iwo: dla KURHAJCOVEJ - Ant. SERRA ZANETTI 6:3 6:3"> iwo: dla KURHAJCOVEJ - Ant. SERRA ZANETTI 6:3 6:3">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla KURHAJCOVEJ - Ant. SERRA ZANETTI 6:3 6:3

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
grande/garbin-pennetta/salerni 1 kurs 1.6 STS :3gw: grande moze pzregrac singielka z panovą wiec w deblu moze sie zrechabilitowac w turniejowej drabince rozstawione sa z 1 wiec do czegos to zoobowiazuje tak mi sie pzrynajmniej wydaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> aby weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: hopkins/miyagi 1.55 sts polecam :4gw:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 115
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 115
302 N.Lapentti-Monaco 1.34 2.75 z profa
myslice ze bedzie 1?????

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Stepanek do przodu, ale niestety nie gram singli, dlatego muszę czekać jeszcze na J. Johansona....

tymniemniej zastanawiam się nad jakąś niespodzianką i pomyślałem by zagrać lekko na:

Malisse, X - Delic, A 2 2.95

Kurs bardzo ciekawy a myślę, że jakieś tam szanse są. Delic doszedł do finału challengera w Dallas pokonując po drodze Jeffa Morissona i Kendricka. Postawa Kendricka w turnieju w San Jose mnie na tyle przekonała, by spróbować dzis zagrać przeciwko słabemu jak na razie Mallisowi. Owszem, Malisse w roku 2002 był w Memphis w 1/2 finału, gdzie przegrał po walce z Roddickiem, ale w ogóle rok 2002 był dobry dla niego...W tym roku Malisse jakoś mocno oklapł...być może się obudzi, ale póki co stawiam na młodego amerykańca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dodam, że Malisse na razie jest na tyle niepewny, że stawianie na niego po kursie rzędu 1,37 mnie nie bawi...

a poza tym:

Massu, N - Montanes, A 1 1.17
/no comment/

Gasquet, R - Verdasco, F 1 1.60
/mimo, że Verdasco to hiszpan, to spróbowałbym na młodziutkiego francuza, który już w tym roku gładko wygrał z Verdasco w kwali Sydney a ostatnio w Vina del Mar obaj odpadli w pierwszej rundzie z taką różnicą, że Verdasco przegrał z Massu 6-1 6-2 a Gasquet po 3 setowej walce z G.Gadudio. Wiem, że ciężko porównywać Gaudio do Massu, ale chyba lepszy ogólnie jest Gasquet/

Saulnier - Ginepri - no bet
/bardzo mnie korci, by jak zawsze postawić na Saulnier, ale tym razem wstrzymam się do następnej rundy (o ile takowa będzie)/

Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
ja dzisiaj widzę to tak
Ginepri-Saulnier 2 1,90 widać,że francuz jest w lepszej formie i potwierdził to w ubiegłym tygodniu
Enqvist-Spadea 2 1,98 tutaj kurs troszeczkę przesadzony na Vincenta według mnie szanse obydwu są 50/50 i dlatego zagram 2(może amerykanin weźmie mały rewanżyk za AustralianOpen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Armando-Moyano 2 1,89 argentyńczyk troszeczkę lepiej przechodzi te kwalifikacje i daję mu więcej szans na przejście do turnieju głównego

jutro będziemy mądrzejsi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Quote
Oryginalnie wysłał TOMAL:
[qb]WITAM!
MOZECIE NAPISAC NA JAKICH NAWIERZCHNIACH ROZGRYWANE SA TE TURNIEJE---MYSLE ZE KAZDEMU Z NAS ULATWI TO OBSTAWIANIE!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
WTA:
Antwerp-Carpet Indoor
Memphis-Clay
Hyderabad-Hard
ATP:
Memphis- Hard (Indoor)
Buenos Aires-Clay
Rotterdam- Hard (Indoor)
Andrezieux-Hard (Indoor)

Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
Armando-Moyano 1 1.72 10/10

h2h 4-0

2001 Lima, CH, Clay, R32
Peru Clay R32 Armando 6 4 6 3
2001 Weiden, CH, Clay, R32
Germany Clay R32 Armando 6 3 6 2
2000 Guadalajara, CH, Clay, S
Mexico Clay S Armando 7 6 3 6 6 3
2000 Sopot, CH, Clay, R16
Poland Clay R16 Armando 2 6 6 3 6 4

Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
Kucera juz dwa razy przelamany. 4-1 w plecy :eek:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
G
gsm Offline
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
Kucera go go go . Pewnie cały stadion za tym ****nym holendrem.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
No i 6-2 dla Holendra.Teraz musi wygrac 2 sety Kucera.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Panowie, może byście się na q.chat przenieśli..?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
G
gsm Offline
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
Kucera 0:2 o kurva nie mam pytań :-((((((((((

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
vacek-tipsarevic 1 1.53 /prof/

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
Johansson Joachim - Lee Hyung-Taik @ 1.51 [expekt]

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał mogarycz:
[qb]Panowie, może byście się na q.chat przenieśli..?[/qb]
Mam nadzieje ,ze ponowisz jeszcze raz ten apel,ale....z okazji rozdzierania szat nad przegranym Malisse <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Malisse - Delic 2
Gasquet - Verdasco 2

Taki sobie dubelek (AKO 5,64)

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Dołączył: Sep 2003
Posty: 51
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 51
safina-a.barna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
kucera-lottum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
pzdr all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 115
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 115
302 N.Lapentti-Monaco 1.34 2.75

jak myslicie ekwadorczyk wygra?
w jakiej jest ostatnio formie???
dzikei za odpowiedz

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
ja bym nie ruszal lapentti nic ostatnio nie gra a Monaco to nowa nadzieja argentynskiego tenisa - moze byc jak z Kucera (****nym) - od dzis postanowilem po 1 nie grac w poniedzialki a po 2 nie grac ponizej 1.5 bo tylko na takich ostatnio wypadam w okolicach 13-1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
jak juz spasc to z wysokiego konia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
jakieś dziwne rzeczy dzieją sie z kursem na Mallise'a...płacą już za niego 1,45 a za Delica 2.60...

Dziwnie też spadłu kursy na zw. De Chaunaca a wzrosły na Labadze...w tej chwili na Labadze jest już kurs 2,10 w Unibecie...

Nie wiem czy za 2,10 nie spróbowałbym Labadze, który najlepiej się czuje na tej właśnie nawierzchni a w dodatku w turnieju w Memphis radził sobie całkiem nieźle w roku ubiegłym...

poczekam jeszcze jak się sytuacja rozwinie z tym Labadze...mecz dopiero wieczorem...albo w ogóle nie będę tego ruszał...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
delikatnie takie rzeczy zagram:

DeChaunac - Labadze (2) 2.00
Malisse - Delic (2) 3.01

...i pomysle o Spadea (1.85) i Canasie (1.85)

Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, betowiec, forty, ANZELMO, rafal08, Sensei, Akhu, burbon, Lukasz111), 1,739 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,319
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1