przysiegam ze nie maczałem w tym ....paluchów..."> przysiegam ze nie maczałem w tym ....paluchów...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
a kiedy sie carola urodził maly testudzik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

przysiegam ze nie maczałem w tym ....paluchów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Po katastrofalnym meczu Lopeza czas na odrobienie dzisiejszych strat i tak
TOTO-MIX
D.Sanchez-Miranda-1(1,35)
Kuerten-Squillari-1(1,2)
Hantuchowa-Testud-1(1,45)-typ forumowiczów.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Testud wrocila po przerwie spowodowanej urodzeniem dziecka. Zagram chyba na ta tyke chociaz nie nawidze

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam,

Już od wczoraj zastanawiałem się nad zagraniem Danielii i w końcu poszło:

Hantuchova - Testud 1 1.58

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509

Dołączył: Feb 2004
Posty: 639
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 639
Siemka, czy moze ktos cos powiedziec na temat tych spotkan?:
Kiefer - Johansson J na 2-1.6 (expekt)
Sanchez D - Miranda Ivan na 1-1.28(expekt)
Nie jestem pewny co do tych spotkan i nie wiem czy warto je stawiac??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Moze mi ktos cos na ten temat wiecej powiedziec??
thx, pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Hantuchova-Testud 1 1.4
jak juz wiadomo Testu wraca po 1,5 roku przerwy . To byla dobra zawodniczka przewaznie zachodzila daleko w turniejach
ale co ciekawe w ostatnich dwoch wystepach w Paryzu przegrala w 1 rundzie. Hantuchova lubi carpet ma dobry bilans i chyba wraca
do formy . Ogladalem przed chwila ten reportaz o Sandrine i zycze jej jak najlepiej ale nie sadze zeby byla w stanie wygrac z tyką
Fyrs/Matk-Fer/R.Hi 1 1.75
wierze w naszych tym bardziej potym jak przeczytalem iz nie moga byc jeszcze pewni udzialu w IO. Musza ciułac jak najwiecej punktow.
Teraz wyjechali na 4 turnieje do Ameryki Płd po to zeby tam wygrywac. Ramirez i Ferrer to nie sa dobrzy deblisci. Grali ze soba 2-3 razy i skutek tego byl mierny.
Kurs na naszych chyba troche zawyzony zwazywszy na to iz najlepiej graja na ziemi wlasnie .Ferrer dostal ostro w singlu a Ramirez gra dalej wiec po
co im gra w deblu ?
D.SANCHEZ-MIRANDA 1 1.30
Sanchez broni tytułu i punktów a Miranda to gracz przecietny . Zwyciestwo nad Chela pokazuje ze Sancho jest w dobrej formie

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
Na jutro Schnyder-Safina 1: kto zdąży to obstawić po 1,6 w STS to skorzysta. Safina rozegrała na ihardzie w swojej karierze 4 mecze właśnie w 2004 roku, z czego 4 wygrała, jednakże 3 z słabymi na tej naw., a czwarta na której powinna się zatrzymać skreczowała. Z kolei Schnyder ma doskonałą formę obecnie, koniec ub. roku też doskonały, szczególnie na ihard. W betandwin już tylko 1,37 Schnyder :zobacz:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
Oryginalnie wysłał barister:
[qb]Na jutro Schnyder-Safina 1: kto zdąży to obstawić po 1,6 w STS to skorzysta. Safina rozegrała na ihardzie w swojej karierze 4 mecze właśnie w 2004 roku, z czego 4 wygrała, jednakże 3 z słabymi na tej naw., a czwarta na której powinna się zatrzymać skreczowała. Z kolei Schnyder ma doskonałą formę obecnie, koniec ub. roku też doskonały, szczególnie na ihard. W betandwin już tylko 1,37 Schnyder :zobacz: [/qb]
spoko w profku 1.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Gaudio G. - Acasuso J. 1 1.40 (STS)
Volandri F. - Blanco G. 1 1.40 (STS)
Chela/Gaudio- Gamonal/Garcia A. 1 1.45 (STS)

POWODZENIA

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Andreev nie wytrzymał napięcia i przegral, dlatego w ruch idzie kolejny kupon:

Acasuso, J - Gaudio, G 2 1.40
Kiefer, N - Johansson, J 2 1.55
ako=2,17

Nie jestem tak bardzo przekonany do tych dwóch spotkań, ale jednak je zagrałem trochę wyższą stawką. Po pierwsze w ogóle jakoś niewiele do wyboru, bo mecze w San Jose mają opłakane kursy jeśli chodzi o faworytów a niespodziankę ciężko wytypować (Kendrick? hmmm, raczej ciężko w to uwierzyć..).

