Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#128804 07/03/2004 20:58
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Masters Series

Indian Wells - Pacific Life Open

http://www.pacificlifeopen.com

livescore : LIVE SCORE [lss.atptennis.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

-------------------------------------------------

Challengery i inne :

Wrexham challenger - link [lta.org.uk]

Australia F1 - link [tennisaustralia.com]

New Zealand F2 - link [tennisnz.com]

Spain #2 satellite - link [tenispain.com]

--------

Pozostałe pomocne linki :

http://www.stevegtennis.com/

http://www.atptennis.com/en/

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
Jiro Jiro w Masters sa zawsze zajebiste Livescore wiec nie boj zaby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro

Dołączył: Mar 2004
Posty: 6
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 6
Co warto dzis obstawic za grubszą kase?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
czemu w ofercie nie ma nigdzie tenisa
ani w toto ani w stsie?
sa dzis jakies mecze

Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
ta ale tylko kwalifikacje pan
turniej glowny zaczyna sie w srode
a panowie kwalifikacje sroda czwartek
turniej glowny od piatku

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
no ostatnia wielka kase na tenisie wygralem na mastersie oby tym razem bylo podobnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
dobrze ze najpierw LM i Uefa to moze wpadnie troche kasy i bedzie co pomnazac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
kiedy rusza turniej? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Feb 2004
Posty: 111
K
member
member
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 111
Ten live z indian wells jest zarabisty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Safin ze wygra turniej za 17 w gamebookers!
Warte zagrania, ostatnio przegral z Fedkiem tylko po Tie Breakach, znaczy ze ma szanse. Jeszcze zobaczymy drabinke, ale jesli niebedzie jakos specjalnie nadziana, to mysle ze kurs 17 wart ryzyka...

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
ej co jest ze strona internetowa stsu...???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał andy:
[qb]ej co jest ze strona internetowa stsu...???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
a co ma byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tu masz stronke:

http://www.sts.pl/

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
a będą relacje w jakiejś telewizji?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 82
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 82
bedą . turniej męski obszernie ,juz od przyszłego tygodnia, pokaze polsat sport a rozgrywki kobiet od weekendu prezentowac bedzie eurosport , w znacznie węższym jednak wydaniu.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Polsat Sport ma takze przeprowadzac relacje z meczów naszego debla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał JULIEN:
[qb]bedą . turniej męski obszernie ,juz od przyszłego tygodnia, pokaze polsat sport a rozgrywki kobiet od weekendu prezentowac bedzie eurosport , w znacznie węższym jednak wydaniu.[/qb]
eurosport zawsze ma to, co najlepsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
właśnie pojawiły się kursy na Indian Wells w profie. Trzeba coś wybrać. typki podam później.

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
jest juz oferta na babeczki
na razie wylookałem
Stevenson - Karatancheva 1 1.58
Stevenson słabo gra ostatnio ale ta Bułgarka ma 14 lat :rolleyes:
E moze lepiej tego nie ruszac
Panova-Leon 1 1.55
moze lepiej tych bab nie tykac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 406
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 406
o ktorej zaczna sie pierwsze mecze dziś w kwalifikacjach??

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Quote
Oryginalnie wysłał Piotrek78:
[qb]o ktorej zaczna sie pierwsze mecze dziś w kwalifikacjach??[/qb]
o 16.00

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
Benesova - Abramovic (1) kurs 1.32 w GB

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, Lukasz111, alfa, poozon, forty, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec), 2,690 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,304
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1