"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
dzieki wiedzialem ze gdzies smierdzi tylko nie przypuszczalem ze ma to zrodlo na slasku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 383
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 383
ale z was sa palanty, mówie do tych dwóch postów wyrzej, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: sie chce jak sie słucha takich bredni

Dołączył: Oct 2002
Posty: 383
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 383
Red_Devil miałem ci za porzadnego gracza ale po twoich wypowiedziach na poscie DJ i tutaj to z ciebie jest wielkie.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: , moze to nie ejst miejsce na to ale to tez pokazuje kulture kazdego gracza a twoja jest blisko 0!!!

PS.tylko w grupie jestes taki mocny???

Dołączył: Oct 2002
Posty: 383
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 383
i po takich postach jak twój i reszty twoim podobnych, forum staje sie tym sie staje powloli czyli...."smietnikiem" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671
Frytka/Matka ????

Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
Quote
Oryginalnie wysłał cambiar:
[qb]Frytka/Matka ????[/qb]
gewonen 6:2 6:4

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
hehe a ja jestem nieporzadny gracz - jak sie na zartach nie znasz to sie nie odzywaj - sam napisales 3 posty które sa bardzo madre - moze mi sie ciezko zyje i chce rozladowac emocje zartujac na forum bo mi nic innego nie zostalo a jedyna grupa do jakiej naleze to AA i tu trafiles mamy mocna grupe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jak myslicie czy Myskina jest w stanie pokonac Capriati czy znowu Jenny da sobie rade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
ja mam z kolei pytanko o mecz ktory juz za godzinke:
Nadal-Youzhnyi 1.61 2.06 wydaje mi sie ze 1ka...ale...prosze o opinie
P.S
a co do Jennifer to mysle ze wygra po dobrym kursie 1.65...

Dołączył: Mar 2004
Posty: 9
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 9
Cze co sądzicie o tym kuponie: :zobacz:
1.Penetta F. v Vaidisova N. typ.1
2.Massu N. v Verdasco F. typ.1
3.Chela J.I. v Hernandez O. typ.1
4.Canas G. v Ramirez Hidalgo typ.1
5.Nadal Parera R. v Youzhny M. typ.1
6.Federer R. v Pavel A. typ.1
7.Roddick A. v Bogomolov A typ.1
8.Blake J. v Spadea V. typ.1
9.Ginepri R. v Kiefer N. typ.1
10.Gambill J.M. v Burgsmuller L. typ.1
11.Moya C. v Volandri F. typ.1

I co wy na to same jedynki.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
Quote
Oryginalnie wysłał ChazyChaz:
[qb]Cze co sądzicie o tym kuponie: :zobacz:
1.Penetta F. v Vaidisova N. typ.1[/qb]
nie stawiam przeciwko bardzo ładnym 14 latkom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
witam

długo sie dzis zastanawiałem i w koncu postanowiłem postapic wbrew wszystkim swoim zasadom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i gram wcale nie lekko taki double z Dubaju:

nadal/nieminen @3,38 (bet365)

pozdro

Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
[
solus contra omnes
solus contra omnes
[ Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
Quote
Oryginalnie wysłał ChazyChaz:
[qb]Cze co sądzicie o tym kuponie: :zobacz:
1.Penetta F. v Vaidisova N. typ.1
2.Massu N. v Verdasco F. typ.1
3.Chela J.I. v Hernandez O. typ.1
4.Canas G. v Ramirez Hidalgo typ.1
5.Nadal Parera R. v Youzhny M. typ.1
6.Federer R. v Pavel A. typ.1
7.Roddick A. v Bogomolov A typ.1
8.Blake J. v Spadea V. typ.1
9.Ginepri R. v Kiefer N. typ.1
10.Gambill J.M. v Burgsmuller L. typ.1
11.Moya C. v Volandri F. typ.1

I co wy na to same jedynki.[/qb]
ladny tasiemiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]spadam, a na zakonczenie dzionka w unibecie:

soderling-hanescu 1 1.42 dzis
horna-hernandez 1 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

dobranoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
btw, widze, ze znowu temat zenada zaczyna zalatywac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 553
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 553
Ginepri R. v Kiefer N. typ.2

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
No wlasnie panowie jak chcecie sobie porozmawiac to wejdzie na czat a zostawcie ten temat w spokoju bo kurde ostatnio wiekszosc postow to glupie docinki i kłotnie ... stop

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
ja ostatecznie wczoraj puscilem zeby sie nie nudzic na farine i na hernandeza - hehe i to w co malo wierzylem przeszlo a farina przegrala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
nadal-juzny 1 1.65 /unibet/

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Witam oto moje typy na dzisiaj:

Loit-Benesova 2 1.98

Pennetta-Vaidisova 2 1.96

Nad/Robr-Kohl/Schu 1 1.61

Kief/Mood-Bow/Fish 1 1.75

mozna sie zastanowic nad:

Ginepri-Kiefer 2 1.83
DeVilder-Haehnel 1 1.65

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]Witam oto moje typy na dzisiaj:
Loit-Benesova 2 1.98:)[/qb]
hmm czemu 2 ?? ja myslalem o 1ce...reszta sie zgadzam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
ljubicic-lopez 1 1.8 /unibet/

Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, rafal08, aker, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, forty), 1,995 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1