|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393 |
ja dzis leje na tenis, po tym co mi wczoraj zrobil debel Blahotova / Navratilova ehhhhhhhhh ;( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam,
Na dziś jeden typek z tenisa :
Spadea - Kiefer 2 @1.94
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam na dzisiaj polecam:
Pennetta-Benesova 2 1.80
Pennetta-Benesova 0:2 3.40
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał gregorrr: [qb]z unibetu:
kiefer-hanescu 1 1.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> canas-verdasco 1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> marrero-benesova 2 1.9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> moya-chela 1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
z profa:
mcshea/sequera-blahotova/navratilova 2 2.51 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] moglo byc lepiej, ale i tak nie narzekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał ciopek: [qb]Witam! Stawiacie dzisiaj na Chelę kurs na niego w unibecie gwałtownie spadł. pozdr.[/qb] sam se stawiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 68 |
no i dobrneliśmy do finałów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dubaj: faworyt jeden, kurs taki, ze sie słabo robi, ale czy moglo byc inaczej, mozna ewentualnie gdzies dorzucic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Typ: Federer
scottsdale: po tym co zrobil Spadea z Roddick'iem znacznie urosl w moich oczach i staje sie dla mnie faworytem w tym meczu, tym bardziej ze Kiefer wczoraj cos nie bardzo... Typ: Spadea
acapulco: trudno podac jednoznacznego faworyta, chociaz wg bukow jest nim Moya to dla mnie nie jest to takie oczywiste, Verdasco niezle sobie tu poczynia - najpierw latwa wygrana z Massu, teraz z Canasem robi wrazenie. z drugiej strony Carlos to stary rutyniarz i na pewno nie da sobie latwo wydrzec zwyciestwa... Typ: Verdasco za light stake <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
Zagrałem Spadea-Kiefer 1 1.75 B&W. Jak myślicie wejdzie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Oryginalnie wysłał teges6: [qb]Zagrałem Spadea-Kiefer 1 1.75 B&W. Jak myślicie wejdzie???[/qb] Roznie moze byc, ciezki mecz do typowania-osobiscie zagram to na live w gb jak obejrze pare gemow
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb]Witam na dzisiaj polecam:
Pennetta-Benesova 2 1.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pennetta-Benesova 0:2 3.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] BENESOVA 7-6 6-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524 |
Rządzisz,Viva, bez dwóch zdań!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Dla Vivy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Nowy tydzień. Nowe wyzwania. Czas rozpocząć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|