Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
ja dzis leje na tenis, po tym co mi wczoraj zrobil debel Blahotova / Navratilova ehhhhhhhhh ;( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam,

Na dziś jeden typek z tenisa :

Spadea - Kiefer 2 @1.94

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Witam na dzisiaj polecam:

Pennetta-Benesova 2 1.80

Pennetta-Benesova 0:2 3.40

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]z unibetu:

kiefer-hanescu 1 1.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
canas-verdasco 1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
marrero-benesova 2 1.9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
moya-chela 1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

z profa:

mcshea/sequera-blahotova/navratilova 2 2.51 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
moglo byc lepiej, ale i tak nie narzekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał ciopek:
[qb]Witam! Stawiacie dzisiaj na Chelę kurs na niego w unibecie gwałtownie spadł.
pozdr.[/qb]
sam se stawiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 68
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 68
no i dobrneliśmy do finałów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
dubaj: faworyt jeden, kurs taki, ze sie słabo robi, ale czy moglo byc inaczej, mozna ewentualnie gdzies dorzucic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Typ: Federer

scottsdale: po tym co zrobil Spadea z Roddick'iem znacznie urosl w moich oczach i staje sie dla mnie faworytem w tym meczu, tym bardziej ze Kiefer wczoraj cos nie bardzo... Typ: Spadea

acapulco: trudno podac jednoznacznego faworyta, chociaz wg bukow jest nim Moya to dla mnie nie jest to takie oczywiste, Verdasco niezle sobie tu poczynia - najpierw latwa wygrana z Massu, teraz z Canasem robi wrazenie. z drugiej strony Carlos to stary rutyniarz i na pewno nie da sobie latwo wydrzec zwyciestwa... Typ: Verdasco za light stake <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Zagrałem Spadea-Kiefer 1 1.75 B&W. Jak myślicie wejdzie???

Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Quote
Oryginalnie wysłał teges6:
[qb]Zagrałem Spadea-Kiefer 1 1.75 B&W. Jak myślicie wejdzie???[/qb]
Roznie moze byc, ciezki mecz do typowania-osobiscie zagram to na live w gb jak obejrze pare gemow

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]Witam na dzisiaj polecam:

Pennetta-Benesova 2 1.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pennetta-Benesova 0:2 3.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[/qb]
BENESOVA 7-6 6-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
X
addict
addict
X Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
Rządzisz,Viva, bez dwóch zdań!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Dla Vivy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Nowy tydzień. Nowe wyzwania. Czas rozpocząć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty), 2,825 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,833
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1