|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
Kto sie wybiera na j&s? Ja mam karnet na caly tydzien a ze jest ten szczyt to nie ma szkoly i mozna caly dzien siedziec na korcie dlatego bede yu troche niezgodnie z regulaminem zamieszczal sprawozdanie z kazdego dnia imprezy. Mysle że moze to sie nam wszystkim przydac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Witam ja wraz z kuba81 rowniez bedziemy na turnieju i takze relacje beda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935 |
Można znaleźć już gdzieś kursy na jutrzejsze mecze w Warszawie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110 |
http://www.willhill.com/iibs/EN/buildcoupon.asp? 2.37 G Dulko V E Daniilidou 1.50 2.90 K Srebotnik V E Bovina 1.33 2.25 T Pisnik V P Suarez 1.53 2.50 D Chladkova V S Farina Elia 1.44 1.40 A Pistolesi Smashnova V M Mikaelian 2.62 1.83 D Hantuchova V M Sanchez Lorenzo 1.83 2.25 E Likhotseva V M Maleeva 1.53 2.50 M Garrigues V F Zuluaga 1.44
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 346
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 346 |
Moimi faworytkami są:
A Pistolesi Smashnova - M Mikaelian M Garrigues - F Zuluaga
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam moj typ na dzisiaj:
Peschke-Ant.SerraZ 2 1.88
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460 |
czy ktoś zna stronę gdzie jest head-to-head kobiecy, cos podobnego jak na livescore?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
wlasnie wrocilem z j&s! widzialem dwa mecze na centralnym. Angelika Roesch vs Kristen Schlukebir 6/7 (4) 7/5 4/6 Amerykanka wygrala po walce i niewymuszonych bledach niemki ale nie pokazala nic specjalnego i jutro wg mnie stoi na przegranej pozycji w walce z domachowska takze: DOMACHOWSKA-SCHLUKEBIR 1 :5gw:
Anabel Medina Garrigues vs Fabiola Zuluaga 6/7 (10) 4/6 Bardzo dobre spotkanie.Wiele ciekawych wymian i pienych zagran z obydwu stron. Minimalne zwyciestwo kolumbijki choc zasluzone jednak w starciu z venus williams nie ma wiekszych szans. Ps.Raf i Kuba gdzie macie miejsca? Ja siedze w A3
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb]Witam moj typ na dzisiaj:
Peschke-Ant.SerraZ 2 1.88 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
[/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb] Oryginalnie wysłał viva: [qb]Witam moj typ na dzisiaj:
Peschke-Ant.SerraZ 2 1.88 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
[/qb] [/qb] A propos... meczu nie widzialem ale slyszalem glosy ze Peschke pokazala dzisiaj i w calych kwalifikacjach swietny tenis i moze jutro ograc douchevine ale jak dla mnie to no bet.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał volsung: [qb]W TOTO-MIXIE KURS NA MARRERO 1.65 GDZIE INDZIEJ 1.5 CHYBA WARTO ...CO WY NA TO ?[/qb] a my jak na lato <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Marrero się wycofała z turnieju na Węgrzech zresztą Loit,Czink,Gagliardi też :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Jesli chodzi o Peschke to zdecydowanie odradzam granie jutro przeciwko niej , dzis zaprezentowala niesamowicie rowny tenis co dla Wloszki bylo zadaniem nie do przejsca , mecz Mediny z Zuluaga....hmmm bardzo mieszanie uczucia .Widzialem rok temu Fabiole w Warszawie i musze stwierdzic iz grala nieporownywalnie lepiej niz w tym roku .
Piotrek my siedzimy z rafem w B III
Zreszta w B III chyba nie tylko my jestesmy z forum... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiamy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 232
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 232 |
Bedziesz mial na jutro typy??Jeeli tak to o ktorej godzinie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
1 runda nie bedzie latwa do typowania poniewaz nic praktycznie nie widzielismy jeszcze jesli chodzi o SCHLUKEBIR to takze uwazam iz mozna na Marte sprobowac(aczkolwiek jak wiadomo Polka jest strasznie nieobliczalna ) Na jutro takze Pistolesi .Mysle ze na 2 runde trzeba sie raczej nastawic poniewaz w 1 rundzie rozne cuda moga sie dziac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 47
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2002
Posty: 47 |
Na jutro
273 Suarez-Pisnik 1.55 / Prof
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Suarez wycofala sie z turnieju wiec raczej nie ma sensu granie tej pozycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Poniewaz i tak bedzi zwrot
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2002
Posty: 78 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
275 Pistolesi-Mikaeli. 1.41 2.51 :4gw: 284 Cervanova-An.Barna 1.77 1.83 :3gw: 271 Daniilidou-Dulko 1.58 2.11 :2gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
domahowska :5gw: hantuchova :4gw:
|
|
|
Link skopiowany do schowka