|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
dla mnie mecz bedzie wygladal tak: Pistolesi bedzie przebijac wszyastko ale ona nie ma powreu w rakiecie i prawie nic nie konczy bezposrednio a daniela sie dzisiaj rozegrala i jestem pewien ze jutro zacznie duzo lepiej bedzie duzo konczyc winnerami i wygra mecz.Poza tym doping na trybunach bedzie dla danieli i mam przeczucie ze dojdzie daleko w tym turnieju.Ale moe byc tez tak ze pistolesi bedzie przebijac wszystko a daniela wszystko psuc ale to tylko sport i wszystko mozliwe.Ja jednak stawiam: Hantuchova-Pistolesi 1 :4gw: ps Dostalem dzisiaj od danieli i marty autografy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 158
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 158 |
Kiedy będzie grała Farina z Chladkową. I jak byście obstawiali to spotkanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 156 |
Hmm farina-chladkova mysle ze 2:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Hehe Piotrek szczerze mowiac malo mnie interesuje to ze masz autografy ja zdecydowanie kase wole robic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Hmm skoro uwazasz ze taka slaba jest Pistolesi to wytlumacz mi jak zawodniczka bez poweru(jak ty to nazywasz..) mogla wygrac 8 turniejow w karierze??Power to jest wazny ale na trawie i twardej nawierzchni a nie na clayu szczegolnie takim jaki jest w Warszawie , jutro Pistolesi bedzie robila z Daniela to czego nie porafila dzis robic Sanchez-Lorenzo a wiec bedzie ja ganiala po korcie i to tak ze Danieli odechce sie grac co bedzie oznaczalo przegranie spotkania przez Daniele .
Pistolesi - Hantuchova 1 :3gw:
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552 |
Oryginalnie wysłał piotrekmilan: [QB]"...Ja jednak stawiam: Hantuchova-Pistolesi 1 :4gw: " [QB] Juz w pierwszej rundzie stawianie przeciwko pieknej danieli wydawalo sie dobrym typem ... przeciwko pistolesi nie mam najwiekszych watpliwosci ze hantuchova odpadnie ... a Twoje cztery gwiazdki z kosmosu... 2 sety dla Pistolesi :4gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Anka jako zwyciezczyni turnieju w Sopocie ma napewno w Polsce wielu fanow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Tez uwazam ze ona wygra gdyz jest bardzo regularna wrecz do bólu a daniele nie lubi takich przeciwniczek - pamietam jak nieomal sie polakala kiedys na Wimbledonie jak jej nic nie wychodzilo. I do tego Anka juz grala kilka meczow na ziemi niedawno(amerykanskiej) a dla Danieli to pierwszy maczkowy turniej w tym roku . Ale chyba bez 3 setow sie nie obejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865 |
Oryginalnie wysłał _acidphase_: [qb] Oryginalnie wysłał piotrekmilan: [QB]"...Ja jednak stawiam: Hantuchova-Pistolesi 1 :4gw: " [QB] Juz w pierwszej rundzie stawianie przeciwko pieknej danieli wydawalo sie dobrym typem ... przeciwko pistolesi nie mam najwiekszych watpliwosci ze hantuchova odpadnie ... a Twoje cztery gwiazdki z kosmosu... 2 sety dla Pistolesi :4gw: [/qb] Zdecydowanie się zgadzam. Hantuchowa będzie dostawać długie piłki, Pistolesi będzie grać spokojnie, ale konsekwentnie rozciągając grę i zmuszając do biegania Danielę. Hantuchowa raczej nie wytrzyma meczu, bo nawet jeśli nie będzie popełniać dużo błędów (a myślę, że jednak będzie), to Pistolesi powinna zniszczyć jąfizycznie. Ona potrafi grać bardzo ładne długie piłki na sam koniec kortu i Daniela tego po prostu nie wytrzyma. Poza tym jeśli przegra przez takie piłki kilka gemów to myślę, że siądzie Jej również psychika i Pistolesi wygra bez większych problemów. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
F.Gonzalez-Lapenti.1 NalbandiaN-T.Martin.1 Saretta-Vliegen.1 Dawidenko-Hanescu.1 Danilidou-Dulko.1 Farina-Chladkowa.1 Malejewa-Lichowcewa.1 Nagyova-Nemeckova.1 kurs 13.58x20=271.6
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 66 |
441 Schnyder P. - Tatarkova E. 1 1.18 442 Williams V. - Zuluaga F. 1 1.15 co myslicie o tych meczach ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460 |
Oryginalnie wysłał diakon: [qb]Benesova I. - Foretz S. 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jankovic J. - Nociarova D. 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Schett B. - Gallovits E. 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sucha M. - Klepac A. 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mandula P. - Razzano V. 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a dotego z tych trudniejszych to
Barna A. - Cervanova L 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sanchez Lorenzo M. - Hantuchova D. 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] wczoraj najbardziej udany dzień sie zdażył <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: oby dzisiaj było podobnie pozdro all
