Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
o i widze ze para zlodziei Sluiter/Verkerk tez ładnie wtopiła jak przed tygodni za kurs w granicach 1.3 z Hewittem i jego trenerem haha

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
Quote
Oryginalnie wysłał sebkos:
[qb]Co myślicie o meczu Canas-Volandri po kursie 1,80.
Jak dla mnie to czysta promocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Bardzo zastanawiam sie nad tym meczem...i dochodze do wniosku ze gazety nie moga napisac na pewno jutro o porazce canas'a jakos nie pasuje mi ten tytul...volandri moze jechac do domu...chyba jednak tak

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
Oryginalnie wysłał martin.s:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał sebkos:
[qb]Co myślicie o meczu Canas-Volandri po kursie 1,80.
Jak dla mnie to czysta promocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Bardzo zastanawiam sie nad tym meczem...i dochodze do wniosku ze gazety nie moga napisac na pewno jutro o porazce canas'a jakos nie pasuje mi ten tytul...volandri moze jechac do domu...chyba jednak tak[/qb]
hehe to bodajze halfacat ma gazety w wyprzedzeniem u siebie na skladzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
co do meczu to naprawde ciezki - rownie dobrze moze wygrac Canas w koncu jest chyba z BA

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
zna ktos wynik armando-moyano? na oficjalnej stronie nic nie ma zgory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263
Drodzy milusińscy! Jutro kupa meczów, a mnie stać jedynie na podanie, że faworytami sa Federer i Ferrero :rolleyes:
No i zagram tych panów na pewno, ale może jakies swiatłe sugestie od was dostanę? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
Moje typy na dzis i jutro do poludnia:
schalken-Ivannisevic 1 (1,4)
Dawydenko-Srichapchan 2 (1,2)
Federer-Clement 1 (1,17)

Expekt
1,9656X300 zl=589,68 (289,68 - na czysto)
Polecam i pozdrawiam

Dołączył: Feb 2004
Posty: 181
F
member
member
F Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 181
Co sądzicie o Harel Levy - Carlos Moya.Moya jest w formie czy nie żeby wygrać?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
Moje typy na dzis i jutro do poludnia:
schalken-Ivannisevic 1 (1,4)
Dawydenko-Srichapchan 2 (1,2)
Federer-Clement 1 (1,17)

Expekt
1,9656X300 zl=589,68 (289,68 - na czysto)
Polecam i pozdrawiam

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
DeChaunac Sebastien - Labadze I @ 1.75 [expekt]

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
większa wygrana ze Stepanka i Johanssona już na koncie to sobie zagram kupon 'żeby się coś działo' za małą stawke, ale ako spore.

De Chaunac, S - Labadze, I 2 2.10
Canas, G - Volandri, F 1 1.82
Massu, N - Montanes, A 1 1.17
Popp, A - Haas, T 2 1.60
ako=7.15 /unibet/

/oprócz Massu praktycznie mecze, które miały być no bet, ale żeby się coś działo puściłem je razem/
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 52
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 52
Mam ktos moze wynik mussu-montanes

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Mecze zostały przełożone spowodu deszczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał zibi04:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał TOMAL:
[qb]WITAM!
MOZECIE NAPISAC NA JAKICH NAWIERZCHNIACH ROZGRYWANE SA TE TURNIEJE---MYSLE ZE KAZDEMU Z NAS ULATWI TO OBSTAWIANIE!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
WTA:
Antwerp-Carpet Indoor
Memphis-Clay
Hyderabad-Hard
ATP:
Memphis- Hard (Indoor)
Buenos Aires-Clay
Rotterdam- Hard (Indoor)
Andrezieux-Hard (Indoor)[/qb]
Memphis-Clay-nie graja na ziemi tylko na nawierzchni typu:Plexipave indoor hard <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
Kto zdąży to do 22.30 jeszcze postawi.......
Enqvist-Spadea 1
Szwed ładnie gra w tym roku, ma lepszy bilans na ihardzie ze Spadeą, który skompromitował się ostatnio z Lee.
Tomek da sobie dzisiaj rade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 65
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 65
Quote
Oryginalnie wysłał martin.s:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał sebkos:
[qb]Co myślicie o meczu Canas-Volandri po kursie 1,80.
Jak dla mnie to czysta promocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Bardzo zastanawiam sie nad tym meczem...i dochodze do wniosku ze gazety nie moga napisac na pewno jutro o porazce canas'a jakos nie pasuje mi ten tytul...volandri moze jechac do domu...chyba jednak tak[/qb]
zaufalem i postawilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam nadzieje ze wejdzie bo expekcie balansuje na krawedzi hehe

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
Jugic-Salkic - Yan 2
Mecz "tytanów" światowego tenisa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> w Indiach. Kurs szokujący na Yan, bo aż 2,1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Ja rozumie, że panna Yugic chce się nauczyć grać na hardzie, tyle że jutro rano dostanie srogą lekcje. W swojej karierze rozegrała 4 (słownie CZTERY) mecze na tej nawierzchni!!!!!!!!! Chinka ma ich 36, z czego w 2003 roku bilans to 16-13.
Buki zrobiły wielki błąd - chyba, że dla nich sukcesem Jugic jest dojście w AO do drugiej rundy kwalifikacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
Oryginalnie wysłał Andrev:
[qb]Armando-Moyano 1 1.72 10/10

h2h 4-0

2001 Lima, CH, Clay, R32
Peru Clay R32 Armando 6 4 6 3
2001 Weiden, CH, Clay, R32
Germany Clay R32 Armando 6 3 6 2
2000 Guadalajara, CH, Clay, S
Mexico Clay S Armando 7 6 3 6 6 3
2000 Sopot, CH, Clay, R16
Poland Clay R16 Armando 2 6 6 3 6 4[/qb]
tym razem jednak Moyano 2-0

Dołączył: Feb 2004
Posty: 65
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 65
Quote
Oryginalnie wysłał havay:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał martin.s:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał sebkos:
[qb]Co myślicie o meczu Canas-Volandri po kursie 1,80.
Jak dla mnie to czysta promocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Bardzo zastanawiam sie nad tym meczem...i dochodze do wniosku ze gazety nie moga napisac na pewno jutro o porazce canas'a jakos nie pasuje mi ten tytul...volandri moze jechac do domu...chyba jednak tak[/qb]
zaufalem i postawilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam nadzieje ze wejdzie bo expekcie balansuje na krawedzi hehe[/qb]
no i polecialem w przepasc krotko mowiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 166
K
member
member
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 166
Massu raczej gładkie 2-0 (6-1, 6-3)

Na dzisiaj mam Melzer - Vahaly 1

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Na dziś jak na razie 2 mecze:

Pavel - Juzny 1 1.9
Pavel jeżeli nie jest kontuzjowany to gra bardzo pewny i solidny tenis. A Juzny w tym roku jedno wielkie rozczarowanie.

Monaco - Lapentti 1 3.0
Kurs systematycznie spada. Młody Argentyńczyk w bardzo dobrej formie (wygrany chall, nieźle w zeszłym tygodniu) sprawdzi grę Lapenttiego, który gładziutko przegrał w zeszłym tygodniu z Acasuso.

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, rafal08, JelineK, forty, Sensei, alfa), 1,156 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,724
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1