|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316 |
Posiadam środki na MB, wymienię na mBank.
GG:5791285 Udana wymiana z użytkownikiem Monk80. Zapraszam kolejnych chętnych do wymiany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Pilnie kupię od 50 - 200 PLN na inteligo. Płacę Moneybookers. W zamian za wymianę doliczam ładnego bonusika do przelewu gg -- 8624265 , up, nadal aktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Posiadam środki na MB, wymienię na mBank.
GG:5791285 Udana wymiana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316 |
Posiadam środki na MB, wymienię na mBank.
GG:5791285 Udana wymiana  Potwierdzam. Zapraszam kolejnych chętnych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Pilnie kupię od 50 - 200 PLN na inteligo. Płacę Moneybookers. W zamian za wymianę doliczam ładnego bonusika do przelewu gg -- 8624265 , up, nadal aktualne nieaktualne, poratował mnie sprawdzony użytkownik forum, którego pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316 |
Posiadam środki na MB, wymienię na mBank.
GG:5791285 Udana wymiana z użytkownikiem Szymonez. Nadal aktualne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727 |
13 gemów w 1 secie - jak tak będą dalej grać to i 3 sety na overa starczą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727 |
sorki wielkie, nie to okno. Przepraszam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316 |
Posiadam środki na MB, wymienię na mBank.
GG:5791285
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Będę potrzebował ok 400 na mb, wpłacam na mbank. Wiele wymian za sobą, bedę ok 18 na gg: 1733211.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Kupię 100 PLN na MB, płace Mbankiem!
GG1634044, wpłacam drugi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3 |
Sprzedam bon do firmy bet-at-home o wartości 5zł. Cena 3zł płatne na konto w MoneyBookers. Oferty na PW.
BYĆ MOŻE NIE POWINIENEM SIĘ TU WPISYWAĆ GDYŻ NIE MAM STAŻU JEDNAK KOD PODAJE JAKO PIERWSZY!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Kupię 100 PLN na MB, płace Mbankiem!
GG1634044, wpłacam drugi Udana wymiana z uzytkownikiem Krupier!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Udane wymianay z hunterem i Rob Roy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446 |
Panowie prosze o laskawosc dzis potrzebuje na MB 100 zl place mbankiem pierwszy. prosze niech sie ktos zglosi bo chce zuzla zagrac. Panowie Moderatorzy zrobcie wyjatek i mnie nie karzcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
200 PLN na MB potrzebne. Płacę Mbankiem
GG1634044
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
Potwierdzam slowa uzytkownika SendPL i do konca tygodnia tak jak potwierdzilem pieniadze otrzyma. O zakonczeniu sprawy poinformujemy wspolnie na forum Kasa miała być do piątku, nic nie otrzymałem, człowiek niegodny zaufania, niegodny tego, by był na tym forum. Proszę o bana oraz osoby, które wiedzą co nieco na jego temat o kontakt ze mną. Nie lubię, gdy ktoś próbuje pogrywać ze mną w nieczyste gry, podejmę odpowiednie kroki. Otrzymałem pieniądze dzisiaj, po wielu rozmowach. Nie polecam, nie opłaca się zaufać i również przez takich użytkowników zaprzestałem wymian, tak więc ciągle proszę o niezgłaszanie zapotrzebowania na gg.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
200 PLN na MB potrzebne. Płacę Mbankiem
GG1634044 Pobudka:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
potrzeba mi 100 zł na MB, place MBank, PILNE, potrzebuje do jutra do 11 rano, jestem na gg 7004371 lub piszecie na PW.
Pozdrawiam jestem zweryfikowany
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
Śmiesznie to wygląda, ale teraz to ja potrzebuję trochę pomocy, bo muszę na dziś, na za chwilę sprzedać trochę mb. Czy ktoś byłby w stanie pomóc? Wpłacam drugi, kwota to około 200 pln. Gadu 7027377
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|