Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
WTA

WARSZAWA - J & S Cup

Nawierzchnia : ziemia - clay

Data : 26 kwietnia - 2 maja

http://www.jandscup.pl/

livescore : ehh http://www.jandsscore.home.pl/scoreboard.html

--------

Budapeszt - Tippmix Budapest Grand Prix

Nawierzchnia : ziemia - clay

Data : 26 kwietnia - 2 maja

http://www.wtatour.com/tournaments/profiles/budapest.asp

livescore : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

--------

Pozostałe pomocne linki :

http://www.wtatour.com/

--


Nowych użytkowników proszę o zapoznanie się z regulaminem ->>>> REGULAMIN

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
Kto sie wybiera na j&s? Ja mam karnet na caly tydzien a ze jest ten szczyt to nie ma szkoly i mozna caly dzien siedziec na korcie dlatego bede yu troche niezgodnie z regulaminem zamieszczal sprawozdanie z kazdego dnia imprezy. Mysle że moze to sie nam wszystkim przydac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Witam ja wraz z kuba81 rowniez bedziemy na turnieju i takze relacje beda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
Można znaleźć już gdzieś kursy na jutrzejsze mecze w Warszawie ?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
V
member
member
V Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
http://www.willhill.com/iibs/EN/buildcoupon.asp?

2.37 G Dulko V E Daniilidou 1.50

2.90 K Srebotnik V E Bovina 1.33

2.25 T Pisnik V P Suarez 1.53

2.50 D Chladkova V S Farina Elia 1.44

1.40 A Pistolesi Smashnova V M Mikaelian 2.62

1.83 D Hantuchova V M Sanchez Lorenzo 1.83

2.25 E Likhotseva V M Maleeva 1.53

2.50 M Garrigues V F Zuluaga 1.44

Dołączył: Mar 2004
Posty: 346
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 346
Moimi faworytkami są:

A Pistolesi Smashnova - M Mikaelian
M Garrigues - F Zuluaga

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Witam moj typ na dzisiaj:

Peschke-Ant.SerraZ 2 1.88

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
czy ktoś zna stronę gdzie jest head-to-head kobiecy, cos podobnego jak na livescore?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
wlasnie wrocilem z j&s!
widzialem dwa mecze na centralnym.
Angelika Roesch vs Kristen Schlukebir 6/7 (4) 7/5 4/6 Amerykanka wygrala po walce i niewymuszonych bledach niemki ale nie pokazala nic specjalnego i jutro wg mnie stoi na przegranej pozycji w walce z domachowska takze:
DOMACHOWSKA-SCHLUKEBIR 1 :5gw:

Anabel Medina Garrigues vs Fabiola Zuluaga 6/7 (10) 4/6 Bardzo dobre spotkanie.Wiele ciekawych wymian i pienych zagran z obydwu stron. Minimalne zwyciestwo kolumbijki choc zasluzone jednak w starciu z venus williams nie ma wiekszych szans.
Ps.Raf i Kuba gdzie macie miejsca? Ja siedze w A3

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]Witam moj typ na dzisiaj:

Peschke-Ant.SerraZ 2 1.88 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

[/qb]

Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]Witam moj typ na dzisiaj:

Peschke-Ant.SerraZ 2 1.88 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

[/qb]
[/qb]
A propos... meczu nie widzialem ale slyszalem glosy ze Peschke pokazala dzisiaj i w calych kwalifikacjach swietny tenis i moze jutro ograc douchevine ale jak dla mnie to no bet.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał volsung:
[qb]W TOTO-MIXIE KURS NA MARRERO 1.65 GDZIE INDZIEJ 1.5 CHYBA WARTO ...CO WY NA TO ?[/qb]
a my jak na lato <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Marrero się wycofała z turnieju na Węgrzech
zresztą Loit,Czink,Gagliardi też :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Jesli chodzi o Peschke to zdecydowanie odradzam granie jutro przeciwko niej , dzis zaprezentowala niesamowicie rowny tenis co dla Wloszki bylo zadaniem nie do przejsca , mecz Mediny z Zuluaga....hmmm bardzo mieszanie uczucia .Widzialem rok temu Fabiole w Warszawie i musze stwierdzic iz grala nieporownywalnie lepiej niz w tym roku .

Piotrek my siedzimy z rafem w B III

Zreszta w B III chyba nie tylko my jestesmy z forum... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiamy.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 232
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 232
Bedziesz mial na jutro typy??Jeeli tak to o ktorej godzinie???

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
1 runda nie bedzie latwa do typowania poniewaz nic praktycznie nie widzielismy jeszcze jesli chodzi o SCHLUKEBIR to takze uwazam iz mozna na Marte sprobowac(aczkolwiek jak wiadomo Polka jest strasznie nieobliczalna )
Na jutro takze Pistolesi .Mysle ze na 2 runde trzeba sie raczej nastawic poniewaz w 1 rundzie rozne cuda moga sie dziac.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 47
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 47
Na jutro

273 Suarez-Pisnik 1.55 / Prof

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Suarez wycofala sie z turnieju wiec raczej nie ma sensu granie tej pozycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Poniewaz i tak bedzi zwrot

Dołączył: Oct 2002
Posty: 78
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 78
Sektor B3

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
275 Pistolesi-Mikaeli. 1.41 2.51
:4gw:
284 Cervanova-An.Barna 1.77 1.83 :3gw:
271 Daniilidou-Dulko 1.58 2.11 :2gw:

Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
domahowska :5gw:
hantuchova :4gw:

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 1,209 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,559
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1