Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
dobranoc :rolleyes:

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
branoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]Witam oto moje typy na dzsiaj:

Kirilenko-Kurhajcova 2 1.87 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1-6 4-6

Chladkova-Brandi 2 1.92 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2-6 0-6

Kapros-Nagyova 1 1.53 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 6-1 6-2

mozna pomyslec nad:

Camerin-Cohen Al. 1 1.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1-6 6-2 6-1
Morigami-Diaz Ol. 1 1.46
Mikaelian-Ondraskova 2 2.10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 6-4 3-6 7-5
Benesova-Gagliardi 1 1.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 6-3 2-6 6-0

[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
Jendak dzisiaj myśle tylko nad vakulenko i stosur są najpewniejsze

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Viva. Pozdrawiam gorąco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . I dla ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Co to będzie jak dojdą deble <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Panowie. Cóż za sensacja - rewelacyjny J.Johansson odpada w kwalifikacjach. Uff - kurs 1,03 - ciekawe kto to grał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
Oryginalnie wysłał noel:
[qb]Rafter brakowalo nam Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . mam nadzieje ze wrociles na stale. Prosze podawaj jak najwiecej typow i analiz. Nareszcie wpadnie troche kasy do kieszeni. MOj typ na jutro:

Panova-leon - pewna 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
piekny typ gratuluje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Rafter to tenisowy DJ Sachi ?

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,856
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,856
witam!!!

na dzisiaj proponowałbym coś takiego:::

KIEFER-Saretta-1-1.4
PAVEL-Karlovic-1-1.4
MOODIE-Horna-1-1.5

POWODZENIA!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
czesc viva podał byś jakieś typy na babki bo chce grubo zagrać a widze że dobrze typujesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]tursunov-knowle 1 1.35 /sts/ +
mello-mamiit 2 1.8 /prof/ -
zib-fleishmann 1 1.6 /sts/ - [/qb]
pierwszy skok treningowy nieudany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16
Viva czy mozesz podawać stawke ?/10
Lub zaznaczać ktore spotkania mozna zagrac grubiej ?
Dla ciebie "Warka Strong" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Quote
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Oryginalnie wysłał zibi04:
Quote
a w turnieju głównym na razie znalazłem jednego rodzynka:
Asagoe-Golovin 2
1-6 6-4 3-6
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Quote
Oryginalnie wysłał piotrekmilan:
[qb]
Irvin M. - Jackson J.(rocznik 86!)1
[/qb]
No i co z tego ze rocznik 86? Wczoraj Karatancheva nie nauczyła żeby nie patrzyć na wiek?

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Witam oto moje typy na dzisiaj:

Kiril/Shara-McShea/AdrSZa 1

Kostan/JLee-Granvi/Spears 2

i mozna sie zastanowic nad:

Gaglia/Mandu-Perebi/Talaj 2
Irvin-Jackson 2
Reeves-Kutuzova 2
Bammer-Roesch 1
Weiner-Sabau 1
Salzenstein-Hernych 1
Levy-Galimberti 1

Ps musze wyjsc z domu bede wieczorkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
zibi04 - co myślisz o wczorajszych twoich typach: Craybas i Marrero. Wejdą :rolleyes: . Brakuje mi ich do kaski. W konkursie ich nie dałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Jak możesz to daj znać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
nie zmieniłem zdania-jedno i drugie powinno wejść
poza tym deble ,które podał viva a szczególnie ten
Kos/J.Lee-Gran/Spe 2 jest bardzo realny
poza tym te mecze ,które podał wyzej viva też powinny wejść:
Bammer-Roesch 1
Weiner-Sabau 1
Salzenstein-Hernych 1
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
No to dzięki zibi04 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Quote
Oryginalnie wysłał sebkos:
[qb]No to dzięki zibi04 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
podziękujesz jak wejdą a na razie to wygrały ,ale w mojej głowie a to nie wystarczy do wyciągnięcia kaski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 119
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 119
a gdzie mozna zagrac te deble????

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
Quote
Oryginalnie wysłał maestro10:
[qb]a gdzie mozna zagrac te deble????[/qb]
np w profie

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1