|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla KURHAJCOVEJ - Ant. SERRA ZANETTI 6:3 6:3
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186 |
grande/garbin-pennetta/salerni 1 kurs 1.6 STS :3gw: grande moze pzregrac singielka z panovą wiec w deblu moze sie zrechabilitowac w turniejowej drabince rozstawione sa z 1 wiec do czegos to zoobowiazuje tak mi sie pzrynajmniej wydaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> aby weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: hopkins/miyagi 1.55 sts polecam :4gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 115 |
302 N.Lapentti-Monaco 1.34 2.75 z profa myslice ze bedzie 1?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
Stepanek do przodu, ale niestety nie gram singli, dlatego muszę czekać jeszcze na J. Johansona....
tymniemniej zastanawiam się nad jakąś niespodzianką i pomyślałem by zagrać lekko na:
Malisse, X - Delic, A 2 2.95
Kurs bardzo ciekawy a myślę, że jakieś tam szanse są. Delic doszedł do finału challengera w Dallas pokonując po drodze Jeffa Morissona i Kendricka. Postawa Kendricka w turnieju w San Jose mnie na tyle przekonała, by spróbować dzis zagrać przeciwko słabemu jak na razie Mallisowi. Owszem, Malisse w roku 2002 był w Memphis w 1/2 finału, gdzie przegrał po walce z Roddickiem, ale w ogóle rok 2002 był dobry dla niego...W tym roku Malisse jakoś mocno oklapł...być może się obudzi, ale póki co stawiam na młodego amerykańca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dodam, że Malisse na razie jest na tyle niepewny, że stawianie na niego po kursie rzędu 1,37 mnie nie bawi...
a poza tym:
Massu, N - Montanes, A 1 1.17 /no comment/ Gasquet, R - Verdasco, F 1 1.60 /mimo, że Verdasco to hiszpan, to spróbowałbym na młodziutkiego francuza, który już w tym roku gładko wygrał z Verdasco w kwali Sydney a ostatnio w Vina del Mar obaj odpadli w pierwszej rundzie z taką różnicą, że Verdasco przegrał z Massu 6-1 6-2 a Gasquet po 3 setowej walce z G.Gadudio. Wiem, że ciężko porównywać Gaudio do Massu, ale chyba lepszy ogólnie jest Gasquet/
Saulnier - Ginepri - no bet /bardzo mnie korci, by jak zawsze postawić na Saulnier, ale tym razem wstrzymam się do następnej rundy (o ile takowa będzie)/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
ja dzisiaj widzę to tak Ginepri-Saulnier 2 1,90 widać,że francuz jest w lepszej formie i potwierdził to w ubiegłym tygodniu Enqvist-Spadea 2 1,98 tutaj kurs troszeczkę przesadzony na Vincenta według mnie szanse obydwu są 50/50 i dlatego zagram 2(może amerykanin weźmie mały rewanżyk za AustralianOpen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) Armando-Moyano 2 1,89 argentyńczyk troszeczkę lepiej przechodzi te kwalifikacje i daję mu więcej szans na przejście do turnieju głównego
jutro będziemy mądrzejsi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
Oryginalnie wysłał TOMAL: [qb]WITAM! MOZECIE NAPISAC NA JAKICH NAWIERZCHNIACH ROZGRYWANE SA TE TURNIEJE---MYSLE ZE KAZDEMU Z NAS ULATWI TO OBSTAWIANIE!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] WTA: Antwerp-Carpet Indoor Memphis-Clay Hyderabad-Hard ATP: Memphis- Hard (Indoor) Buenos Aires-Clay Rotterdam- Hard (Indoor) Andrezieux-Hard (Indoor)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198 |
Armando-Moyano 1 1.72 10/10
h2h 4-0
2001 Lima, CH, Clay, R32 Peru Clay R32 Armando 6 4 6 3 2001 Weiden, CH, Clay, R32 Germany Clay R32 Armando 6 3 6 2 2000 Guadalajara, CH, Clay, S Mexico Clay S Armando 7 6 3 6 6 3 2000 Sopot, CH, Clay, R16 Poland Clay R16 Armando 2 6 6 3 6 4
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180 |
Kucera juz dwa razy przelamany. 4-1 w plecy :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486 |
Kucera go go go . Pewnie cały stadion za tym ****nym holendrem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180 |
No i 6-2 dla Holendra.Teraz musi wygrac 2 sety Kucera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
Panowie, może byście się na q.chat przenieśli..?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486 |
Kucera 0:2 o kurva nie mam pytań :-((((((((((
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
vacek-tipsarevic 1 1.53 /prof/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
Johansson Joachim - Lee Hyung-Taik @ 1.51 [expekt]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał mogarycz: [qb]Panowie, może byście się na q.chat przenieśli..?[/qb] Mam nadzieje ,ze ponowisz jeszcze raz ten apel,ale....z okazji rozdzierania szat nad przegranym Malisse <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Malisse - Delic 2 Gasquet - Verdasco 2 Taki sobie dubelek (AKO 5,64) Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2003
Posty: 51 |
safina-a.barna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kucera-lottum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> pzdr all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 115 |
302 N.Lapentti-Monaco 1.34 2.75
jak myslicie ekwadorczyk wygra? w jakiej jest ostatnio formie??? dzikei za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
ja bym nie ruszal lapentti nic ostatnio nie gra a Monaco to nowa nadzieja argentynskiego tenisa - moze byc jak z Kucera (****nym) - od dzis postanowilem po 1 nie grac w poniedzialki a po 2 nie grac ponizej 1.5 bo tylko na takich ostatnio wypadam w okolicach 13-1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: jak juz spasc to z wysokiego konia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
jakieś dziwne rzeczy dzieją sie z kursem na Mallise'a...płacą już za niego 1,45 a za Delica 2.60...
Dziwnie też spadłu kursy na zw. De Chaunaca a wzrosły na Labadze...w tej chwili na Labadze jest już kurs 2,10 w Unibecie...
Nie wiem czy za 2,10 nie spróbowałbym Labadze, który najlepiej się czuje na tej właśnie nawierzchni a w dodatku w turnieju w Memphis radził sobie całkiem nieźle w roku ubiegłym...
poczekam jeszcze jak się sytuacja rozwinie z tym Labadze...mecz dopiero wieczorem...albo w ogóle nie będę tego ruszał...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622 |
delikatnie takie rzeczy zagram:
DeChaunac - Labadze (2) 2.00 Malisse - Delic (2) 3.01
...i pomysle o Spadea (1.85) i Canasie (1.85)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|