|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365 |
Oryginalnie wysłał jamal_b: [qb] Oryginalnie wysłał Red_Devil: [qb]sts i jego super kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Kucera K. - Stepanek R. 1.50 Lopez F. - Dupuis A. 1.45[/qb] kurde mi jeszcze nie pokazuje kursow, ten Mediolan to wogole jaka nawierzchnia?? jak mozesz to podaj numery i godz tych 2 meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Mediolan graja na nawierzchni dywanowej "carpet" Wolniejsza niz Rebound Ace
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
tomini raczej gasquet nie ma szans z gastonem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Jamal wiem czemu Ci ich nie pokazuje bo sa jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> juz w totomixie tez jest tenisik . Fogues-Capdeville 1.65 moja kolezanka która sie interesuje poludniowcami uwaza ze Capdevilla to leszczyk . Z pewniejszych spotkan to widze jeszcze Massu - Verdasco 1.30
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365 |
Oryginalnie wysłał zenekk: [qb]tomini raczej gasquet nie ma szans z gastonem[/qb] To oczywiste ze Gaudio jest faworytem. Jednak nie mysle aby gasquet nie mogl zrobic niespodzianki a przy tak wysokim kursie (dla mnie zbyt wysokim) warto postawic ciut na francuza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
ostatnio Gasquet miał jakąs kontuzje chyba . Zreszta ja napewno nie zagram tego spotkania bo w mixie tylko 1.25 a jak wiadomo to Gaudio to luzer. Chociaz jak dla mnie to 9/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
ma ktos link do meczow z kwalifikacji w paryzu z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 47
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2002
Posty: 47 |
Vina del mar
Gaudio G. v Gasquet R. 1.25 Kuerten G. v Lisnard J.R. 1.20 Saretta F. v Gamonal H. 1.25 Massu N. v Verdasco F. 1.32 Lapentti N. v Acasuso J. 1.60 AKO 3.96
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
jakby sie ktos znal na deblach to niech napisze co sadzi o Blake J./Fish- Malisse/v/Houdt 1 1.50 (STS)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605 |
Noo na dzisiaj i jutro: Ferreira - Gambill Jan-Michael 1.5 Gambill od dluzszego czasu zawodzi na calej linii. Wayne tez nie bombowa forma no ale to klasowy zawodnik. Moodie Wesley - Martin T 1.3 Dziadek póki moze to gra z niezlym skutkiem. Mocny serwis niezla gra w polu. Piersza runda powinien nie odpasc Dupuis - Lopez F 1.4 Dupuis potrafil przegrac nawet z Fyrstenbergiem co świadczy o jego formie. Bedzie gral z hiszpanem więc mecz nie powinien być za dlugi. a poza tym Johansson T - Davydenko N 1.5 Sanguinetti - Verkerk M 1.65 Lee Hyung-Taik - Malisse 1.6 tylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
takie cos mi przyszlo do glowy, pozyjemy zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mediolan
Vico U. - Bohli S. (kwal.) 2 1.90 (STS)
Paryż
Schiavone F. - Loit E. 2 1.90 (STS)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Ja dziś wybralem coś takiego (STS) Daniilidou-S.Lorenzo-1(1,4) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Farina-Stevenson-1(1,3) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> T.Martin-Moodie-1(1,35) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Jak ja nie lubię poniedzialków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 47
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2002
Posty: 47 |
Siebel Open - San Jose
Kendrick R. v Burgsmuller L. 1.45 Martin T. v Moodie W. 1.38 Ferreira W. v Gambill J.M. 1.47 Kiefer N. v Johansson J. 1.55 AKO 4.56
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
so let's play:
troche grubiej Kucera - Stepanek 1 1.5 F.Lopez - Dupuis 1 1.4 Massu - Verdasco 1 1.3
i "4" A LAPENTTI-ACASUSO 1 1.55 ZABALETA-FERRER 2 2.10 B SANTORO-ANCIC 2 2.00 ROBREDO-CORRETJA 1 1.6 C LJUBICIC-K.BECK 1 1.6 VERKERK-SANGUINETTI 1 1.75 KUERTEN-LISNARD 1 1.15
i jeszcze JUZNYI-GALIMBERTI 2 3.00 HORNA-HORMAZABAL 2 4.70 BURGSMULLER-KENDRICK 2 2.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 115 |
Ljubicic-K.Beck 1.68 1.94 z prof. ljubicic wygra???????? co myslicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 132 |
Panowie podający info o rzekomych kontuzjach, bardzo proszę o źródło informacji (link)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
265 Daniilid.-S.Loren. 2 3,0 266 Chladkova-Pisnik 2 2.01 267 Farina-Stevenson 1 1.23 268 Schiavone-Loit 2 1.92 269 Serna-Mandula 1 1.65 271 Dechy-Pierce 1 1.7 272 Pistolesi-Golovin 2 2.06 Hantuchova-Testud 1.58 2.11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Moje typki na Paryż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 115 |
Ljubicic-K.Beck 1.68 1.94 z prof. ljubicic wygra???????? co myslicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
Oryginalnie wysłał kalambur: [qb]Panowie podający info o rzekomych kontuzjach, bardzo proszę o źródło informacji (link)[/qb] http://tennis.matchstat.com/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Oryginalnie wysłał slazak76: [qb]Ljubicic-K.Beck 1.68 1.94 z prof. ljubicic wygra???????? co myslicie?[/qb] nie wiem jak inni ale ja mysle ze wygra. Jak myslicie kogo lepiej dac Ancica z Santoro czy Karlovica z Nadalem a moze tego nie grac ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622 |
na poczatek:
Ramirez-Hidalgo - Behrend (1) 1.45 / vina del mar Kendrick - Burgsmuller (1) 2.25 / san jose
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|