|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393 |
branoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb]Witam oto moje typy na dzsiaj:
Kirilenko-Kurhajcova 2 1.87 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1-6 4-6
Chladkova-Brandi 2 1.92 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2-6 0-6
Kapros-Nagyova 1 1.53 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 6-1 6-2
mozna pomyslec nad:
Camerin-Cohen Al. 1 1.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1-6 6-2 6-1 Morigami-Diaz Ol. 1 1.46 Mikaelian-Ondraskova 2 2.10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 6-4 3-6 7-5 Benesova-Gagliardi 1 1.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 6-3 2-6 6-0 [/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
Jendak dzisiaj myśle tylko nad vakulenko i stosur są najpewniejsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Viva. Pozdrawiam gorąco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . I dla ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Co to będzie jak dojdą deble <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Panowie. Cóż za sensacja - rewelacyjny J.Johansson odpada w kwalifikacjach. Uff - kurs 1,03 - ciekawe kto to grał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Oryginalnie wysłał noel: [qb]Rafter brakowalo nam Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . mam nadzieje ze wrociles na stale. Prosze podawaj jak najwiecej typow i analiz. Nareszcie wpadnie troche kasy do kieszeni. MOj typ na jutro:
Panova-leon - pewna 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] piekny typ gratuluje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Rafter to tenisowy DJ Sachi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,856
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,856 |
witam!!!
na dzisiaj proponowałbym coś takiego:::
KIEFER-Saretta-1-1.4 PAVEL-Karlovic-1-1.4 MOODIE-Horna-1-1.5
POWODZENIA!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
czesc viva podał byś jakieś typy na babki bo chce grubo zagrać a widze że dobrze typujesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał gregorrr: [qb]tursunov-knowle 1 1.35 /sts/ + mello-mamiit 2 1.8 /prof/ - zib-fleishmann 1 1.6 /sts/ - [/qb] pierwszy skok treningowy nieudany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16 |
Viva czy mozesz podawać stawke ?/10 Lub zaznaczać ktore spotkania mozna zagrac grubiej ? Dla ciebie "Warka Strong" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
quote: -------------------------------------------------------------------------------- Oryginalnie wysłał zibi04: a w turnieju głównym na razie znalazłem jednego rodzynka: Asagoe-Golovin 2 1-6 6-4 3-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Oryginalnie wysłał piotrekmilan: [qb] Irvin M. - Jackson J.(rocznik 86!)1 [/qb] No i co z tego ze rocznik 86? Wczoraj Karatancheva nie nauczyła żeby nie patrzyć na wiek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam oto moje typy na dzisiaj:
Kiril/Shara-McShea/AdrSZa 1
Kostan/JLee-Granvi/Spears 2
i mozna sie zastanowic nad:
Gaglia/Mandu-Perebi/Talaj 2 Irvin-Jackson 2 Reeves-Kutuzova 2 Bammer-Roesch 1 Weiner-Sabau 1 Salzenstein-Hernych 1 Levy-Galimberti 1
Ps musze wyjsc z domu bede wieczorkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
zibi04 - co myślisz o wczorajszych twoich typach: Craybas i Marrero. Wejdą :rolleyes: . Brakuje mi ich do kaski. W konkursie ich nie dałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Jak możesz to daj znać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
nie zmieniłem zdania-jedno i drugie powinno wejść poza tym deble ,które podał viva a szczególnie ten Kos/J.Lee-Gran/Spe 2 jest bardzo realny poza tym te mecze ,które podał wyzej viva też powinny wejść: Bammer-Roesch 1 Weiner-Sabau 1 Salzenstein-Hernych 1 pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
No to dzięki zibi04 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
Oryginalnie wysłał sebkos: [qb]No to dzięki zibi04 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] podziękujesz jak wejdą a na razie to wygrały ,ale w mojej głowie a to nie wystarczy do wyciągnięcia kaski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 119 |
a gdzie mozna zagrac te deble????
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761 |
Oryginalnie wysłał maestro10: [qb]a gdzie mozna zagrac te deble????[/qb] np w profie
|
|
|
Link skopiowany do schowka