Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
th0mas #1276002 04/06/2007 21:50
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Originally Posted by th0mas
Jak tam można PO logowaniu zmienić język na angielski ? Zawsze jak przed logowaniem wybieram angielski to po zalogowaniu automatycznie zmienia się na polski.

Pomóżcie.

musisz wejsc w zakladke moje konto, a nastepnie ustawienia osobiste, i tam gdzie masz swoje dane, mozesz zmienic jezyk w jakim wyswietli sie strona po zalogowaniu

Bonus: Unibet
Cigano #1276015 04/06/2007 22:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
trace do nich resztki sympatii. wplata z piatkowego poludnia prze MB nadal nie zrealizowana... "natychmiastowa" wpłata trwa dopiero 74 godziny...

po prostu zenada...

najpierw pisali o kilkugodzinnym opoznieniu, potem ze 48 godzin, a teraz wogole przestali pisac...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
pietroc kiedys miałem podobnie i tak sie składa ze nic na to sie nie poradzi. wpąłciłem do nich ostani raz pieniadze i wiecej tam juz nie bede grał.


FSevEn #1276027 04/06/2007 22:05
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
i tak najlepszy buk 2006 roku odkad wprowadzil MB moze stac sie mega przegranym 2007....

Logan #1276400 05/06/2007 00:18
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Czy pierwszy depozyt mozna zlozyc przez moneybookers aby otrzymac 100 zl gratis ?

globus #1276491 05/06/2007 00:48
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
globus : TAK smile

FSevEn #1276575 05/06/2007 01:23
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
To jest ten plus w Unibecie (w Gamebookers także), że bonus jest zawsze aktualny dla każdej formy wpłaty.

------------

BONUS 100zł=200zł w Unibet jest cały czas ważny aż do odwołania. Więcej informacji można znaleźć tutaj:

https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1048354

https://www.mecz.pl/prom.php

kasa kasa kasa pogodnie pogodnie pogodnie

Conrad #1276644 05/06/2007 02:25
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Tylko, ze pieniadze zniknely na mb a nie pojawily sie w unibecie, co jest grane ? Inni tez czekaja, nigdzie nie spotkałem sie z taka sytuacja

globus #1276662 05/06/2007 02:31
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Z tego co pamiętam to nie zawsze kasa jest od razu księgowana, czasem trzeba poczekać. Ile? Tego to ja Ci nie powiem.

globus #1276762 05/06/2007 03:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
Originally Posted by globus
Tylko, ze pieniadze zniknely na mb a nie pojawily sie w unibecie, co jest grane ? Inni tez czekaja, nigdzie nie spotkałem sie z taka sytuacja

ja czekam od piatku od poludnia...

- piatek popoludniu - mail do nich - przepraszaja, z powodu problemow technicznych kilkugodzinne opoznienie
- sobota rano - telefon do nich - "Przesyłam informację do działu finansowego, w ciagu kilku godzin bedzie Pan mial pieniadze"
- sobota wieczor - mail do nich - problemy z operatorem, ma 48 godzin bedzie rozwiazane
- niedziela - nie odpisuja na maile
- poniedziałek - mail do nich - twierdza, ze wplata nie doszla i wrocila na moje MB (co nie mialo miejsca) i proszą o screena, zeby przyspieszyc wyjasnienie sprawy
- poniedziałek popoludnie - po przesłaniu przeze mnie screena przyznali mi racje i przeslali sprawe do działu finansowego

... a pieniedzy nadal nie mam.

kasa zamrozona od 80 godzin, a i promocja zwiazana z French Open (20% bonus do 200 PLN) przepadla...

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
1. Czy możecie wypłacać obecnie na MB? Kiedy wpisuję kwotę do wypłaty pojawia mi się komunikat : "Wypłata nie może być zrealizowana. Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Kienta."

2. Czy w związku z tymi zmianami odnośnie kont bankowych nie można już normalnie wypłacic na konto bankowe inne niż w Fortis ???

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
kasa sie pojawila zaraz po moim poprzendim poscie, jakie byly warunki obrotu ?

buszmen #1277196 05/06/2007 07:46
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Originally Posted by buszmen
1. Czy możecie wypłacać obecnie na MB? Kiedy wpisuję kwotę do wypłaty pojawia mi się komunikat : "Wypłata nie może być zrealizowana. Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Kienta."

