:rolleyes:"> :rolleyes:">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 13 1 2 3 12 13
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
link do linków [infobetting.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> :rolleyes:

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
Witam.Jako ciekawostkę podam że w 1 rundzie w Buenos Aires nasz debel Fyrstenberg/Matkowski spotka sie znow z para Arnold/Hood.Czyzby drugie zwyciestwo nad argentynczykami w krotkim czasie.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
Jutrzejszy plan gier w Holandii:(niektóre moje typy):
Olivier Rochus - Radek Stepanek

Lleyton Hewitt/Roger Rasheed (AUS) - Raemon
Sluiter/Martin Verkerk (NED) 2

John van Lottum - Karol Kucera 2

Sjeng Schalken - Goran Ivanisevic (chcialbym aby wygrał Goran,ale wszystko jest mozliwe w tym meczu-zanosi sie niezly pojedynek)

Rainer Schuettler - Stefan Koubek ( 1 - Rainer początek sezonu ma bardzo zły, czas zacząc wygrywać)

Arnaud Clement (FRA)/Tommy Robredo (SPA)-
Jarkko Nieminen(FIN)/Andrei Pavel (ROM)

Wayne Black (ZIM)/Kevin Ullyett (ZIM)-Alex Corretja/Albert Costa (SPA) 1

Fred Hemmes JR/Dennis van Scheppingen (NED)-Eyal Erlich/Andy Ram(ISR) 2

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
V
member
member
V Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
Sluiter - Corretja 1,86 Typ 1
Szybka nawierzchnia to specjalnosc Sluitera, Alex woli grac na wolnych kortach. Holender serwuje mocno i gra u siebie.

Kucera - Van Lottum 1,25 Typ 1
Van Lottum w ostatnim tygodniu w Cherbourgu skreczowal po przegraniu seta 7-6 z Francuzem Saoudi. Kucera gral niezle w Mediolanie.
Moim zdaniem pewna 1

Pozdrawiam

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
tak sluiter wygaje sie byc dobrym typem tym bardziej ze jest to chlopak z Rotterdamu wlasnie i rok temu byl tu w finale.
Burgsmul.-Niemeyer 2 1.96

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,856
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,856
WITAM!
MOZECIE NAPISAC NA JAKICH NAWIERZCHNIACH ROZGRYWANE SA TE TURNIEJE---MYSLE ZE KAZDEMU Z NAS ULATWI TO OBSTAWIANIE!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
Quote
Oryginalnie wysłał TOMAL:
[qb]WITAM!
MOZECIE NAPISAC NA JAKICH NAWIERZCHNIACH ROZGRYWANE SA TE TURNIEJE---MYSLE ZE KAZDEMU Z NAS ULATWI TO OBSTAWIANIE!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
na materacu i piachu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
zanim zaczniemy na dobre, jedna rzecz:

Zawsze mi to chodzilo po glowie, wiec wam cos opowiem. Francuzi odwalaja takie numery, ze glowa mala. Podam wam statystyki co prawda z minionego tygodnia tylko. Trzeba by bylo sprawdzic dane z dluzszego okresu, zeby ostatecznie potwierdzic (lub obalic) ponizsza teze:

Obstawianie meczow z udzialem francuzow smierdzi.

Milan / San Jose / Vina del Mar

rozegrano ogolem 93 meczy
29 z nich zakonczylo sie wygrana underdoga po kursie wyzszym niz 2.00, co daje nam 31 procent.
pojedynki z udzialem francuzow - 15 zdarzen
mianowicie (kursy - ekspekt);

Gasquet - Gaudio (1-2) 1.20
Lisnard - Kuerten (0-2) 1.15
Santopadre - Carraz (1-2) 1.40
Santoro - Ancic (0-2) 2.10
Saulnier - Vahaly (2-0) 1.45
Dupuis - Lopez F (2-0) 2.85
Beck - Carraz (1-2) 2.45
Heuberger I - Dupuis (0-2) 1.50
Escude - Verkerk (0-2) 2.35
Saulnier - Ginepri (2-1) 2.65
Youzhny - Dupuis (1-2) 2.28
Carraz - Verkerk 1 (2-0) 2.65
Kendrick - Saulnier (2-1) 2.35
Dupuis - Carraz (2-0) 2.05
Ancic - Dupuis (1-2) 2.45

