|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 39 |
Betgun też chyba unieważnia: Betgun.com ma prawo do unieważnienia zdarzenia w przypadku gdy: ...- zdarzenia nie odbędą się w terminie podanym dla poszczególnych dyscyplin w szczegółowych zasadach gry...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
biegem bylem w totomixie postawic bo sa jeszcze zaklady.... wracam a tu mecz odwolany  zwroty beda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
witam mi sie rzucilo w oczy zwciestwo poloni oraz handicap -9.5 na Leszno. Buszmen co ty o tym myulisz a i jescze Andersen powinien przywiezc wiecej niz 11,5 punkta na swoim torze czy moze sie myle?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
Moim skromnym zdaniem odwołanie meczu owszem byłoby słuszne,gdyby ktoryś z żużlowców rzeczywiście ucierpiał w jakis groźniejszy sposób! A tu jakies posiniaczenia wielkie! Dlaczego nie odwołali meczu gdy Krzyżaniak ucierpiał i bedąc nieprzytomnym został odwieziony do szpitala! Jaka tutaj logika,on był w cięższym stanie! Wypadki sie zdarzaja,samoloty uciekaja,ktos z rodziny umkiera i zawsze mecze sa rozgrywane,ale tutaj zielona Gora wykazala sie ogromna glupota,bo byla dla nich szansa wskoczenia do czolowej trojki,a tak niestety! Czemu derby pomorza nie sa przelozne tylu zawodnikow przeciez tez w tym meczu nie moze jechac co zawazy o wyniku i widowisku? Albo konsekwencja albo nie! Wedlug mnie po zapoznaniu sie z tym ze zawodnikom nic sie nie stalo mecz powinien sie odbyc! Wypadki chodza po ludziach i sa wkalkulowane! Meczy nie odwolywano w duzo powazniejszych wypadkach! Dla mnie kompletny nonsens!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
panowie przestańcie prawić o wypadku - oprócz tego meczu są jeszcze 3-spotkania Pytanie konkretne - czy ktoś dokladnie zna składy meczu derbowego? Bo to że Zagar nie jedzie to wiem - ale jak inni - za podanie składów THX
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
SF walą w czlona - nie pierwszy raz wg nich: 9 Jonas Davidsson 0 10 Michał Szczepaniak 0 11 Krystian Klecha 0 12 Rafał Okoniewski 0 13 Andreas Jonsson 0 14 Marcin Jędrzejewski 0 15 Krzysztof Buczkowski 0 16 brak zawodnika 0 Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma 1 Adrian Miedziński 0 2 Matej Zagar 0 3 Ryan Sullivan 0 4 Robin Tornqvist 0 5 Wiesław Jaguś 0 6 Alan Marcinkowski 0 7 Karol Ząbik 0 8 brak zawodnika 0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
No bo taki skład z Zagarem został zgłoszony, co nie oznacza, że Zagar w tym mecuz pojedzie. Pod 4 zgłoszony Stachowiak. Nie sądze by Tornqist zdecydował się jechać, po dramacie jaki stał się z jego udziałem pare dni temu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
chyba pod 2 jedzie wisniewski a pod 4 stachowiak niepamietam jak sulivan radzil sobie wczesniej w bydgoszczy ale over 12.5 na sulivana niewyglada zle bo licze na jego 6 startow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
SF walą w czlona - nie pierwszy raz wg nich: 9 Jonas Davidsson 0 10 Michał Szczepaniak 0 11 Krystian Klecha 0 12 Rafał Okoniewski 0 13 Andreas Jonsson 0 14 Marcin Jędrzejewski 0 15 Krzysztof Buczkowski 0 16 brak zawodnika 0 Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma 1 Adrian Miedziński 0 2 Matej Zagar 0 3 Ryan Sullivan 0 4 Robin Tornqvist 0 5 Wiesław Jaguś 0 6 Alan Marcinkowski 0 7 Karol Ząbik 0 8 brak zawodnika 0 a jaki maja ci obecnie podawac skoro taki zostal wysłany do Bydgoszczy.. ? na zmiany w skladzie maja jeszcze troche czasu... w Toruniu pewnie pojedzie Wiśniewski i Stachowiak
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 148 |
Bydgoszcz dzisiaj stanie na głowie, by wygrać to spotkanie, bo drugiej takiej szansy od losu już pewnie w tym sezonie nie dostanie. Goscie mają do punktowania tylko 4 zawodników, a to moim zdaniem za mało, by wygrać mecz. POLONIA: 9. J. Davidsson, 10. M. Szczepaniak, 11. K. Klecha, 12. R. Okoniewski, 13. A. Jonsson, 14. M. Jedrzejewski, 15. K. Buczkowski. UNIBAX: 1. A. Miedziński, 2. R. Tornqvist, 3. R. Sullivan, 4. D. Stachowiak, 5. W. Jaguś, 6. A. Marcinkowski, 7. K. Ząbik
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
A ja włśnie uważam że Wiecho, Suli, Miedziński i uzdolniony juniorek mogą przywieżć ponad 45-oczek - nie wiem dlaczego ale: Kangur ostatnio świetne występy Wiecho stanie na głowie aby ze 12 dokoptować Miedziński 7-9 na tyle liczę Ząbik - jak się wstrzeli spokojnie ponad 10
ale takie jest moje wrażenie - inni nie wiele mi mówią - ale może jakiś defekcik ze strony gospodarzy - i ze 3-4pkt we 3 przywiozą?
