|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
Kidd i Sensej odzywać się na priv albo gg 7918902 !!! Z boubsonem dzisiaj zagramy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586 |
maki-Gib01 2:3 po cieżkiej  gratuluje pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Zvonimir i Boubson czy można się z wami umówić na konkretną godzine na jutro na grę? Napiszcie kiedy bedziecie siedzieli przed netem i kiedy będziecie mogli zagrać (oczywiście nie wcześniej niż o godz 11, bo do tej godz zamierzam spać).
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Grupa A
Shiva - Bzyku 0:3
Zabielany - Zostac_modem_mls 3:0
Zostac_modem_mls - Shiva 3:1
Bzyku - Zabielany 2:3
Zostac_modem_mls - Bzyku 1:3
Zabielany - Shiva 3:0
1. ZABIELANY 3m 9p 9-2
2. BZYKU 3m 6p 8-4
3. Zostac_modem_mls 3m 3p 4-7
4. Shiva 3m 0p 1-9 Grupa B
Mario88 - Skull 3:2
Dantech - Wojbest 3:1
Wojbest - Mario88 -:-
Skull - Dantech -:-
Wojbest - Skull -:-
Dantech - Mario88 3:0
1. DANTECH 2m 6p 6-1
2. Mario88 2m 3p 3-5
3. Wojbest 1m 0p 1-3
4. Skull 1m 0p 2-3 Grupa C
$t$ - blacky82 -:-
koszałek - Trerow 2:3
Trerow - $t$ 3:0
blacky82 - koszałek 3:1
Trerow - blacky82 3:0
koszałek - $t$ -:-
1. TREROW 2m 9p 9-2
2. Blacky82 2m 3p 3-4
3. Koszałek 2m 0p 3-6
4. $t$ 1m 0p 0-3 Grupa D
aramis - maki -:-
1raul1 - Gib01 -:-
Gib01 - aramis -:-
maki - 1raul1 3:0
Gib01 - maki 3:2
1raul1 - aramis -:-
1. Maki 2m 3p 3-5
2. Gib01 1m 3p 3-2
3. 1raul1 1m 0p 0-3
4. Aramis 0m 0p 0-0
Grupa E
Sensej - KIDD 3:2
_zvonimir_ - Boubson -:-
Boubson - Sensej -:-
KIDD - _zvonimir_ -:-
Boubson - KIDD -:-
_zvonimir_ - Sensej -:-
1. Sensej 1m 3p 3-2
2. Kidd 1m 0p 2-3
3. _Zvonimir_ 0m 0p 0-0
4. Boubson 0m 0p 0-0 Grupa F
Fro_lech - remik -:-
Gowysp - Samos -:-
Samos - Fro_lech 2:3
remik - Gowysp 3:1
Samos - remik 1:3
Gowysp - Fro_lech 1:3
1. REMIK 2m 6p 6-2
2. FRO_LECH 2m 6p 6-3
3. Samos 2m 0p 3-6
4. Gowysp 2m 0p 2-6 Aktualizacja  WIELKIMI LITERAMI zawodnicy, którzy już mają zapewniony awans. O kolejności w grupie w przypadku równej ilości punktów decyduje ilość rozegranych meczów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
KIDD jutro o 12 zagramy jestesmy umowieni  sensej czekam az sie odezwiesz... zvonimir tez sie odezwij bo trzeba dokonczyc! pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
"O kolejności w grupie w przypadku równej ilości punktów decyduje ilość rozegranych meczów." Podpowiem że każdy rozegra po 3 mecze  Fro - Remik 2:3
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Fro_Lech chodzi zapewne ze jak dajmy na to w grupie zostanie rozegrany tylko jeden mecz to wychodzi ten co przegral z drugiego miejsca mimo ze ma 0 pkt i ujemny stosunek partii a dwoch pozostalych 0 0-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
$t$ to ma zamiar zagrac? 4302482 moj numer czekam juz z tydzien na odzew i nic
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
"O kolejności w grupie w przypadku równej ilości punktów decyduje ilość rozegranych meczów." Heh to tabela tymczasowa, więc jak w przypadku równej ilości punktów dawałem wyżej tych, którzy więcej meczów rozegrali. Jak wszyscy zagrają po 3 mecze, to wiadomo że decydować będzie co innego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Booubson - KIDD 3:2 po niezwyklym meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Booubson - KIDD 3:2 po niezwyklym meczu  Heh..to już moja druga porażka 2-3 w sytuacji gdy prowadziłem. Co do tego spotkania to...w pewnym momencie już wiedzieliśmy, że to najprawdopodobniej już ostatnie rozdanie. Było 2-2 i obaj mieliśmy powyżej 860 punktów. Szczęście uśmiechneło się do Booubsona. gratuluję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
nie moge sie skontaktowac z sensejem... pisze do Niego od kilku dni i nic...
co do zvonimira wczoraj z Nim gralem i prowadze 2-1 i wywalilo Go z kurnika... wiec nie wiem czy 2-1 moze byc policzone jako koncowe bo tez nie moge sie z nim skontaktowac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586 |
Ja też mam problem z rozegraniem parti z użytkownikiem aramis  Pisałem na priva zero odzewu ,jak widac w statsach nie rozegrał jeszcze żadnej gry .Do kiedy jest czas na rozegranie elimancji ?Coś mi sie obiło o uszy ze dziś do 20. W razie gdy nie bedzie mozliwosci rozegrania oczywiscie nie z mojej winy bo ja chce grać to walkower ?  Pozdr maki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
Boubson - Zvonimir 3-2 po zaciętej walce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Boubson - Zvonimir 3:2 - udalo sie dokonczyc... sensej odezwij sie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499 |
Skull-dAnTeCh 3-1 Zasłużona wygrana !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785 |
Podawałem GG 1584360 i prosiłem o konkakt do poniedziałku. Bo od wtorku leczylem kolano w szpitalu dopiero wrocilem:P a wiec piszczcie rywale
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Sensej napisalem czekam na odp proponuje 16:30 ale jak bedziesz wczesniej to pisz ja caly czas chyba teraz bede (moge miec przerwy na 5-10 minut)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka