|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
a kiedy sie carola urodził maly testudzik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
przysiegam ze nie maczałem w tym ....paluchów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Po katastrofalnym meczu Lopeza czas na odrobienie dzisiejszych strat i tak TOTO-MIX D.Sanchez-Miranda-1(1,35) Kuerten-Squillari-1(1,2) Hantuchowa-Testud-1(1,45)-typ forumowiczów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Testud wrocila po przerwie spowodowanej urodzeniem dziecka. Zagram chyba na ta tyke chociaz nie nawidze
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam,
Już od wczoraj zastanawiałem się nad zagraniem Danielii i w końcu poszło:
Hantuchova - Testud 1 1.58
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 639
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 639 |
Siemka, czy moze ktos cos powiedziec na temat tych spotkan?: Kiefer - Johansson J na 2-1.6 (expekt) Sanchez D - Miranda Ivan na 1-1.28(expekt) Nie jestem pewny co do tych spotkan i nie wiem czy warto je stawiac??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Moze mi ktos cos na ten temat wiecej powiedziec?? thx, pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Hantuchova-Testud 1 1.4 jak juz wiadomo Testu wraca po 1,5 roku przerwy . To byla dobra zawodniczka przewaznie zachodzila daleko w turniejach ale co ciekawe w ostatnich dwoch wystepach w Paryzu przegrala w 1 rundzie. Hantuchova lubi carpet ma dobry bilans i chyba wraca do formy . Ogladalem przed chwila ten reportaz o Sandrine i zycze jej jak najlepiej ale nie sadze zeby byla w stanie wygrac z tyką Fyrs/Matk-Fer/R.Hi 1 1.75 wierze w naszych tym bardziej potym jak przeczytalem iz nie moga byc jeszcze pewni udzialu w IO. Musza ciułac jak najwiecej punktow. Teraz wyjechali na 4 turnieje do Ameryki Płd po to zeby tam wygrywac. Ramirez i Ferrer to nie sa dobrzy deblisci. Grali ze soba 2-3 razy i skutek tego byl mierny. Kurs na naszych chyba troche zawyzony zwazywszy na to iz najlepiej graja na ziemi wlasnie .Ferrer dostal ostro w singlu a Ramirez gra dalej wiec po co im gra w deblu ? D.SANCHEZ-MIRANDA 1 1.30 Sanchez broni tytułu i punktów a Miranda to gracz przecietny . Zwyciestwo nad Chela pokazuje ze Sancho jest w dobrej formie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509 |
Na jutro Schnyder-Safina 1: kto zdąży to obstawić po 1,6 w STS to skorzysta. Safina rozegrała na ihardzie w swojej karierze 4 mecze właśnie w 2004 roku, z czego 4 wygrała, jednakże 3 z słabymi na tej naw., a czwarta na której powinna się zatrzymać skreczowała. Z kolei Schnyder ma doskonałą formę obecnie, koniec ub. roku też doskonały, szczególnie na ihard. W betandwin już tylko 1,37 Schnyder :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Oryginalnie wysłał barister: [qb]Na jutro Schnyder-Safina 1: kto zdąży to obstawić po 1,6 w STS to skorzysta. Safina rozegrała na ihardzie w swojej karierze 4 mecze właśnie w 2004 roku, z czego 4 wygrała, jednakże 3 z słabymi na tej naw., a czwarta na której powinna się zatrzymać skreczowała. Z kolei Schnyder ma doskonałą formę obecnie, koniec ub. roku też doskonały, szczególnie na ihard. W betandwin już tylko 1,37 Schnyder :zobacz: [/qb] spoko w profku 1.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
Gaudio G. - Acasuso J. 1 1.40 (STS) Volandri F. - Blanco G. 1 1.40 (STS) Chela/Gaudio- Gamonal/Garcia A. 1 1.45 (STS)
POWODZENIA
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
Andreev nie wytrzymał napięcia i przegral, dlatego w ruch idzie kolejny kupon:
Acasuso, J - Gaudio, G 2 1.40 Kiefer, N - Johansson, J 2 1.55 ako=2,17
Nie jestem tak bardzo przekonany do tych dwóch spotkań, ale jednak je zagrałem trochę wyższą stawką. Po pierwsze w ogóle jakoś niewiele do wyboru, bo mecze w San Jose mają opłakane kursy jeśli chodzi o faworytów a niespodziankę ciężko wytypować (Kendrick? hmmm, raczej ciężko w to uwierzyć..).
