|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365 |
Sprzedam około 400zł na Moneybookers. Wpłacam drugi. Mnóstwo udanych wymian GG: 2908231 To nie ja pisalem!!!!!!!! Ktoś mi sie wwalił na konto Prosze modów o IP tego koleszki. Nie mam kasy na MBz!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
march88 Bana dostaniesz lada moment i tlumacz sie zglosila sie osoba.Takie tłumaczenie nic nie da
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365 |
Nie wpłacać żadnych pieniędzy na konta Inteligo. Nie mam tam konta i obecnie nie mam kasy na Moneybookers!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Teraz oficjalnie radzę oddać ukradzione pieniądze Koleś mnie rozwalił user pokrzywdzony podał imie i nazwisko na ktorego przelał owe 200zl.Pytam cie mar88 czy to twojego imie i nazwisko poczym kolega odpisuje ze tak moje ale ja niemam konta w inteligo Dzieciaku oddaj co masz oddać bo co ci problemy?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406 |
Pozyczylby ktos 100zl oddam jutro wieczorem 110, najpozniej we wtorek rano(ale wtedy juz 120). Mam bardzo duzo wymian i prawie zawsze wplacalem jako drugi. Ci co sie ze mna wymieniali wiedza ze nie bylo nigdy zadnych problemow.
gg:2178649 (bede jeszcze godzine, a potem okolo 23)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406 |
Pozyczylby ktos 100zl oddam jutro wieczorem 110, najpozniej we wtorek rano(ale wtedy juz 120). Mam bardzo duzo wymian i prawie zawsze wplacalem jako drugi. Ci co sie ze mna wymieniali wiedza ze nie bylo nigdy zadnych problemow.
gg:2178649 (bede jeszcze godzine, a potem okolo 23) juz nie aktualne pozyczone od Żyły 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
SPRZEDAM 900 PLN na MB... oczekuje pieniążków na Inteligo bądź mBank.Do wyboru do koloru.
Wychodzę teraz, będę koło (po) 21:00
GG: 621772
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977 |
Sprzedam 96zł na mb , mbank lub inteligo bez prowizji , 30-40 wymian na tym forum i kilkanaście poza , kontakt na gg
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
SPRZEDAM 900 PLN na MB... oczekuje pieniążków na Inteligo bądź mBank.Do wyboru do koloru.
Wychodzę teraz, będę koło (po) 21:00
GG: 621772 Udana wymiana na 200zl, DZIĘKI 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
SPRZEDAM 900 PLN na MB... oczekuje pieniążków na Inteligo bądź mBank.Do wyboru do koloru.
Wychodzę teraz, będę koło (po) 21:00
GG: 621772 Udana wymiana na 200zl, DZIĘKI  Potwierdzam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977 |
Sprzedam 96zł na mb , mbank lub inteligo bez prowizji , 30-40 wymian na tym forum i kilkanaście poza , kontakt na gg nieaktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Host poratował na 35zł, termin oddania: wtorek do 19 Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Host poratował na 35zł, termin oddania: wtorek do 19 Pozdrawiam  Potwierdzam zostało 663.81 PLN gg: 621772 oczekuje inteligo bądź mBank... Piszcie ludzie bo kasa potrzebna !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 35 |
Host poratował na 35zł, termin oddania: wtorek do 19 Pozdrawiam  Potwierdzam zostało 663.81 PLN gg: 621772 oczekuje inteligo bądź mBank... Piszcie ludzie bo kasa potrzebna !! Udana wymiana z uzytkownikiem host na kwote 80 zl.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Host poratował na 35zł, termin oddania: wtorek do 19 Pozdrawiam  Potwierdzam zostało 663.81 PLN gg: 621772 oczekuje inteligo bądź mBank... Piszcie ludzie bo kasa potrzebna !! Udana wymiana z uzytkownikiem host na kwote 80 zl. Potwierdzam ! Zostało 583.01 PLN gg: 621772
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Dobra ludzie... sprzedam komuś 500 zł, w zamian daje 83 zł więcej... bo muszę pogonić to do jutra najlepiej bo wyjeżdżam i potrzebuję jak najwięcej kasy.
gg: 621772
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Dobra ludzie... sprzedam komuś 500 zł, w zamian daje 83 zł więcej... bo muszę pogonić to do jutra najlepiej bo wyjeżdżam i potrzebuję jak najwięcej kasy.
gg: 621772 I po promocji, potwierdzam wymiane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Dobra ludzie... sprzedam komuś 500 zł, w zamian daje 83 zł więcej... bo muszę pogonić to do jutra najlepiej bo wyjeżdżam i potrzebuję jak najwięcej kasy.
gg: 621772 I po promocji, potwierdzam wymiane 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|