Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Pudło - ruscy w zamkniętym megakołchozie o powierzchni Alaski postawili tysiące farm świń, bydła i wszystkiego z czego tylko można zrobić mięcho.
Do owego mięcha dodają sterydy (żeby radziecki naród silny był), afrodyzjaki (żeby chińczycy nie mieli przewagi liczebnej) i jakieś anabole (żeby nawet wieśniaki zaczęły konstruować rakiety lepsze od hamerykańskych).
A żeby wszyscy żarli tylko to mięcho, to nie wpuszczają obcego.

I wkrótce będą gotowi na wojnę.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Originally Posted by Pierniczek
A wracając do tej ropy to Europa daje się robić w chuja...jeżeli Putin nie sprzeda ropy to Rosja nie ma przychodów.
Europa nie daje się robić w chuja. Europa to Niemcy i Francja. I tym państwom ropy nie zabraknie bez wzgledu na stosunki polsko-rosyjskie.

Quote
A Szwaby wiedzą, ze jak Ruskie by podbiły Polskę to oni będą następni, to samo tyczy się Francji.
laugh laugh

Po kiego czorta Rosja miałaby podbijać Niemcy? Po to żeby stracić inwestycje niemieckie? Prędzej na pół podzieliliby się Polską. Niemcy wzieliby Śląsk i Pomorze, a Rosja reszte wink
Ale tak nie będzie. Nie bój się.
W chwili obecnej ministrem spraw zagranicznych Polski jest Angela Merkel. I to Niemcom wystarczy wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Przecież Rosjanie już podbijają Niemcy, a w dalszej perspektywie zrobią to w pozostałych krajach. Pompują miliardy z ropy i gazu w przejmowane niemieckie firmy. A zyski płyną do Moskwy. A najważniejsze, że żaden czerwonoarmista przy tym nie ginie.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
opium dla mas i głupie gadanie, a ostatnie wypowiedzi busha - żenada

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by Pierniczek
Chyba przesadzacie z tymi ruskimi...to, ze Putin zakręcił kurek z gazem na parę dni to jeszcze nie oznacza, że chce III wojny światowej. On nie jest głupi, wie, że w konfrontacji z USA i całym NATO nie ma żadnych szans. Świat nie pozwoli na wojnę globalną - to nie jest Irak czy Afganistan...mówimy o Europie. A wracając do tej ropy to Europa daje się robić w chuja...jeżeli Putin nie sprzeda ropy to Rosja nie ma przychodów. Jeżeli u nas będzie tarcza to Ruskie nam mogą naskoczyć. Polska przestała się bać odzywać, potrafimy upomnieć sie o swoje, potrafimy powiedzieć NIE dla Rosji w UE. Ktoś tu przytaczał przykład Szwajcarii tylko, ze Szwajcaria jest neutralna już od czasów I wojny, a może i wcześniej wiec nie mówcie, ze Polska z18letnią demokracją również ma być neutralna, jesteśmy na to zbyt słabi gospodarczo. Musimy mieć twardy głos w sprawach Europy i świata, a nie srać w gacie jak tylko Putin powie, że gazu nie będzie. Kaczyński jasno powiedział, że jeżeli USA chce tarczy u nas to musi również liczyć sie z naszymi warunkami, powiedział, że nie przystaniemy do tarczy tak jak Czechy - bez słowa. Ktoś z kolei pisze, że od razu staniemy się potencjalnym celem jeżeli będzie konflikt na linii USA - Rosja. Tylko, ze zaraz za nasza granicą są Niemcy. A Szwaby wiedzą, ze jak Ruskie by podbiły Polskę to oni będą następni, to samo tyczy się Francji. Wiec nie srajmy żarem. Póki co na świecie karty rozdaje USA, bo to oni się nikogo nie boją.


Piszesz najpierw, ze Rosja nie ma szans przeciwko NATO a potem piszesz, ze Ruski podbiliby potem Niemcow. Troche nielogiczne ...


Ruski nie podbijaja tez niemieckich firm!!!! Tu sie robi interesy!! Rosja sprzedaje surowce a Niemcy kupuja. I kazdy na tym zyskuje. Tak wiec nic tego nie zaprzestanie bo Rosja musi sprzedawac aby miec pieniadze a Europa tez jest zalezna od Rosji. Pozostaje jeszcze kwestia ceny i tu Ruski tez nie moga szalec bez konca. Jesli bedzie zbyt drogo to sie znajda sposoby aby miec inne dostawy ...

