Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Quote
Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]wiecie może co to za panienka ta trzecia od góry w kółku na głównej stronie turnieju w doha?[/qb]
:rolleyes: Myskina, Anastasia

heh, tyler Ty sobie lepiej wejdź w Players i zobacz Justine Henin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> fajna? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
(jak gitarzysta szwedzkiego zespołu metalowego)

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
[Linked Image] up the henin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

i dla tyler'a http://www.myskina.com/

Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
tyler 3 fajne foty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Code
http://www.myskina.com/gallery03/242.jpg  
Code
 http://www.myskina.com/gallery03/245.jpg 
Code
 http://www.myskina.com/gallery03/283.jpg 
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
HEhe tydzien temu dałem na Kuznetsova z Henin, a jako troche mneij ryzykwony typ to, ze beda w tym spotkaniu 3 sety (@3.65) i niestety sie nie udalo.. Dzis olewka i ... :zobacz: Ehhh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671
nadal/robredo????

Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
Quote
Oryginalnie wysłał cambiar:
[qb]nadal/robredo????[/qb]
wygrali

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671
Quote
Oryginalnie wysłał cambiar:
[qb]nadal/robredo????[/qb]
juz wiem

Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
heh, panowie podajcie jeszcze linka do tego filmu porno myskiny z początków kariery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 36
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 36
może ktos podac jakies linki do turniejów tenisowych Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
Oryginalnie wysłał BoBaS82:
[qb]może ktos podac jakies linki do turniejów tenisowych Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
haha dobre masz u góry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
Eminem stuknal drewniaka Schalkena 6-3 6-3
Wkoncu cos izi i bez nerwow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .

Czesto ostatnio stawialem przeciw Kefirowi i byly same straty. Niemiec rzeczywiscie w formie jak za dawnych lat. A w grze Ginepriego nie widze nic ciekawego. Wciaz trudno mi dojsc do siebie po tym jak uciekl z pod ostrza topora Moodiego. Pol godziny do namyslu. A wy jak myslicie ?

Dołączył: Jul 2003
Posty: 36
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 36
no to może wie ktoś gdzie mozna znaleźc wyniki turnieju w scotssdale chodzi mi konkretnie o roddicka dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał halfacat:
[qb]Eminem stuknal drewniaka Schalkena 6-3 6-3
Wkoncu cos izi i bez nerwow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .

Czesto ostatnio stawialem przeciw Kefirowi i byly same straty. Niemiec rzeczywiscie w formie jak za dawnych lat. A w grze Ginepriego nie widze nic ciekawego. Wciaz trudno mi dojsc do siebie po tym jak uciekl z pod ostrza topora Moodiego. Pol godziny do namyslu. A wy jak myslicie ?[/qb]
no ja mam nadzieje ze Kiefer wygra bo takze na niego postawilem :rolleyes:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
ochlonalem zdziebko po poranku i na wieczor wedle unibetu tak:

ginepri-kiefer 2 1.98
loit-benesova 2 2.12
chela-hernandez 1 1.33
canas-ramirez 1 1.44

powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał halfacat:
[qb]Eminem stuknal drewniaka Schalkena 6-3 6-3
Wkoncu cos izi i bez nerwow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .

Czesto ostatnio stawialem przeciw Kefirowi i byly same straty. Niemiec rzeczywiscie w formie jak za dawnych lat. A w grze Ginepriego nie widze nic ciekawego. Wciaz trudno mi dojsc do siebie po tym jak uciekl z pod ostrza topora Moodiego. Pol godziny do namyslu. A wy jak myslicie ?[/qb]
no ja mam nadzieje ze Kiefer wygra bo takze na niego postawilem :rolleyes: [/qb]
jak rozkaz to rozkaz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> JAWOHL !

a dzien skoncze chyba canas-massu kombo, bo zarzadzam dzien bez niespodzianek w acapulco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 36
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 36
Quote
Oryginalnie wysłał BoBaS82:
[qb]no to może wie ktoś gdzie mozna znaleźc wyniki turnieju w scotssdale chodzi mi konkretnie o roddicka dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
Oryginalnie wysłał BoBaS82:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał BoBaS82:
[qb]no to może wie ktoś gdzie mozna znaleźc wyniki turnieju w scotssdale chodzi mi konkretnie o roddicka dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
[/qb]
Roddick nie rozegral ani 1 pilki z powodu deszczu

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał Lokus:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał BoBaS82:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał BoBaS82:
[qb]no to może wie ktoś gdzie mozna znaleźc wyniki turnieju w scotssdale chodzi mi konkretnie o roddicka dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
[/qb]
Roddick nie rozegral ani 1 pilki z powodu deszczu[/qb]
zaden deszcz nie padal a Roddick wygral 6-4 6-3

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
hehe ja sie nie chce chwalic ale mam fote z Myskina z Sopotu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to obok Sharapovej moja ulubiona penisistka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
Quote
Oryginalnie wysłał DRAGO:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]Witam oto moje typy na dzisiaj:

Loit-Benesova 2 1.98

Pennetta-Vaidisova 2 1.96

Nad/Robr-Kohl/Schu 1 1.61

Kief/Mood-Bow/Fish 1 1.75

mozna sie zastanowic nad:

Ginepri-Kiefer 2 1.83
DeVilder-Haehnel 1 1.65

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
nie zgadzam sie tylko z młoda Czeszką,
moim zdaniem Penetta wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Pennetta-Vaidisova 6-4 6-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, betowiec, Szuman, aker, alfa, rafal08, Lukasz111), 3,072 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1