|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 639
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 639 |
Siemka , czy moglby sie ktos wypowiedziec na temat tych meczy, ktore mozna obstawic?thx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: 10:55 Costa A - Heuberger I ATP Tour Rotterdam (H) 1.55 2.35 12:25 Davydenko N - Srichaphan ATP Tour Rotterdam (H) 4.25 1.20 13:25 Corretja - Sluiter ATP Tour Rotterdam (H) 2.15 1.65 15:55 Pavel - Youzhny ATP Tour Rotterdam (H) 1.80 1.95 15:55 Lapentti Nicolas - Monaco Juan ATP Tour Buenos Aires (C) 1.43 2.71 15:55 Zabaleta - Lisnard ATP Tour Buenos Aires (C) 1.15 5.20 16:55 Squillari - Lopez M ATP Tour Buenos Aires (C) 1.45 2.60 17:25 Melzer Jurgen - Vahaly ATP Tour Memphis (H) 1.70 2.10 17:25 Burgsmuller - Niemeyer F ATP Tour Memphis (H) 1.85 1.85 17:55 Blanco - Calleri ATP Tour Buenos Aires (C) 4.25 1.20 18:25 Ferreira - Bryan B ATP Tour Memphis (H) 1.36 2.97 18:25 Tursonov D - Rochus C ATP Tour Memphis (H) 1.40 2.85 18:25 Saretta F - Behrend ATP Tour Buenos Aires (C) 1.30 3.35 19:25 Verkerk - Nieminen ATP Tour Rotterdam (H) 1.75 2.05 19:25 Ramirez-Hidalgo - Sanchez D ATP Tour Buenos Aires (C) 2.60 1.45 19:55 Levy - Moya ATP Tour Buenos Aires (C) 6.25 1.10 20:25 Robredo - Henman ATP Tour Rotterdam (H) 3.10 1.35 21:55 Taino Eric - Kiefer ATP Tour Memphis (H) 2.25 1.60 22:55 Ferrer David - Kuerten ATP Tour Buenos Aires (C) 4.25 1.20 23:50 Gaudio - Acasuso Jose ATP Tour Buenos Aires (C) 1.40 2.85 Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509 |
Witam Spider - za mało meczy dałeś: ja analizuje tylko od 30 meczy naraz wzwyż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Oryginalnie wysłał barister: [qb]Witam Spider - za mało meczy dałeś: ja analizuje tylko od 30 meczy naraz wzwyż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 639
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 639 |
Siemka barister <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie chodzilo mi o analizy wszystkich spotkan, tylko ze 2-3 mecze na ktore warto obstawic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
witam, dziś ciężko coś sensownego wybrać, ale na początek zagram
Costa, A - Heuberger, I 2 2.45 Zakład na to spotkanie jest jednym z popularniejszych w Unibecie, ale większość gra tu Costę. Ja postawię na Heubergera, ktory w roku 2002 był tu w 1/4 finału a ostatnio wydaje się, że jest w formie. No i kurs lekko zawyżony chyba...Stawka całkiem spora. Jak by co odrobię później mam nadzieję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Oryginalnie wysłał mogarycz: [qb] Costa, A - Heuberger, I 2 2.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Rzeczywiscie ten mecz jest dosc dziwnie traktowany, w necie stawki na Coste od 1,3 a na Heubergera nawet 2,85. A w profku wychodzi ze sa rownorzedni A.Costa-Heuberger 1.72 1.89 . Tez bede trzymal strone Szwajcara.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552 |
Pierce-Maleeva ... typ 1 ... kurs 1.61 ... prof Mary ostatnio w swietnej formie: finał w Paryzu. Widziałem jej mecze grała po prostu rewelacyjnie. Finał z Clijsters stal na bardzo wysokim poziomie. Mary widocznie odpowiada taka szybka nawierzchnia. Tym razem turniej w Antwerpii grany na nieco innej nawierzchni. Pierce dwa razy juz sie potykala z bulgarka wychodzac z tych pojedynkow zwyciesko. Maleeva w ubieglym tygodniu final w Tokio przegrany dosyc wyraznie z Davenport. Intuicja mi podpowiada ze jednak Mary. Minusem moze byc brak odpoczynku dla Mary. Mimo wszytsko high 8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509 |
Chladkova-Gagliardi 1 1,73 Dwie równorzędne zawodniczki grające w turniejach wyższej klasy. Jednak Denisa lepiej gra na ihardzie: Chladkova: 33-22, 2003 5-5, Gagliardi: 8-10, 2003 0-1. Na dodatek Emanuelle ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) przegrała z nia gładko w paźdz. 2002 roku na ihard gładko 6-1,6-2. Od tamtej pory Szwajcarka nie przykładała się do gry na tej nawierzchni, w przeciwieństwie do Danieli. Tegoroczna forma Danieli jest niezła - ostatnie 2 mecze przegrała z Rubin (wysoka klasa) i Pisnik (lepsza od niej). Gagliardi grała też nieźle, ale wskaźnikiem jej formy jest mecz z Prusovą (nr 177), z którą wymęczyła 7-6(5), 7-5 i to grając na swym ulubionym hardzie.....Potem zresztą gładko "pojechała" z Myskiną 6-2,6-4. Dla mnie dzisiaj wygra Daniela i na nią stawiam.
