Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Witam na dzis polecam:

Kustava/Tatark.-Nemeck./Pastik. 2 1.90

a z niespodzianek:

Smashnova A. - Mikaelian M. 2 2.40
Bovina/Chladk.- Blahot./Navr.G. 2 2.70

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
Benesova I. - Foretz S. 1 :5gw:
Jankovic J. - Nociarova D. 1 :5gw:
Schett B. - Gallovits E. 1 :5gw:
Sucha M. - Klepac A. 1 :5gw:
Mandula P. - Razzano V. 1 :5gw:

a dotego z tych trudniejszych to

Barna A. - Cervanova L 2 :4gw:
Sanchez Lorenzo M. - Hantuchova D. 2 :4gw:

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Witam NA DZIS:

Ashley/Medina- Nagyova/Peschke 2 1.80

Kapros A. - Talaja S. 1 1.40

NIESPODZIANKA:

Bartoli M. - Uberoi S. 2 3.40

POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
Dzis dubelek:

Pistolesi - Mikaelian 1 :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Benesova - Foretz 1 :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Ciekawe czy Zuluagę stać na zrobienie niespodzianki i pokonanie Wiliams.Sądzę że jest w stanie to zrobić no ale zobaczymy.
Dzisiaj to Pistolesi raczej najpewniejsza w stolicy.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 464
addict
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 464
Ja tak skromnie:
Domachow.-Schluke. 1 (1,4)
Pistolesi-Mikaeli. 1 (1,41)
Nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Quote
Oryginalnie wysłał św.Mikołaj:
[qb]Helo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie wiecie czasem czy Loit i Marrero sie wycofały czy graja w budapeszczie ? dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
wycofały

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
mam dosc chyba proste pytanie do pana diakona --dlaczego hantuchowa sie zalapala z sanchez na 4 gwiazdki na 5 mozliwych -- czy masz moze jakies sensowne argumenty na tak mocny typ(choc jak widze masz same "pewniaki i mega pewniaki czyli 5 i 4 gwiazdkowe meczyki" bo jak dla mnie ten mecz to raczej 3 gwiazdki na 5 ale w druga strone--czym sie sugerowales?? tym, że hanti nie grała w tym roku jeszcze na piasku i że dzis zabłysnie bo lubi tak bez przetarcia zasowac- czy może tym , że słowacki trener druzyny fedcupowej powiedzial ze hanti jest niestety bez formy i dlatego nie powołal jej na weekend na fedcup, czy moze wreszcie tym że efektem jej ostatnio super gry jest to ze jest juz na 43 bodaj miejscu w rankingu czyli za ciagle pnącą sie sanchez lorenzo. jest jeszcze możliwosc ze zerknąłes na betfaira i tam zalookałes ze ludzie dużo chetniej biora sanchez i kurs na hanti jest juz 2,22 -2,5 i że praktycznie nie ma popytu na hanti , a moze jednak zadecydowala wypowiedz przed turnmiejem hanti ze jest bez formy raczej i ze kompletnie nie pasuje jej data rozgrywania tego turnieju?? oczekuje od pana diakona jakiejs sensownej odpowiedzi bo 4/5 gwiazdek to uwazam ze zobowiazuje mimo wszystko do jakichs argumentow sensownych??chyba

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Quote
Oryginalnie wysłał _Carola_:
[qb]mam dosc chyba proste pytanie do pana diakona --dlaczego hantuchowa sie zalapala z sanchez na 4 gwiazdki na 5 mozliwych -- czy masz moze jakies sensowne argumenty na tak mocny typ(choc jak widze masz same "pewniaki i mega pewniaki czyli 5 i 4 gwiazdkowe meczyki" bo jak dla mnie ten mecz to raczej 3 gwiazdki na 5 ale w druga strone--czym sie sugerowales?? tym, że hanti nie grała w tym roku jeszcze na piasku i że dzis zabłysnie bo lubi tak bez przetarcia zasowac- czy może tym , że słowacki trener druzyny fedcupowej powiedzial ze hanti jest niestety bez formy i dlatego nie powołal jej na weekend na fedcup, czy moze wreszcie tym że efektem jej ostatnio super gry jest to ze jest juz na 43 bodaj miejscu w rankingu czyli za ciagle pnącą sie sanchez lorenzo. jest jeszcze możliwosc ze zerknąłes na betfaira i tam zalookałes ze ludzie dużo chetniej biora sanchez i kurs na hanti jest juz 2,22 -2,5 i że praktycznie nie ma popytu na hanti , a moze jednak zadecydowala wypowiedz przed turnmiejem hanti ze jest bez formy raczej i ze kompletnie nie pasuje jej data rozgrywania tego turnieju?? oczekuje od pana diakona jakiejs sensownej odpowiedzi bo 4/5 gwiazdek to uwazam ze zobowiazuje mimo wszystko do jakichs argumentow sensownych??chyba[/qb]
Też chciałem zapytać o to kolegę Diakona (Pana też może być, ale może to Pani:), a poza tym społeczność forumowa to według mnie koledzy:) ).
Chciałem napisać podobnego posta właśnie odnośnie FedCup i tego, że to jest pierwszy mecz Danieli na tej nawierzchni w sezonie, ale zrezygnowałem z wszczynania kłótni na forum. Teraz jednak dołączam się i też pytam dlaczego?
Ja tego meczu nie gram, ale gdybym musiał to zdecydowanie nie zagrałbym na Hantuchową.
_Carola_ pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (innych zresztą też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
zapomnialem jeszcze dodac o finale sanchez lorenzo w bogocie w tym roku , meczu hanti tutaj sprzed roku 2 F Zuluaga - D Hantuchova(3) 6-2 6-4 ---wiec panie diakonie ---co (chodzi mi o sensowne argumenty przed meczem a nie jakies pierdy po meczu ) zadecydowalo ze hanti otrzymala az 4 gwiazdki??