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460 |
Oryginalnie wysłał _Carola_: [qb]mam dosc chyba proste pytanie do pana diakona --dlaczego hantuchowa sie zalapala z sanchez na 4 gwiazdki na 5 mozliwych -- czy masz moze jakies sensowne argumenty na tak mocny typ(choc jak widze masz same "pewniaki i mega pewniaki czyli 5 i 4 gwiazdkowe meczyki" bo jak dla mnie ten mecz to raczej 3 gwiazdki na 5 ale w druga strone--czym sie sugerowales?? tym, że hanti nie grała w tym roku jeszcze na piasku i że dzis zabłysnie bo lubi tak bez przetarcia zasowac- czy może tym , że słowacki trener druzyny fedcupowej powiedzial ze hanti jest niestety bez formy i dlatego nie powołal jej na weekend na fedcup, czy moze wreszcie tym że efektem jej ostatnio super gry jest to ze jest juz na 43 bodaj miejscu w rankingu czyli za ciagle pnącą sie sanchez lorenzo. jest jeszcze możliwosc ze zerknąłes na betfaira i tam zalookałes ze ludzie dużo chetniej biora sanchez i kurs na hanti jest juz 2,22 -2,5 i że praktycznie nie ma popytu na hanti , a moze jednak zadecydowala wypowiedz przed turnmiejem hanti ze jest bez formy raczej i ze kompletnie nie pasuje jej data rozgrywania tego turnieju?? oczekuje od pana diakona jakiejs sensownej odpowiedzi bo 4/5 gwiazdek to uwazam ze zobowiazuje mimo wszystko do jakichs argumentow sensownych??chyba[/qb] moja lista niedowiarków powiększyła się o kolejnych dwóch <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> więcej wiary panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
Ludzie widzac na korcie daniele i anne wg mnie lepiej sobie poczynala daniela. Pistolesi nie gra tak rewelacyjnie a wczoraj wygrala bo wybitnie jej w tym pomogla przeciwniczka popelniajac mase niewymuszonych bledow.Poza tym na korcie bylo widac duzo determinacje danieli i ze chce wreszcie sie przelamac i zaczac wygrywac. Hantuchova-Pistolesi 1 :4gw: 2.05 Venus-Zuluaga 1 :5gw: 1.15 schnyder-tatarkova 1 :5gw: 1.18 schiavone-pisnik 1 :4gw: 1.70 slyszalem ze na treningu slowenka nie najlepiej sie czula i ciagle jej cos nie pasowalo a klasa wcale nie przewyzsza wloszki wiec typ raczej pewny Danilidou-Dulko 1 :4gw: 1.60 greczynka duzo lepsza technicznie a poza tym w zeszlym roku odpadla w 1 rundzie i teraz bedzie chciala zajsc dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 32 |
A co sądzicie o meczu: Nagyova-Nemeckova ?? Pewna jedynka ?? Prosze o komentarze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> z Góry Dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
Oryginalnie wysłał Przemek82: [qb]A co sądzicie o meczu: Nagyova-Nemeckova ?? Pewna jedynka ?? Prosze o komentarze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> z Góry Dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] radze odpuscic
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460 |
czy ktoś wie coś na temat wyników debla Jans/Rosolska w tym sezonie?, bo jak dla mnie to jest zbyt wysoki kurs na siostry Zanetti/Zanetti- 1.4 w sts. Pamietam że w zeszłym roku jakis polki debelek żeński cos pogrywał, tylko nie wiem czy to był Jans/Rosolska, jeśli ktos cos wie to niech da znać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 108 |
ja widze bardzo ladny kurs w pojedynku Bartoli M. - Cervanova L 2 kurs 1.8 ludmila w tym roku na clayu prezentuje sie bardzo dobrze bartoli wrecz przeciwnie dla mnie pewna 2 pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
Zanetti/Zanetti- Jans/Rosolska :5gw: 1 Polki raczej bez szans z siostrami z wloch
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
WITAM NA DZIŚ POLECAM:
Farina S. - Chladkova D. 1 1.40
Zanetti/Zanetti- Jans/Rosolska 1 1.40
Benes./Kurhaj.-Gallov./Popadic 1 1.30
BARDZO MOŻLIWE ŻE:
Bartoli M. - Cervanova L. 2 1.80
Daniilidou E. - Dulko G. 2 2.00
POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 464 |
Oryginalnie wysłał prof.KRIS: [qb]Ja tak skromnie: Domachow.-Schluke. 1 (1,4) Pistolesi-Mikaeli. 1 (1,41) Nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Spoko! Jednak dzisiaj tez skromnie: Nagyova-Nemeckova typ:1 (1,31prof) i tak sie dalej zastanawiam..... Chyba poczytam jeszcze wasze posty bo cos brak mi dalej koncepcji. Moze jeszcze: Farina-Chladkova typ:1 (1,45prof) Pozdrawiam i dzisiaj licze na was!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
Z kobiet polecam: Cervanova-Bartoli 1 1.64 Farina-Chladkova 1 1.45 Schnyder-Tatarkova 1 1.12
oraz SerZ/SerZ-Jans/Ros 1 1.55
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|
|
|