|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614 |
Frys/Matk- Gar/S.Pr 1 @ 1,44--- myslicie ze polski debelek poradzis obie bez problemu???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Oryginalnie wysłał kitlet1: [qb]Frys/Matk- Gar/S.Pr 1 @ 1,44--- myslicie ze polski debelek poradzis obie bez problemu???[/qb] W ciągu miesiąca to juz 3 pojedynek tych par jak narazie nasi wygrali 2 pojedynki więc nie bał bym sie o ten mecz i w dodatku graja tu o gruba kase JAK DLA MNIE :5gw: POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Witam wszystkich !!!
Po raz pierwszy umieszczam swoje typy w dziale "Kort Tenisowy". Zobaczymy co z tego wyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
kursy z STS
Federer - Pavel 1 @1,1 Fish - Weiner 1 @1,25 Roddick - Gambill 1 @1,2 Safin - Hernych 1 @1,15 Nadal - Massu 1 @1,6 Novak - Dupuis 1 @1,45
A teraz przyjrzyjmy sie kazdemu z tych meczykow blizej:
Federer - Pavel 1 @1,1 :5gw: Wiadomo Roger tegoroczny zwyciezca AO, rewelacyjnie w tym roku na hardzie (14-1) (w calej karierze 138-53), przegral tylko raz z Henmanem, pozatym same zwyciestwa m.in. nad Safinem, Ferrero, Nalbandianem, Hewittem, Nieminenem... mozna by tak jeszcz dlugo wymieniac... Pavel radzi sobie w tym roku na hardzie calkiem niezle (jego bilans to 7-4) pokonal m.in. Mirnyia i Novaka. W pierwszej rundzie meczyl sie strasznie z poteznym Karlovicem (7-6 6-7 7-6). Jednak to wszystko napewno nie wystarczu na Federera. h2h mowi tutaj wszystko! 6-1 dla Szwajcara (hard 4-0) a w tym roku 3-0 (hard 2-0 = 7-6 7-5 i 6-3 6-3). Takze tym razem Ferdek nie da szans Rumunowi.
Fish - Weiner 1 @1,25 :5gw: Weiner pokonal w kwalifikacjach Koubka i Sabau a w pierwszej rundzie uporal sie z Ulihrachem 6-4 4-6 6-4. To chyba wszystko na co stac tego zawodnika, ktory w imprezach z cyklu ATP na nawierzchni hard legitymuje sie bilansem 6-11 a w tym roku 1-1 (wygrana z Salzensteinem i wtopa z Pavlem). Mardy Fish to typowy zawodnik grajacy prawie wylacznie na twardej nawierzchni. Legitymuje sie na niej w tym roku bilansem 7-4 (kariera 29-12). Widac wiec, ze radzi sobie calkiem niezle na tej nawierzchni i nie powinien miec wiekszych problemow z Weinerem skoro pokonal juz w tym roku samego Agassiego. Przegrywal ze znacznie lepszymi zawodnikami niz Weiner (Clement, Karlovic, Roddick, Johansson). h2h 0-0
Roddick - Gambill 1 @1,2 :4gw: Andy to wybitny specjalista od twardych nawierzchni (kariera 122-40, 2004 17-4). W tym roku pokonali go tylko Bjorkman, Safin, Enqvist i Spadea. Jest jednym z glownych faworytow do wygrania Indian Wells. Gambill to bardzo chimeryczny zawodnik. Jednego dnia potrafi wygrac z najlepszy tylko po to, zeby nastepnego dnia wtopic z jakim leszczem. Dlatego nie lubie stawiac meczow z jego udzialem. Gambill gra prawie wylacznie na nawierzchni typu hard (jego bilans w karierze to 145-101). W tym roku 7-6. W pierwszej rundzie wygral z Van Lottumem w 3 setach. zadziwiajace h2h 2-1 na korzysc Gambilla! Jednak w tym roku spotkali sie juz raz i gora byl Roddick, chociaz po ciezkich mekach (6-7 6-4 6-3). h2h to jedyny powod dla ktorego daje na Roddicka 4 gwiazdki zamiast 5.