...jak widac 10 na 15 wlazlo z kursem powyzej 2.00, co daje 67 procent.
PRZYPADEK ?
sam juz nie wiem... typuje tenisa od lat, rozne dziwne rzeczy sie dzialy, ale wydaje mi sie ze najwiecej kasy wtopilem wlasnie na zaboje.bach
Kobiety obstawiam co prawda rzadko, ale swego czasu niejaka pani Loit bodaj lubila mi przykopac, a i Mary Pierce wyprawiala nieraz dziwne rzeczy.

koniec smucenia:

dzisiaj graja:
gasquet - verdasco 1.55-2.35
saulnier - ginepri 2.35-1.55
de chaunac - labadze 1.75-2.00

kto sie podejmie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
u nas De Chaunac na 2 mysle ze wygra ladnie przeszedl Q a Labadze to dupek ale powalczyl z Agassim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Witam.
Ja na początek zagrałem Stepanka i J.Johanssona.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
No to tak
grubo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Sluiter Mirnyi i Kucera
chudo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
De Chaunac Niemeyer Gasquet i Haas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 51
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 51
witam wszystkich na dzisiaj z tenisa widze to tak :
massu-montanes 1(1.26)
safina-a barna 1 (1.33)
kucera-lottum 1(1.41)
wszytsko z profa pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 51
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 51
witam wszystkich na dzisiaj z tenisa widze to tak :
massu-montanes 1(1.26)
safina-a barna 1 (1.33)
kucera-lottum 1(1.41)
wszystko z profa pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
Co sadzicie o tym:

Callens-Loit dla mnie 2
Grande-Panova dla mnie 2
Ginepri-Saulnier tak samo 2

Czy według was sa tu mozliwe 2 ?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 51
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 51
co do ginepri-saulnier to dawalbym w druga strone albo w ogole sobie odpuscil pare dnie temu wygral saulnier , ginepri bedzie chcial sie zrewanzowac zwlaszcza ze jest to pierwsza runda i zdarzalo mu sie juz wygrywac z saulnierem kursy w profie rowne ale oplaca sie grac ginepriego pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
Na dobry początek tygodnia Johansson - Lee 1
Johan w dobrej formie, na pewno lepszej od Koreańczyka (zresztą pokonanie Blake mówi samo za siebie...).
Na tej nawierzchni jest dużo lepszy od swego rywala: w 2003 17-6, ogólnie 23-12, natomiast Lee w ub. roku 2-2 (ogólnie 15-11). Pozatym ulubioną nawierznia pana Hyung-Taik jest hard, więc dzisiaj Johan powinien wygrać, szczególnie że kurs aż 1,6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 43
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 43
Jan Vacek - Janko Tipsarevic 1 1,53 co o tym sadzicie prosze o opinie :rolleyes:

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Quote
Oryginalnie wysłał TOMAL:
[qb]WITAM!
MOZECIE NAPISAC NA JAKICH NAWIERZCHNIACH ROZGRYWANE SA TE TURNIEJE---MYSLE ZE KAZDEMU Z NAS ULATWI TO OBSTAWIANIE!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
ATP:
Rotterdam - sztuczna nawierzchnia w hali (twarda)
Memphis - j.w.
Buenos Aires - korty ziemne (clay) - tam mają lato, szczęściarze...

WTA:
Hyderabad (Indie) - nawierzchnia twarda "pod chmurką"
Memphis - twarda pod dachem
Antwerpia - sztuczna zielona trawka w hali, ale twarda (Greenset)

Dołączył: Jan 2004
Posty: 115
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 115
302 N.Lapentti-Monaco 1.34 2.75 z profa
myslice ze bedzie 1?????

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Co myślicie o meczu Canas-Volandri po kursie 1,80.
Jak dla mnie to czysta promocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 1 z 13 1 2 3 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, latajaca_holenderka, $-man, Sensei, rymoholik, forty, burbon), 1,853 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,367
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1