Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli
Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
tenis Roland Garros tenis


[Linked Image]

[Linked Image] Miejsce : Paris, France
[Linked Image] Data : Maj 28-10 Czerwiec,2007
[Linked Image] Drabinki : 128M
[Linked Image] Nawierzchnia : Clay
[Linked Image] Pula Nagrod : TBD

INFO :
-----
Oficjalna Strona Turnieju [rolandgarros.com]
-----
Losowanie : Drabinki [rolandgarros.com] Debel [rolandgarros.com]
-----
Plan Gier [rolandgarros.com]
-----
Scoreboard : live [rolandgarros.com]
[b]-----
[/b]


LINKI WTA:
http://www.wta-info.dl.pl
http://www.tenniscorner.net
http://www.wtatour.com
http://home17.inet.tele.dk/wta
http://www.itftennis.com/womens/players
================================

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Chcialbym jeszcze raz poruszyc sprawe kreczow i zupelnej bezkarnosci i bezczelnosci zawodniczek (badz zawodnikow) ktorzy tak sobie bezczelnie w dowolnym momencie rozkladaja nogi kladac sie w pozycji horyzontalnej i mowia 'juz nie moge juz nie chce'
Do czego pije,juz wyjasniam
Wczoraj postawilem wygrana Dementiewej z Rezai w handikapie gemowym 0-3 na 1 i ta druga skreczowala przy stanie 7-6 3-0 dla Dementiewej co spowodowalo zwrot zamiast pewnej kasy po 1,95 w fonbecie.
Teraz mam nadzieje Rezai nie przyjedzie na Roland Garros bo przeciez ranna/chora jest...Ktos wie?
Pamietam rok temu Lindsay Davenport skreczowala na 16 godzin w jakims finale przed US Open i w turnieju Wielkiego Szlema zagrala - cud czy Kaszpirowski??
Czy nie pora na wprowadzenie jakichs obostrzen przez wladze WTA czy ATP ktore wymuszalyby kilkutygodniowa przerwe w wypadku kreczu ktoregos zawodnika - ewentualnie buki powinny rozliczac handikapy tak jakby ten co nie skreczowal zdobyl wszystkie punkty do konca (wczoraj fonbet w wynikach dal 13-6 czyli 7-6 6-0 Dementiewa) - jeszcze zaden buk sie na to nie odwazyl to chociaz wladze tenisa powinny cos z tymi bezczelnymi kreczami zrobic?? Nie ma mozliwosci postawienia handikapu tak zeby w wypadku kreczu zaklad zostal rozstrzygniety tylko jest zwrot.
Jesli Aravane Rezai ma ciut przyzwoitosci to nie powinna zagrac w RG a jesli zagra to mam ochote przejechac sie i zrobic powtorke z Moniki Seles w Hamburgu (tamta chociaz niewinnie oberwała) - troche gorącym główkom wybiłoby z glowy takie zachowanie na jakis czas
Przerwa po kreczu wyszlaby zawodnikom na dobre - zregenerowaliby sily, bylby czas na zaleczenie sie ran a tak jest fiksum-dyrdum ze wskazaniem na slowo FIXum wink
Ale miejmy nadzieje ze Arvane Rezzai sobie teraz odpocznie moje obawy ze jednak zagra we French Open sa nieuzasadnione a zawodniczka ma rsztke honoru i w turnieju nie zagra - no bo przeciez chore/kontuzjowane jest niebożę.
Czy zatem zagra?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Post deleted by oli

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Dlaczego ma przegrac jesli kontuzja byla udawana jak widać? Szkoda jeszcze ze Monfils do kompletu wczoraj nie skreczował - poprzedni tydzien nienormalny Francuzi mieli padac jak muchy a tu Monfils w finale, Montcourt tez wygral pierwszy mecz a Austriacy w 1 rundzie Portszach Koubek rozkład zupelny, Melzer tez rozlazłość - gdzie maja grac jak nie u siebie - dobrze ze od poniedzialku odpuscilem gre w tenisa do tej felernej Rezai - niech sie babka nie zdziwi jak ja ktos kiedys skrzywdzi za takie numery

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Rezai przegra, bo jest slaba, slabsza od Bartoli, a ten final to szczesliwy zbieg okolicznosci.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
Lord Devastator to co piszesz jest żałosne, czytam to i mam wrażenie, że to jakiś krzyk rozgoryczonego desperata, co go Francuzka oszukała. Widocznie nie czuła sie na tyle dobrze aby kończyć ten mecz, więc go poddała.