Nadal - Massu 1 @1,6 :5gw: Rafael Nadal wschodzaca gwiazda hiszpanskiego tenisa. Mimo mlodego wieku radzi sobie bardzo dobrze zarowna na clayu jak i na hardzie. Jego bilans na twardej nawierzchni w tym roku to 8-4 (pokonal m.in. Schalkena, Novaka, Mirnyia... przegral tylko z Ascione, Hrbatym, Hewittem i Youzhnym). W pierwszej rundzie zniszczyl Larsa Burgsmullera 6-2 6-3. Massu w tym roku tragiczny bilans na hardzie 0-3. Przegrane z Ljubicicem, Reidem i Nieminenem na poczatku roku. Od tamtego czasu gral na clayu ze zmiennym szczesciem. W calej swojej karierze osiagnal na hardzie bilans 48-46. Mysle ze Nadal pokona go, chociaz nie wykluczam ciezkiego 3-setowego pojedynku. h2h 0-0
Safin - Hernych 1 @1,15 :4gw: Wiadomo Marat Safin tegoroczny finalista AO. W tym roku na twardej nawierzchni przegral 3 razy, w tym 2 razy z Federerem (final AO i pierwsza runda turnieju w Dubaju 6-7 6-7). Po drodze do finalu AO odprawil do domu cala zgraje Amerykaninow (m.in. Agassiego i Roddicka). W tym roku na hardzie 7-3 (ogolnie 133-69) O Hernychu niewiele mozna powiedziec. Z moich danych wynika ze to jego pierwsza impreza z cyklu ATP w tym roku. Pogrywal natomiast w challengerach uzyskujac bilnas 9-6. W Indian Wells odprawil do domu niemilosiernie slabego Davydenko (2-6 6-4 6-1) a w kwalifikacjach uporal sie z Salzensteinem i Kohlschreiberem. Niewiele mozna powiedziec o tym zawodniku. Wydaje mi sie ze Marat nie powinien miec z nim problemow. h2h 0-0
Novak - Dupuis 1 @1,45 :3gw: Novak to bardzo dobry zawodnik. Na hardzie w tym roku osiagnal bilans 5-2 pokonujac m.in. Mallise, Sluitera czy Rochusa. Przegral tylko z Nadalem i Pavlem. Od AO odpoczywal (nie liczac meczu w Davis Cup). Dlatego boje sie troche o jego forme, chociaz jest dosyc solidnym zawodnikiem (bilans na hardzie 128-89). Dupuis ma w tym roku bilans na hardzie 2-4. Pokonal tylko Poppa i dosc nieoczekiwanie w pierwszej rundzie uporal sie z Todem Martinem 6-4 7-5. Przegrywal w tym roku z Lisnardem, T.Martinem, Bakerem i Moodie a wiec z zawodnikami slabszymi niz Novak. Na poczatku lutego wygral jednak dosc nieoczekiwanie turniej w Mediolanie (carpet indoor). Moim zdaniem jednak Novak powinien sobie z nim poradzic. h2h 2-0 dla Novaka w tym raz na hardzie w 2001 roku.
ufff, to tyle jak na pierwszy raz... mam nadzieje, ze wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760 |
Federer - Pavel 2 (2/10) (ludzie za taki kurs ??!! nie badzcie naiwni !!)
Dubel: Fish - Weiner 2 Roddick - Gambill 2 (1/10) (to przyjaciele, moga sie umowic i se po prostu obstawic swoje porazki po kosmicznym lacznym kursie i pojechac na dobre wakacje)
Nadal - Massu 2 (4/10) (Massu jest przeciez lepszy. Ja nie wiem co wszyscy maja z tym Nadalem)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393 |
Oryginalnie wysłał OlenkasLover: [qb]Federer - Pavel 2 (2/10) (ludzie za taki kurs ??!! nie badzcie naiwni !!)
Dubel: Fish - Weiner 2 Roddick - Gambill 2 (1/10) (to przyjaciele, moga sie umowic i se po prostu obstawic swoje porazki po kosmicznym lacznym kursie i pojechac na dobre wakacje)
Nadal - Massu 2 (4/10) (Massu jest przeciez lepszy. Ja nie wiem co wszyscy maja z tym Nadalem)[/qb] hehehehehe ale mnie rozbawiles...i co z tego ze przyjaciele..Roddick to ambitny mlody czlowiek i chce pokazac np Federerowi ze moze jeszcze z nim powalczyc i bedzie dazyl z wszystkich sil do zwyciestwa w Indian Wells, a co do Fisha i Nadala to rowniez sie z toba nie zgadzam, podzielam zdanie Padika...pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam na dzisiaj polecam:
Arth/Hanl-Cibu/Fri 1 1.61
Erl/A.Ram-Hood/Rod 1 1.50
Fyrs/Matk-Gar/S.Pr 1 1.44
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Black-Marrero 1.61 2.06 ---- 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Daniilid.-Strycova 1.61 2.06 ----- 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Frazier-Ant.S.Zan. 1.2 3.6 ---- 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Vento-Diaz Oliva 1.46 2.36 ---- 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ascione-Labadze 1.7 1.92 ---- 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
no niestety
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Oto moje typy na dzisiaj :
Dechy-Pistolesi 1.61 2.06 ------ 1 Zuluaga-Talaja 1.25 3.2 ----- 1 Grosjean-Sanguin. 1.35 2.55 ---- 1 Calleri-Soderling 1.8 1.8 ---- 2 Fyrs/Matk-Gar/S.Pr 1.44 2.41 --- 1 :5gw: Erl/A.Ram-Hood/Rod 1.5 2.26 ----- 1 :5gw:
POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698 |
Oryginalnie wysłał Cukier: [qb]Oto moje typy na dzisiaj :
Dechy-Pistolesi 1.61 2.06 ------ 1 Zuluaga-Talaja 1.25 3.2 ----- 1 Grosjean-Sanguin. 1.35 2.55 ---- 1 Calleri-Soderling 1.8 1.8 ---- 2 Fyrs/Matk-Gar/S.Pr 1.44 2.41 --- 1 :5gw: Erl/A.Ram-Hood/Rod 1.5 2.26 ----- 1 :5gw:
POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Za te dwa ostatnie typy dalbys sobie reke uciac??? Pozdro600 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Dubel: Fish - Weiner 2 Roddick - Gambill 2 (1/10) (to przyjaciele, moga sie umowic i se po prostu obstawic swoje porazki po kosmicznym lacznym kursie i pojechac na dobre wakacje) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Fakt, Roddick jest tak biedny, że aby móc gdzies wyjechac musi pograc u buków...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
Witam , mam pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Co sądzicie o meczu Leach/MacPhie - Nadal/Robredo ?
