|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Co do wyplat Radek89 sie nie martw..za pierwszym razem prosze scan ID a potem szybkosc wyplat na moneybookers jest super.Pozdrawaim
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
za pierwszym razem prosze scan ID Nie rozumiem ... mógłbyś to rozszerzyć tak "po ludzku"? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
jak to bedzie twoja pierwsza wyplata od tego buka to poprosza o skan twojego dowodu osobistego badz paszportu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
za pierwszym razem prosze scan ID Nie rozumiem ... mógłbyś to rozszerzyć tak "po ludzku"?  skan dowodu osobistego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Winunited (bonus 30+30) - obrót tam to 180 euro po kursie 1.5 i wyższym (single)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 279 |
wyplata na konto bankowe zlecona w poniedzialek po godz 16 dzisiaj juz jest na koncie w banku  tylko kurs euro trafil mi sie jak cholera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Winunited (bonus 30+30) - obrót tam to 180 euro po kursie 1.5 i wyższym (single)? tak lub combosy po kursie 3,0 i wyzszym.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Jak rozliczy WINUNITED spotkanie basseball w którym grałem under/over, a w któym była dogrywka? Wynik ostateczny jest wiążący czy ten w regulaminowym czasie gry? W regulaminie znalazłem, że zakład jest ważny jesli rozegra sie minimum 8,5 innings ale nic nie piszą o dogrywce
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
No i rzeczywiście - buk wypłacalny - zleciłem dziś wypłatę na MB o 7 rano, o 11 na koncie  Troszkę już u nich ugrałem i tak szybko nie mam zamiaru uciekać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Działa wam strona Winunited?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
No i rzeczywiście - buk wypłacalny - zleciłem dziś wypłatę na MB o 7 rano, o 11 na koncie  Troszkę już u nich ugrałem i tak szybko nie mam zamiaru uciekać  Ja z kolei zrobię chyba wprost przeciwnie. Gra sie może i przyjemnie, ale ostatnie problemy z serwerem plus rozliczenie niektorych zakladow (patrz wyzej: "casus tomo") jakos nie daja najlepszego wrazenia na temat tego buka. Obracam bonusem i spadam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Co jest z zakładami na MLB:/? Jeszcze pare godzin temu były a teraz nie ma nawet rubryki z basebalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
Guccione vamossssssssss!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
oj, przepraszam pomylilem temat bo mialem ten otwarrty 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Tek buk to żenada. Od rana nie mogę się zalogować . Co za shit !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Wczoraj ok. 9:30 postawiłem kupon - wszystko było ok. Teraz też mogę się logować, także mnie ich problemy w takim stopniu nie dotknęły. Valverde - buk jest bardzo w porządku, a dodatkowo trzymają mnie przy nim dwie rzeczy: 1) Nie anulują zakładów, kiedy robią błąd z kursami. 2) Dziwnie wystawiają kursy, bo w tenisie na czystą "1" mają niższe kursy niż inne buki, ale już kursami na "2:0/3:0" dla faworyta przewyższają ostro nawet Pinnacle. Of course moim głównym bukiem na ten moment i tak jest Unibet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740 |
Mam do was pytanie , czy wam tez pojawia sie transakcja Rollback ?? dwukrotnie mi odjelo z konta  co to wogole jest? za co to pobierane? mial ktos taka sytuacje? w ostatnich dwoch dniach dwa razy mi odciagnelo jakims cudem transakcja Rollback 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740 |
Dwukrotnie w przeciagu dwoch dni razem ubylo mi ponad 50 euro, pieniadz pieniadzem, pytaniem z jakiej paki? jesli ktos wie cos na ten temat bede wdzieczny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
*Klienci, którzy mieszkają w Rumuni, Polsce, Bułgarii Chinach mogą złożyć depozyt poprzez Transfer Bankowy, Visa, MasterCard, Entropay, Paysafe lub C&B tylko oni będą uprawnieni do otrzymania bonusu. Depozyt poprzez Moneybookers nie będzie akceptowany dla klientów w tej promocji.
hmmm dzis to wprowadzili? dostal ktos ostatnio bonusa wplacajac przez moneybokers?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
[...]Depozyt poprzez Moneybookers nie będzie akceptowany dla klientów w tej promocji.
hmmm dzis to wprowadzili? dostal ktos ostatnio bonusa wplacajac przez moneybokers? Różnie bywa. W marcu tylko MB dawało 50 EURo.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|