Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
Quote
Oryginalnie wysłał Grey Fox:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał piotrekmilan:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał piotrekmilan:
[qb]a co z tego jest najpewniejsze?[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
eh koles...a ty znowu swoje..wklejasz jakies pociagi, podajesz suche typy i pytasz: co o tym sadzicie chlopaki ?...poszukalbys troche, poanalizowal i samemu cos wymyslil, napisal chociaz po zdaniu do tych typow..troche wlasnej inewencji...to nie boli, zapewniam...pozdro i powodzenia..[/qb]
Analizuje zapewniam cie ale chciałbym sie dowiedziec co inni o tym myslą. Czasem warto znac opinie innych.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 12
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 12
Do piotrekmilan: z tą Suchą to się zastanów we wczorajszym poscie pisałem ze w meczu z Loite może być niespodzianka i sie nie myliłem!Ta kobieta juz wysłała na zieloną trawkę Bartoli!Normalną rzeczą jest że dobra passa nie trwa wiecznie i można miec słabsze i lepsze dni!!! Ale za 50 zł nie zagrałbym tyle meczy z dodatkową możliwością wywrotki!Niespodzianek wiele

Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Na dzisiaj jeden typ :

Dechy - Pistolesi 2

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
DECHY 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Zastanawiam sie czy nie postawić na Dupuisa przeciw novakowi
- nie wiadomo w jakiej formie Novak, dawno nie grał
- Novakowi nigdy dobrze nie szło w Indian Wells. Z reguły szybko odpadał
- Dupuis zaskakująco łatwo rozprawił się z Toddem Martinem

Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
Na której stronie mozna znalesc z kim stoczyły pojedynki w tym roku dane pary??

Znalazłem na jutro ciekawa pare:

Damm/Suk - Arnold/Calleri 1 @ 1,4 -- czeska para stoi wysoko w tegorocznym rankingu ale chciałbym sie jeszcze zorjentowac z kim oni grali...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Tez sie zastanawiam nad Dupuisem bo z tego co sie orientuje to brak wystepow Novaka byl spowodowany problemami zdrowotnymi...

Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
Sucha z bartoli to był fart z loit zdecydowało pare piłek ale limit szcześcia został wyczerpany. Frazier gra u siebie i gra duzo pewniej i dokładniej od suchej.Zastanawiam się też nad benesova-strycova w astralian wygrała strycowa i to z łatwością ale ostatnie wyniki wskazująna benesova i chyba czas na rewanż
A co sądzicie o blake-gaudio. Ja stawiam na amerykanina ale w h2h 2:1 dla gastona.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
H
member
member
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
kitlet1 nie wiem na której stronie, ale zapodaję ci osobiście.

ATP Doha, Qatar (hard)
(3)Martin Damm/Cyril Suk (CZE) d. Tomas Cibulec/Radek Stepanek (CZE) 6-4 6-4
(3)Martin Damm/Cyril Suk (CZE) d. Sargis Sargsian/Nenad Zimonjic (ARM/SER) 7-5 6-2
(3)Martin Damm/Cyril Suk (CZE) d. (2)Mark Knowles/Daniel Nestor (BAH/CAN) 6-1 7-5
(3)Martin Damm/Cyril Suk (CZE) d. (WC)Stefan Koubek/Andy Roddick (AUT/USA) 6-2 6-4

ATP Sydney, Australia (hard)
Martin Damm/Cyril Suk (CZE) d. Juan Ignacio Chela/Nicolas Massu (ARG/CHI) 6-4 6-1
Agustin Calleri/Filippo Volandri (ARG/ITA) d. Martin Damm/Cyril Suk (CZE) 7-6(6) 7-6(9)

ATP Australian Open (hard)
(7)Martin Damm/Cyril Suk (CZE) d. Andrei Pavel/Tom Vanhoudt (ROM/BEL) 4-6 6-3 7-5
Jiri Novak/Radek Stepanek (CZE) d. (7)Martin Damm/Cyril Suk (CZE) 7-5 6-2

ATP Rotterdam, Netherlands (hard indoor)
(2)Martin Damm/Cyril Suk (CZE) d. Jonas Bjorkman/Thomas Johansson (SWE) 6-4 6-4
(2)Martin Damm/Cyril Suk (CZE) d. (WC)Lleyton Hewitt/Roger Rasheed (AUS) 6-4 6-4
Paul Hanley/Radek Stepanek (AUS/CZE) d. (2)Martin Damm/Cyril Suk (CZE) 7-6(5) 3-6 7-5

ATP Marseille, France (hard indoor)
(2)Martin Damm/Cyril Suk (CZE) d. (WC)Julien Benneteau/Nicolas Mahut (FRA) 6-4 6-7(10) 6-3
(2)Martin Damm/Cyril Suk (CZE) d. Jonathan Erlich/Andy Ram (ISR) 6-7(3) 7-6(5) 7-6(2)
(2)Martin Damm/Cyril Suk (CZE) d. (3)Paul Hanley/Nenad Zimonjic (AUS/SER) 6-4 6-3
(1)Mark Knowles/Daniel Nestor (BAH/CAN) d. (2)Martin Damm/Cyril Suk (CZE) 7-5 6-3

