Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Originally Posted by z o R r o
Originally Posted by tomo
Nigdy w życiu nie wpłacajcie pieniędzy do tego bukmachera, a jeśli posiadacie tam jakiekolwiek środki to wycofajcie je jak najszybciej.
Mówię to dla waszego dobra, uwierzcie.
Nie wiem dlaczego po przeczytaniu historii rafałka nie wycofałem od razu pieniędzy. To chyba jakiś mechanizm psychologiczny - dopóki mi nic nie zrobią to są OK. No ale wczoraj zrobili. Anulowali mi zakład bo nie zdążyli zmienić kursu za Azją. Przypomniało mi się, że to już nie pierwsze tego typu zdarzenie. W tym momencie stwierdziłem, że dalsza gra u nich to zbyt duże ryzyko, choć wiem, że dużo za późno.

Jesli chodzi o mnie to wplacilem tam kiedys karta a po paru dniach ktos mi buchnal kase z karty inteligo smile A odnosnie zakladow to jesli nie byl przegrany to za kazdy mialem zwrot.

Gra tam ktos jeszcze wogole ?

Bonus: Unibet
Maciek #2197372 25/03/2008 22:01
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
Wypłacał ktoś ostatnio od nich kase ?

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Po głośnej na forum aferze z tym bukiem której ofiarą stał się Rafałek postanowiłem zakończyć przygodę z 10bet [media.lsbetmed.com]. Zleciłem wypłatę w poniedziałek i bodajże w czwartek całość kwoty (-prowizja) była u mnie na koncie.

Pozdr.
DJ

Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
Czy wypłacał ktoś na MB z 10bet [media.lsbetmed.com] w ostatnim czasie po ostatniej wiadomości w tym temacie DJ Sosny?
Przeczytałem wcześniejsze posty odnośnie przekrętów w tym buku i mnie zamurowało.

Ja czekam od poniedziałku i pusto...

Pozdro

Hans #2270503 18/04/2008 05:44
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
nie osobiście, ale koles bezproblemowo na mb w tym tygodniu ( 2 dni czekania)

Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
hmmm dzięki gryzonko wink

napisałem im maila (grzecznego) ciekawe czy coś zareagują. Może to przez to że depozyty do nich szły z innego emaila a wypłata na inny...albo...sam już nie wiem.

Hans #2270636 18/04/2008 06:37
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Originally Posted by Hans
hmmm dzięki gryzonko wink

napisałem im maila (grzecznego) ciekawe czy coś zareagują. Może to przez to że depozyty do nich szły z innego emaila a wypłata na inny...albo...sam już nie wiem.
depozyt i wypłata z innego maila.... Hans obawiam sie że w takiej sytuacji mozesz mieć problemy z wypłatą nie tylko w 10becie ale w większości buków

Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
no właśnie chciałem zmienić w profilu gracza w 10bet [track.10bet.com] adres e-mail ale sie nie da :/ Dokonałem małego depozytu z tego maila na który zleciłem wypłate po czym ją zaraz wypłaciłem (póki co nie też nie doszło). Na maila odpisali ale to chyba tylko automatycznie generowana odpowiedź. Co najważniejsze to:

"The funds will be in your account shortly.
We apologize for the delay."

Why delay ?

Coś mi tu nie gra :/

Hans #2285020 22/04/2008 09:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
No i co mam zrobić jak wyrobiłem tam 80$ bonus w kasynie?(40x w dodatku) z tego co wiem trzeba do nich wysłać request po bonus a tutaj pojawia sie wątpliwość,czy warto im wysyłać jakieś skany?

Nie wiem czy sobie nie darować bo akurat udało mi sie wygrać 100$,poza tym jakich problemów sie spodziewać?

comp #2285060 22/04/2008 10:36
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Ja bym nie ryzykowal ,ewentualnie cos tam zamaż na dowodzie .

Maciek #2290110 24/04/2008 11:37
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
zrobiłem jak pisałeś zamawiam wyplate w kwocie 181 i dostaje komunikat
Quote
The bonus can be withdrawn only after the total value of bets equal at least 10 times the combined total of your initial deposit and the bonus.
Please resubmit your withdrawal request.
nie dostałem żadnego bonusa co za przegięcie,dawno temu juz raz wypłacałem stamtąd ale jak widzę rzeczywiście bankrutują skoro sie chwytają takich chamskich zagrywek mimo to chciałbym sprobować wyciągnąć kase jak to k...zrobic?

comp #2290111 24/04/2008 12:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
wkoncu zamowilem wyplate ale tylko 160 bo jak sie okazalo jednak w historii dostalem 21$ bonusa kasynowego ale dlaczego akurat 21$ to nie mam pojęcia wkoncu ich oferta to niby 80$ za 80$ takze bałagan na calego oby jakims cudem doszla ta wyplata...szkoda ze nie przeczytalem na forum najpierw o tym buku tak bym sie dowiedzial ze to przekreciarze...

comp #2291677 25/04/2008 01:37
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
dostałem wypłatę ale myślę że nie warto tam wpłacać.

comp #2448071 26/06/2008 11:11
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
czy jakis szaleniec trzyma tam jeszcze pieniadze? bo chce na probe wplacic drobna kwote. Zmienilo sie cos na lepsze/gorsze w tym buku?

barciu #2511450 30/07/2008 14:40
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
Witam,
Gram od jakiegos czasu w tym buku i nie mialem klopotow...do wczoraj. Postawilem mecz Brann-Ventspils na Brann, jak wiadomo Brann wygralo, zaklad rozliczony pozytywnie...jakie bylo moje zdziwienie kiedy za pare minut kasy na koncie nie bylo a zaklad rozliczony jako przegrany. Czy ktos ma podobnie, a moze tylko mi sie takie cos przytrafilo ? Na razie od supportu nie dostalem zadnej odpowiedzi.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Buk znany z tego, że potrafi raz na jakiś czas wykręcić numer. Zresztą nie takie już były. Polecam lekturę całego tematu.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Nie odpszuczą ani euro. Koleś ostatnio wypłacał cos około 300 euro od nich. Pryszło na mb jakies 10 euro za mało. Napisał, opierdolił, przysłaili na mb owe 10 euro dzien potem. Pytanie brzmi, ilu osobom nie chciało sie pisac( nie zauwazylo) braku tych kilku euro?
Zwyczajne qrwy i złodzieje.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
też kiedyś próbowali mnie skubnąć, ale pół godziny po e-meilu mi wypłacili, ale to było dawno,
Teraz ich unikam, choć czasami szkoda bo kursy potrafią mieć świetne.
Szkoda że tak się zeszmacili

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
Ktos ostatnio wyplacal od nich na MB ? Ile sie czeka ?

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by Aquarius80
Ktos ostatnio wyplacal od nich na MB ? Ile sie czeka ?
Czytałem w innym miejscu że czekał ktoś sporo czasu. Pisał maile itp.
To jego post: 07-07-2008, 14:31
wiecie co sie dzieje z 10bet? znaczaco przedluzaja czas wypłaty gotowki, zlecilem wyplate 7 dni temu i nadal nic. Na maile rownez nie odpowiadaja. Macie u nich podobne problemy?

Oraz ten post: 15-07-2008, 00:18
10bet wyplacil gotowke po 13 dniach.

Jeśli nie wiesz co to za buk to poczytaj temat. I poszukaj innych tematów o tym buku i przekrętach.

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, poozon, forty, kamel, ANZELMO, aker), 2,668 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,355
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1