WTA ma zmienić przepisy po to abyś ty mógł sobie obstawiać mecze. LITOŚCI!
I ta twoja propozycja żeby po kreczu mieć przymusową przerwę w grze też cudowna jest.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
znajdz bukmachera ktory nie robi zwrotow i bedziesz zadowolony, ciekawe tylko co zrobisz jak skreczuje twoj faworyt i przegrasz kase przez to

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
moze i jest to krzyk rozpaczy ale co do jednego zgodzic sie musze... powinny byc jakies zapisy w regulaminie ze np. po kreczu zawodniczka ma zakaz startowania przez 2 tygodnie... i nie mowie tu w imieniu nas czyli grajacych... ale pomysl Wino placisz duze pieniadze by zobaczyc final a tu taka Rezai sobie kreczuje bo nie chce jej sie grac... i nie trafilby Cie szlag gdybys dwa dni pozniej zobaczyl ją walczaca...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Originally Posted by andrzejek_84
znajdz bukmachera ktory nie robi zwrotow i bedziesz zadowolony, ciekawe tylko co zrobisz jak skreczuje twoj faworyt i przegrasz kase przez to

no jakos mimo najszczerszych wysilkow nie moge - za win owszem sa zwroty ale za handikapy ZADEN nie rozlicza jak jest krecz tylko daja zwroty
Wino w kolarstwie jest jak najbardziej przymusowa przerwa 2 tygodnie albo i byla jesli byl podwyzszony hematokryt - o prostu nie dalo sie stwierdzic czy podwyzszony poziom byl naturalny czy w wyniku wstrzykiwania czerwonych krwinek i nie mozna bylo ukarac zawodnika ale lekarz mogl 'zalecic' przerwe - jesli masz nick Wino powinienes wiedziec o ile wziales nick od Winokurowa, jesli od trunku nie
Mi w wypadku takich panieneczek jak Rezai podnosi sie adrenalina na tyle ze nie dopusciliby mnie do zadnych zawodow no chyba NBA czy MLB
Boubson no wlasnie zachowanie takich osob jak Aravane Rezai jest totalnie bezczelne i perfidne - jakby ja ktos potraktowal jak Monike Seles w Hamburgu moze to by ich nauczylo dyscypliny

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Może tak Ciebie potraktuję nożem w plecy laugh Zdrowy jesteś ???? Po co ma ryzykować kontuzją przed jednym z najważniejszych turnieji i to jeszcze granym w jej ojczyźnie.Może Schnyder i Jankovic też wbijmy nóż w plecy to się nauczą i nie będa oddawać meczy laugh tak jak to zrobiły w tym tygodniu.Przed turniejami wielkiego szlema zawsze tak było i pewnie będzie.I są to na pewno jedne z lepszych okresów pod względem bukmacherskim.Trzeba tylko wiedzieć, gdzie uderzyć...

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Kazdy ma wybor: moze nie startowac.

A takie poddawanie, oddawanie walkowerow powinno byc jak najbardziej karane, i to mocno. Na te mecze przychodza ludzie, za ogladanie placa, a nie chca ogladac kreczow i walkowerow. Tenisistki zarabiaja gruba forse...powinny traktowac swoj obowiazaek powaznie, a nie wziasc startowe, pyknac 2 slabiaczki i uciec.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Lord Devastator
Wczoraj postawilem wygrana Dementiewej z Rezai w handikapie gemowym 0-3 na 1 i ta druga skreczowala przy stanie 7-6 3-0 dla Dementiewej co spowodowalo zwrot zamiast pewnej kasy po 1,95 w fonbecie.

Fonbet nie robi przeciez zwrotow za takie cos!!!! oni licza to jako wygrana Dementievej 7:6 6:0...sprawdz dokladnie stan swojego konta smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
yaaho niestety wynik jest liczony co prawda jako 7-6 6-0 (a dokladniej 13-6) a mam ten rozliczony mecz jako zwrot - mowisz ze maja w regulaminie ze przegrana kreczujacego zawodnika to wynik w wypadku HANDIKAPU liczony jest tak jakby do konca punkty zdobywal ten zawodnik co nie skreczowal? Dziwne zeby tak sie pomylic - nie spotkalem sie z bukiem ktory by rozliczal zaklad na win/lost w handikapie jesli byl krecz - jakbys podeslal wyciag z ich regulaminu bylbym wdzieczny chetnie zainterweniuje

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
cisza , cisza.... jestem w szoku, że tak mało speców pisze.