2. Czy w związku z tymi zmianami odnośnie kont bankowych nie można już normalnie wypłacic na konto bankowe inne niż w Fortis ???

no właśnie też nie wiem a support odpowie pod 3 dniach albo wogóle ,nie można wypłacać na inne konto bankowe niż Fortis ?

Maciek #1277225 05/06/2007 12:03
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,497
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,497
kiedyś miałem cos podobnego, odpowiedzieli mi że jesli chce się wypłacić pieniądze na MB należy wcześniej jakąś kwotę z MB przelac do Unibet

Maciek #1277237 05/06/2007 13:57
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by Maciek
Originally Posted by buszmen
1. Czy możecie wypłacać obecnie na MB? Kiedy wpisuję kwotę do wypłaty pojawia mi się komunikat : "Wypłata nie może być zrealizowana. Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Kienta."

2. Czy w związku z tymi zmianami odnośnie kont bankowych nie można już normalnie wypłacic na konto bankowe inne niż w Fortis ???

no właśnie też nie wiem a support odpowie pod 3 dniach albo wogóle ,nie można wypłacać na inne konto bankowe niż Fortis ?

Konto w Fortis, to ma Unibet i na nie nalezy wpłacć.
Mieli W PKO *** ale zlikwidowali i jak ktoś na nie wpłaci to nie dojdzie.

Wypłaty to inna historia.
Wypłaca się na swoje konto.
To czy Unibet przeleje nam z Fortis czy z PKO nie ma znaczenia i nie od nas zależy.
Przecież nie chodzi o to by zakładać konta w Fortis.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Originally Posted by pietroc1908
Originally Posted by globus
Tylko, ze pieniadze zniknely na mb a nie pojawily sie w unibecie, co jest grane ? Inni tez czekaja, nigdzie nie spotkałem sie z taka sytuacja

ja czekam od piatku od poludnia...

- piatek popoludniu - mail do nich - przepraszaja, z powodu problemow technicznych kilkugodzinne opoznienie
- sobota rano - telefon do nich - "Przesyłam informację do działu finansowego, w ciagu kilku godzin bedzie Pan mial pieniadze"
- sobota wieczor - mail do nich - problemy z operatorem, ma 48 godzin bedzie rozwiazane
- niedziela - nie odpisuja na maile
- poniedziałek - mail do nich - twierdza, ze wplata nie doszla i wrocila na moje MB (co nie mialo miejsca) i proszą o screena, zeby przyspieszyc wyjasnienie sprawy
- poniedziałek popoludnie - po przesłaniu przeze mnie screena przyznali mi racje i przeslali sprawe do działu finansowego

... a pieniedzy nadal nie mam.

kasa zamrozona od 80 godzin, a i promocja zwiazana z French Open (20% bonus do 200 PLN) przepadla...

U mnie to samo. I to drugi raz w przeciagu 2-3 tygodni.

Marcin #1277398 05/06/2007 17:10
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
ile juz panowie czekacie na te kase??? i co odowiada support???

puke

buszmen #1277402 05/06/2007 17:18
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
Originally Posted by buszmen
1. Czy możecie wypłacać obecnie na MB? Kiedy wpisuję kwotę do wypłaty pojawia mi się komunikat : "Wypłata nie może być zrealizowana. Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Kienta."

Dzisiaj rano zleciłem wypłatę na mb bez problemów, czekam co będzie dalej.

FSevEn #1277404 05/06/2007 17:19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
no wlasnie minela 93. godzina...

Pani w supporcie powiedziala, ze mieli w weekend problemy z polaczeniem z providerem i wszystko musza teraz recznie wpisywac, ale ze widzi, ze dlugo czekam i wysle informacje do dzialu finansowego aby potraktowali mnie priorytetowo i w ciagu godziny mam miec pieniadze, zobaczymy...

no ale 200 PLN bonusa od depozytu zwiazanego z French Open jak widze przepadlo, bo nie mam szans zagrac 7 dni na Roland Garros.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
Originally Posted by pietroc1908
no ale 200 PLN bonusa od depozytu zwiazanego z French Open jak widze przepadlo, bo nie mam szans zagrac 7 dni na Roland Garros.

To bardzo ciekawy bonus jest, bo jak zagrałem jeden zakład za 800 pln, a później drugi za 600, to okazało się, że spełniłem obrót. Nie wiem w jaki sposób, ale coś tam otrzymałem. Dodam, że nie wpłacałem dla bonusu, raczej dla grania.

Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, forty, Lukasz111, $-man, Sensei, burbon, kamel, rymoholik, aker, alfa, bukma, 11kera11), 3,280 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,634
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1