|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
Posiadam 470zl na MB. Pilnie wymienie na Inteligo (ewentualnie mBank). Jestem zweryfikowany u Kanciastego, wiele udanych wymian. GG: 17585
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
Posiadam 470zl na MB. Pilnie wymienie na Inteligo (ewentualnie mBank). Jestem zweryfikowany u Kanciastego, wiele udanych wymian. GG: 17585 Nieaktualne, udana wymiana z Krupierem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Sprzedam 500 zl. na MB. Przyjmuje MBank lub Inteligo. Kontakt GG 5617662 badz priv. Sporo wymian za soba. Nadal aktualne !!! Pozostało 400 zl.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Sprzedam 590 na MB, przyjmuje mbank, wplacam jako drugi. Kilka udanych wymian.
gg 2502329
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 395
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 395 |
sprzedam MB,7885430(niewidoczny).tylko mBank,200zl,wpalcam drugi.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Posiadam 750zl na Netellerze, oczekuje w zamian mBank. Jestem zweryfikowany. GG: 10322206
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
ponawiam:)
sprzedam bez prowizji mb - 700 zł. Przelewy na mbank.
gg:6418604 \:\)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2007
Posty: 7 |
sprzedam 500PLN z moneybookers najlepiej bez prowizji. Oczekuje mbank. Zeby nikogo nie zmylilo to nowy nick , stary nick RyanGiggs ale gg nadal to samo 3404163 na niewidocznym, wiele wymian...dlugi staz..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 619
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 619 |
ponawiam:)
sprzedam bez prowizji mb - 700 zł. Przelewy na mbank.
gg:6418604 \:\) udana wymiana na 85zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Sprzedam 5848 zł z MB, przyjmę mbank - jeśli ktoś weźmie całość dorzucę bonus - a niech będzie całość za 5800 zł. Wiele wymian za sobą (patrz historia postów), zweryfikowany, gg: 2785539, wpłacam drugi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
sprzedam 200zł na MB przyjmuje bph lub pko inteligo
gg 1564940
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Kupię około 200-300 złotych na moneybookers - wpłacam na Multibank. Wiele udanych wymian za sobą. Kontakt GG: 1452180
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Sprzedam 5848 zł z MB, przyjmę mbank - jeśli ktoś weźmie całość dorzucę bonus - a niech będzie całość za 5800 zł. Wiele wymian za sobą (patrz historia postów), zweryfikowany, gg: 2785539, wpłacam drugi. A najlepiej jakby ktoś chciał w euro wziąść całość - wtedy wysyłam w euro i rozliczamy sie po średnim kursie nbp - w tym przypadku 100 zł gratis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
OK - zostało 42,39 euro  czyli aktualnie około 160 zł, bez prowizji, przyjmę mbank, wpłacam drugi, wiele wymian za sobą, zweryfikowany, gg: 2785539
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2007
Posty: 33 |
interesuje kogos wymiana ja komus na paypal w funatch ktos mi na moneybookers? jak tak to zapraszam moje gg 4760691 pozdrowki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Sprzedam 590 na MB, przyjmuje mbank, wplacam jako drugi. Kilka udanych wymian.
gg 2502329 Kilka osob pisalo do nmnie na gg ale bylem wpracy i nie moglem odpowiedziec. Aktualnie sprzedam 1100 na MB, przyjmuje mbank, wplacam jako drugi. Kilka udanych wymian. gg 2502329
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Pozostało 500 zł. Sprzedam bez prowizji, przelewy na mbank.
gg:6418604 \:\)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Zostalo 800 na MB, przyjmuje mbank, wplacam jako drugi bez prowizji
gg 2502329
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2007
Posty: 44 |
Pilne kupie 200 pln na mb płace na mbank pisac na gg 5169140 konkretnym wpłacam pierszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Ciagle sprzedam 800 na Mb, pokrywam prozwije wplacam drugi
moje gg 2502329
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|