|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
o i widze ze para zlodziei Sluiter/Verkerk tez ładnie wtopiła jak przed tygodni za kurs w granicach 1.3 z Hewittem i jego trenerem haha
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944 |
Oryginalnie wysłał sebkos: [qb]Co myślicie o meczu Canas-Volandri po kursie 1,80. Jak dla mnie to czysta promocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Bardzo zastanawiam sie nad tym meczem...i dochodze do wniosku ze gazety nie moga napisac na pewno jutro o porazce canas'a jakos nie pasuje mi ten tytul...volandri moze jechac do domu...chyba jednak tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Oryginalnie wysłał martin.s: [qb] Oryginalnie wysłał sebkos: [qb]Co myślicie o meczu Canas-Volandri po kursie 1,80. Jak dla mnie to czysta promocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Bardzo zastanawiam sie nad tym meczem...i dochodze do wniosku ze gazety nie moga napisac na pewno jutro o porazce canas'a jakos nie pasuje mi ten tytul...volandri moze jechac do domu...chyba jednak tak[/qb] hehe to bodajze halfacat ma gazety w wyprzedzeniem u siebie na skladzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> co do meczu to naprawde ciezki - rownie dobrze moze wygrac Canas w koncu jest chyba z BA
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186 |
zna ktos wynik armando-moyano? na oficjalnej stronie nic nie ma zgory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263 |
Drodzy milusińscy! Jutro kupa meczów, a mnie stać jedynie na podanie, że faworytami sa Federer i Ferrero :rolleyes: No i zagram tych panów na pewno, ale może jakies swiatłe sugestie od was dostanę? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944 |
Moje typy na dzis i jutro do poludnia: schalken-Ivannisevic 1 (1,4) Dawydenko-Srichapchan 2 (1,2) Federer-Clement 1 (1,17)
Expekt 1,9656X300 zl=589,68 (289,68 - na czysto) Polecam i pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 181
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 181 |
Co sądzicie o Harel Levy - Carlos Moya.Moya jest w formie czy nie żeby wygrać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944 |
Moje typy na dzis i jutro do poludnia: schalken-Ivannisevic 1 (1,4) Dawydenko-Srichapchan 2 (1,2) Federer-Clement 1 (1,17)
Expekt 1,9656X300 zl=589,68 (289,68 - na czysto) Polecam i pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
DeChaunac Sebastien - Labadze I @ 1.75 [expekt]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
większa wygrana ze Stepanka i Johanssona już na koncie to sobie zagram kupon 'żeby się coś działo' za małą stawke, ale ako spore.
De Chaunac, S - Labadze, I 2 2.10 Canas, G - Volandri, F 1 1.82 Massu, N - Montanes, A 1 1.17 Popp, A - Haas, T 2 1.60 ako=7.15 /unibet/
/oprócz Massu praktycznie mecze, które miały być no bet, ale żeby się coś działo puściłem je razem/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 52 |
Mam ktos moze wynik mussu-montanes
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Mecze zostały przełożone spowodu deszczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał zibi04: [qb] Oryginalnie wysłał TOMAL: [qb]WITAM! MOZECIE NAPISAC NA JAKICH NAWIERZCHNIACH ROZGRYWANE SA TE TURNIEJE---MYSLE ZE KAZDEMU Z NAS ULATWI TO OBSTAWIANIE!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] WTA: Antwerp-Carpet Indoor Memphis-Clay Hyderabad-Hard ATP: Memphis- Hard (Indoor) Buenos Aires-Clay Rotterdam- Hard (Indoor) Andrezieux-Hard (Indoor)[/qb] Memphis-Clay-nie graja na ziemi tylko na nawierzchni typu:Plexipave indoor hard <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509 |
Kto zdąży to do 22.30 jeszcze postawi....... Enqvist-Spadea 1 Szwed ładnie gra w tym roku, ma lepszy bilans na ihardzie ze Spadeą, który skompromitował się ostatnio z Lee. Tomek da sobie dzisiaj rade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 65 |
Oryginalnie wysłał martin.s: [qb] Oryginalnie wysłał sebkos: [qb]Co myślicie o meczu Canas-Volandri po kursie 1,80. Jak dla mnie to czysta promocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Bardzo zastanawiam sie nad tym meczem...i dochodze do wniosku ze gazety nie moga napisac na pewno jutro o porazce canas'a jakos nie pasuje mi ten tytul...volandri moze jechac do domu...chyba jednak tak[/qb] zaufalem i postawilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam nadzieje ze wejdzie bo expekcie balansuje na krawedzi hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509 |
Jugic-Salkic - Yan 2 Mecz "tytanów" światowego tenisa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> w Indiach. Kurs szokujący na Yan, bo aż 2,1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Ja rozumie, że panna Yugic chce się nauczyć grać na hardzie, tyle że jutro rano dostanie srogą lekcje. W swojej karierze rozegrała 4 (słownie CZTERY) mecze na tej nawierzchni!!!!!!!!! Chinka ma ich 36, z czego w 2003 roku bilans to 16-13. Buki zrobiły wielki błąd - chyba, że dla nich sukcesem Jugic jest dojście w AO do drugiej rundy kwalifikacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Oryginalnie wysłał Andrev: [qb]Armando-Moyano 1 1.72 10/10
h2h 4-0
2001 Lima, CH, Clay, R32 Peru Clay R32 Armando 6 4 6 3 2001 Weiden, CH, Clay, R32 Germany Clay R32 Armando 6 3 6 2 2000 Guadalajara, CH, Clay, S Mexico Clay S Armando 7 6 3 6 6 3 2000 Sopot, CH, Clay, R16 Poland Clay R16 Armando 2 6 6 3 6 4[/qb] tym razem jednak Moyano 2-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 65 |
Oryginalnie wysłał havay: [qb] Oryginalnie wysłał martin.s: [qb] Oryginalnie wysłał sebkos: [qb]Co myślicie o meczu Canas-Volandri po kursie 1,80. Jak dla mnie to czysta promocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Bardzo zastanawiam sie nad tym meczem...i dochodze do wniosku ze gazety nie moga napisac na pewno jutro o porazce canas'a jakos nie pasuje mi ten tytul...volandri moze jechac do domu...chyba jednak tak[/qb] zaufalem i postawilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam nadzieje ze wejdzie bo expekcie balansuje na krawedzi hehe[/qb] no i polecialem w przepasc krotko mowiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 166 |
Massu raczej gładkie 2-0 (6-1, 6-3)
Na dzisiaj mam Melzer - Vahaly 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Na dziś jak na razie 2 mecze:
Pavel - Juzny 1 1.9 Pavel jeżeli nie jest kontuzjowany to gra bardzo pewny i solidny tenis. A Juzny w tym roku jedno wielkie rozczarowanie.
Monaco - Lapentti 1 3.0 Kurs systematycznie spada. Młody Argentyńczyk w bardzo dobrej formie (wygrany chall, nieźle w zeszłym tygodniu) sprawdzi grę Lapenttiego, który gładziutko przegrał w zeszłym tygodniu z Acasuso.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|