|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
zna ktos wynik Squillari-Monaco ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Oryginalnie wysłał oli: [qb]zna ktos wynik Squillari-Monaco ???[/qb] 3-6 6-3 7-6
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76 |
zna ktos wynik debla Hanley/Koenig - Bracc./Galimb. albo stronę turnieju w mediolanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Oryginalnie wysłał mundi: [qb]zna ktos wynik debla Hanley/Koenig - Bracc./Galimb. albo stronę turnieju w mediolanie[/qb] http://www.atpmilano.it/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
początek nie udany, ale grany lekko więc bez bólu. Lapenttiego nie gram więcej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
postawię sobie za to na wygraną Ancica
Santoro, F - Ancic, M 2 1.95 /unibet/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Wszystko na minusie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Miejmy nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Moze mi ktos powiedziec jak jest z kreczami w GB? Aby zaklad byl wygrany musi byc rozegrany caly set czy tylko 1 pilka? Na dzis zagralem: Novak v Sluiter 2 po 2.6 w GB. Opis na mojej stronie domowej :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Musi być rozegrany cały mecz.
W przypadku kreczu zakład jest nieważny
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365 |
Oryginalnie wysłał martin.s: [qb]przede wszystkim pisze sie oddzielnie mam nadzieje ze to nie zly omen dla ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdrawiam[/qb] No i miales racje! Dent nie wszedl a zagralem go jeszcze z Energie Cotbus. Futbol pieknie wszedl a ten Dent..by go szlak!! Panowie pierwsza podstawowa zasada: NIE GRAC PIERWSZYCH RUND !!! Ale oczywiscie w kazdy poniedzialek lamie ta zasade a potem z mozolem musze odrabiac straty... Mam nadzieje ze wejdzie drugi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365 |
Gdzie mozna podejzec wyniki live z Mediolanu bo ta ich stronka strasznie dziadowska!?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
i taki dubelek:
Massu, N - Verdasco, F 1 1.33 Saulnier, C - Vahaly, B 1 1.50 ako=2.00 /unibet/
i jeszcze jeden:
Cermak, F - Levy, H 2 2.10 Robredo, T - Corretja, A 1 1.62 ako=3.40 /unibet/
to wciąż początek sezonu a w dodatku pierwsza runda. ciężko powiedzieć kto jak będzie grał, dlatego kieruje się swoim własnym wyczuciem tenisowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wczoraj mnie ono zawiodło, ale chyba nie tylko ja jestem niezadowolony z wczorajszego dnia. Może dziś będzie lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam
Vina Del Mar
Cermak-Levy 1 1.68 Massu-Verdasco 1 1.26 Chela-D.Sanchez 1 1.50
A.Garcia-Capdevil. 2 2.21 Vassallo-I.Miranda 2 2.06
S.Jose Vliegen-Popp 2 1.94 Saulnier-Vahaly 2 2.06
i deble:
Leach/MacPhie- Gambill/Parrott 2 2.10 Cermak/Friedl-Vas.Arg./Volandi 1 1.30
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Widzieliscie jakie kursy wystawil expekt na mecz:
Spadea V - Haas 2.97-1.37 :eek:
a w profim:
Spadea V - Haas 1.28-2.86 :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał Coronach: [qb]Wszystko na minusie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Miejmy nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] taki lajf <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> szkoda mi tylko ramireza, ale co tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365 |
Czy ktos zna link do wynikow LIVE z Milanu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921 |
Spadea V - Haas 2.97-1.37
a w profim:
Spadea V - Haas 1.28-2.86
Gra wydaje sie prosta:1.000zl w EXPEKT i 1.000 w PROFIE i kasiorka na czysto,gorzej jak w expekcie bedzie jutro zwrot.....wiecie cos na ten temat ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał edson: [qb]Spadea V - Haas 2.97-1.37
a w profim:
Spadea V - Haas 1.28-2.86
Gra wydaje sie prosta:1.000zl w EXPEKT i 1.000 w PROFIE i kasiorka na czysto,gorzej jak w expekcie bedzie jutro zwrot.....wiecie cos na ten temat ???[/qb] przy tak ewidentnym byku zwrot oczywistym zdawac sie raczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|