Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Oryginalnie wysłał Stich:
[qb]#4 Schuttler R. v Stepanek R. 1 1.45 GB
#5 Schuttler R. v Stepanek R. [First set winner] 1 1.5 GB[/qb]
Jeszcze dodaj 2-0 w setach itd. i za jednym meczem zrobisz sobie bilans conajmniej 3-0! mimo że tego nie ma w regulaminie to NA JEDEN MECZ PRZYSŁUGUJE TYLKO JEDEN TYP - według mnie taka zasada powinna być wprowadzona!

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Quote
Oryginalnie wysłał lukboj:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Stich:
[qb]#4 Schuttler R. v Stepanek R. 1 1.45 GB
#5 Schuttler R. v Stepanek R. [First set winner] 1 1.5 GB[/qb]
Jeszcze dodaj 2-0 w setach itd. i za jednym meczem zrobisz sobie bilans conajmniej 3-0! mimo że tego nie ma w regulaminie to NA JEDEN MECZ PRZYSŁUGUJE TYLKO JEDEN TYP - według mnie taka zasada powinna być wprowadzona![/qb]
Masz racje, NIE MA TEGO W REGULAMINIE ! Wiec co sie czepiasz ! Fakt od poczatku tu nei jestem, dopiero od poprzedniej
edycji typuje, a tam bylo to dozwolone ! I nikt problemow z byle czego nie robil...

P.S. Tym nie mniej, jesli jest taka wola wiekszosci to wprowadzcie to do regulaminu (po raz kolejny zmiana podczas konkursu?) a typ #5 anulujcie...

Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Quote
Oryginalnie wysłał lukboj:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Stich:
[qb]#4 Schuttler R. v Stepanek R. 1 1.45 GB
#5 Schuttler R. v Stepanek R. [First set winner] 1 1.5 GB[/qb]
Jeszcze dodaj 2-0 w setach itd. i za jednym meczem zrobisz sobie bilans conajmniej 3-0! mimo że tego nie ma w regulaminie to NA JEDEN MECZ PRZYSŁUGUJE TYLKO JEDEN TYP - według mnie taka zasada powinna być wprowadzona![/qb]
lukboj daj sobie spokój...można tak było grać ostatnio i nikt nie miał tego za złe,więc się nie czepiaj czegoś co jest dozwolone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
a weź to w drugą stronę to jak Schuttler przegra 0-2 to w łeb gość ma odrazu 3 typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
tak czy siak jest to dozwolone ...
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Dobra, już się nie czepiam, niech tak zostanie! Wsumie miałem to zgłosić przed konkursem ale wyleciało mi z głowy...

Dołączył: Sep 2001
Posty: 180
K
member
member
K Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 180
#1 McSh/Musg-Fisl/Str 1 1.58 (prof.)
#2 Palm/Vizn-Sarg/Zim 1 1.53 (prof.)

Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
#5 Kiefer N. v Taino E. typ 1 1,48 (GB)

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał lukboj:
[qb]Dobra, już się nie czepiam, niech tak zostanie! Wsumie miałem to zgłosić przed konkursem ale wyleciało mi z głowy...[/qb]
oczywiscie ze powinna obowiazywac zasada ze na jedno spotkanie mozna podac 1 typ(powinno byc 7 roznych zdarzen)...no ale skoro nie prouszono tego tematu przed konkursem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 66
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 66
#1 Massu N. - Volandri F. 1 1,50 /sts
#2 Chela/Massu-Garcia M./Prieto S. 1 1,75 /sts

Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
a nie można tego zmienić po prostu od przyszłego tygodnia? nie bądźmy formalistami, w końcu to zmiana na lepsze.
aha, do kiedy właściwie trwa konkurs?

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Witam.

Niestety rezygnuje z konkursu.
Co będe ściamiał - kiepsko typuje tenis, a nie lubie być ostatni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , jakoś nie mam do tego serca.

Życze powodzenia

Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
#7 massu-volandri 1 1.5 sts

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Hmm ja jestem przeciwny zmianom jakimkolwiek tyle edycji trwa konkurs i nikomu to nie przeszkadzalo jak dotad , kazdy obiera sobie jakas taktyke na konkurs i jesli tak chce grac to nikt mu tego zabronic nie moze , sam ryzykuje , ze albo ma 3:0 albo 0:3 lub tez 1:2 lub 2:2 grajac 1 , 2:0 i 1 set .Pamietam ze w poprzedniej edycji Ryan Giggs bodajze lub 2 edycje temu gral wlasnie taka taktyka i na dobre mu to bodajze nie wychodzilo a wiec panowie nie wiem po co ta dyskusja skoro tyle edycji ten konkurs przetrwal na takich warunkach to i przetrwa nastepne tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
#6 Braasch/Melzer - Haas/Weiner (1) 1.5 sts

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
#1 Vinciguerra - Rehnquist 1 1.8 prof

Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
#6 Vinciguerra - Rehnquist 1 1.8 prof

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
#3 Brandi K. - Svensson A. 1 1.45 sts

#4 Gambill/Parrott -Perry/Shimada 1 1.75

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
#2 Mirnyi - Sargsian 1 1.45 GB

Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
1# Farina-Callens 1 1,46 /PROF/
Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
4# Brandi-Svensson 1 1.61 prof

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
#3
VAN SCHEPPINGEN, Dennis (NED) - FERRERO, Juan Carlos (ESP) 0:2 1.45 /Centrebet/

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, burbon, poozon, rafal08), 2,275 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,211
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1