Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Bohdan Ulihrach (CZE) vs (WC)Goran Ivanisevic(CRO)

Bodzio powinnien sobie poradzic z Goranem jakies sugestie co do tego meczu???

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Dzisiejszy dzień jakoś taki spokojny, emocje zaczną się jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

W zasadzie do grania jest tylko kilka meczy z nich najciekawsze to:

Ferreira - Gambill 1
Ferrerira o ile nie jest kontuzjowany to nie schodzi poniżej pewnego poziomu, natomiast to co prezentuje ostatnio Gambill to po prostu żenada.

Martin - Moodie 1
Opis podobny do powyższego. Z dodatkową informacją, że jeżeli Moodie nie potrafił wygrać z D. Sanchezem w Australii to nie ma co szukać w meczu z dziadkiem Martinem

Gaudio - Gasquet 2
Kurs powyżej 4 na Francuza. Nie znalazłem w ciągu ostatnich kilku miesięcy żadnego meczu na ziemi w którym Gaudio pokonałby jakiegoś lepszego zawodnika. Warte małego zakładu

Ramirez-Hidalgo - Behrend 2
Zdecydowanie zawyżony kurs na Niemca. Jednakowe szanse obydwu zawodników, a więc kurs rzędu 2.5 bardzo zachęcający.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
Oryginalnie wysłał Red_Devil:
[qb]
i "4"
A
LAPENTTI-ACASUSO 1 1.55
ZABALETA-FERRER 2 2.10
B
SANTORO-ANCIC 2 2.00
ROBREDO-CORRETJA 1 1.6
C
LJUBICIC-K.BECK 1 1.6
VERKERK-SANGUINETTI 1 1.75
KUERTEN-LISNARD 1 1.15

[/qb]
zmiana planow jednak pojdzie jeden kuponik
Ferrer,Lapentti,Robredo,Verkerk

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
Oryginalnie wysłał oli:
[qb]Bohdan Ulihrach (CZE) vs (WC)Goran Ivanisevic(CRO)

Bodzio powinnien sobie poradzic z Goranem jakies sugestie co do tego meczu???[/qb]
jezeli bedzie gral tak jak chociazby z Sanguinettim to powinien wygrac - nie sadze zeby goran po takiej przerwie wygral odrazu - zobaczymy jak mu pojdzie w deblu
Jesli Bodzio go bedzie gonil po korcie jak włocha to bedzie 2-0 ale ja jak najlepiej zycze Goranowi - niech znowu wygra Wimbledon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Tutaj Tutaj [eurosport.com] mały reportaz o powrocie gorana

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
326 Fogues-Capdeville 1.61 2.06 09/17.35 --1 9/10

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carola warto to grać bo chce dać 50 zł?A nie znam żadnego wejdzie 1?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
ciekawa sprawa w betandwin:

Vincent Spadea (USA) - Tommy Haas (GER) 9.02.2004 23:00

1 1.35 2 2.60


A kolejny zaklad...

How many sets will Tommy Haas (GER) win at the tournament (men´s single)?

0-1 sety 1.70

Wiec jesli ktos chce dac na Spade-e to lepiej zagrac chyba ten wariant <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
Oryginalnie wysłał _Carola_:
[qb]326 Fogues-Capdeville 1.61 2.06 09/17.35 --1 9/10[/qb]
ja bym dał 8/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał _Carola_:
[qb]326 Fogues-Capdeville 1.61 2.06 09/17.35 --1 9/10[/qb]
carola, ty zyjesz?! tez bym zagrau foguesa gdyby mi sie chciauo dupe ruszyc, pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
a gdzie znajde linka live tego meczu? Fogues-Capdeville w Vina del Mar godz.17-35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Vina Del Mar-kwalifikacje
Fogues-Capdeville 1 1.61 8/10
Squillari-Monaco 2 2.15 7/10
Marin-Hipperdinger 1 1.46 7/10
Cermak-Koellerer 2 1.92 5/10

Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
Czas na moje typy:

1)
Moodie - Martin 2 @ 1,37 grubo...

2)
Ljubicic -Beck 1 @ 1,8
Dupuis - Lopez 2 @ 1,40
Youzhny - Galimberti 1 @ 1,4
AKO 3,53 Expekt

zycze Wam i sobie (przedewszystkim) powodzenia... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
przede wszystkim pisze sie oddzielnie mam nadzieje ze to nie zly omen dla ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdrawiam

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Vico U. - Bohli S. 4-6 2-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał Coronach:
[qb]Dzisiejszy dzień jakoś taki spokojny, emocje zaczną się jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

W zasadzie do grania jest tylko kilka meczy z nich najciekawsze to:

Ferreira - Gambill 1
Ferrerira o ile nie jest kontuzjowany to nie schodzi poniżej pewnego poziomu, natomiast to co prezentuje ostatnio Gambill to po prostu żenada.

Martin - Moodie 1
Opis podobny do powyższego. Z dodatkową informacją, że jeżeli Moodie nie potrafił wygrać z D. Sanchezem w Australii to nie ma co szukać w meczu z dziadkiem Martinem

Gaudio - Gasquet 2
Kurs powyżej 4 na Francuza. Nie znalazłem w ciągu ostatnich kilku miesięcy żadnego meczu na ziemi w którym Gaudio pokonałby jakiegoś lepszego zawodnika. Warte małego zakładu

Ramirez-Hidalgo - Behrend 2
Zdecydowanie zawyżony kurs na Niemca. Jednakowe szanse obydwu zawodników, a więc kurs rzędu 2.5 bardzo zachęcający.[/qb]
pierwsze dwa typy bez zastrzezen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a konkretniej:...

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
przede fszyskim:

martin-moodie 1.40
ferreira-gambill 1 1.55

nie sadze jednak by behrend mogl wygrac z ramirezem-hidalgo, ktory ostatnio zaczal sobie lepiej radzic na twardej nawierzchni, a jego natura to clay. co prawda behrend tez specjalizuje sie w grze na "miekkich" kortach, ale jest w suabej formie i tylko niski kurs (faktycznie przesadzony!) na hiszpana i pierwsza runda wstrzymuja mnie od powazniejszego obstawienia ramireza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jest jak jest wiec tylko bardzo delikatnie z jakas dokuadka np tak:

ramirez-hidalgo-behrend 1 1.45
tursunow-hippenstel 1 1.20

powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
H
member
member
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
niech mi ktoś przypomni bo mam już chyba mózg przepity, jak wabi się ta strona o tenisie steve... dzieki, ja gram na Lapenttiego i Martina

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał hunter750:
[qb]niech mi ktoś przypomni bo mam już chyba mózg przepity, jak wabi się ta strona o tenisie steve... dzieki, ja gram na Lapenttiego i Martina[/qb]
stevegtennis.com

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Quote
Oryginalnie wysłał RyanGiggs:
[qb]265 Daniilid.-S.Loren. 2 3,0 2-6,6-4,4-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
266 Chladkova-Pisnik 2 2.01 2-6,1-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
267 Farina-Stevenson 1 1.23 6-7,7-5,6-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
268 Schiavone-Loit 2 1.92
269 Serna-Mandula 1 1.65
271 Dechy-Pierce 1 1.7
272 Pistolesi-Golovin 2 2.06
Hantuchova-Testud 1.58 2.11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Moje typki na Paryż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
mam nadzieje ze ktos skorzystał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
G
gsm Offline
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
Ma ktos linka do debla w Paryżu?

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, aker, Lukasz111, JelineK), 2,568 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1