Stosur-Marysia Kirilenko prof kurs 1,75!, w innych jest góra 1,5, oczywiscie na Stosur, nawet 1,5 jest do zagrania

W ostatnim czasie Stosur osiągnęła znakomite wyniki. W niemczech mimo, ze odpadła w 1 rundzie zagrała bardzo dobrze z Czekwą. W rzymie wyeleminowała Schiavone i Mauresmo oraz powalczyła z Sznyder.
Marysia za to same bęcki.. Piękna ona jest ale jest słabą zawodniczką.

W 1 rundzie Stosur wygrała z Jackson 6-1, 6-2, Marysia co mnie zdziwiło gladko wygrała z Camerin 6-3, 6-0 i jedynie to mnie martwi.

Plus zastanawiam się nad Myskiną, ostatnio leczyła kontuzję i przez kilka miesięcy zagrała parę razy i przegrała, ale w końcu to RG, a Mysza uwielbia tam grać. Amerykanka nie ma jakiejś super formy, zeby bać się grać przeciwko niej.

Kurs z obu ponad 4

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,502
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,502
Likes: 11
Meghann Shaughnessy - Anastasia Myskina

Nasz typ:2
Kurs:2.5


Pierwszym spotkaniem, które zarekomenduję w tegorocznym French Open będzie pojedynek Amerykanki Shaughnessy z ex-mistrzynią tego turnieju, Rosjanką Myskiną.

Meghann Shaughnessy ten sezon ma bardzo nieudany w porównaniu do roku 2001, gdzie była nawet 11 rakietą świata. Zarówno we French Open, jak i na nawierzchni ziemnej nie wiedzie jej się najlepiej. Bilans w tym turnieju wynosi 10-10, a dwa ostatnie mecze, to porażki.

Z Myskiną sprawa jest trudniejsza. Zagrała w tym sezonie jeden mecz, z Giselą Dulko i przegrała go w trzech setach. W poprzednim sezonie, od turnieju w Montrealu przegrała wszystkie mecze z mniej lub bardziej znanymi zawodniczkami. Doznała kontuzji, nie występowała długi czas. Później miała wystąpić w Dubaju i kilku większych turniejach, ale zrezygnowała. Nie czuła się gotowa by powrócić i zapowiedziała, że wystąpi we French Open, czyli swoim ulubionym turnieju. Nawierzchnia jak najbardziej sprzyjająca, chociaż to i tak bardzo wszechstronna zawodniczka, osiągająca znakomite wyniki na wszystkich nawierzchniach.

Typ troszkę na czuja. Myskina trenowała i mocno przygotowywała się do tego turnieju, a Meghann wyraźnie nie jest w formie i sądzę, że bardziej będzie jej zależało na turnieju deblowym.

Update:
Przed rozpoczęciem oficjalnym turnieju, to znaczy przed rozpoczęciem wszelkich spotkań, Eurosport wyemitował krótki materiał o Myskinie. Nie grała, ponieważ miała operację jednego z palców u stopy. Mimo to, cały czas grała i trenowała. Wie, że nie rusza się tak, jak wcześniej (przybyło kilka kilogramów, ale powiem szczerze, że tego wcale nie widać) i obiecała, że mimo wszystko będzie grała najlepiej, jak umie. Pokazano fragment jej treningu - myślę, że będzie dobrze, bo rywalka może dopomóc. Generalnie różnie bywa z powrotami, w pierwszych turniejach nie zbiera się laurów, ale na razie przeciwniczka w zasięgu.