Gaudio jest dla mnie po prostu lepszy niz Acasuso i dlatego go wybrałem a w Johanssona wierzę, że słabego Kiefera pokona. Nie takich już w tym roku ogrywał.
Myślałem jeszcze o Lee, H-T żeby postawić na jego zwycięstwo, ale jednak chyba sobie daruję i poczekam spokojnie na jutro. Może więcej ciekego będzie do grania (oczywiście Saulnier m.in. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
do trzech typkow sztuka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
gaudio-acasuso 2 2.8 /unibet/ (kurs jest wg mnie nieporozumieniem i mam nadzieje, ze kort to zweryfikuje;)
a moze czterech <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
johansson-kiefer 1 1.55 /unibet/ (gram 1 bo wydaje sie oczywista, az nazbyt oczywista rzeklbym i dlatego zonk mnie wcale nie zdziwi, zwuaszcza ze niemiec ma bodaj 6 czy 7 meczow z rzedu bez zwyciestwa, a taka seria u tenisisty tej klasy juz wydaje sie za dluga
powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
jeszcze jedno spostrzezenie dot. pary johansson-kiefer, otoz przed meczem santoro-ancic zaistniaua spora roznica kursowa miedzy poszczegolnym bukami. nie pamietam szczegolow, ale w profie po odjeciu podatku wychodzilo ok. 1.3 na santoro podczas gdy np w gb czy unibecie byuo jakos miedzy 1.6-1.7 bodajze. teraz widze, ze na johanssona jest w unibecie 1.55, a w profie 1.4 co daje 1.26, a to juz caukiem solidna roznica - tyle faktow, ewentualne wnioski pozostawiam w gestii zainteresowanych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690 |
przegladam oferte expektu i widze ze na Gambilla daja 1.17. Net na chwile mi siadl, patrze znowu na oferte a tu gambill juz za 1.25...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał noel: [qb]przegladam oferte expektu i widze ze na Gambilla daja 1.17. Net na chwile mi siadl, patrze znowu na oferte a tu gambill juz za 1.25...[/qb] czyzby hippek do zagrania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180 |
Mam prośbę zna ktos wynik meczu: Sargsian/Zimonic-T.Johan./Lansberg Z gory dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
wygląda na to, że Lee H-T był jak najbardziej do grania...szkoda, że się wstrzymałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał artnow: [qb]gregorrr widze ze dzisiaj szczescia nie masz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> chyba do czterech typkow sztuka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (bo z tego co widze gaudio wygral seta). Co do Johanssona to mysle jest to najlepszy pick na dzisiaj,Kiefer jest cieniutki ale wlasnie w Stanach ma przeblyski dobrej gry(mam nadzieje nie dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ).D.Sanchez wydaje sie raczej "pewny" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Powodzenia gregorrr(co do szweda jestem z toba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )[/qb] taki lajf, ale nic to, jak nie dzis to jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> powodzenia tez! btw, paru bukow netowych wycofauo z oferty mecz sancheza z miranda. juz, juz miauem hiszpana grac a tu prosze! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> w zwiazku z powyzszym zagrauem w profie, ale juz nie davida lecz ivanka, ktory szczegolnie duzo nie potrafi, ale skoro szumi to who knows <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509 |
Na jutro w menu apetycznie zapowiada się meczyk Sprem-Schiavione. Karolina powinna przejechać jak walec po Francuzce, która w swojej karierze rozegrała 14 meczy na tej nawierzchni, z czego połowe przegrała (w 2003 rozegrała 1 i przegrała). Nie pomoże jej też jej publicznośc, a już na pewno panna Sprem, która "wymiata" na tej nawierzchni. Bardzo apetyczny mecz i to po kursie 2,0 :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|