ATP Dubai, United Arab Emirates (hard)
Petr Pala/Pavel Vizner (CZE) d. (4)Martin Damm/Cyril Suk (CZE) 7-6(5) 6-2

Niby grają dobrze, ale ta porażka w Emiratach trochę daje do myślenia. Ważne jest że grają cały czas razem i na pewno są bardziej zgrani od Calleriego i Arnolda. Lubią też grać na hardzie.
******************************
Lucas Arnold/Agustin Calleri &#8211; para ta grała niewiele razem, sam się dziwię, że Arnold nie gra z Hood&#8217;em. No ale this is not my business.

ATP Davis Cup (hard indoor)
Lucas Arnold/Agustin Calleri (ARG) d. Mounir El Aarej/Mehdi Tahiri (MAR) 6-1 6-4 6-2

ATP Acapulco, Mexico (clay)
Lucas Arnold/Agustin Calleri (ARG) d. (2)Mariano Hood/Martin Rodriguez (ARG) 5-7 6-1 6-3
Lucas Arnold/Agustin Calleri (ARG) d. Juan Ignacio Carrasco/Felix Mantilla (ESP) 5-7 6-3 6-3
Juan Ignacio Chela/Nicolas Massu (ARG/CHI) d. Lucas Arnold/Agustin Calleri (ARG) 3-6 7-5 7-6(5)

Masz tu jeszcze mecze Lucasa Arnolda
ATP Adelaide, Australia (hard)
(3)Gaston Etlis/Martin Rodriguez (ARG) d. Lucas Arnold/Mariano Hood (ARG) 6-4 7-6(4)

ATP Sydney, Australia (hard)
(4)Wayne Arthurs/Paul Hanley (AUS) d. Lucas Arnold/Mariano Hood (ARG) 7-5 6-3

ATP Australian Open (hard)
Rafael Nadal/Tommy Robredo (ESP) d. (11)Lucas Arnold/Mariano Hood (ARG) 6-4 4-6 6-1

ATP Vina del Mar, Chile (clay)
(1)Lucas Arnold/Mariano Hood (ARG) d. Galo Blanco/Albert Montanes (ESP) 2-0 ret.
Mariusz Fyrstenberg/Marcin Matkowski (POL) d. (1)Lucas Arnold/Mariano Hood (ARG) 6-7(5) 6-2 6-2

ATP Buenos Aires, Argentina (clay)
(1)Lucas Arnold/Mariano Hood (ARG) d. Mariusz Fyrstenberg/Marcin Matkowski (POL) 3-6 6-3 7-5
(1)Lucas Arnold/Mariano Hood (ARG) d. Agustin Calleri/Guillermo Canas (ARG) 7-6(0) 6-2
(1)Lucas Arnold/Mariano Hood (ARG) d. Juan Ignacio Chela/Nicolas Massu (ARG/CHI) w/o
(1)Lucas Arnold/Mariano Hood (ARG) d. (WC)Federico Browne/Diego Veronelli (ARG) 7-5 6-7(2) 6-4

ATP Costa do Sauipe, Brazil (clay)
Alex Lopez-Moron/Albert Portas (ESP) d. (1)Lucas Arnold/Mariano Hood (ARG) 5-7 6-4 6-4

A tu są mecze Calleriego
ATP Doha, Qatar (hard)
Agustin Calleri/Gregory Carraz (ARG/FRA) d. (4)Jared Palmer/Pavel Vizner (USA/CZE) 6-4 1-6 6-3
(WC)Stefan Koubek/Andy Roddick (AUT/USA) d. Agustin Calleri/Gregory Carraz (ARG/FRA) 7-6(6) 7-5

ATP Sydney, Australia (hard)
Agustin Calleri/Filippo Volandri (ARG/ITA) d. (3)Mark Knowles/Daniel Nestor (BAH/CAN) 7-5 7-5
Agustin Calleri/Filippo Volandri (ARG/ITA) d. Martin Damm/Cyril Suk (CZE) 7-6(6) 7-6(9)
(2)Jonas Bjorkman/Todd Woodbridge (SWE/AUS) d. Agustin Calleri/Filippo Volandri (ARG/ITA) 7-6(5) 6-2

ATP Buenos Aires, Argentina (clay)
Agustin Calleri/Guillermo Canas (ARG) d. David Ferrer/Ruben Ramirez-Hidalgo (ESP) 7-6(1) 3-6 6-2
(1)Lucas Arnold/Mariano Hood (ARG) d. Agustin Calleri/Guillermo Canas (ARG) 7-6(0) 6-2

