|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Ginepri w meczu z Moodiem obronil bodajze 2-3 pilki meczowe - nie jest w jakijes piorunujacej formie wiec mysle ze Kefir sobie poradzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
#3 devilder-haehnel 1 1.7 /prof/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537 |
po zimnym prysznicu w postaci Nadala chyba dzisiaj jeszcze tylko Nieminen i Kiefer chociaz nie wiem czy nie odpuscic juz tego tygodnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb]Witam oto moje typy na dzisiaj:
Loit-Benesova 2 1.98
Pennetta-Vaidisova 2 1.96
Nad/Robr-Kohl/Schu 1 1.61
Kief/Mood-Bow/Fish 1 1.75
mozna sie zastanowic nad:
Ginepri-Kiefer 2 1.83 DeVilder-Haehnel 1 1.65
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] nie zgadzam sie tylko z młoda Czeszką, moim zdaniem Penetta wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał gregorrr: [qb]nadal-juzny 1 1.65 /unibet/[/qb] 1:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817 |
Oryginalnie wysłał gregorrr: [qb] Oryginalnie wysłał gregorrr: [qb]nadal-juzny 1 1.65 /unibet/[/qb] 0:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] raczej 1-2 ale to i tak nic nie zmienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Nie wiem nie mam juz koncepcji , ale trzeba cos wytypować, na dzis czuje:
Volandri-Koubek 1.4 2.54 :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moya-Gasquet 1.25 3.2 :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Vakulenko-Garbin 1.61 2.06 :3gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro
JEDNAK TRZEBA GRAĆ MAŁO zA DUŻO , Juz bym miał sianko
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393 |
zastanawiam sie nad: Schalken-J.Niemin. 2 1.98 J.Blake-Spadea 1 1.58 Pennetta-Vaidisova 2 1.96 @6.13, co myslicie ?? bo chyba nic innego za bardzo na dzis nie ma sensownego do grania..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
quote: -------------------------------------------------------------------------------- Oryginalnie wysłał Cukier: ja dzisiaj dałem tak z braku pieniędzy:
Fyrstenberg/Matkowski - 1 Stewart/Stosur - Mcshea/Sequera - 1 Horna - O.Hernandez - 1 Kuznetsova - Shaugnessy - 1 Stosur - Schruff - 1 Soderling - Hanescu - 1 dokonczenie Volandri - Koubek - 1 Moya - Gasquet - 1 Husar/Martinez - Li/Sun - 1 weszło Sanchez Lorenzo - Diaz Oliva - 1 weszło
Drugi kupon na dzis i jutro NIECO KASKADERSKI
Capriati-farina 2b X Verkerk-Mamitt 2 dokonczenie Bowen/fisher-Kiefer/Moodie 2 dziś Schalken-Nieminen 2 dzis Ginepri-Kiefer 2 dzis Vakulenko-Garbin 1 Weszło Gambill-Burgsmuler 2 dzis Nadal-Youzny 2 weszło Canas-Ramirez Hidalgo 1 dziś Blake-Spadea 2 dzis
Dolinka po wczoraj !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Oto moje czujki na dzis dzień
Loit - Benesova 2 :5gw: Sanchez - Vakulenko 2 :4gw: Marrero - Stosur 2 :3gw: Capriati - Myskina 2 :4gw: Schalken - Nieminen 2 :4gw: Ginepri - Kiefer 2 :3gw: Canas - Ramirez 1 :4gw: Blake - Spadea 2 :3gw:
Pozdrawiem czekam na opinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690 |
Moje typki na dzisiaj:
Nieminen - Schalken 1 Kiefer - Ginepri R 1 Gambill - Burgsmuller 1 Nad/Robr-Kohl/Schu 1
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
viva nie grasz debla tego co wczoraj polecales Leach/MacPh-Tur/Va 1 ????????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał oli: [qb]viva nie grasz debla tego co wczoraj polecales Leach/MacPh-Tur/Va 1 ????????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] hehehe no widzisz z pospiechu zapomnialem wkleic ten typ oczywiscie ze to daje :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał gregorrr: [qb]ljubicic-lopez 1 1.8 /unibet/[/qb] 0:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> dzis pokazauem jak nie nalezy grac!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393 |
Oryginalnie wysłał Grey Fox: [qb]zastanawiam sie nad: Schalken-J.Niemin. 2 1.98 J.Blake-Spadea 1 1.58 Pennetta-Vaidisova 2 1.96 @6.13, co myslicie ?? bo chyba nic innego za bardzo na dzis nie ma sensownego do grania..[/qb] viva co myslisz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Co myslicie dzisiaj o Federer - Pawel ? Czy Federer jest zdecydowanym pewniakiem ?
Ako ok 1,2
Warto grac za grubsza kase ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537 |
ja koncze czarny piatek (naadaaaaaaal! oddawaj mnie moje piniadze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) dwoma betami:
Kiefer-Ginepri 1 @2,0 Nieminen-Schalken 1 @2,0
kursy bet365
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał Grey Fox: [qb] Oryginalnie wysłał Grey Fox: [qb]zastanawiam sie nad: Schalken-J.Niemin. 2 1.98 J.Blake-Spadea 1 1.58 Pennetta-Vaidisova 2 1.96 @6.13, co myslicie ?? bo chyba nic innego za bardzo na dzis nie ma sensownego do grania..[/qb] viva co myslisz ?[/qb] ciezko mi sie wypowiadac na temat mezczyzn bo tego nie typuje ostatnio!Benesova moim zdaniem ma duze szanse awansu do kolejnej rundy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
wiecie może co to za panienka ta trzecia od góry w kółku na głównej stronie turnieju w doha?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393 |
Viva: Bart/Loi-Bla/G.Nav 1.21 3.5 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wczoraj mi ta para wygrala po wysokim kursie...jak myslisz ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|