iw..."> iw...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13
Dołączył: Feb 2004
Posty: 639
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 639
Siemka , czy moglby sie ktos wypowiedziec na temat tych meczy, ktore mozna obstawic?thx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
10:55 Costa A - Heuberger I ATP Tour
Rotterdam (H) 1.55 2.35
12:25 Davydenko N - Srichaphan ATP Tour
Rotterdam (H) 4.25 1.20
13:25 Corretja - Sluiter ATP Tour
Rotterdam (H) 2.15 1.65
15:55 Pavel - Youzhny ATP Tour
Rotterdam (H) 1.80 1.95
15:55 Lapentti Nicolas - Monaco Juan ATP Tour
Buenos Aires (C) 1.43 2.71
15:55 Zabaleta - Lisnard ATP Tour
Buenos Aires (C) 1.15 5.20
16:55 Squillari - Lopez M ATP Tour
Buenos Aires (C) 1.45 2.60
17:25 Melzer Jurgen - Vahaly ATP Tour
Memphis (H) 1.70 2.10
17:25 Burgsmuller - Niemeyer F ATP Tour
Memphis (H) 1.85 1.85
17:55 Blanco - Calleri ATP Tour
Buenos Aires (C) 4.25 1.20
18:25 Ferreira - Bryan B ATP Tour
Memphis (H) 1.36 2.97
18:25 Tursonov D - Rochus C ATP Tour
Memphis (H) 1.40 2.85
18:25 Saretta F - Behrend ATP Tour
Buenos Aires (C) 1.30 3.35
19:25 Verkerk - Nieminen ATP Tour
Rotterdam (H) 1.75 2.05
19:25 Ramirez-Hidalgo - Sanchez D ATP Tour
Buenos Aires (C) 2.60 1.45
19:55 Levy - Moya ATP Tour
Buenos Aires (C) 6.25 1.10
20:25 Robredo - Henman ATP Tour
Rotterdam (H) 3.10 1.35
21:55 Taino Eric - Kiefer ATP Tour
Memphis (H) 2.25 1.60
22:55 Ferrer David - Kuerten ATP Tour
Buenos Aires (C) 4.25 1.20
23:50 Gaudio - Acasuso Jose ATP Tour
Buenos Aires (C) 1.40 2.85
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
Witam
Spider - za mało meczy dałeś: ja analizuje tylko od 30 meczy naraz wzwyż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Quote
Oryginalnie wysłał barister:
[qb]Witam
Spider - za mało meczy dałeś: ja analizuje tylko od 30 meczy naraz wzwyż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Feb 2004
Posty: 639
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 639
Siemka barister <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Nie chodzilo mi o analizy wszystkich spotkan, tylko ze 2-3 mecze na ktore warto obstawic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
witam, dziś ciężko coś sensownego wybrać, ale na początek zagram

Costa, A - Heuberger, I 2 2.45

Zakład na to spotkanie jest jednym z popularniejszych w Unibecie, ale większość gra tu Costę. Ja postawię na Heubergera, ktory w roku 2002 był tu w 1/4 finału a ostatnio wydaje się, że jest w formie. No i kurs lekko zawyżony chyba...Stawka całkiem spora. Jak by co odrobię później mam nadzieję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Quote
Oryginalnie wysłał mogarycz:
[qb]
Costa, A - Heuberger, I 2 2.45
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Rzeczywiscie ten mecz jest dosc dziwnie traktowany, w necie stawki na Coste od 1,3 a na Heubergera nawet 2,85. A w profku wychodzi ze sa rownorzedni A.Costa-Heuberger 1.72 1.89 .
Tez bede trzymal strone Szwajcara.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
_
addict
addict
_ Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
Pierce-Maleeva ... typ 1 ... kurs 1.61 ... prof Mary ostatnio w swietnej formie: finał w Paryzu. Widziałem jej mecze grała po prostu rewelacyjnie. Finał z Clijsters stal na bardzo wysokim poziomie. Mary widocznie odpowiada taka szybka nawierzchnia. Tym razem turniej w Antwerpii grany na nieco innej nawierzchni. Pierce dwa razy juz sie potykala z bulgarka wychodzac z tych pojedynkow zwyciesko. Maleeva w ubieglym tygodniu final w Tokio przegrany dosyc wyraznie z Davenport. Intuicja mi podpowiada ze jednak Mary. Minusem moze byc brak odpoczynku dla Mary.
Mimo wszytsko high 8/10

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
Chladkova-Gagliardi 1 1,73
Dwie równorzędne zawodniczki grające w turniejach wyższej klasy. Jednak Denisa lepiej gra na ihardzie:
Chladkova: 33-22, 2003 5-5,
Gagliardi: 8-10, 2003 0-1.
Na dodatek Emanuelle ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) przegrała z nia gładko w paźdz. 2002 roku na ihard gładko 6-1,6-2.
Od tamtej pory Szwajcarka nie przykładała się do gry na tej nawierzchni, w przeciwieństwie do Danieli.
Tegoroczna forma Danieli jest niezła - ostatnie 2 mecze przegrała z Rubin (wysoka klasa) i Pisnik (lepsza od niej). Gagliardi grała też nieźle, ale wskaźnikiem jej formy jest mecz z Prusovą (nr 177), z którą wymęczyła 7-6(5), 7-5 i to grając na swym ulubionym hardzie.....Potem zresztą gładko "pojechała" z Myskiną 6-2,6-4.
Dla mnie dzisiaj wygra Daniela i na nią stawiam.

