|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał JONY: [qb]sorki wie ktos co z: Kief/Mood-Bow/fish Leach/MacPh-Tur/Va ?[/qb] Kief/Mood-Bow/fish 7-5 3-6 7-6 Leach/MacPh-Tur/Va 7-6 6-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2003
Posty: 119 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb] Oryginalnie wysłał JONY: [qb]sorki wie ktos co z: Kief/Mood-Bow/fish Leach/MacPh-Tur/Va ?[/qb] Kief/Mood-Bow/fish 7-5 3-6 7-6 Leach/MacPh-Tur/Va 7-6 6-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
viva sluchaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
chce dać grubo na Benesovą ???
warto zaryzykować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał oli: [qb]viva sluchaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
chce dać grubo na Benesovą ???
warto zaryzykować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] moim zdaniem warto bo widac ze Benesova wraca do formy!A coz Marrero pokonala Coetzer ktora od AO nie grala i Stosur ktora tez nie jest zbyt wymagajaca przeciwniczka!A poza tym hiszpanka w zeszlym tygodniu odpadla w 2 rundzie!Zdecydowanie Benesova :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14 |
Chlopaki odnośnie tej Benesowej to w pojedynakach z Marrero bilans jest nastepujący: 31.03.2003 Casablanca clay 6-1 5-7 6-2 dla Marrero
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393 |
STARAKK moglbys edytowac tego posta z oferta ?! bo sie burdel robi...Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał gregorrr: [qb]ochlonalem zdziebko po poranku i na wieczor wedle unibetu tak:
ginepri-kiefer 2 1.98 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> loit-benesova 2 2.12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chela-hernandez 1 1.33 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> canas-ramirez 1 1.44 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] paskudny poranek to juz tylko zly sen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 151 |
Witam moglby ktos mi przeslac link do strony stsu?! bo u mnie blejzz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
A czemu nikt nie gra Kuznietsova - Myskina na 1 ? Czyżby jakiś zonk się szykował?Buki faworyzują Myskine(w gamebookers 1,93 - 1,72 )a ja oglądając wczoraj w nocy retransmisje na eurosporcie przecierałem oczy ze zdumienia.Kuznietsova tak pięknie grała,posyłała piłki w same narożniki kortu niczym Agassi...Jedyne czego się obawiam to zmęczenia młodej Rosjanki pojedynkiem z Henin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698 |
Oryginalnie wysłał mr.elma: [qb]Witam moglby ktos mi przeslac link do strony stsu?! bo u mnie blejzz[/qb] prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> www.sts.pl/index.php [ sts.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 151 |
Oryginalnie wysłał speed82: [qb] Oryginalnie wysłał mr.elma: [qb]Witam moglby ktos mi przeslac link do strony stsu?! bo u mnie blejzz[/qb] prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> www.sts.pl/index.php [ sts.pl][/qb] dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Dzisiaj takie dwa kuponiki
McSh/Seq-Blah/G.Na 1.41 2.51 ---- 2 (kurs spadł z 2.66) :4gw: Marrero-Benesova 1.76 1.86 ---- 2 :4gw:
i DRUGI
Kiefer-Hanescu 1.58 2.1 --- 2 Canas-Verdasco 1.55 2.15 --- 1 Moya-Chela 1.34 2.75 ---- 2 Kuznetsova-Myskina 1.77 1.83 ---- 2 Sanch.Lor.-Pennet. 1.5 2.26 ---- 1 Hus/C.Mar-Kuz/Lich 1.8 1.8 --- 1 Bry/Bry-Fyrs/Matk 1.27 3.1 ---- 2
POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698 |
McShea/Sequera-Blahot./Navrat.G w sts-ie dwojka jest po 2,1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
z unibetu:
kiefer-hanescu 1 1.55 canas-verdasco 1.5 marrero-benesova 2 1.9 moya-chela 1.45
z profa:
mcshea/sequera-blahotova/navratilova 2 2.51
powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Kiefer - Hanescu gdzie mozna znalezc live lub czesciowy wynik
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180 |
Narazie Hanescu pokazuje Niemcowi jak sie gra w tenisa.Kiefer prowadził juz 4-1 w 1 secie a przegral 4-6.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 371
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 371 |
Witam! Stawiacie dzisiaj na Chelę kurs na niego w unibecie gwałtownie spadł. pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb]Po zastanowieniu sie moj kupon na dzis wyglada tak:
Marrero-Benesova 2 1.86 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
McSh/Sequ-Blah/G.N 2 2.66 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Ps.Kiefera jednak sobie odpuszcze ...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Blahotova/Navratilova daly ladny popis gry prowadzily 6-2 6-6 (5-2) i przegraly mecz ...mistrzostwo swiata :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Oryginalnie wysłał Liszaj2000: [qb]Narazie Hanescu pokazuje Niemcowi jak sie gra w tenisa.Kiefer prowadził juz 4-1 w 1 secie a przegral 4-6.[/qb] no i Niemiaszek wycyganił Rumuna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 131 |
co myślicie o dzisiejszym finale Federer-F.Lopez ???
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|