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
rivex chodziło mi o to, ze Rosja nie ma rzeczywiście szans w konfrontacji z NATO, a jeżeli napadliby na Polskę to w dalszej kolejności są Niemcy więc w razie ataku interes Polski byłby również interesem Niemiec. Nigdzie nie napisałem, że Ruski podbiliby Niemców...napisałem, że Niemcy byliby kolejnym celem po Polsce, a to różnica.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
Rosjan nie ma co sie bac, choc pobrzekuja szabelka dla fasonu.
Maja zbyt duze klopoty na Kaukazie i dobrze wiedza, ze Chiny rosna w sile bardzo szybko i lakomie spogladaja na Syberie - kraine obfitujaca w ziemie i surowce.
Chyba nikt jeszcze w historii nie zbroil sie w takim tempie jak Panstwo Srodka. Demografowie informuja, ze za 10-15 lat Chiny beda mialy ogromne nadwyzki mezczyzn. I to bedzie kluczowy moment.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Originally Posted by haarer
Rosjan nie ma co sie bac, choc pobrzekuja szabelka dla fasonu.
Póki co to Polska pobrzękuje szabelką dla fasonu.

Quote
dobrze wiedza, ze Chiny rosna w sile bardzo szybko i lakomie spogladaja na Syberie - kraine obfitujaca w ziemie i surowce.
Chyba nikt jeszcze w historii nie zbroil sie w takim tempie jak Panstwo Srodka. Demografowie informuja, ze za 10-15 lat Chiny beda mialy ogromne nadwyzki mezczyzn. I to bedzie kluczowy moment.
Czyli Chiny nakarmią ropą i gazem te nadwyżki mężczyzn?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
tak, ropą i gazem, ktory na żądanie Rosjanie oddadzą im za frajer

Głupawy komentarz, zwłaszcza, że wspomniałem jednocześnie o zbrojeniach

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Rosyjski gaz jest raczej kiepskiej jakości. Rosjanie go mieszają z kazachskim i sprzedają.
Po co Chinom taki kiepski gaz i wojna z Rosją? Łatwiej by im było podbić Iran i Irak, które mają znacznie wyższej jakosci surowce niż Rosja i znacznie słabsze wojsko.
Jakaś nielogiczna ta Twoja teoria.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
wracając do gazu i ropy. irlandia odkryła ogromne złoża ropy i gazu. mam nadzieję, że niedługo skandynawia i UK całkowicie uniezależnią europę od rusków hura

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Znalezione w internecie:

"Przychodzi Staszek do Mietka
- Słuchaj Mietek , narobiłem gnoju i chcą mi teraz
łeb odstrzelić. Potrzebuję zatrudnić dwadzieścia
chłopa do swojej ochrony. Rozchodzi się ino o to
,żeby oni mieszkali u ciebie ,żebyś ich żywił
,płacił za światło i wywóz śmieci. Pensję też im
jakąś godziwą zapewnisz, przecież kredyt jakiś
jeszcze możesz wziąć. No i jak ci kobitę i córki
sponiewierają, to pasowało by przymknąć oko. W
razie jak by ta mafia wpadła- podajesz się za mnie
i cała rzeź jaka na bank się odbędzie ,niech
będzie w twoim M2 , bo przecież szkoda mojej willi
juchą brudzić. Jak sie to wszystko skończy i
przeżyjesz, to cie kiedy na grila zaprosze ,ale tu
se dużo nie obiecuj.."

http://fakty.interia.pl/tylko_u_nas/wywiady/news/nie-bedziemy-placic-za-tarcze/komentarze,922411,,10114848

