Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 26 1 2 12 13 14 15 16 25 26
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
Originally Posted by Rob Roy
Posiadam środki na MB, wymienię na mBank.

GG:5791285
Udana wymiana z użytkownikiem Monk80.

Zapraszam kolejnych chętnych do wymiany.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Originally Posted by moonlight
Pilnie kupię od 50 - 200 PLN na inteligo. Płacę Moneybookers.
W zamian za wymianę doliczam ładnego bonusika do przelewu smile


gg -- 8624265 ,

up, nadal aktualne

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Originally Posted by Rob Roy
Posiadam środki na MB, wymienię na mBank.

GG:5791285

Udana wymiana smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
Originally Posted by anty_ubek
Originally Posted by Rob Roy
Posiadam środki na MB, wymienię na mBank.

GG:5791285

Udana wymiana smile
Potwierdzam.

Zapraszam kolejnych chętnych.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Originally Posted by moonlight
Originally Posted by moonlight
Pilnie kupię od 50 - 200 PLN na inteligo. Płacę Moneybookers.
W zamian za wymianę doliczam ładnego bonusika do przelewu smile


gg -- 8624265 ,

up, nadal aktualne

nieaktualne, poratował mnie sprawdzony użytkownik forum, którego pozdrawiam papa smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
Originally Posted by Rob Roy
Posiadam środki na MB, wymienię na mBank.

GG:5791285
Udana wymiana z użytkownikiem Szymonez.

Nadal aktualne.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
13 gemów w 1 secie - jak tak będą dalej grać to i 3 sety na overa starczą piwo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
sorki wielkie, nie to okno. Przepraszam smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
Posiadam środki na MB, wymienię na mBank.

GG:5791285

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Będę potrzebował ok 400 na mb, wpłacam na mbank. Wiele wymian za sobą, bedę ok 18 na gg: 1733211.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Kupię 100 PLN na MB, płace Mbankiem!

GG1634044, wpłacam drugi

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3
Sprzedam bon do firmy bet-at-home o wartości 5zł. Cena 3zł płatne na konto w MoneyBookers. Oferty na PW.

BYĆ MOŻE NIE POWINIENEM SIĘ TU WPISYWAĆ GDYŻ NIE MAM STAŻU JEDNAK KOD PODAJE JAKO PIERWSZY!!!

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Originally Posted by hunter
Kupię 100 PLN na MB, płace Mbankiem!

GG1634044, wpłacam drugi

Udana wymiana z uzytkownikiem Krupier!

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Udane wymianay z hunterem i Rob Roy piwo

Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
Panowie prosze o laskawosc dzis potrzebuje na MB 100 zl place mbankiem pierwszy. prosze niech sie ktos zglosi bo chce zuzla zagrac.

Panowie Moderatorzy zrobcie wyjatek i mnie nie karzcie smile tongue

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
200 PLN na MB potrzebne. Płacę Mbankiem

GG1634044

Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
Originally Posted by SenDPL
Originally Posted by ermolek
Potwierdzam slowa uzytkownika SendPL i do konca tygodnia tak jak potwierdzilem pieniadze otrzyma. O zakonczeniu sprawy poinformujemy wspolnie na forum

Kasa miała być do piątku, nic nie otrzymałem, człowiek niegodny zaufania, niegodny tego, by był na tym forum. Proszę o bana oraz osoby, które wiedzą co nieco na jego temat o kontakt ze mną. Nie lubię, gdy ktoś próbuje pogrywać ze mną w nieczyste gry, podejmę odpowiednie kroki.

Otrzymałem pieniądze dzisiaj, po wielu rozmowach. Nie polecam, nie opłaca się zaufać i również przez takich użytkowników zaprzestałem wymian, tak więc ciągle proszę o niezgłaszanie zapotrzebowania na gg.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Originally Posted by hunter
200 PLN na MB potrzebne. Płacę Mbankiem

GG1634044

Pobudka:)

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
potrzeba mi 100 zł na MB, place MBank, PILNE, potrzebuje do jutra do 11 rano, jestem na gg 7004371 lub piszecie na PW.

Pozdrawiam jestem zweryfikowany

Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
Śmiesznie to wygląda, ale teraz to ja potrzebuję trochę pomocy, bo muszę na dziś, na za chwilę sprzedać trochę mb. Czy ktoś byłby w stanie pomóc? Wpłacam drugi, kwota to około 200 pln. Gadu 7027377

Strona 14 z 26 1 2 12 13 14 15 16 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, aker, latajaca_holenderka, rafal08, ANZELMO, alfa, JelineK, Sensei), 1,710 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,717
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1