|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944 |
dzieki wiedzialem ze gdzies smierdzi tylko nie przypuszczalem ze ma to zrodlo na slasku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 383
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 383 |
ale z was sa palanty, mówie do tych dwóch postów wyrzej, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: sie chce jak sie słucha takich bredni
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 383
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 383 |
Red_Devil miałem ci za porzadnego gracza ale po twoich wypowiedziach na poscie DJ i tutaj to z ciebie jest wielkie.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: , moze to nie ejst miejsce na to ale to tez pokazuje kulture kazdego gracza a twoja jest blisko 0!!!
PS.tylko w grupie jestes taki mocny???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 383
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 383 |
i po takich postach jak twój i reszty twoim podobnych, forum staje sie tym sie staje powloli czyli...."smietnikiem" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393 |
Oryginalnie wysłał cambiar: [qb]Frytka/Matka ????[/qb] gewonen 6:2 6:4
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
hehe a ja jestem nieporzadny gracz - jak sie na zartach nie znasz to sie nie odzywaj - sam napisales 3 posty które sa bardzo madre - moze mi sie ciezko zyje i chce rozladowac emocje zartujac na forum bo mi nic innego nie zostalo a jedyna grupa do jakiej naleze to AA i tu trafiles mamy mocna grupe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jak myslicie czy Myskina jest w stanie pokonac Capriati czy znowu Jenny da sobie rade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393 |
ja mam z kolei pytanko o mecz ktory juz za godzinke: Nadal-Youzhnyi 1.61 2.06 wydaje mi sie ze 1ka...ale...prosze o opinie P.S a co do Jennifer to mysle ze wygra po dobrym kursie 1.65...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 9 |
Cze co sądzicie o tym kuponie: :zobacz: 1.Penetta F. v Vaidisova N. typ.1 2.Massu N. v Verdasco F. typ.1 3.Chela J.I. v Hernandez O. typ.1 4.Canas G. v Ramirez Hidalgo typ.1 5.Nadal Parera R. v Youzhny M. typ.1 6.Federer R. v Pavel A. typ.1 7.Roddick A. v Bogomolov A typ.1 8.Blake J. v Spadea V. typ.1 9.Ginepri R. v Kiefer N. typ.1 10.Gambill J.M. v Burgsmuller L. typ.1 11.Moya C. v Volandri F. typ.1
I co wy na to same jedynki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393 |
Oryginalnie wysłał ChazyChaz: [qb]Cze co sądzicie o tym kuponie: :zobacz: 1.Penetta F. v Vaidisova N. typ.1[/qb] nie stawiam przeciwko bardzo ładnym 14 latkom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537 |
witam
długo sie dzis zastanawiałem i w koncu postanowiłem postapic wbrew wszystkim swoim zasadom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i gram wcale nie lekko taki double z Dubaju:
nadal/nieminen @3,38 (bet365)
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
|
|
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883 |
Oryginalnie wysłał ChazyChaz: [qb]Cze co sądzicie o tym kuponie: :zobacz: 1.Penetta F. v Vaidisova N. typ.1 2.Massu N. v Verdasco F. typ.1 3.Chela J.I. v Hernandez O. typ.1 4.Canas G. v Ramirez Hidalgo typ.1 5.Nadal Parera R. v Youzhny M. typ.1 6.Federer R. v Pavel A. typ.1 7.Roddick A. v Bogomolov A typ.1 8.Blake J. v Spadea V. typ.1 9.Ginepri R. v Kiefer N. typ.1 10.Gambill J.M. v Burgsmuller L. typ.1 11.Moya C. v Volandri F. typ.1
I co wy na to same jedynki.[/qb] ladny tasiemiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał gregorrr: [qb]spadam, a na zakonczenie dzionka w unibecie:
soderling-hanescu 1 1.42 dzis horna-hernandez 1 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
dobranoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] btw, widze, ze znowu temat zenada zaczyna zalatywac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 553
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 553 |
Ginepri R. v Kiefer N. typ.2
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
No wlasnie panowie jak chcecie sobie porozmawiac to wejdzie na czat a zostawcie ten temat w spokoju bo kurde ostatnio wiekszosc postow to glupie docinki i kłotnie ... pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
ja ostatecznie wczoraj puscilem zeby sie nie nudzic na farine i na hernandeza - hehe i to w co malo wierzylem przeszlo a farina przegrala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
nadal-juzny 1 1.65 /unibet/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam oto moje typy na dzisiaj:
Loit-Benesova 2 1.98
Pennetta-Vaidisova 2 1.96
Nad/Robr-Kohl/Schu 1 1.61
Kief/Mood-Bow/Fish 1 1.75
mozna sie zastanowic nad:
Ginepri-Kiefer 2 1.83 DeVilder-Haehnel 1 1.65
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb]Witam oto moje typy na dzisiaj: Loit-Benesova 2 1.98:)[/qb] hmm czemu 2 ?? ja myslalem o 1ce...reszta sie zgadzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
ljubicic-lopez 1 1.8 /unibet/
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|