|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 484
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 484 |
prosze w imieniu bolek000 wiem ze zamiascil link ale powinien dostac ostrzezenie bo widze ze inni nawet dostali po 3 ostrzerzenia a bolek000 ani jednego a nie odrazu go zbanowac gra w golden tour i nie moze wysylac typuw jak a jak by cos wygral to zwrucicie mu te pieniadze prosze o rozpatrzenie prosby pozytywnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Za linki jest ban z miejsca, nie ma litosci.
Wiec pisz do admina lub moderatora, ktory sie zajmuje, tym konkursem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869 |
Nie wiem gdzie miałem to napisać, ale skoro Conrad jest głównym adminem to napisze to tu. Chodzi mi o zmiane nicka. Sama zmiana nicka przebiegła u mnie bez problemu, lecz zalozmy jak ostatnio wgralem sobie nowa przegladarke i chcialem sie zalogowac to nie dało rady. Próbuje i próbuje, ale dalej nic. W koncu sprobowalem ze starym nickiem i sie nareszczie udalo. Aczkolwiek wyswietlany mam juz nowy nick. Czy tak jest u kazdego i czy mozna cos z tym zrobic ? Gdyz w koncu moze przyjsc taki dzien kiedy zapomne, ze mój stary nick to był "yaqb" i nie bede sie potrafił za nic zalogowac.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Trzeba odróżnić nick od loginu.
Login zawsze jest ten sam, nie można go zmienić. Można natomiast zmienić wyświetlany username.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Dzięki Conrad że odpisałeś na priva którego do Ciebie wysłałem 2 tygodnie temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
Conrad, od wczoraj nie dziala powiadamianie mailem o odpowiedzi w ulubionym temacie... przy okazji - moze daloby sie zrobic tak, by link do tematu zawarty w mailu dzialal poprawnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Przepraszam, był problem z jednym z ustawień serwera, nie pozwalał by oprogramowanie forum wysyłało maile na zewnątrz. Już powinno wszystko działać.
Jeśli chodzi o same linki to aktualizacja oprogramowania powinna pomóc. Być może w przyszłym tygodniu przejdziemy na nowszą wersję softu i tam będzie to już wszystko naprawione.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
A czy zmieni się coś z opcją wyszukiwania tematów na forum ? Obecne rozwiązanie jest, łagodnie mówiąc, słabiutkie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Szczerze mówiąc to nie wiem. Na tej stronie można przetestować wszystkie dostęne funkcje, natomiast w styczniu wychodzi kolejny upgrade. http://www.ubbcentral.com/forums/ubbthreads.php/ubb/cfrm
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Mam nadzieję, że bez tych shitowych ramek po lewej stronie...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
za nic nie moge sie zarejestrowac na mecz.org, probowalem 2 nickow, 2 maili, pisalem do adminow juz z tydzien temu 2 razy i cały czas cisza próbowałem na interię i dwa razy na yahoo - właśnie jeszcze raz sprawdziłem; wlasnie dziwi mnie to troche, bo zawsze na interie czy yahoo wszelkie rejestracje dochodziły .... Jedna osoba chciałaby się zarejestrować na mecz.pl i ma powyższe problemy. Możecie coś na to poradzić 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
rangiz9, niech spróbuje na skrzynkę poza naszym krajem bo nasze portale i ich usługi mailowe są poniżej standardu nigeryjskiego.
Już lepiej jakiś gmail czy hotmail wziąć.
Dj, avatary trzeba jeszcze raz wprowadzić. Przeniosłem te, które były na starym serwereze, ale wcięło nam te, które nadal były przechowywane na starszej wersji 6.x.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Aktualny czas na serwerze: 16/03/2007 10:34 Wprowadź różnicę czasową w godzinach: (..,-2,-1,0,1,2,..)
Jakieś dziwne historie z czasem? Czy mam wprowadzić różnicę, czy to tylko chwilowa awaria forum (różnica 8 godzin).
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Aktualny czas na serwerze: 22/03/2007 14:09 brawo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Conrad co sie dzieje ze jak chce edytowac posty w moim dziale to wyskakuje jaki blad ze minal juz czas jakis fatal error i nie moge zrobic edycji??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Przychylam się do gratulacji za przywrócenie nam normalnego czasu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Conrad co sie dzieje ze jak chce edytowac posty w moim dziale to wyskakuje jaki blad ze minal juz czas jakis fatal error i nie moge zrobic edycji?? dokladnie takie cos sie wyswietla Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home/mecz/public_html/forum/libs/ubbthreads.inc.php on line 838
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
Czy ja moge poprosic o wytlumaczenie, dlaczego temat o rekrutacji na portalu sportowenewsy.pl zostal usuniety? Jesli uznano to za konkurencje dla forum mecz.pl to gratuluje fantazji. Jesli uznano za zagrozenie dla nowego portalu bukmacherskiego - to wybaczcie, ale nie tedy droga na szczyt. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Od kilku dni nie dziala mi powiadamianie mailem o nowym poscie w ulubionym temacie. Tez tak macie, czy tylko u mnie jest cos nie tak?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|