskich Safin/Youzhny. Kto wygra debla ten wygra całe spotkanie - tak uwarzam Bo Safn raczej wygra pozniej z Szewcem a Mirnyi z Andreevem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] jasne wolczkow po to wczoraj odpuscil mecz bliski wygranej, zeby dzis zagrac debla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] no a dzisiaj jakos gra w singlu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i nawet wygrywa .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał Red_Devil: [qb] Oryginalnie wysłał gregorrr: [qb] Oryginalnie wysłał Red_Devil: [qb]na jutro debelek Bialorus-Rosja 2 2.15 Voltchkov nie zagra najprawdopodobniej (no chyba ze z kontuzja ) wiec zastapi go Schevc :|a u ruskich Safin/Youzhny. Kto wygra debla ten wygra całe spotkanie - tak uwarzam Bo Safn raczej wygra pozniej z Szewcem a Mirnyi z Andreevem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] jasne wolczkow po to wczoraj odpuscil mecz bliski wygranej, zeby dzis zagrac debla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] no a dzisiaj jakos gra w singlu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i nawet wygrywa .[/qb] co ma piernik do wiatraka?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
clement-ljubicic 3:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
to ma piernik do wiatraka ze mogl zagrac takze w deblu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał Red_Devil: [qb]to ma piernik do wiatraka ze mogl zagrac takze w deblu[/qb] bzdurom 
|
|
|
Link skopiowany do schowka