Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Ginepri w meczu z Moodiem obronil bodajze 2-3 pilki meczowe - nie jest w jakijes piorunujacej formie wiec mysle ze Kefir sobie poradzi.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
#3 devilder-haehnel 1 1.7 /prof/

Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
po zimnym prysznicu w postaci Nadala chyba dzisiaj jeszcze tylko Nieminen i Kiefer chociaz nie wiem czy nie odpuscic juz tego tygodnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]Witam oto moje typy na dzisiaj:

Loit-Benesova 2 1.98

Pennetta-Vaidisova 2 1.96

Nad/Robr-Kohl/Schu 1 1.61

Kief/Mood-Bow/Fish 1 1.75

mozna sie zastanowic nad:

Ginepri-Kiefer 2 1.83
DeVilder-Haehnel 1 1.65

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
nie zgadzam sie tylko z młoda Czeszką,
moim zdaniem Penetta wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]nadal-juzny 1 1.65 /unibet/[/qb]
1:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Quote
Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]nadal-juzny 1 1.65 /unibet/[/qb]
0:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
raczej 1-2 ale to i tak nic nie zmienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Nie wiem nie mam juz koncepcji , ale trzeba cos wytypować, na dzis czuje:

Volandri-Koubek 1.4 2.54 :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Moya-Gasquet 1.25 3.2 :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Vakulenko-Garbin 1.61 2.06 :3gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdro

JEDNAK TRZEBA GRAĆ MAŁO zA DUŻO , Juz bym miał sianko

Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
zastanawiam sie nad:
Schalken-J.Niemin. 2 1.98
J.Blake-Spadea 1 1.58
Pennetta-Vaidisova 2 1.96
@6.13, co myslicie ?? bo chyba nic innego za bardzo na dzis nie ma sensownego do grania..

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Oryginalnie wysłał Cukier:
ja dzisiaj dałem tak z braku pieniędzy:

Fyrstenberg/Matkowski - 1
Stewart/Stosur - Mcshea/Sequera - 1
Horna - O.Hernandez - 1
Kuznetsova - Shaugnessy - 1
Stosur - Schruff - 1
Soderling - Hanescu - 1 dokonczenie
Volandri - Koubek - 1
Moya - Gasquet - 1
Husar/Martinez - Li/Sun - 1 weszło
Sanchez Lorenzo - Diaz Oliva - 1 weszło

Drugi kupon na dzis i jutro NIECO KASKADERSKI

Capriati-farina 2b X
Verkerk-Mamitt 2 dokonczenie
Bowen/fisher-Kiefer/Moodie 2 dziś
Schalken-Nieminen 2 dzis
Ginepri-Kiefer 2 dzis
Vakulenko-Garbin 1 Weszło
Gambill-Burgsmuler 2 dzis
Nadal-Youzny 2 weszło
Canas-Ramirez Hidalgo 1 dziś
Blake-Spadea 2 dzis

Dolinka po wczoraj !!!!

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Oto moje czujki na dzis dzień

Loit - Benesova 2 :5gw:
Sanchez - Vakulenko 2 :4gw:
Marrero - Stosur 2 :3gw:
Capriati - Myskina 2 :4gw:
Schalken - Nieminen 2 :4gw:
Ginepri - Kiefer 2 :3gw:
Canas - Ramirez 1 :4gw:
Blake - Spadea 2 :3gw:

Pozdrawiem czekam na opinie

Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
Moje typki na dzisiaj:

Nieminen - Schalken 1
Kiefer - Ginepri R 1
Gambill - Burgsmuller 1
Nad/Robr-Kohl/Schu 1

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
viva nie grasz debla tego co
wczoraj polecales
Leach/MacPh-Tur/Va 1 ?????????
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał oli:
[qb]viva nie grasz debla tego co
wczoraj polecales
Leach/MacPh-Tur/Va 1 ?????????
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
hehehe no widzisz z pospiechu zapomnialem wkleic ten typ oczywiscie ze to daje :rolleyes:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]ljubicic-lopez 1 1.8 /unibet/[/qb]
0:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> dzis pokazauem jak nie nalezy grac!

Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
Quote
Oryginalnie wysłał Grey Fox:
[qb]zastanawiam sie nad:
Schalken-J.Niemin. 2 1.98
J.Blake-Spadea 1 1.58
Pennetta-Vaidisova 2 1.96
@6.13, co myslicie ?? bo chyba nic innego za bardzo na dzis nie ma sensownego do grania..[/qb]
viva co myslisz ?

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Co myslicie dzisiaj o Federer - Pawel ?
Czy Federer jest zdecydowanym pewniakiem ?

Ako ok 1,2

Warto grac za grubsza kase ?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
ja koncze czarny piatek (naadaaaaaaal! oddawaj mnie moje piniadze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) dwoma betami:

Kiefer-Ginepri 1 @2,0
Nieminen-Schalken 1 @2,0

kursy bet365

pozdro

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał Grey Fox:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Grey Fox:
[qb]zastanawiam sie nad:
Schalken-J.Niemin. 2 1.98
J.Blake-Spadea 1 1.58
Pennetta-Vaidisova 2 1.96
@6.13, co myslicie ?? bo chyba nic innego za bardzo na dzis nie ma sensownego do grania..[/qb]
viva co myslisz ?[/qb]
ciezko mi sie wypowiadac na temat mezczyzn bo tego nie typuje ostatnio!Benesova moim zdaniem ma duze szanse awansu do kolejnej rundy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
wiecie może co to za panienka ta trzecia od góry w kółku na głównej stronie turnieju w doha?

Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
Viva:
Bart/Loi-Bla/G.Nav 1.21 3.5 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
wczoraj mi ta para wygrala po wysokim kursie...jak myslisz ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, betowiec, Sensei, poozon), 2,859 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1