ATP Costa do Sauipe, Brazil (clay)
(4)Jordan Kerr/Todd Perry (AUS) d. Federico Browne/Agustin Calleri (ARG) 7-5 6-7(3) 6-3

Oto wszystkie ich mecze z tego roku. Zostawiam Ci już sam decyzję kogo zagrasz.
Dla mnie to większe szanse mają Czesi, ale skoro Calleri pokonał już Czechów w parze z Volandrim to dlaczego nie może powtórzyć tego z Arnoldem, który lepiej się zna na deblu jak Volandri. Dla mnie szanse są tu 60%-40%. Tym bardziej, że tydzień temu w Acapulco Calleri/Arnold zagrali razem i mieli jakiś tam czas na zgranie się. Trzeba pamiętać, że Calleri gra też w turnieju singla.

**************************
Sam szukam na jutro jakichś ciekawych propo, żeby uzbierać AKO 2,22. Jak na razie wychodzi mi tylko, że Blake powinien spokojnie wygrać. Zastanawiam się nad Kuzniecową z Molik? Myślał już ktoś nad tą pozycją.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
dzieki wielkie hunter750, wiele mi to rozjasniło:)))) Co do J.Blake to sam sie do nie go przymierzam i tez szukam dla niego jakiegos towarzysza ew. towarzyszki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
bez kitu zagram jutro te 8 meczów plus lakersi wyjme 800zł na czysto! czuje ze to bedzie dobry dzień

Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
no nawet nasi chłopcy mnie zawiedli :eek: ..ehhh szkoda gadac na temat dzisiejszego dnia...

Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
yo viva gump a może jutro haas z costą? przelicznik dobry!

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263
Panowie, mam jutro zamiar zagrac meczyk:
Agassi A. - Hrbaty D. 1(1.25)

Agassi to firma, ale ostatnio widziałem go z miesiąc temu. Wszystko w porządku z tym typem, czy macie dla mnie jakies sugestie?
Dzięki i pozdrawiam

Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
w h2h 2:1 dla hrbatego wiec czas wyrównać stan rywalizacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Viva, co sądzisz o dwójkach w tych parach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :
Alleg/Fed-Paes/Rik 1.70 1.92
Lea/MacPh-Nad/Robr 1.67 1.96
Pozdrawiam, wczoraj tylko polski debel padł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]Witam na dzisiaj polecam:

Arth/Hanl-Cibu/Fri 1 1.61 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Erl/A.Ram-Hood/Rod 1 1.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Fyrs/Matk-Gar/S.Pr 1 1.44 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

[/qb]
szkoda naszego debla tym bardziej ze mimo slabego wystepu byli blisko wygranej ...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 267
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 267
czesc co sadzicie o tych typach palnauje to wyslac za 450zl siedze od 2 w nocy i po analizach mysle ze wejdzie na 90% ale plisam o sugestie a moze o lepsze typy szczegolna pliska do ViVy ktory zna sie na deblach bo o single raczej nie boje: :zobacz:
Typy z Profa all na 1:
Damm/Suk-Arno/Call 1.4
Bry/Bry-J.Niem/Sri 1.1
Bhup/Mirn-Kno/Kohl 1.2
279 Myskina-Vento 1.1
277 Kuznets.-Molik 1.35
:zobacz: :zobacz: :zobacz:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Quote
Oryginalnie wysłał Cukier:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał kitlet1:
[qb]Frys/Matk- Gar/S.Pr 1 @ 1,44--- myslicie ze polski debelek poradzis obie bez problemu???[/qb]
W ciągu miesiąca to juz 3 pojedynek tych par jak narazie nasi wygrali 2 pojedynki więc nie bał bym sie o ten mecz i w dodatku graja tu o gruba kase JAK DLA MNIE :5gw:

POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
cukier daj sobie spokoj i zrob ludziom przysluge i skoncz z podawaniem typow tutaj bo po:
1)deble bierzesz od vivy najlepszego typera
2)jestes amator
3)kazdy gra za swoje ale patzrac na twoje pewniaki tp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: sie chce
przepraszam innych typerow ale cukier tu nie pasuje narka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
cukier daj sobie spokoj i zrob ludziom przysluge i skoncz z podawaniem typow tutaj bo po:
1)deble bierzesz od vivy najlepszego typera
2)jestes amator
3)kazdy gra za swoje ale patzrac na twoje pewniaki tp sie chce
przepraszam innych typerow ale cukier tu nie pasuje narka
CANTORO juz ci ostatnio napisalem ze twoje glupie docinki nic pozytywnego nie wnosza na forum wiec raczej ty tu nie pasujesz!Kazdy kto zajmuje sie typowaniem tenisa i przesledzil wyniki naszego debla stwierdzilby podobnie jak cukier ze nasi wygraja(niestety zagrali slabo i coz zdarza sie...)

:rolleyes:

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, betowiec, poozon), 2,531 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1