Jak dla mnie bardzo kusząco wygląda "2" za 1,95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
co sądzicie o kuponie na jutro za ako=17 Youzhny M. - Horna L 1.35 1 Dent T. - Lapentti N. 1.50 1 Agassi A. - Hrbaty D. 1.25 1 Blake J. - Gaudio G. 1.50 1 Sharapova M. - Karatancheva S. 1.20 1 Raymond L. - Martinez C. 1.60 1 Frazier A. - Sucha M. 1.35 1 Benesova I. - Strycova B. 1.80 1 Ja myśle że wejdzie. Za 50zł mam 765zl!] Warto stawiać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
Oryginalnie wysłał piotrekmilan: [qb]co sądzicie o kuponie na jutro za ako=17 Youzhny M. - Horna L 1.35 1 Dent T. - Lapentti N. 1.50 1 Agassi A. - Hrbaty D. 1.25 1 Blake J. - Gaudio G. 1.50 1 Sharapova M. - Karatancheva S. 1.20 1 Raymond L. - Martinez C. 1.60 1 Frazier A. - Sucha M. 1.35 1 Benesova I. - Strycova B. 1.80 1 Ja myśle że wejdzie. Za 50zł mam 765zl!] Warto stawiać?[/qb] Tą wygraną to będziesz miał ale na kuponie jesli go nie wyrzucil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - po prostu za duzo zdarzen !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
8 to za dużo? a co z tego jest najpewniejsze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
Oryginalnie wysłał piotrekmilan: [QB]8 to za dużo? QB] 8 zdarzen to tak za duzo o jakies 4-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
Oryginalnie wysłał piotrekmilan: [qb]a co z tego jest najpewniejsze?[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393 |
Oryginalnie wysłał piotrekmilan: [qb] Oryginalnie wysłał piotrekmilan: [qb]a co z tego jest najpewniejsze?[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] eh koles...a ty znowu swoje..wklejasz jakies pociagi, podajesz suche typy i pytasz: co o tym sadzicie chlopaki ?...poszukalbys troche, poanalizowal i samemu cos wymyslil, napisal chociaz po zdaniu do tych typow..troche wlasnej inewencji...to nie boli, zapewniam...pozdro i powodzenia.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> P.S a najpewnijsze moim zdaniem to: Agassi A. - Hrbaty D. 1.25 1 Blake J. - Gaudio G. 1.50 1 Benesova I. - Strycova B. 1.80 1 :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191 |
F.Gonzalez - Hanescu 1 1,60 Hanescu liczacy 198 cm wzrostu moze okazac sie zbyt malo zwrotny na Chilijczyka. Hanescu na pewno bedzie mocno serwowal, ale moim zdaniem to nie wystarczy ma wygranie tego pojedynku.
Mirnyi - Bogomolov 2 2,92 Amerykanin w tym roku ma pecha. W turniejach trafial na Moye, Federera, Roddicka i przegrywal. W zwiazku z tym nie nabral pewnosci gry, ale grac potrafi, co udowodnil w zeszlym roku. Natomiast ulubione miejsce gry Mirnyia to hala
Clement - Sluiter 1 1,48 H2H 4-0. Clement lubi grac ze Sluiterem i teraz tez wygra
Soderling - Calleri 2 2,35 Calleri w ubieglym roku pokonal tu Henmana. Calleri duzo biega, niezle serwuje, jest inteligentnym graczem i na pewno sprawi sporo klopotow Szwedowi
J.Nieminen - Arazi 2 2,35 Arazi dobrze returnuje i dlatego niezle mu idzie na Indian Wells
Kursy Expekt Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
novak-dupuis 1 1.45 gonzalez-hanescu 2 2.35 nadal-massu 1 1.62 soderling-calleri 1 1.65 fish-dent 2 5.0 spadea-saretta 2 2.25
kursy z unibetu, powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|