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Originally Posted by Llama
wracając do gazu i ropy. irlandia odkryła ogromne złoża ropy i gazu. mam nadzieję, że niedługo skandynawia i UK całkowicie uniezależnią europę od rusków hura
Ale Europa to Niemcy i Francja. Nie wiem jak tam z Francją, ale Niemcom na pewno nie zależy na uniezależnieniu się od rosyjskiego gazu.
Ja mam nadzieję, że Polska uniezależni swoją gospodarkę od USA i Europy i zawęzi gospodarczą współpracę ze Wspólnotą Niepodległych Państw.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Originally Posted by Igor
Ja mam nadzieję, że Polska uniezależni swoją gospodarkę od USA i Europy i zawęzi gospodarczą współpracę ze Wspólnotą Niepodległych Państw.
Trochę głupio wyszło mi to zdanie. Chodziło mi o zwiększenie gospodarczej współpracy ze WNP.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Tak, Igor, ale zauważ, że mniejsze państwa rosną w siłę(nie tyle ekonomicznie czy gospodarczo, ale POLITYCZNIE). Czasy kiedy francja i niemcy kiwały i groziły palcem się skończyły. Mowa o UE, ciekawe kiedy udławią się jej zasadami i demokratycznym systemem podejmowania decyzji. na czym nam zależało, nigdy niemców i francuzów nie interesowało, ale UWAGA, oto nadszedł czas, kiedy możemy powiedzieć, ej nam coś nie pasuje i nie będą to puste słowa, tylko polityczny szantaż, który może nam przynieść korzyści.
dominacja szkopów i żabojadów odeszła do lamusa. gdy podpiszemy umowy na gaz ze skandynawami i wyspiarzami, ruskie nie będą miały nas czym szantażować, bo handel i tak umarł 5 lat temu. obiektywnie wtedy stosunki polsko-rosyjskie będą mało kogo interesowały, a gdy UE poszerzy się o ukrainę (ciekawe, czy do tego dojdzie) zupełnie zapomnimy o strasznej rosji.

wyraźnym sygnałem dla nas jest budowa gazociągu północnego, dla mnie to skandal i potwarz dla kraju, ale gdy podziękujemy ruskom za dostawę gazu, nie widzę powodów, dla którego nie mielibyśmy zakręcić gazociągu jamalskiego? grin

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Mniejsza o rosyjski gaz. Ale co z polskim eksportem? Gdzie będziemy eksportować? Dla kogo produkować? I czy do końca istnienia państwa polskiego Polacy będą musieli wyjeżdżać na zachód służyć za parobków tak jak to ma miejsce teraz?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
A Ukraina nie wstąpi do UE. W tej chwili ci z zachodniej Ukrainy chcą do UE, a ci ze wschodniej nie chcą bo zarabiają kokosy na współpracy gospodarczej z Rosją. Ale ci ze wschodniej Ukrainy już zaczynają inwestować w zachodniej i z czasem tym z zachodniej odechce się Unii, bo po co im ona?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Igor, przez najbliższe 30 lat niestety tak. pokutujemy komunę. myślę, że w 2050 będziemy na równi z zachodem.
aby polski eksport miał siłę przebicia, koszty pracy, podatki, zusy srusy muszą się znacznie obniżyć. problemem są nasze przepisy i ustawy. jak mamy konkurować, skoro u nas nie opłaca się otwierać przedsiębiorstw?
jak to zmienimy, obojętne nam będzie, czy eksport pójdzie do chin, niemiec czy rosji, bo będziemy po prostu konkurencyjni, z nowoczesną technologią i uznaną marką wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Teraz pokutujemy komune, za 30 lat będziemy pokutowali rządy Kaczek, za 100 lat znów coś będziemy pokutowali, a za 150 lat nie będzie Polski.
Jacy to my zawsze biedni, pokrzywdzeni przez innych, ciągle coś musimy pokutować.

Ciekaw jestem kto wg Ciebie będzie parobkiem w krajach UE za 30 lat skoro uważasz, że Polacy już nie będą?
Dodam tylko że w Rosji bezrobocie jest niższe niż w Niemczech. W Rosji wynosi ono 8.2%, w Niemczech 10.6%, a w Polsce 19.6%
http://www.heritage.org/research/features/index/countries.cfm

Na rosyjskich robotników nie licz, a Arabów już mają dość w UE bo są leniwi i tylko doprowadzają do zamieszek.

Więc kto będzie parobkiem w zachodniej UE za 30 lat?

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Jak im się skończy siła robocza, to wtedy przyjmą do UE Ukrainę.

A za 30 lat to Polacy w większości nie będą już robić na zachodzie jako parobkowie. Wtedy to Polacy będą zatrudniać parobków.

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty), 2,825 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,833
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1