Autor: zludna
dla Typowanie.pl

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
tenis Raluca-Ioana Olaru - Tatiana Poutchek
Typ: 2-0 (wynik w setach)
Kurs: 1.91
Buk: Betfair
Stawka: 6/10

Rumnka to jedna z nazjdolniejszych tenisistek młodego pokolenia. Jej tegoroczny bilans na ziemi (21-6) jest imponujący, jak na zaledwie 17-letnią zawodniczkę, która dopiero wchodzi w świat wielkiego tenisa. Jednak w jej przypadku nie można mówić o żadnej tremie spowodowaną występami na słynnych kortach Rolanda Garrosa. Olaru bez większych problemów przebrnęła przez kwalifikacje, a następnie w pierwszej rundzie w szybkich dwóch setach odprawiła Julię Vakulenko. W dzisiejszym spotkaniu śmiem twierdzić nawet, że czeka ją jeszcze łatwiejsza przeprawa. Jej przeciwniczka nigdy nie słynęła z dobrej gry na ziemi (wczorajsze zwycięstwo z Fedossovą było pierwszym od ponad czterech lat na clay'u w turnieju głównym), a w dodatku prezentowana ostatnio forma pozostawia wiele do życzenie. Dlatego też liczę, że Rumunka nie przysporzy mi zbytnich nerwów i w dwóch setach upora się z Poutchkovą.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
tenis Gisela Dulko - Alla Kudryavtseva
Typ: 1 [Games HC] 0:4
Kurs: 1.85
Buk: GB
Stawka: 6/10

Alla Kudryavtseva to kolejna młoda, zdolna, rosyjska tenisistka, która systematycznie poprawia swoje wyniki, a równolegle pozycję w rankingu WTA. Jednak pomimo jej dobrych występów w kwalifikacjach do turnieju głównego na kortach Rolanda Garrosa oraz pokonaniu w pierwszej rundzie Julii Schruff nie daję jej zbyt dużych szans z niewiele starszą, ale za to już o wiele bardziej ograną Giselą Dulko. Argentynka bez większych problemów powinna wziąć dziś kolejną przeszkodę i awansować do następnej rundy, a przy okazji złamać zaproponowany handicap.

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Witam wszystkich milosnikow tenisa
Dzisiaj mamy przedwczesny final..Henin-Williams..Jak co roku ogladam sobie RG..i juz przed rozpoczeciem turnieju zagralem ze Krolowa Henin zdobecie ponownie Francje i Paryz.To co gra do dzisiejszego meczu wciaz mnie w tym przekonuje.Nie bede tu pisal zadnych licz i itp bo kazdy wie ile kazda z zawodniczek wniosla do tenisa..Ale zwyciezca dzisiaj moze byc jeden JUSTIN HENIN
kurs okolo 1,62 mozna a nawet na pewno trzeba zagrac!!!I oby tylko Henin nie miala w glowie pojedynku z Miami w ktorym rozniosla w pierwszym secie Serene 6:0 a potem wiemy co smile
Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Witam ponownie..jednak sie mylilem to co zaprezentowala Williams nie bylo godne przedwczesnego finalu.Henin zjadla ja na sniadanie..Teraz przyszla pora na Serbke Jankovic..uwazam ze to bedzie zdecydowanie trudniejszy pojedynek a kursy nizse niz na Serene z Justin..pewnie magia nazwiska..ale ok wracajac do meritum..kurs na Henin okolo 1,40...Wiec ja postanowilem dolozyc na zwyciestwo RG w tym momencie kursy okolo 1,72 na betfair..uwazam ze jesli jutro pokona serbke to raczej ani Sharapova ani Ivanovic w finale krzywdy jej nie zrobia..Pozdrawiam.

Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Originally Posted by mankiet
Witam ponownie..jednak sie mylilem to co zaprezentowala Williams nie bylo godne przedwczesnego finalu.Henin zjadla ja na sniadanie..Teraz przyszla pora na Serbke Jankovic..uwazam ze to bedzie zdecydowanie trudniejszy pojedynek a kursy nizse niz na Serene z Justin..pewnie magia nazwiska..ale ok wracajac do meritum..kurs na Henin okolo 1,40...Wiec ja postanowilem dolozyc na zwyciestwo RG w tym momencie kursy okolo 1,72 na betfair..uwazam ze jesli jutro pokona serbke to raczej ani Sharapova ani Ivanovic w finale krzywdy jej nie zrobia..Pozdrawiam.

A wiec grasz na win Henin z Sharapova po kursie 1.22? (1.72/1.4) - pomijajac mozliwosci kreczu w pierwszym secie to taki niski kurs wychodzi na Henin w finale - lepiej dzis zagrac po 1.4 a potem wygrana polozyc na final - wyjdzie kurs okolo 2.1-2.2 na win w turnieju

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, 11kera11, rymoholik, alfa, $-man, burbon, Lukasz111, ANZELMO), 2,429 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,938
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1