|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622 |
na poczatek:
milan: Santoro - Ancic (1) 1.75 Robredo - Corretja (2) 2.15 - mniejsza stawka chile: combo Gonzalez & Massu - 1.69 Volandri - Portas (2) - 2.45 (nie wierze, ze 'pajak' az taki slaby jest) san jose: Kiefer - J.Johansson (2) - 1.65 (samo nazwisko przecie nie gra) Melzer - Carlsen (2) 2.15 (kursy leca na leb, na szyje - teraz juz 1.95 tylko) Vliegen - Popp (1) 1.85 (na pewno nie postawie na niemca, predzej no bet)
PS uaktualnilem wyniki na poczatku tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Po wczorajszym fatalnym dniu dziś gram tak Safina-Jankovic-1(1,42) Serna-Mandula-1(1,65)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
co myslicie o deblach Brac/Gali-Ivan/Sep 1 1.61 troche forsuja Ivana - wczoraj debel - dzis singiel i debel a włosi pokonali turniejową 1 Sarg/Zim-T.Joh/Lan 1 1.58 Fyrs/Matk-Fer/R.Hi 1 1.8 wierze w naszych - Ferrer pokazał w jakiej jest formie w meczu z Mariano a Ramirez tez napewno bedzie wolal skupic sie na singlu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Oryginalnie wysłał tomimi: No i miales racje! Dent nie wszedl a zagralem go jeszcze z Energie Cotbus. Futbol pieknie wszedl a ten Dent..by go szlak!!
Panowie pierwsza podstawowa zasada:
NIE GRAC PIERWSZYCH RUND !!!
Ale oczywiscie w kazdy poniedzialek lamie ta zasade a potem z mozolem musze odrabiac straty...
Mam nadzieje ze wejdzie drugi[/QB] Dent wygrał, chyba że o czymś nie wiem:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
Taylor Dent USA 6 6 Paul Goldstein USA 4 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
dodałem jeszcze dubelka mocniej trochę:
Johansson, T - Dawidienko, N 1 1.55 Blanco, G - Marin, J-A 1 1.55 ako=2,40
i Johansson, T - Dawidienko, N 1 1.55 Robredo, T - Corretja, A 1 1.62 ako=2.51
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509 |
Widze że wszyscy pewnie tyle wygrali, że na Bermudach i tylko ja tu zostałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Jako, iż jestem na dorobku rozpracowałem dzisiaj m.in. meczyk Arguello-Miranda. Stawiam na Włocha ponieważ: - jest bardzo dobry na clayu, właściwie od marca 2003 praktycznie gra tylko na tej nawierzchni (wygrał 2 turnieje w 2003), - koniec ub. roku miał dobry, - od pocz. tego roku przegrał 3 z 4 meczy, jednak miał prawo, bo grał na hardzie, na którym jest słabiutki - zresztą w ostatnim miał kontuzje, lecz jest już zdrowy; to twardziel - w ubiegłym roku 3 razy był ret, lecz każdy nastepny mecz po kontuzji wygrywał....... Z kolei Peruwiańczyk ostatnio jest słaby,kwalifikant, przegrał również ostatni mecz z Massu (własnie na clayu). W tym meczu nie spodziewam się za dużego oporu, tym bardziej patrząc na wyniki jego z ubiegłego roku. Może to nie jest super pewniak, ale kurs 1,7 dla mnie jest w zasięgu portfela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał barister: [qb]Widze że wszyscy pewnie tyle wygrali, że na Bermudach i tylko ja tu zostałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Jako, iż jestem na dorobku rozpracowałem dzisiaj m.in. meczyk Arguello-Miranda. Stawiam na Włocha ponieważ: - jest bardzo dobry na clayu, właściwie od marca 2003 praktycznie gra tylko na tej nawierzchni (wygrał 2 turnieje w 2003), - koniec ub. roku miał dobry, - od pocz. tego roku przegrał 3 z 4 meczy, jednak miał prawo, bo grał na hardzie, na którym jest słabiutki - zresztą w ostatnim miał kontuzje, lecz jest już zdrowy; to twardziel - w ubiegłym roku 3 razy był ret, lecz każdy nastepny mecz po kontuzji wygrywał....... Z kolei Peruwiańczyk ostatnio jest słaby,kwalifikant, przegrał również ostatni mecz z Massu (własnie na clayu). W tym meczu nie spodziewam się za dużego oporu, tym bardziej patrząc na wyniki jego z ubiegłego roku. Może to nie jest super pewniak, ale kurs 1,7 dla mnie jest w zasięgu portfela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] nie wuoch lecz argentynczyk, ale to szczegol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622 |
oklaski w kazdym razie za analize :zobacz: wlasnie o to chodzi na tym forum.
ja swoje wywody prowadze w osobnym temacie na private picks, ale narazie nie ma na co patrzec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał darros: [QB]Po wczorajszym fatalnym dniu dziś gram tak Safina-Jankovic-1(1,42)-(6:4,2:0-krecz) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Serna-Mandula-1(1,65)-(6:3,1:6,6:2) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Udany rewanż za wczoraj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
ale na wcześniejszszej to argentyńczyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> zagrałem tego Vassallo razem z Blanco. Patrząc na dokonania Marina to wydaje mi się, że Blanco odprawi go dość szybko. No i dodałem jeszcze Ulihracha ze względu na relację ludzi z infobettingu, że Ivanisevica wczoraj masowali podczas meczu deblowego...miał jakieś problemy z plecami... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
ako=3,35 zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12 |
a dla mnie 2.26 na mirinde jest bardzo dobry kursem, widzialem na zywo wlocha na clayu i wogole mnie nie zachwycil......ale potem widzialem jego kostke i nie wygladala najlepiej
reasumujac lekko mam mirande w dublu ze sprem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
mam pytanie dot. Haasa...dlaczego nie warto na niego stawiać ? Ja tak sobie myślę, żeby właśnie na niego postawić...czy ktoś coś o tym, że nie jest należycie przygotowany ? to przecież wciąż młody gość...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
zwracam honor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Jak tak dobrze poszło to jeszcze jeden kuponik Sargsian-Seppi-1(1,3) Ginepri-Mamiit-1(1,2) Massu-Verdasco-1(1,3) Horna-Hormazabal-1(1,12)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
Chela, J-I - Sanchez, D 2 2.35
tutaj nie rozumiem tak wysokiego kursu na Sancheza, który po pierwsze jest obrońcą tytułu a po drugie mimo, że przegrywał dotychczas z Chelą to za każdym razem były to 3-setówki. Kurs 2,35 dla mnie wart ryzyka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,856
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,856 |
JA DZISIAJ ZAGRAŁEM COS TAKIEGO:::
VOLANDRI-PORTAS-1-1.7 :4gw: SARETTA-GAMONAL-1-1.42 :4gw: MELZER-CARLSEN-1-1.65 :3gw: VLIEGEN-POPP-2-1.94 :3gw: PISTOLESI-GOLOVINA-2-2.06 :2gw:
KURSY Z PROFA
POWODZENIA!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
na poczatek dzis tak:
cermak-levy 1 1.7 /sts/ garcia-capdeville 2 2.05 /unibet/ parmar-monfils 1 1.48 /prof/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|