Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Kidd i Sensej odzywać się na priv albo gg 7918902 !!! Z boubsonem dzisiaj zagramy

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
maki-Gib01 2:3 po cieżkiej boks gratuluje pozdrawiam smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Zvonimir i Boubson czy można się z wami umówić na konkretną godzine na jutro na grę? Napiszcie kiedy bedziecie siedzieli przed netem i kiedy będziecie mogli zagrać (oczywiście nie wcześniej niż o godz 11, bo do tej godz zamierzam spać).

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Grupa A
Code
Shiva - Bzyku                 0:3
Zabielany - Zostac_modem_mls  3:0
Zostac_modem_mls - Shiva      3:1
Bzyku - Zabielany             2:3
Zostac_modem_mls - Bzyku      1:3
Zabielany - Shiva             3:0

1. ZABIELANY          3m  9p  9-2
2. BZYKU              3m  6p  8-4
3. Zostac_modem_mls   3m  3p  4-7
4. Shiva              3m  0p  1-9 

Grupa B
Code
Mario88 - Skull               3:2 
Dantech - Wojbest             3:1
Wojbest - Mario88             -:-
Skull - Dantech               -:-
Wojbest - Skull               -:-
Dantech - Mario88             3:0

1. DANTECH            2m  6p  6-1
2. Mario88            2m  3p  3-5
3. Wojbest            1m  0p  1-3
4. Skull              1m  0p  2-3


Grupa C
Code
$t$ - blacky82                -:-
koszałek - Trerow             2:3
Trerow - $t$                  3:0
blacky82 - koszałek           3:1
Trerow - blacky82             3:0
koszałek - $t$                -:-

1. TREROW             2m  9p  9-2
2. Blacky82           2m  3p  3-4
3. Koszałek           2m  0p  3-6
4. $t$                1m  0p  0-3



Grupa D
Code
aramis - maki                 -:-
1raul1 - Gib01                -:-
Gib01 - aramis                -:-
maki - 1raul1                 3:0 
Gib01 - maki                  3:2
1raul1 - aramis               -:-

1. Maki               2m  3p  3-5
2. Gib01              1m  3p  3-2
3. 1raul1             1m  0p  0-3
4. Aramis             0m  0p  0-0

Grupa E
Code
Sensej - KIDD                 3:2    
_zvonimir_ - Boubson          -:-
Boubson - Sensej              -:-
KIDD - _zvonimir_             -:-
Boubson - KIDD                -:-
_zvonimir_ - Sensej           -:-

1. Sensej             1m  3p  3-2
2. Kidd               1m  0p  2-3
3. _Zvonimir_         0m  0p  0-0
4. Boubson            0m  0p  0-0

Grupa F
Code
Fro_lech - remik              -:-
Gowysp - Samos                -:-
Samos - Fro_lech              2:3
remik - Gowysp                3:1
Samos - remik                 1:3
Gowysp - Fro_lech             1:3


1. REMIK              2m  6p  6-2
2. FRO_LECH           2m  6p  6-3
3. Samos              2m  0p  3-6
4. Gowysp             2m  0p  2-6


Aktualizacja smile

WIELKIMI LITERAMI zawodnicy, którzy już mają zapewniony awans.

O kolejności w grupie w przypadku równej ilości punktów decyduje ilość rozegranych meczów.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
KIDD jutro o 12 zagramy jestesmy umowieni smile

sensej czekam az sie odezwiesz...

zvonimir tez sie odezwij bo trzeba dokonczyc!

pozdrawiam!

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
"O kolejności w grupie w przypadku równej ilości punktów decyduje ilość rozegranych meczów."

Podpowiem że każdy rozegra po 3 mecze smile

Fro - Remik 2:3

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Fro_Lech chodzi zapewne ze jak dajmy na to w grupie zostanie rozegrany tylko jeden mecz to wychodzi ten co przegral z drugiego miejsca mimo ze ma 0 pkt i ujemny stosunek partii a dwoch pozostalych 0 0-0

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
$t$ to ma zamiar zagrac? 4302482 moj numer czekam juz z tydzien na odzew i nic

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Fro_Lech
"O kolejności w grupie w przypadku równej ilości punktów decyduje ilość rozegranych meczów."


Heh to tabela tymczasowa, więc jak w przypadku równej ilości punktów dawałem wyżej tych, którzy więcej meczów rozegrali.

Jak wszyscy zagrają po 3 mecze, to wiadomo że decydować będzie co innego wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Booubson - KIDD 3:2 po niezwyklym meczu piwo

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Originally Posted by Boubson
Booubson - KIDD 3:2 po niezwyklym meczu piwo

Heh..to już moja druga porażka 2-3 w sytuacji gdy prowadziłem.

Co do tego spotkania to...w pewnym momencie już wiedzieliśmy, że to najprawdopodobniej już ostatnie rozdanie. Było 2-2 i obaj mieliśmy powyżej 860 punktów. Szczęście uśmiechneło się do Booubsona. gratuluję.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
nie moge sie skontaktowac z sensejem... pisze do Niego od kilku dni i nic...

co do zvonimira wczoraj z Nim gralem i prowadze 2-1 i wywalilo Go z kurnika... wiec nie wiem czy 2-1 moze byc policzone jako koncowe bo tez nie moge sie z nim skontaktowac...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
Ja też mam problem z rozegraniem parti z użytkownikiem aramis frown
Pisałem na priva zero odzewu ,jak widac w statsach nie rozegrał jeszcze żadnej gry .Do kiedy jest czas na rozegranie elimancji ?Coś mi sie obiło o uszy ze dziś do 20. W razie gdy nie bedzie mozliwosci rozegrania oczywiscie nie z mojej winy bo ja chce grać to walkower ? grin Pozdr maki

Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Boubson - Zvonimir 3-2 po zaciętej walce wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Boubson - Zvonimir 3:2 - udalo sie dokonczyc... piwo

sensej odezwij sie ...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Wojbest - Skull 1:3

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Skull-dAnTeCh 3-1
Zasłużona wygrana !!!

Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
Podawałem GG 1584360 i prosiłem o konkakt do poniedziałku. Bo od wtorku leczylem kolano w szpitalu dopiero wrocilem:P a wiec piszczcie rywale

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Sensej napisalem czekam na odp proponuje 16:30 ale jak bedziesz wczesniej to pisz ja caly czas chyba teraz bede (moge miec przerwy na 5-10 minut)

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
mario88 - wojbest 3:0

Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty), 2,901 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,833
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1