|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393 |
Jiro Jiro w Masters sa zawsze zajebiste Livescore wiec nie boj zaby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 6 |
Co warto dzis obstawic za grubszą kase?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
czemu w ofercie nie ma nigdzie tenisa ani w toto ani w stsie? sa dzis jakies mecze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583 |
ta ale tylko kwalifikacje pan turniej glowny zaczyna sie w srode a panowie kwalifikacje sroda czwartek turniej glowny od piatku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
no ostatnia wielka kase na tenisie wygralem na mastersie oby tym razem bylo podobnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dobrze ze najpierw LM i Uefa to moze wpadnie troche kasy i bedzie co pomnazac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
kiedy rusza turniej? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 111 |
Ten live z indian wells jest zarabisty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Safin ze wygra turniej za 17 w gamebookers! Warte zagrania, ostatnio przegral z Fedkiem tylko po Tie Breakach, znaczy ze ma szanse. Jeszcze zobaczymy drabinke, ale jesli niebedzie jakos specjalnie nadziana, to mysle ze kurs 17 wart ryzyka...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064 |
ej co jest ze strona internetowa stsu...???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał andy: [qb]ej co jest ze strona internetowa stsu...???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] a co ma byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tu masz stronke: http://www.sts.pl/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
a będą relacje w jakiejś telewizji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 82
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 82 |
bedą . turniej męski obszernie ,juz od przyszłego tygodnia, pokaze polsat sport a rozgrywki kobiet od weekendu prezentowac bedzie eurosport , w znacznie węższym jednak wydaniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Polsat Sport ma takze przeprowadzac relacje z meczów naszego debla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał JULIEN: [qb]bedą . turniej męski obszernie ,juz od przyszłego tygodnia, pokaze polsat sport a rozgrywki kobiet od weekendu prezentowac bedzie eurosport , w znacznie węższym jednak wydaniu.[/qb] eurosport zawsze ma to, co najlepsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
właśnie pojawiły się kursy na Indian Wells w profie. Trzeba coś wybrać. typki podam później.
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
jest juz oferta na babeczki na razie wylookałem Stevenson - Karatancheva 1 1.58 Stevenson słabo gra ostatnio ale ta Bułgarka ma 14 lat :rolleyes: E moze lepiej tego nie ruszac Panova-Leon 1 1.55 moze lepiej tych bab nie tykac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 406 |
o ktorej zaczna sie pierwsze mecze dziś w kwalifikacjach??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Oryginalnie wysłał Piotrek78: [qb]o ktorej zaczna sie pierwsze mecze dziś w kwalifikacjach??[/qb] o 16.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
Benesova - Abramovic (1) kurs 1.32 w GB
|
|
|
Link skopiowany do schowka