Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
Quote
Oryginalnie wysłał jamal_b:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Red_Devil:
[qb]sts i jego super kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Kucera K. - Stepanek R. 1.50
Lopez F. - Dupuis A. 1.45[/qb]
kurde mi jeszcze nie pokazuje kursow, ten Mediolan to wogole jaka nawierzchnia?? jak mozesz to podaj numery i godz tych 2 meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Mediolan graja na nawierzchni dywanowej "carpet"

Wolniejsza niz Rebound Ace

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
tomini raczej gasquet nie ma szans z gastonem

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Jamal wiem czemu Ci ich nie pokazuje bo sa jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> juz w totomixie tez jest tenisik .
Fogues-Capdeville 1.65
moja kolezanka która sie interesuje poludniowcami uwaza ze Capdevilla to leszczyk .
Z pewniejszych spotkan to widze jeszcze
Massu - Verdasco 1.30

Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
Quote
Oryginalnie wysłał zenekk:
[qb]tomini raczej gasquet nie ma szans z gastonem[/qb]
To oczywiste ze Gaudio jest faworytem. Jednak nie mysle aby gasquet nie mogl zrobic niespodzianki a przy tak wysokim kursie (dla mnie zbyt wysokim) warto postawic ciut na francuza...

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
ostatnio Gasquet miał jakąs kontuzje chyba . Zreszta ja napewno nie zagram tego spotkania bo w mixie tylko 1.25 a jak wiadomo to Gaudio to luzer. Chociaz jak dla mnie to 9/10

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
ma ktos link do meczow z kwalifikacji w paryzu z gory dzieki

Dołączył: Oct 2002
Posty: 47
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 47
Vina del mar

Gaudio G. v Gasquet R. 1.25
Kuerten G. v Lisnard J.R. 1.20
Saretta F. v Gamonal H. 1.25
Massu N. v Verdasco F. 1.32
Lapentti N. v Acasuso J. 1.60
AKO 3.96

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
jakby sie ktos znal na deblach to niech napisze co sadzi o Blake J./Fish- Malisse/v/Houdt 1 1.50 (STS)

Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
Noo na dzisiaj i jutro:
Ferreira - Gambill Jan-Michael 1.5
Gambill od dluzszego czasu zawodzi na calej linii. Wayne tez nie bombowa forma no ale to klasowy zawodnik.
Moodie Wesley - Martin T 1.3
Dziadek póki moze to gra z niezlym skutkiem. Mocny serwis niezla gra w polu. Piersza runda powinien nie odpasc
Dupuis - Lopez F 1.4
Dupuis potrafil przegrac nawet z Fyrstenbergiem co świadczy o jego formie. Bedzie gral z hiszpanem więc mecz nie powinien być za dlugi.
a poza tym
Johansson T - Davydenko N 1.5
Sanguinetti - Verkerk M 1.65
Lee Hyung-Taik - Malisse 1.6
tylo

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
takie cos mi przyszlo do glowy, pozyjemy zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Mediolan

Vico U. - Bohli S. (kwal.) 2 1.90 (STS)

Paryż

Schiavone F. - Loit E. 2 1.90 (STS)

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Ja dziś wybralem coś takiego
(STS)
Daniilidou-S.Lorenzo-1(1,4) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Farina-Stevenson-1(1,3) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
T.Martin-Moodie-1(1,35) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Jak ja nie lubię poniedzialków.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 47
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 47
Siebel Open - San Jose

Kendrick R. v Burgsmuller L. 1.45
Martin T. v Moodie W. 1.38
Ferreira W. v Gambill J.M. 1.47
Kiefer N. v Johansson J. 1.55
AKO 4.56

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
so let's play:

troche grubiej
Kucera - Stepanek 1 1.5
F.Lopez - Dupuis 1 1.4
Massu - Verdasco 1 1.3

i "4"
A
LAPENTTI-ACASUSO 1 1.55
ZABALETA-FERRER 2 2.10
B
SANTORO-ANCIC 2 2.00
ROBREDO-CORRETJA 1 1.6
C
LJUBICIC-K.BECK 1 1.6
VERKERK-SANGUINETTI 1 1.75
KUERTEN-LISNARD 1 1.15

i jeszcze
JUZNYI-GALIMBERTI 2 3.00
HORNA-HORMAZABAL 2 4.70
BURGSMULLER-KENDRICK 2 2.00

Dołączył: Jan 2004
Posty: 115
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 115
Ljubicic-K.Beck 1.68 1.94 z prof.
ljubicic wygra????????
co myslicie?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 132
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 132
Panowie podający info o rzekomych kontuzjach, bardzo proszę o źródło informacji (link)

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
265 Daniilid.-S.Loren. 2 3,0
266 Chladkova-Pisnik 2 2.01
267 Farina-Stevenson 1 1.23
268 Schiavone-Loit 2 1.92
269 Serna-Mandula 1 1.65
271 Dechy-Pierce 1 1.7
272 Pistolesi-Golovin 2 2.06
Hantuchova-Testud 1.58 2.11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Moje typki na Paryż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 115
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 115
Ljubicic-K.Beck 1.68 1.94 z prof.
ljubicic wygra????????
co myslicie?

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Quote
Oryginalnie wysłał kalambur:
[qb]Panowie podający info o rzekomych kontuzjach, bardzo proszę o źródło informacji (link)[/qb]
http://tennis.matchstat.com/

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
Oryginalnie wysłał slazak76:
[qb]Ljubicic-K.Beck 1.68 1.94 z prof.
ljubicic wygra????????
co myslicie?[/qb]
nie wiem jak inni ale ja mysle ze wygra.
Jak myslicie kogo lepiej dac Ancica z Santoro czy Karlovica z Nadalem a moze tego nie grac ?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
na poczatek:

Ramirez-Hidalgo - Behrend (1) 1.45 / vina del mar
Kendrick - Burgsmuller (1) 2.25 / san jose

Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, aker, rafal08, burbon, JelineK, Lukasz111), 2,332 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1