Gaudio jest dla mnie po prostu lepszy niz Acasuso i dlatego go wybrałem a w Johanssona wierzę, że słabego Kiefera pokona. Nie takich już w tym roku ogrywał.

Myślałem jeszcze o Lee, H-T żeby postawić na jego zwycięstwo, ale jednak chyba sobie daruję i poczekam spokojnie na jutro. Może więcej ciekego będzie do grania (oczywiście Saulnier m.in. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
do trzech typkow sztuka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

gaudio-acasuso 2 2.8 /unibet/ (kurs jest wg mnie nieporozumieniem i mam nadzieje, ze kort to zweryfikuje;)

a moze czterech <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

johansson-kiefer 1 1.55 /unibet/ (gram 1 bo wydaje sie oczywista, az nazbyt oczywista rzeklbym i dlatego zonk mnie wcale nie zdziwi, zwuaszcza ze niemiec ma bodaj 6 czy 7 meczow z rzedu bez zwyciestwa, a taka seria u tenisisty tej klasy juz wydaje sie za dluga

powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
jeszcze jedno spostrzezenie dot. pary johansson-kiefer, otoz przed meczem santoro-ancic zaistniaua spora roznica kursowa miedzy poszczegolnym bukami. nie pamietam szczegolow, ale w profie po odjeciu podatku wychodzilo ok. 1.3 na santoro podczas gdy np w gb czy unibecie byuo jakos miedzy 1.6-1.7 bodajze. teraz widze, ze na johanssona jest w unibecie 1.55, a w profie 1.4 co daje 1.26, a to juz caukiem solidna roznica - tyle faktow, ewentualne wnioski pozostawiam w gestii zainteresowanych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pzdr

Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
przegladam oferte expektu i widze ze na Gambilla daja 1.17. Net na chwile mi siadl, patrze znowu na oferte a tu gambill juz za 1.25...

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał noel:
[qb]przegladam oferte expektu i widze ze na Gambilla daja 1.17. Net na chwile mi siadl, patrze znowu na oferte a tu gambill juz za 1.25...[/qb]
czyzby hippek do zagrania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
Mam prośbę zna ktos wynik meczu:
Sargsian/Zimonic-T.Johan./Lansberg
Z gory dziekuje

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
wygląda na to, że Lee H-T był jak najbardziej do grania...szkoda, że się wstrzymałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał artnow:
[qb]gregorrr widze ze dzisiaj szczescia nie masz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
chyba do czterech typkow sztuka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (bo z tego co widze gaudio wygral seta).
Co do Johanssona to mysle jest to najlepszy pick na dzisiaj,Kiefer jest cieniutki ale wlasnie w Stanach ma przeblyski dobrej gry(mam nadzieje nie dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ).D.Sanchez wydaje sie raczej "pewny" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Powodzenia gregorrr(co do szweda jestem z toba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )[/qb]
taki lajf, ale nic to, jak nie dzis to jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> powodzenia tez!

btw, paru bukow netowych wycofauo z oferty mecz sancheza z miranda. juz, juz miauem hiszpana grac a tu prosze! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> w zwiazku z powyzszym zagrauem w profie, ale juz nie davida lecz ivanka, ktory szczegolnie duzo nie potrafi, ale skoro szumi to who knows <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
Na jutro w menu apetycznie zapowiada się meczyk Sprem-Schiavione. Karolina powinna przejechać jak walec po Francuzce, która w swojej karierze rozegrała 14 meczy na tej nawierzchni, z czego połowe przegrała (w 2003 rozegrała 1 i przegrała). Nie pomoże jej też jej publicznośc, a już na pewno panna Sprem, która "wymiata" na tej nawierzchni. Bardzo apetyczny mecz i to po kursie 2,0 :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, alfa, aker, rymoholik, forty, Lukasz111, Akhu), 2,686 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,059
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1