|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Oryginalnie wysłał tyler: [qb]wiecie może co to za panienka ta trzecia od góry w kółku na głównej stronie turnieju w doha?[/qb] :rolleyes: Myskina, Anastasia heh, tyler Ty sobie lepiej wejdź w Players i zobacz Justine Henin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> fajna? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> (jak gitarzysta szwedzkiego zespołu metalowego)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
[ Linked Image] up the henin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i dla tyler'a http://www.myskina.com/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393 |
tyler 3 fajne foty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> http://www.myskina.com/gallery03/242.jpg http://www.myskina.com/gallery03/245.jpg http://www.myskina.com/gallery03/283.jpg pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
HEhe tydzien temu dałem na Kuznetsova z Henin, a jako troche mneij ryzykwony typ to, ze beda w tym spotkaniu 3 sety (@3.65) i niestety sie nie udalo.. Dzis olewka i ... :zobacz: Ehhh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393 |
Oryginalnie wysłał cambiar: [qb]nadal/robredo????[/qb] wygrali
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671 |
Oryginalnie wysłał cambiar: [qb]nadal/robredo????[/qb] juz wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
heh, panowie podajcie jeszcze linka do tego filmu porno myskiny z początków kariery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2003
Posty: 36 |
może ktos podac jakies linki do turniejów tenisowych Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Oryginalnie wysłał BoBaS82: [qb]może ktos podac jakies linki do turniejów tenisowych Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] haha dobre masz u góry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622 |
Eminem stuknal drewniaka Schalkena 6-3 6-3 Wkoncu cos izi i bez nerwow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
Czesto ostatnio stawialem przeciw Kefirowi i byly same straty. Niemiec rzeczywiscie w formie jak za dawnych lat. A w grze Ginepriego nie widze nic ciekawego. Wciaz trudno mi dojsc do siebie po tym jak uciekl z pod ostrza topora Moodiego. Pol godziny do namyslu. A wy jak myslicie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2003
Posty: 36 |
no to może wie ktoś gdzie mozna znaleźc wyniki turnieju w scotssdale chodzi mi konkretnie o roddicka dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał halfacat: [qb]Eminem stuknal drewniaka Schalkena 6-3 6-3 Wkoncu cos izi i bez nerwow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
Czesto ostatnio stawialem przeciw Kefirowi i byly same straty. Niemiec rzeczywiscie w formie jak za dawnych lat. A w grze Ginepriego nie widze nic ciekawego. Wciaz trudno mi dojsc do siebie po tym jak uciekl z pod ostrza topora Moodiego. Pol godziny do namyslu. A wy jak myslicie ?[/qb] no ja mam nadzieje ze Kiefer wygra bo takze na niego postawilem :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
ochlonalem zdziebko po poranku i na wieczor wedle unibetu tak:
ginepri-kiefer 2 1.98 loit-benesova 2 2.12 chela-hernandez 1 1.33 canas-ramirez 1 1.44
powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb] Oryginalnie wysłał halfacat: [qb]Eminem stuknal drewniaka Schalkena 6-3 6-3 Wkoncu cos izi i bez nerwow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
Czesto ostatnio stawialem przeciw Kefirowi i byly same straty. Niemiec rzeczywiscie w formie jak za dawnych lat. A w grze Ginepriego nie widze nic ciekawego. Wciaz trudno mi dojsc do siebie po tym jak uciekl z pod ostrza topora Moodiego. Pol godziny do namyslu. A wy jak myslicie ?[/qb] no ja mam nadzieje ze Kiefer wygra bo takze na niego postawilem :rolleyes: [/qb] jak rozkaz to rozkaz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> JAWOHL ! a dzien skoncze chyba canas-massu kombo, bo zarzadzam dzien bez niespodzianek w acapulco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2003
Posty: 36 |
Oryginalnie wysłał BoBaS82: [qb]no to może wie ktoś gdzie mozna znaleźc wyniki turnieju w scotssdale chodzi mi konkretnie o roddicka dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Oryginalnie wysłał BoBaS82: [qb] Oryginalnie wysłał BoBaS82: [qb]no to może wie ktoś gdzie mozna znaleźc wyniki turnieju w scotssdale chodzi mi konkretnie o roddicka dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] [/qb] Roddick nie rozegral ani 1 pilki z powodu deszczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał Lokus: [qb] Oryginalnie wysłał BoBaS82: [qb] Oryginalnie wysłał BoBaS82: [qb]no to może wie ktoś gdzie mozna znaleźc wyniki turnieju w scotssdale chodzi mi konkretnie o roddicka dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] [/qb] Roddick nie rozegral ani 1 pilki z powodu deszczu[/qb] zaden deszcz nie padal a Roddick wygral 6-4 6-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
hehe ja sie nie chce chwalic ale mam fote z Myskina z Sopotu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to obok Sharapovej moja ulubiona penisistka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
Oryginalnie wysłał DRAGO: [qb] Oryginalnie wysłał viva: [qb]Witam oto moje typy na dzisiaj:
Loit-Benesova 2 1.98
Pennetta-Vaidisova 2 1.96
Nad/Robr-Kohl/Schu 1 1.61
Kief/Mood-Bow/Fish 1 1.75
mozna sie zastanowic nad:
Ginepri-Kiefer 2 1.83 DeVilder-Haehnel 1 1.65
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] nie zgadzam sie tylko z młoda Czeszką, moim zdaniem Penetta wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Pennetta-Vaidisova 6-4 6-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|