ps. Spider - wprawdzie tego meczu nie ma twojej liście, ale możesz go rozważyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 639
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 639 |
Wielkie dzieki Barister <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja juz postawilem i mam nadzieje ze mi wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moj kupon: Costa A - Heuberger I na 1 1.55 Corretja - Sluiter an 2 1.65
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 406 |
Melzer-Vahaly 1.55 2.15 jak dla mnie 2 Vahaly w dobrej formie a gra austriaka nigdy mnie nieprzekonywała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622 |
W ostatniej chwili postawilem leciutko na Heubergera. Costa nie gral od AO, a szwajcar ma bilans 6-1 w ostatnich 2tyg, liczac kwalifikacje oczywiscie. Nie mial moze rewelacyjnych przeciwnikow, ale to i tak niezly wynik. W kazdym razie przy kursie '2.45' warto zaryzykowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Devin Bowen/Ashley Fisher (USA/AUS) d. Jose Acasuso/David Sanchez (ARG/ESP) 6-4 ret. wiecie cos wiecej an ten temat ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
Oryginalnie wysłał zibi04: [qb]ja dzisiaj widzę to tak Ginepri-Saulnier 2 1,90 widać,że francuz jest w lepszej formie i potwierdził to w ubiegłym tygodniu Enqvist-Spadea 2 1,98 tutaj kurs troszeczkę przesadzony na Vincenta według mnie szanse obydwu są 50/50 i dlatego zagram 2(może amerykanin weźmie mały rewanżyk za AustralianOpen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) Armando-Moyano 2 1,89 argentyńczyk troszeczkę lepiej przechodzi te kwalifikacje i daję mu więcej szans na przejście do turnieju głównego
jutro będziemy mądrzejsi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Ginepri-Saulnier 2 6-3 6-7(3) 2-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Enqvist-Spadea 2 6-4 7-5 nie było rewanżu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Armando-Moyano 2 4-6 5-7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Na dzisiaj:
Dulko G. - Gajdosova J typ:1 1.60 Salerni M. - Snyder T. typ:1 1.70 Svensson A. - Perry S. typ:2 1.95 Arvidsson S. - Voskoboeva G typ:2 2.00
Jugic/Kostanic-Zanetti/Zanetti typ:1 1.50 Damm/Suk - Bjorkm./Johanss.T. typ:1 1.60
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
dzis sobie zagram Memphis Burgsmul.-Niemeyer 2 1.98 5/10 Buenos Aires O.Hernadez-Moyano 2 1.92 5/10 i Gaudio-Acasuso 2 2.75 3/10 Portas-Patience 2 2.2 4/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506 |
Oryginalnie wysłał barister: [qb]Chladkova-Gagliardi 1 1,73 Dwie równorzędne zawodniczki grające w turniejach wyższej klasy. Jednak Denisa lepiej gra na ihardzie: Chladkova: 33-22, 2003 5-5, Gagliardi: 8-10, 2003 0-1. Na dodatek Emanuelle ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) przegrała z nia gładko w paźdz. 2002 roku na ihard gładko 6-1,6-2. Od tamtej pory Szwajcarka nie przykładała się do gry na tej nawierzchni, w przeciwieństwie do Danieli. Tegoroczna forma Danieli jest niezła - ostatnie 2 mecze przegrała z Rubin (wysoka klasa) i Pisnik (lepsza od niej). Gagliardi grała też nieźle, ale wskaźnikiem jej formy jest mecz z Prusovą (nr 177), z którą wymęczyła 7-6(5), 7-5 i to grając na swym ulubionym hardzie.....Potem zresztą gładko "pojechała" z Myskiną 6-2,6-4. Dla mnie dzisiaj wygra Daniela i na nią stawiam.
ps. Spider - wprawdzie tego meczu nie ma twojej liście, ale możesz go rozważyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nie ruszam tego meczu ale gdybym stawial to na Gagliardi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Oryginalnie wysłał Piotrek78: [qb]Melzer-Vahaly 1.55 2.15 jak dla mnie 2 Vahaly w dobrej formie a gra austriaka nigdy mnie nieprzekonywała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Z tą dobrą formą to chyba żart <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Oryginalnie wysłał Red_Devil: [qb]Devin Bowen/Ashley Fisher (USA/AUS) d. Jose Acasuso/David Sanchez (ARG/ESP) 6-4 ret. wiecie cos wiecej an ten temat ?[/qb] poszukajcie czegos na ten temat bo to moze byc wazne info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Mój kuponik na dziś (STS) Li/Sun-Schwartz/Woehr.-1(1,25) Bhup/Mirny.-Kohlm/Schuttl.-1(1,2) Pratt-Mirza-1(1,1) Calleri-Blanco G.-1(1,25) Żeleznik-Ventspils-1(1,15) Estudiantes-Charleroi-1(1,1)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763 |
Panie i Panowie na ramach forum tenisowego mecz.pl chcialbym pogratulowac i zyczyc duzo szczescia Coronachowi, ktory wczoraj dowiedzial sie ,ze bedzie ojcem pieknej CÓRECZKI (po mamusi)!!!
Coronach - GRATULUJE i ciesze sie z Wami!!!
Pozdrawiam,
Pooggoo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|