|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8 |
siemanko taki kuponik poslalem capriati - farina 2 henin - dechy 1 myskina - zheng 1 pennetta - vaidisova 1 fyrs/mat - echag/gal 1 lop.M/por - Gau /N.la 1 arn/call - hood/rodr 1 sanch.lor - diaz01. 1 myslycie ze wejdzie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
skoro farina daua ciaua to moze zib nie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pavel-zib 2 3.65 /unibet/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393 |
Oryginalnie wysłał sephiroth85: [qb]siemanko taki kuponik poslalem capriati - farina 2 henin - dechy 1 myskina - zheng 1 pennetta - vaidisova 1 fyrs/mat - echag/gal 1 lop.M/por - Gau /N.la 1 arn/call - hood/rodr 1 sanch.lor - diaz01. 1 myslycie ze wejdzie???[/qb] juz nie wszedl, Farina przegrala
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191 |
Mam pytanie. Nie ma ktoś jakiejś strony albo informacji dokładnych odnośnie kwestii finansowych turnieju w Dubaju? Chodzi mi ile kto dostaje za przyjazd i ile jest do wyjęcia za poszczególne rundy. Jeżeli ktoś ma to byłbym bardzo wdzięczny bo jest to dla mnie ważne.
Jak już jestem to powiem, że zagram singla: Robin Soderling – Victor Hanescu Choć Robin jest graczem na hale to jednak myślę, że jeszcze ma w głowie Marsylię gdzie po 9 kolejnych zwycięskich setach przegrał 2 i to właśnie w finale. Soderling po pucharze Davisa gdzie przegrał z Hewittem 0-3 zrobił sobie 2 tygodnie przerwy i ostro potrenował. Efekty były widoczne już w zeszłym tygodniu. Hanescu to był mój jeden z ulubionych graczy z zeszłego oku. Teraz jakoś nie może sobie dać rady. Mocny serwis to za mało. Odpadając w kwalifikacji do turnieju głównego w Marsyli miał tydzień wolny. Zapewne potrenował bo łatwo ograł dziadka Ferreirę w pierwszej rundzie. Jednak Soderling jest obecnie w lepszej formie i myślę, że powinien sobie poradzić. Typuję 7-6 6-3..
Szacuneczek – hunter750
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
spadam, a na zakonczenie dzionka w unibecie:
soderling-hanescu 1 1.42 horna-hernandez 1 1.4
dobranoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671 |
Bhupat./Santoro-Davyde./LopezF ??????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 115 |
339 Pennetta-Vaidisova 1.67 1.96 05/20.10 jak mysl9icei pennetta wygra??? prorsze o opinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał slazak76: [qb]339 Pennetta-Vaidisova 1.67 1.96 05/20.10 jak mysl9icei pennetta wygra??? prorsze o opinie[/qb] wstepnie w tym meczu typuje 2 ale jeszcze sie zastanowie...(Vaidisova ma 14 lat ) :rolleyes: Nicole Vaidisova (CZE) [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393 |
co myslicie o jutrzejszym meczu w Dubaju Nadal/Robredo-Kohlmann/Schuettler 1 1.61 pytam dzis bo jutro mam szkole :|...prosze o opinie...pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał Grey Fox: [qb]co myslicie o jutrzejszym meczu w Dubaju Nadal/Robredo-Kohlmann/Schuettler 1 1.61 pytam dzis bo jutro mam szkole :|...prosze o opinie...pozdro[/qb] moim zdaniem zdecydowana 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 165
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2003
Posty: 165 |
czternastolatka...ale jaka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
to chyba też ona ale głowy nie dam uciąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ---- [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393 |
wyrosnieta 14ka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690 |
Moze ktos mi powie czy Nieminen gra z jakas kontuzja? Przegladam oferte i widze ze na fina kurs srednio po 2. Wydaje mi sie ze fin powinien rozjechac schalkena w 2 setach ale moze jest cos o czym nie wiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 165
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2003
Posty: 165 |
ale niunia hmmm...tylko sie na niej polozyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale wracajac do tenisa... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Oakenfold uważaj prokurator na niej jeszcze łape trzyma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
No dzis z ciekawosci poszukalem sobie w necie o neij co nieco i byla swietna juniorka - w sumie chyba dalej jest ale teraz coraz czesciej bedzie grala w WTA no i rzeczywiscie jak na swoj wiek to jest obficie zbudowana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944 |
No wlasnie tez mnie zaskoczyk kurs na Nieminena ale tutaj potwierdza sie tylko teoria chaosu wprowadzana przez bukmacherow...mysle ze wygra jarko...a co sadzicie o dzisiejszym nocnym pojedynku carlosa z mlodym francuzem...jakos nie moge sie do konca na hiszpana zdecydowac moze ktos mnie przekona
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Oryginalnie wysłał martin.s: [qb]No wlasnie tez mnie zaskoczyk kurs na Nieminena ale tutaj potwierdza sie tylko teoria chaosu wprowadzana przez bukmacherow...mysle ze wygra jarko...a co sadzicie o dzisiejszym nocnym pojedynku carlosa z mlodym francuzem...jakos nie moge sie do konca na hiszpana zdecydowac moze ktos mnie przekona[/qb] nie wiem czy to cie przekona ale DJ Sachiemu na kuponie do trafiena zostal wlasnie Moya wiec lepiej sobie odpusc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|