ps. Spider - wprawdzie tego meczu nie ma twojej liście, ale możesz go rozważyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 639
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 639
Wielkie dzieki Barister <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ja juz postawilem i mam nadzieje ze mi wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Moj kupon:
Costa A - Heuberger I na 1 1.55
Corretja - Sluiter an 2 1.65

Dołączył: Dec 2003
Posty: 406
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 406
Melzer-Vahaly 1.55 2.15 jak dla mnie 2 Vahaly w dobrej formie a gra austriaka nigdy mnie nieprzekonywała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
W ostatniej chwili postawilem leciutko na Heubergera. Costa nie gral od AO, a szwajcar ma bilans 6-1 w ostatnich 2tyg, liczac kwalifikacje oczywiscie. Nie mial moze rewelacyjnych przeciwnikow, ale to i tak niezly wynik. W kazdym razie przy kursie '2.45' warto zaryzykowac.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Devin Bowen/Ashley Fisher (USA/AUS) d. Jose Acasuso/David Sanchez (ARG/ESP) 6-4 ret.
wiecie cos wiecej an ten temat ?

Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Quote
Oryginalnie wysłał zibi04:
[qb]ja dzisiaj widzę to tak
Ginepri-Saulnier 2 1,90 widać,że francuz jest w lepszej formie i potwierdził to w ubiegłym tygodniu
Enqvist-Spadea 2 1,98 tutaj kurs troszeczkę przesadzony na Vincenta według mnie szanse obydwu są 50/50 i dlatego zagram 2(może amerykanin weźmie mały rewanżyk za AustralianOpen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Armando-Moyano 2 1,89 argentyńczyk troszeczkę lepiej przechodzi te kwalifikacje i daję mu więcej szans na przejście do turnieju głównego

jutro będziemy mądrzejsi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Ginepri-Saulnier 2 6-3 6-7(3) 2-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Enqvist-Spadea 2 6-4 7-5 nie było rewanżu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Armando-Moyano 2 4-6 5-7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Na dzisiaj:

Dulko G. - Gajdosova J typ:1 1.60
Salerni M. - Snyder T. typ:1 1.70
Svensson A. - Perry S. typ:2 1.95
Arvidsson S. - Voskoboeva G typ:2 2.00

Jugic/Kostanic-Zanetti/Zanetti typ:1 1.50
Damm/Suk - Bjorkm./Johanss.T. typ:1 1.60

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
dzis sobie zagram
Memphis
Burgsmul.-Niemeyer 2 1.98 5/10
Buenos Aires
O.Hernadez-Moyano 2 1.92 5/10
i
Gaudio-Acasuso 2 2.75 3/10
Portas-Patience 2 2.2 4/10
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
Quote
Oryginalnie wysłał barister:
[qb]Chladkova-Gagliardi 1 1,73
Dwie równorzędne zawodniczki grające w turniejach wyższej klasy. Jednak Denisa lepiej gra na ihardzie:
Chladkova: 33-22, 2003 5-5,
Gagliardi: 8-10, 2003 0-1.
Na dodatek Emanuelle ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) przegrała z nia gładko w paźdz. 2002 roku na ihard gładko 6-1,6-2.
Od tamtej pory Szwajcarka nie przykładała się do gry na tej nawierzchni, w przeciwieństwie do Danieli.
Tegoroczna forma Danieli jest niezła - ostatnie 2 mecze przegrała z Rubin (wysoka klasa) i Pisnik (lepsza od niej). Gagliardi grała też nieźle, ale wskaźnikiem jej formy jest mecz z Prusovą (nr 177), z którą wymęczyła 7-6(5), 7-5 i to grając na swym ulubionym hardzie.....Potem zresztą gładko "pojechała" z Myskiną 6-2,6-4.
Dla mnie dzisiaj wygra Daniela i na nią stawiam.

ps. Spider - wprawdzie tego meczu nie ma twojej liście, ale możesz go rozważyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nie ruszam tego meczu ale gdybym stawial to na Gagliardi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Quote
Oryginalnie wysłał Piotrek78:
[qb]Melzer-Vahaly 1.55 2.15 jak dla mnie 2 Vahaly w dobrej formie a gra austriaka nigdy mnie nieprzekonywała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Z tą dobrą formą to chyba żart <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
Oryginalnie wysłał Red_Devil:
[qb]Devin Bowen/Ashley Fisher (USA/AUS) d. Jose Acasuso/David Sanchez (ARG/ESP) 6-4 ret.
wiecie cos wiecej an ten temat ?[/qb]
poszukajcie czegos na ten temat bo to moze byc wazne info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Mój kuponik na dziś
(STS)
Li/Sun-Schwartz/Woehr.-1(1,25)
Bhup/Mirny.-Kohlm/Schuttl.-1(1,2)
Pratt-Mirza-1(1,1)
Calleri-Blanco G.-1(1,25)
Żeleznik-Ventspils-1(1,15)
Estudiantes-Charleroi-1(1,1)

Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
Panie i Panowie na ramach forum tenisowego mecz.pl chcialbym pogratulowac i zyczyc duzo szczescia Coronachowi, ktory wczoraj dowiedzial sie ,ze bedzie ojcem pieknej CÓRECZKI (po mamusi)!!!

Coronach - GRATULUJE i ciesze sie z Wami!!!

Pozdrawiam,

Pooggoo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, $-man, JelineK, rafal08, Sensei, rymoholik), 1,814 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,591
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1