|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Czy ktos wie jak dlugo list polecony nieodebrany jest "trzymany" na poczcie? Chyba ok. 5-7 dni-potem dostaniesz zawiadomienie powtórne.Jeżeli potrzebujesz dokładnych danych, mogę to jutro ustalić.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
@forumowicze z W-wy
Czy na karcie miejskiej można jeździć SKM-ką na całej długości czy tylko w granicach administracyjnych Warszawy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Czy ktos wie jak dlugo list polecony nieodebrany jest "trzymany" na poczcie? Chyba ok. 5-7 dni-potem dostaniesz zawiadomienie powtórne.Jeżeli potrzebujesz dokładnych danych, mogę to jutro ustalić. Moja sprawa wyglada tak, 11(poniedzialek) znalazlem awizo w skyrznce, odebralem list w sobote, a dzis znalazlem zawiadomienie powtorne(termin uplywa 23), i nie wiem czego dotyczy, czy tego co odebralem? Jesli tak, to niezly maja tam burdel... Jesli nie, to gdzie awizo, na list, ktorego zawiadomienie dotyczy. Nie mam ochoty smigac tam co kilka dni  Jesli mozesz, to sie dowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608 |
Pilnie potrzebny mi link do strony z bardzo dokładnymi mapami-zdjęciami lotniczymi Polski (zdjęcia w kolorze czarno-białym). Korzystałem kilkakronie z tego serwisu, ale gdzieś zgubiłem adres. Zumi, maps.google jest znacznie mniej dokładne, a ten serwis jest kapitalny.
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie niech rzuci linkiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608 |
Najważniejsze to stać na straży  Dziękuję pięknie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Łodzianie mam kolejny problem z dużym miastem Polski.
Mianowicie jutro o 18.45 wyląduję na dworcu głównym PKS. Do 20.30 muszę znaleźć się na MPO na Limanowskiego.
Czy zdążę? Czy to daleko? Jak najłatwiej tam dotrzeć? (ostatecznie taxi).
Bardzo proszę o wypowiedzenie się do końca dzisiejszego dnia.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
potrzebuję spolszczenia do gry CSI KRYMINALNE ZAGADKI MIAMI
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Łodzianie mam kolejny problem z dużym miastem Polski.
Mianowicie jutro o 18.45 wyląduję na dworcu głównym PKS. Do 20.30 muszę znaleźć się na MPO na Limanowskiego.
Czy zdążę? Czy to daleko? Jak najłatwiej tam dotrzeć? (ostatecznie taxi).
Bardzo proszę o wypowiedzenie się do końca dzisiejszego dnia.
Pozdrawiam. Po pierwsze nie wiem gdzie jest MPO na Limanowskiego. MPO jest przy Łagiewnickiej (dokł. na Tokarzewskiego). Ale jeśli chcesz się dostać na Limankę, to najlepiej z dworca PKS dojdź do ul. Zachodniej (ul. Kościuszki - ta sama ulica tylko po dwóch stronach skrzyżowania inaczej się nazywa...) i tam wsiądź w tramwaj 2. Mapka [ mapa.targeo.pl] Dwójką dojedziesz dokąd będziesz chciał Mapka tramwajów [ mpk.lodz.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Hmm.. dzięki micha$. Wczoraj powiedziano mi, że jest to na Limanowskiego. Dzięki za pomoc. A ile może kosztować dojazd taksówką w to miejsce? I jeżeli możesz podać mi jakiś numer na Taxi.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Tfu, ale ze mnie gość  Chodziło mi o MPK, a nie o MPO  micha$ czy mógłbyś pomóc jeszcze raz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Panowie zna ktos odpodzieni na pytania z medycyny sadowej i pomocy przedlekarskiej: co jest podstawą zgonu przy reanimacji? fazy utonięcia mechanizm śmierci przy powieszeniu krotko, ale na temat dzieki wielkie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
Wlasnie dzwonili z banku do mojej siostry, ktora bedzie za godzinke w chacie. Okazalo sie ze bank omylkowo przelal jej kase na konto  Myslalem ze padne jak to uslyszalem. Nie wiem jeszcze jaka to kwota, ale osobie dzwoniacej nie bylo do smiechu  Czy bank moze sam zrobic korekte i wyplacic sobie ta kase z jej konta, czy musi byc zgoda mojej siostry? Co jesli moja siostra wyplacilaby ta kase?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Ja też miałem taką sytuację barciu. Tylko, że moja kasa poszła na czyjeś konto.
Nie bank musi mieć zgodę właściciela konta. Jeżeli by ją wypłaciła to babka, która księgowała wpłatę musiałaby oddawać z własnej kieszeni.
Chyba, że to przelew był to wtedy nie wiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
łeee okazalo sie ze chodzi o 360 zeta, za jakas omylkowa fakture. A ja liczylem na 100 tyś  . Ale 10% chyba mozna sobie zostawic prawda? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Czy ktoś mógłby odpowiedzieć w 3 albo 4 zdaniach na pytanie:
Czy może istnieć naród bez nacjonalizmu?Dzięki z góry! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Słuchajcie potrzebuje dowiedzieć się jak w sobotę otwarty jest Tipsport ?? na ich stronie nie ma godzin kiedy jest otwarte  Co do nacjonalizmu Wojtka ja uważam, że oczywiście może istnieć państwo bez nacjonalizmu. Dla mnie osobiście nacjonalizm kojarzy mi się z sami złymi rzeczami. Poprzez myślenie ciągłe jacy jestesmy wielcy jako naród tworzą się ustroje, który na stałe zajęły miejsce na kanwie historii. Moim zdaniem najmniej nacjonalistycznymi krajami są Holandia, Szwecja czy Francja. Wspomniane przez zemnie państwa uznawane są za najbardziej laickie i bardzo liberalne kraje. Jak widzimy istenieją i mają się bardzo dobrze. .::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Poszukuje linka do programu takiego jaki dostaje się na kursie na prawko. Żeby był w miarę aktualny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Igi, co do mojego pytania to odpowiedź brzmi NIE, naród nie może istnieć bez nacjonalizmu. Myślałem tylko, że ktoś mi to po prostu wytłumaczy w kilku zdaniach 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|