|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Bohdan Ulihrach (CZE) vs (WC)Goran Ivanisevic(CRO)
Bodzio powinnien sobie poradzic z Goranem jakies sugestie co do tego meczu???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Dzisiejszy dzień jakoś taki spokojny, emocje zaczną się jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
W zasadzie do grania jest tylko kilka meczy z nich najciekawsze to:
Ferreira - Gambill 1 Ferrerira o ile nie jest kontuzjowany to nie schodzi poniżej pewnego poziomu, natomiast to co prezentuje ostatnio Gambill to po prostu żenada.
Martin - Moodie 1 Opis podobny do powyższego. Z dodatkową informacją, że jeżeli Moodie nie potrafił wygrać z D. Sanchezem w Australii to nie ma co szukać w meczu z dziadkiem Martinem
Gaudio - Gasquet 2 Kurs powyżej 4 na Francuza. Nie znalazłem w ciągu ostatnich kilku miesięcy żadnego meczu na ziemi w którym Gaudio pokonałby jakiegoś lepszego zawodnika. Warte małego zakładu
Ramirez-Hidalgo - Behrend 2 Zdecydowanie zawyżony kurs na Niemca. Jednakowe szanse obydwu zawodników, a więc kurs rzędu 2.5 bardzo zachęcający.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Oryginalnie wysłał Red_Devil: [qb] i "4" A LAPENTTI-ACASUSO 1 1.55 ZABALETA-FERRER 2 2.10 B SANTORO-ANCIC 2 2.00 ROBREDO-CORRETJA 1 1.6 C LJUBICIC-K.BECK 1 1.6 VERKERK-SANGUINETTI 1 1.75 KUERTEN-LISNARD 1 1.15
[/qb] zmiana planow jednak pojdzie jeden kuponik Ferrer,Lapentti,Robredo,Verkerk
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Oryginalnie wysłał oli: [qb]Bohdan Ulihrach (CZE) vs (WC)Goran Ivanisevic(CRO)
Bodzio powinnien sobie poradzic z Goranem jakies sugestie co do tego meczu???[/qb] jezeli bedzie gral tak jak chociazby z Sanguinettim to powinien wygrac - nie sadze zeby goran po takiej przerwie wygral odrazu - zobaczymy jak mu pojdzie w deblu Jesli Bodzio go bedzie gonil po korcie jak włocha to bedzie 2-0 ale ja jak najlepiej zycze Goranowi - niech znowu wygra Wimbledon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Tutaj Tutaj [ eurosport.com] mały reportaz o powrocie gorana
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
326 Fogues-Capdeville 1.61 2.06 09/17.35 --1 9/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Carola warto to grać bo chce dać 50 zł?A nie znam żadnego wejdzie 1?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
ciekawa sprawa w betandwin:
Vincent Spadea (USA) - Tommy Haas (GER) 9.02.2004 23:00 1 1.35 2 2.60 A kolejny zaklad...
How many sets will Tommy Haas (GER) win at the tournament (men´s single)? 0-1 sety 1.70
Wiec jesli ktos chce dac na Spade-e to lepiej zagrac chyba ten wariant <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Oryginalnie wysłał _Carola_: [qb]326 Fogues-Capdeville 1.61 2.06 09/17.35 --1 9/10[/qb] ja bym dał 8/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał _Carola_: [qb]326 Fogues-Capdeville 1.61 2.06 09/17.35 --1 9/10[/qb] carola, ty zyjesz?! tez bym zagrau foguesa gdyby mi sie chciauo dupe ruszyc, pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
a gdzie znajde linka live tego meczu? Fogues-Capdeville w Vina del Mar godz.17-35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Vina Del Mar-kwalifikacje Fogues-Capdeville 1 1.61 8/10 Squillari-Monaco 2 2.15 7/10 Marin-Hipperdinger 1 1.46 7/10 Cermak-Koellerer 2 1.92 5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365 |
Czas na moje typy:
1) Moodie - Martin 2 @ 1,37 grubo...
2) Ljubicic -Beck 1 @ 1,8 Dupuis - Lopez 2 @ 1,40 Youzhny - Galimberti 1 @ 1,4 AKO 3,53 Expekt
zycze Wam i sobie (przedewszystkim) powodzenia... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944 |
przede wszystkim pisze sie oddzielnie mam nadzieje ze to nie zly omen dla ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
Vico U. - Bohli S. 4-6 2-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał Coronach: [qb]Dzisiejszy dzień jakoś taki spokojny, emocje zaczną się jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
W zasadzie do grania jest tylko kilka meczy z nich najciekawsze to:
Ferreira - Gambill 1 Ferrerira o ile nie jest kontuzjowany to nie schodzi poniżej pewnego poziomu, natomiast to co prezentuje ostatnio Gambill to po prostu żenada.
Martin - Moodie 1 Opis podobny do powyższego. Z dodatkową informacją, że jeżeli Moodie nie potrafił wygrać z D. Sanchezem w Australii to nie ma co szukać w meczu z dziadkiem Martinem
Gaudio - Gasquet 2 Kurs powyżej 4 na Francuza. Nie znalazłem w ciągu ostatnich kilku miesięcy żadnego meczu na ziemi w którym Gaudio pokonałby jakiegoś lepszego zawodnika. Warte małego zakładu
Ramirez-Hidalgo - Behrend 2 Zdecydowanie zawyżony kurs na Niemca. Jednakowe szanse obydwu zawodników, a więc kurs rzędu 2.5 bardzo zachęcający.[/qb] pierwsze dwa typy bez zastrzezen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a konkretniej:...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
przede fszyskim:
martin-moodie 1.40 ferreira-gambill 1 1.55
nie sadze jednak by behrend mogl wygrac z ramirezem-hidalgo, ktory ostatnio zaczal sobie lepiej radzic na twardej nawierzchni, a jego natura to clay. co prawda behrend tez specjalizuje sie w grze na "miekkich" kortach, ale jest w suabej formie i tylko niski kurs (faktycznie przesadzony!) na hiszpana i pierwsza runda wstrzymuja mnie od powazniejszego obstawienia ramireza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jest jak jest wiec tylko bardzo delikatnie z jakas dokuadka np tak:
ramirez-hidalgo-behrend 1 1.45 tursunow-hippenstel 1 1.20
powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191 |
niech mi ktoś przypomni bo mam już chyba mózg przepity, jak wabi się ta strona o tenisie steve... dzieki, ja gram na Lapenttiego i Martina
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał hunter750: [qb]niech mi ktoś przypomni bo mam już chyba mózg przepity, jak wabi się ta strona o tenisie steve... dzieki, ja gram na Lapenttiego i Martina[/qb] stevegtennis.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Oryginalnie wysłał RyanGiggs: [qb]265 Daniilid.-S.Loren. 2 3,0 2-6,6-4,4-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 266 Chladkova-Pisnik 2 2.01 2-6,1-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 267 Farina-Stevenson 1 1.23 6-7,7-5,6-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 268 Schiavone-Loit 2 1.92 269 Serna-Mandula 1 1.65 271 Dechy-Pierce 1 1.7 272 Pistolesi-Golovin 2 2.06 Hantuchova-Testud 1.58 2.11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Moje typki na Paryż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] mam nadzieje ze ktos skorzystał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486 |
Ma ktos linka do debla w Paryżu?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|