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
ciekawe co napisze nasz kolega od hanti po meczu ktory nota bene mimo iz w tym momencie jest 5-2 dla sanchez lorenzo ja jednak nie zdziwie sie jesli hanti jednak wygra heheh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
_
addict
addict
_ Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
_Carola_ priv

Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
dziękuje wam za typy bardzo się przydały dzieki wam moge znów wygrać ponad 1500 zł

Dołączył: Mar 2004
Posty: 346
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 346
Siadł mi lajtowo kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

B.Schett - E.Gallovits &#0124; (6:2 , 6:4)

i ktoś pytał u Suchą:

M. Sucha A. Klepac &#0124; (7:6 , 6:4)

źródło: http://www.ntext.cz/teletext/nTTX.asp?SubPg=p285d.gif

Dołączył: Apr 2004
Posty: 464
addict
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 464
Quote
Oryginalnie wysłał prof.KRIS:
[qb]Ja tak skromnie:
Domachow.-Schluke. 1 (1,4)
Pistolesi-Mikaeli. 1 (1,41)
Nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Brawo Marta!
Na jutro tez cos wymysle, ale to pozniej.
Pozdro!

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Quote
Oryginalnie wysłał Cukier:
[qb]Witam NA DZIS:

Ashley/Medina- Nagyova/Peschke 2 1.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Kapros A. - Talaja S. 1 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

NIESPODZIANKA:

Bartoli M. - Uberoi S. 2 3.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Quote
Oryginalnie wysłał łukasz87:
[qb]hej!wie ktos moze co to za jaja sa w tym turneiju w Budapeszcie? obstawiłem mecz marrero-jankovic a był mecz naciorowa-jankovic? wyjasni mi o co chodzi!bardzo prosze bo to mój ostatni mecz a moge wygrac 2400 zł!bardzo p <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> rosze[/qb]
zwrot... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
Quote
Oryginalnie wysłał piotrekmilan:
[qb]domahowska :5gw:
hantuchova :4gw: [/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Domachowska pokazala swietny serwis i wiele swietnych zagran marta przy stanie 4:0 zaczela wszystko wyrzucac ale i tak zadazyla opanowac sytuacje.Przez caly mecz to ona kontrolowala spotkanie i nie dawal dochodzic do ofensywy amerykance czesto atakujac skutecznie jej pierwsze serwisy.Polka swietnie i madrze wykonywaly drop shoty co moze okazac sie w nastepnych spotkaniach mocna bronia. schlukebir to druga liga ale i tak marta pokazala sie z bardzo dobrej strony i ma duze szanse na przejscie zwyciezczyni farina-cladkova
Hantuchova zaczela od 0:5 0:40 Potem pokazala sie prawdziwa daniela wyciagnela na 5:5! Potem pokazala sie prawdziwa daniela i gladko wygrala. Jutro z pistolesi nie powinna miec problemów.Wiele zagran wzdluz linii i swietnie przy siatce. Jednak najlepsze co dzisiaj pokazala dani to nogi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
ps.Kuba w którym siedzicie rzedzie bo nie moge was zlokalizowac.Ja siedze A3 rzad 7 miejsce 17

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]Witam na dzis polecam:

Kustava/Tatark.-Nemeck./Pastik. 2 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

a z niespodzianek:

Smashnova A. - Mikaelian M. 2 2.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Bovina/Chladk.- Blahot./Navr.G. 2 2.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

[/qb]
Dobrze ze wyjezdzam dzis do Warszawy bo przerwa zdecydowanie dobrze mi zrobi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> !W tym tyg. zdecydowanie mi nie idzie :rolleyes:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Hmm zupelnie nie rozumiem Piotrek typu na jutro na Daniele... moze i Hantuchova wyciagnela dzis z takiego stanu ale zeby od razu stawiac ja w roli faworyta w meczu z Anna?!Nie porownuj Pistolesi do Sanchez-Lorenzo poniewaz sa to dwa inne poziomy gry.Pistolesi jest niesamowicie rowna zawodniczka i popelnia bardzo malo bledow(w przeciwienstwie do Sanchez Lorenzo) i jest zawodniczka typowo na clay a Daniela nie lubi grac z zawodniczkami prezentujacymi taki styl jak Pistolesi(granie praktycznie caly mecz za koncowa linia)
Dla mnie Pistolesi powinna sobie poradzic w tym meczu.
Do tego na jutro mozna sprobowac Denise , kurs zdecydowanie zawyzony moim zadaniem.

Pozdrawiam.

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08), 2,688 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,522
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1