Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
ATP

Mexico City - Abierto Mexicano Telfonica MoviStar

http://www.abiertomextenis.com.mx/

livescore : http://www.abiertomextenis.com.mx/scores_2004/scores.htm

--------

Dubai - Dubai Tennis Championships

http://www.dubaitennischampionships.com/

livescore : http://www.dubaitennischampionships.com/livescore.asp

--------

Scottsdale - Franklin Templeton Tennis Classic

http://www.scottsdaletennis.com/

livescore : nie stwierdzono <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

------------------------------------------------------------------------

WTA

Acapulco - Abierto Mexicano Telfonica MoviStar

http://www.abiertomextenis.com.mx/

livescore : http://www.abiertomextenis.com.mx/scores_2004/scores.htm

--------

Doha - Qatar Total Open

http://www.qatartennis.org/ladies/pages/index.php

livescore : ??

------------------------------------------------------------------------

Challengery :

Besancon challenger - http://www.tmi.fft.fr/atp.besancon/

Kyoto challenger - http://www.tennis.or.jp/jta/tofuken/kyot...r%20toppage.htm [tennis.or.jp]

--------

Pozostałe pomocne linki :

http://www.stevegtennis.com/

http://www.atptennis.com/en/

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8
siemanko taki kuponik poslalem
capriati - farina 2
henin - dechy 1
myskina - zheng 1
pennetta - vaidisova 1
fyrs/mat - echag/gal 1
lop.M/por - Gau /N.la 1
arn/call - hood/rodr 1
sanch.lor - diaz01. 1
myslycie ze wejdzie???

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
skoro farina daua ciaua to moze zib nie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pavel-zib 2 3.65 /unibet/

Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
Quote
Oryginalnie wysłał sephiroth85:
[qb]siemanko taki kuponik poslalem
capriati - farina 2
henin - dechy 1
myskina - zheng 1
pennetta - vaidisova 1
fyrs/mat - echag/gal 1
lop.M/por - Gau /N.la 1
arn/call - hood/rodr 1
sanch.lor - diaz01. 1
myslycie ze wejdzie???[/qb]
juz nie wszedl, Farina przegrala

Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
H
member
member
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
Mam pytanie. Nie ma ktoś jakiejś strony albo informacji dokładnych odnośnie kwestii finansowych turnieju w Dubaju? Chodzi mi ile kto dostaje za przyjazd i ile jest do wyjęcia za poszczególne rundy. Jeżeli ktoś ma to byłbym bardzo wdzięczny bo jest to dla mnie ważne.

Jak już jestem to powiem, że zagram singla:
Robin Soderling &#8211; Victor Hanescu
Choć Robin jest graczem na hale to jednak myślę, że jeszcze ma w głowie Marsylię gdzie po 9 kolejnych zwycięskich setach przegrał 2 i to właśnie w finale. Soderling po pucharze Davisa gdzie przegrał z Hewittem 0-3 zrobił sobie 2 tygodnie przerwy i ostro potrenował. Efekty były widoczne już w zeszłym tygodniu. Hanescu to był mój jeden z ulubionych graczy z zeszłego oku. Teraz jakoś nie może sobie dać rady. Mocny serwis to za mało. Odpadając w kwalifikacji do turnieju głównego w Marsyli miał tydzień wolny. Zapewne potrenował bo łatwo ograł dziadka Ferreirę w pierwszej rundzie. Jednak Soderling jest obecnie w lepszej formie i myślę, że powinien sobie poradzić. Typuję 7-6 6-3..

Szacuneczek &#8211; hunter750

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
spadam, a na zakonczenie dzionka w unibecie:

soderling-hanescu 1 1.42
horna-hernandez 1 1.4

dobranoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671
Bhupat./Santoro-Davyde./LopezF ??????

Dołączył: Jan 2004
Posty: 115
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 115
339 Pennetta-Vaidisova 1.67 1.96 05/20.10
jak mysl9icei pennetta wygra??? prorsze o opinie

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał slazak76:
[qb]339 Pennetta-Vaidisova 1.67 1.96 05/20.10
jak mysl9icei pennetta wygra??? prorsze o opinie[/qb]
wstepnie w tym meczu typuje 2 ale jeszcze sie zastanowie...(Vaidisova ma 14 lat ) :rolleyes:

Nicole Vaidisova (CZE)
[Linked Image]

Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
co myslicie o jutrzejszym meczu w Dubaju
Nadal/Robredo-Kohlmann/Schuettler 1 1.61
pytam dzis bo jutro mam szkole :&#0124;...prosze o opinie...pozdro

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał Grey Fox:
[qb]co myslicie o jutrzejszym meczu w Dubaju
Nadal/Robredo-Kohlmann/Schuettler 1 1.61
pytam dzis bo jutro mam szkole :&#0124;...prosze o opinie...pozdro[/qb]
moim zdaniem zdecydowana 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 165
member
member
Dołączył: Feb 2003
Posty: 165
czternastolatka...ale jaka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
to chyba też ona ale głowy nie dam uciąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

----

[Linked Image]

Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
wyrosnieta 14ka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
Moze ktos mi powie czy Nieminen gra z jakas kontuzja? Przegladam oferte i widze ze na fina kurs srednio po 2. Wydaje mi sie ze fin powinien rozjechac schalkena w 2 setach ale moze jest cos o czym nie wiem.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 165
member
member
Dołączył: Feb 2003
Posty: 165
ale niunia hmmm...tylko sie na niej polozyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale wracajac do tenisa... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Oakenfold uważaj prokurator na niej jeszcze łape trzyma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
No dzis z ciekawosci poszukalem sobie w necie o neij co nieco i byla swietna juniorka - w sumie chyba dalej jest ale teraz coraz czesciej bedzie grala w WTA no i rzeczywiscie jak na swoj wiek to jest obficie zbudowana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
No wlasnie tez mnie zaskoczyk kurs na Nieminena ale tutaj potwierdza sie tylko teoria chaosu wprowadzana przez bukmacherow...mysle ze wygra jarko...a co sadzicie o dzisiejszym nocnym pojedynku carlosa z mlodym francuzem...jakos nie moge sie do konca na hiszpana zdecydowac moze ktos mnie przekona

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
Oryginalnie wysłał martin.s:
[qb]No wlasnie tez mnie zaskoczyk kurs na Nieminena ale tutaj potwierdza sie tylko teoria chaosu wprowadzana przez bukmacherow...mysle ze wygra jarko...a co sadzicie o dzisiejszym nocnym pojedynku carlosa z mlodym francuzem...jakos nie moge sie do konca na hiszpana zdecydowac moze ktos mnie przekona[/qb]
nie wiem czy to cie przekona ale DJ Sachiemu na kuponie do trafiena zostal wlasnie Moya wiec lepiej sobie odpusc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, poozon, cigar, 11kera11, Lukasz111), 1,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,860
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1