|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Kupię 100 na MB, płacę Mbankiem
GG1634044, wpłacam drugi!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
Kupie 100 zł na MB. zweryfikowany GG:7004371 podbijam !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 483
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2001
Posty: 483 |
Kupie mb 100zl... place mbank - czekam na niedostepnym... Wciąż czekam dalej czekam  ehhhh jak jest potrzeba to ludzie nie maja :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 483
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2001
Posty: 483 |
Udana wymiana z march88 na wysokosc 40zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365 |
Udana wymiana z march88 na wysokosc 40zl Potwierdzam. Obecnie MB puste, więc nie pisać!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Kupię 100 na MB, płacę Mbankiem
GG1634044, wpłacam drugi! Nieaktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 35 |
kupie mb, place mbank gg8959207
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076 |
GG 1343203 pozycze do przyszlego tygodnia 60 zl na Inteligo jesli ktos bylby skory . Udane wymiany z Herbi i Krupierem. Pozdrawiam oddaje oczywiscie troszke wiecej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Kupie 200 na MB, gg 4533881
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2007
Posty: 31 |
niewiem czy moge napisac ale potrzebny jest jakis staz
ale ja chce kupic a nie sprzedac
potrzebuje 190 na mb płace pierszy mbank pisac gg 5256469
Prosze o ostrzezenie jak łame regulamin, ale pierszy płace na mbank
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
niewiem czy moge napisac ale potrzebny jest jakis staz
ale ja chce kupic a nie sprzedac
potrzebuje 190 na mb płace pierszy mbank pisac gg 5256469
Prosze o ostrzezenie jak łame regulamin, ale pierszy płace na mbank tak - lamiesz regulamin i lepiej tego nie powtarzaj bo ban za to grozi zabezpieczenia zostaly wprowadzone w celu zmniejszenia liczby oszustow i jak na razie sie sprawdzaja chodzi o to zeby oszusci nie robili sobie na poczatek pare wymian w ktorych nawet wplacaja pierwsi zeby potem kogos oszukac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2007
Posty: 31 |
ok dzieku nie wiedzialem i wiecej nie bede pisał przepraszam jak nie mogłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
blazejek dobrze wiedziales ze nie mozesz, dlaczego nie piszesz pod swoim poprzednim nickiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076 |
czli blazejek oszukal juz kogos majac inny nick?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2007
Posty: 31 |
chlopie co ty piszesz, nie jestem błazejek tylko se tak ostatnio napisałem, a wy z kims skojarzyliscie nazwe  poprotu tak napisałem a o co wam chodzi a ty budzias przesadziłes
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2007
Posty: 31 |
jak wymyslałem login to taki se wpisałem a ty domnie jakies smety piszesz o co ci biega i niewypowiadaj sie na mój temat jak niewiesz kim jestem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2007
Posty: 31 |
Prosze o admina o usuniecie moich postów i przepraszam ze pisałem ne na temat i nie mogłem, w tym temacie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,610 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,610 Likes: 11 |
chlopie co ty piszesz, nie jestem błazejek tylko se tak ostatnio napisałem, a wy z kims skojarzyliscie nazwe  poprotu tak napisałem a o co wam chodzi a ty budzias przesadziłes Budzias zadał tylko pytanie .Ślepy jesteś  Zrobiłeś burdel w temacie .Jeszcze jeden wpis i BAN.Bez odbioru 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365 |
Sprzedam około 400zł na Moneybookers. Wpłacam drugi. Mnóstwo udanych wymian GG: 2908231
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Potrzebuje 30 Euro na Neteller, oddaje mBank albo MB. Jestem zweryfikowany. GG: 10322206
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|