|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Oryginalnie wysłał maverick: [qb] Oryginalnie wysłał mike9966: [qb]takie cos puszcze jutro (sts) : 397Stevenson - Karatancheva 1.40 2.40 1 :4gw:
[/qb] A w profie 281 Stevenson-Karatan. 1.58 2.05, jeśli tylko do jutra kurs nie spadnie[/qb] nie sądze w gb 1.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151 |
Frazier się chyba wycofała bo Gagliardi jest dzisiaj w parze z Benesovą.
Swoją drogą ciekawe czy Benesova przed meczem z Stosur wiedziała, że dostanie LL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
Oryginalnie wysłał DRAGO: [qb]Benesova - Abramovic (1) kurs 1.32 w GB[/qb] Benesova - Abramovic 6-4 6-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26 |
witam fachowców od tenisa , koledzy dajcie jakieś typy na dzisiaj , kto może wygrać . wiem , że pewniaków nie ma , ale ufam waszym typom
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26 |
Prosze o opinię na temat spotkania Czink - Majoli , co myslicie o tym spotaniu . wasze opinie są dla mnie cenne . Pozdrawiam wszystkich uczestników forum tenisowego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690 |
Dzisiaj tylko jeden meczyk i to tylko po to zeby sie cos dzialo:
Reid T. - Mayer F. 2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Viva, jak myślisz deble dopiero od soboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
WITAM ja dzisiaj tak puszcze
Frazier-Gagliardi 1.3 2.95 --- 1 Bartoli-Sucha 1.4 2.54 ---- 1 Stevenson-Karatan. 1.58 2.05 ---- 1 Pennetta-Cervanova 1.58 2.11 ---- 1 Kirilenko-Kurhajc. 1.7 1.87 --- 2 Santangelo-Garbin 1.61 2.06 ---- 2 Kostanic-Kleiban. 1.3 2.95 --- 1 Kapros-Nagyova 1.53 2.21 --- 1 Granville-Tanasug. 1.61 2.06 --- 1 Chladkova-Brandi 1.7 1.92 ---- 2 Morigami-Diaz Ol. 1.46 2.35 ---- 1
ZASTANAWIAM sie jeszcze nad :
Benesova-Gagliardi 1.55 2.15 ---- 1 Camerin-Cohen Al. 1.7 1.92 ---- 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 137 |
jeżeli Frazier się wycofała to będzie zwrot?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
Craybas-Callens 1 1.75 Marrero-Parra 1 1.75 pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186 |
sa kursy na facetow w profku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
tursunov-knowle 1 1.35 /sts/ mello-mamiit 2 1.8 /prof/ zib-fleishmann 1 1.6 /sts/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam oto moje typy na dzsiaj:
Kirilenko-Kurhajcova 2 1.87
Chladkova-Brandi 2 1.92
Kapros-Nagyova 1 1.53
mozna pomyslec nad:
Camerin-Cohen Al. 1 1.70 Morigami-Diaz Ol. 1 1.46 Mikaelian-Ondraskova 2 2.10 Benesova-Gagliardi 1 1.55
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622 |
mamiit za '1.80' w profie ? :eek:
juz wysylam sekretarkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
...pani Heleno !!!
PS. a tak na powaznie - nawet po odliczeniu podatku (1.62), chyba nigdzie w sieci zblizonego kursu nie znajdziecie.
...o reszcie porozmawiamy pozniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
PS2. orientuje sie ktos czy expekt ma w zwyczaju obsługiwac kwalifikacje panow w tej rangi turnieju ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5 |
Witam Stevenson-Karatan.14latka!!!!! 1 :5gw: Kostanic-Klwiban.-1 :5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oprocz tego co podalem wyzej wyslalem jeszcze taki kuponik(11 meczy za 5zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) :
271 R.Mello-Mamiit 2 273 Kohlschr.-Hernych 1 278 Camerin-Cohen Al. 1 279 Morigami-Diaz Ol. 1 284 Kirilenko-Kurhajc. 2 288 Chladkova-Brandi 2 292 Mikaelian-Ondrask 2 295 Kapros-Nagyova 1 297 Benesova-Gagliardi 1 310 Levy-K.Kim 1 311 Taino-Armando 2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
(5)J Van Lottum (NED) vs J Golmard (FRA)1 co sądzicie? Bartoli gra dzisiaj?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671 |
ja se puszcze kupon vivy za 2zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Właśnie, może mi ktoś powiedzieć kiedy gra Bartoli? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
Oryginalnie wysłał piotrekmilan: [qb](5)J Van Lottum (NED) vs J Golmard (FRA)1 co sądzicie? Bartoli gra dzisiaj?[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :zobacz:
|
|
|
Link skopiowany do schowka