Narazie tego nie gram - ale świerzbi jak diabli - tym bardziej że Torunianie dali zarobić za każdym razem gdy na nich stawiałem?
Przejdźmy so gości: David - niestety ostatnio nieźle sobie poczyna Rafał - standardowo 8-10 oczek podobinie jak Jędrejewski Andreas Jonsson - to może być kluczowy zawodnik - ale tak Wiecho jak i Szeregowiec bankowo go objadą - czyli 10-13pkt w sumie daje 40 - i ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
nie zapominaj Krajan, że Jaguś nie jest w pełni sił. Moim zdaniem Polonia wygra na 99%;]
Tor w Bydgoszczy nie należy do ulubionych torów Ząbika, a i Miedziński w ZK nie imponował. Polonia jedzie z nożem na gardle, a Apator ma większe problemy niż ten mecz... Chociaż zwycięstwo oczywiscie przydaloby się.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Krajan, ile browarków dziś wypiłeś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Krajan, ile browarków dziś wypiłeś? robię 4-ty - a czy to ważne? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Krajan, ile browarków dziś wypiłeś? troche tego bylo  Torun w takim skladzie? ponad 45 punktow no comments grac na Torun to glupota i strata kasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Narzie czekam na koniec RG - jak wygram - pozbędę sie zysków na przyjezdnych - jak przegram nie wiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
hagii avatarek ci zanikl:D co do Torunia to fakt, nie ma sensu na nich grac dzis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Krajan, ile browarków dziś wypiłeś? troche tego bylo  Torun w takim skladzie? ponad 45 punktow no comments grac na Torun to glupota i strata kasy ale Hagii nikt Ci nie karze grac - po prostu wyrażam swoją opinię - narzie nie grałem - ale przed meczami zapodam co zagrałem - cobyś miał sie z kogo smiać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Przejdźmy so gości: David - niestety ostatnio nieźle sobie poczyna Rafał - standardowo 8-10 oczek podobinie jak Jędrejewski Andreas Jonsson - to może być kluczowy zawodnik - ale tak Wiecho jak i Szeregowiec bankowo go objadą - czyli 10-13pkt w sumie daje 40 - i ??? jak juz to do gospodarzy Davidsson - to koles który bardziej pasuje na kope niz na bydgoski beton Jędrzejewski standardowo 8-10 pkt. ?? chyba ze pojedzie 5 razy jako joker Jeśli chodzi o Okonia to nie ma startu nie ma Okonia ale mimo wszystko przy obecnych osłabieniach gości powinniśmy wygrac bo jesli nie teraz to kiedy? jesli nie z Toruniem w takim skladzie to z kim? 50-40 bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031 |
ciezko dzis wybrac cos sensownego z oferty internetowej. kurs na bydgoszcz w unibecie spadl do 1,25. ale bet wydaje sie niezagrozony, zastanawiam sie natomiast czy nie sprobowac na bydgoszcz -6 w unibecie. handi nie jest zbyt wysoki, a bydgoszcz potrzebuje tego zuwciestwa jak wody i mysle ze glodni wygranej bydgoszczanie pojada na maxa. co mnie zastanawia, to czy rzeszow pokryje handi (+10) w lecznie, nawiasem mowiac puscilem juz w totomixie rzeszow +12. mi wychodzi tak : pedersen 13 miesiac 1 watt 6 dobrucki 11 (byl zawodnikiem unii swego czasu, zna tor) nichols 9 les 1 razem 41 pkt sprawa wyglda tak ze rzeszow nie bez przyczyny zajmuje 3 miejsce w tabeli, mowi sie ze to druzyna swojego toru, ale ten sklad to nie rodowici rzeszowianie(tylko miesiac i mlodziez). dlatego w tym momencie to nie argument. pedersen powinien zdobyc te punkty(zakladam 2porazki z adamsem), dobrucki to samo, to mocny ktrajowy zawodnik, jezdzacy pare sezonow po leczszynskim torze, ostatnio wysoka pozycja w turnieju. watt- bardzo zalezy mu na jezdzie w stali, jezdzac po torach europy nie schodzi ponizej tych 6pkt, w pl lidze ostatnio swietnie ( 6 to takie minimun, mysle ze spokojnie ze 2-3 moze dorzucic do tych 6:)). nicholls to samo, 9 to min, nie widze powodu dlaczego ma nie wygrywac z Batchelor, skoro robi to u siebie w lidze. miesiacowi dalem tylko 1, ale to nie pechowy kuciapa, ktory notuje defekty w kazdym spotkaniu i sadze ze na 3pkt tez dzis go stac( patrzac na jego dorobki za granica to nasuwaja sie slowa uznania, szkoda ze tak nie w pl). mlodziezowcy zostaja tak jak powiedzialem. tor w lesznie jest bardzo szeroki, podobnie jak w rzeszowie, les powinien dobrze sie na nim czuc i jest to pole do popisu dla walczakuw takich jak nicholls. wiadomo, stal za priorytet ma obrone bonusu, czyli nie moze zejsc - 7 pkt. leszno jedzie z trzema mlodziezowcami, pavlic i batchelor- roznie im ten mecz moze wyjsc. 41 pkt mi wychodzi przy takich niewygorowanych dorobkach 'rzeszowiakow', jesli sie spreza stac co niektorych na podorzucanie te 1-2 pkt i wtedy mecz moze byc wyrownany. co wy na to ?:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|