Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał JONY:
[qb]sorki wie ktos co z: Kief/Mood-Bow/fish
Leach/MacPh-Tur/Va ?[/qb]
Kief/Mood-Bow/fish 7-5 3-6 7-6

Leach/MacPh-Tur/Va 7-6 6-3

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 119
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 119
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał JONY:
[qb]sorki wie ktos co z: Kief/Mood-Bow/fish
Leach/MacPh-Tur/Va ?[/qb]
Kief/Mood-Bow/fish 7-5 3-6 7-6

Leach/MacPh-Tur/Va 7-6 6-3

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
viva sluchaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

chce dać grubo na Benesovą ???

warto zaryzykować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał oli:
[qb]viva sluchaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

chce dać grubo na Benesovą ???

warto zaryzykować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
moim zdaniem warto bo widac ze Benesova wraca do formy!A coz Marrero pokonala Coetzer ktora od AO nie grala i Stosur ktora tez nie jest zbyt wymagajaca przeciwniczka!A poza tym hiszpanka w zeszlym tygodniu odpadla w 2 rundzie!Zdecydowanie Benesova :rolleyes:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14
Chlopaki odnośnie tej Benesowej to w pojedynakach z Marrero bilans jest nastepujący:
31.03.2003 Casablanca clay 6-1 5-7 6-2 dla Marrero

Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
STARAKK moglbys edytowac tego posta z oferta ?! bo sie burdel robi...Pozdro

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]ochlonalem zdziebko po poranku i na wieczor wedle unibetu tak:

ginepri-kiefer 2 1.98 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
loit-benesova 2 2.12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
chela-hernandez 1 1.33 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
canas-ramirez 1 1.44 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
paskudny poranek to juz tylko zly sen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 151
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 151
Witam
moglby ktos mi przeslac link do strony stsu?! bo u mnie blejzz

Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
A czemu nikt nie gra Kuznietsova - Myskina na 1 ?
Czyżby jakiś zonk się szykował?Buki faworyzują Myskine(w gamebookers 1,93 - 1,72 )a ja oglądając wczoraj w nocy retransmisje na eurosporcie przecierałem oczy ze zdumienia.Kuznietsova tak pięknie grała,posyłała piłki w same narożniki kortu niczym Agassi...Jedyne czego się obawiam to zmęczenia młodej Rosjanki pojedynkiem z Henin.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
Quote
Oryginalnie wysłał mr.elma:
[qb]Witam
moglby ktos mi przeslac link do strony stsu?! bo u mnie blejzz[/qb]
prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
www.sts.pl/index.php [sts.pl]

Dołączył: Jul 2003
Posty: 151
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 151
Quote
Oryginalnie wysłał speed82:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał mr.elma:
[qb]Witam
moglby ktos mi przeslac link do strony stsu?! bo u mnie blejzz[/qb]
prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
www.sts.pl/index.php [sts.pl][/qb]
dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Dzisiaj takie dwa kuponiki

McSh/Seq-Blah/G.Na 1.41 2.51 ---- 2 (kurs spadł z 2.66) :4gw:
Marrero-Benesova 1.76 1.86 ---- 2 :4gw:

i DRUGI

Kiefer-Hanescu 1.58 2.1 --- 2
Canas-Verdasco 1.55 2.15 --- 1
Moya-Chela 1.34 2.75 ---- 2
Kuznetsova-Myskina 1.77 1.83 ---- 2
Sanch.Lor.-Pennet. 1.5 2.26 ---- 1
Hus/C.Mar-Kuz/Lich 1.8 1.8 --- 1
Bry/Bry-Fyrs/Matk 1.27 3.1 ---- 2

POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
McShea/Sequera-Blahot./Navrat.G w sts-ie dwojka jest po 2,1

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
z unibetu:

kiefer-hanescu 1 1.55
canas-verdasco 1.5
marrero-benesova 2 1.9
moya-chela 1.45

z profa:

mcshea/sequera-blahotova/navratilova 2 2.51

powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Kiefer - Hanescu gdzie mozna znalezc live lub czesciowy wynik

Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
Narazie Hanescu pokazuje Niemcowi jak sie gra w tenisa.Kiefer prowadził juz 4-1 w 1 secie a przegral 4-6.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 371
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 371
Witam! Stawiacie dzisiaj na Chelę kurs na niego w unibecie gwałtownie spadł.
pozdr.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]Po zastanowieniu sie moj kupon na dzis wyglada tak:

Marrero-Benesova 2 1.86 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

McSh/Sequ-Blah/G.N 2 2.66 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Ps.Kiefera jednak sobie odpuszcze ...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Blahotova/Navratilova daly ladny popis gry prowadzily 6-2 6-6 (5-2) i przegraly mecz ...mistrzostwo swiata :rolleyes:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
Oryginalnie wysłał Liszaj2000:
[qb]Narazie Hanescu pokazuje Niemcowi jak sie gra w tenisa.Kiefer prowadził juz 4-1 w 1 secie a przegral 4-6.[/qb]
no i Niemiaszek wycyganił Rumuna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 131
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 131
co myślicie o dzisiejszym finale Federer-F.Lopez ???

Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, forty, ElNinho[mmdea], betowiec, kamel), 2,795 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,484
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1