pzdr. pzdr.
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Quote
Oryginalnie wysłał Exp:
[qb]Na dzis polecam:

Robredo-Vliegen 1 - 1.44 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pzdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
Ach jaki fajny dzien w cudownym tygodniu!!!

Zarowno Robredo jak i Verkerk mnie nie zawiedli o po raz kolejny w tym tygodniu o przodu.

Zaskoczyle mnie postawa Gastona ze chcialo mu sie grac przed Mastersem tak wiec jutro na pewno zagra na maksa.
Pytanie takie: A kto jutro przyniesie nam pieniazki???

Na teraz: Zamykam pozycje i ciesze sie kasa a jutro jesli zagram cokolwiek to tylko hobbistycznie bo przyznacie ze zdecydowanego faworyta brak.

Pzodrawiam

Dołączył: May 2003
Posty: 606
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 606
Znacie jakąś strone w necie,gdzie można zobaczyć drabinke w Rzymie bez potrzeby otwierania jakiegoś pliku(pdf,itd.)?? Po prostu w kafejce nie moge otwierać żadnych plików <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 443
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 443
Quote
Oryginalnie wysłał Radzio1:
[qb]Znacie jakąś strone w necie,gdzie można zobaczyć drabinke w Rzymie bez potrzeby otwierania jakiegoś pliku(pdf,itd.)?? Po prostu w kafejce nie moge otwierać żadnych plików <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
http://www.telecomitaliamasters.com/TelecomMaster/home.jsp?language=2

Niestety tu tez trzeba otworzyc PDF <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Jutro rzeczywiście nic nawet w 80% pewnego do grania w tej dyscyplinie nie ma, ale myślę że nie za wielkie pieniądze można spróbować:

Davydenko - Verkerk 1 :3gw:
V.Williams - Kuznecova 2 :3gw:

Jeśli Venus rzeczywiście ma problemy z nogąto Rosjanka będzie miałą troszkę ułątwione zadanie, a nawet gdyby Venus była w pełni sprawna w jutrzejszym pojedynku to nie zmienia to faktu że spotkają się dwie równorzędne przeciwniczki, bo Williamsówny były kiedyś dwiema pierwszymi rakietami świata ale to czas przeszły... Teraz mają na kortach do powiedzenia sporo ale przygotowane tak wyśmienicie jak kiedyś nie są... Kuzniecova nawet jeśli Venus będzie w pełni sprawna ma także spore szanse na wygraną...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
Quote
Oryginalnie wysłał ryf:
[qb]
Jeśli Venus rzeczywiście ma problemy z nogąto Rosjanka będzie miałą troszkę ułątwione zadanie, a nawet gdyby Venus była w pełni sprawna w jutrzejszym pojedynku to nie zmienia to faktu że spotkają się dwie równorzędne przeciwniczki, bo Williamsówny były kiedyś dwiema pierwszymi rakietami świata ale to czas przeszły... Teraz mają na kortach do powiedzenia sporo ale przygotowane tak wyśmienicie jak kiedyś nie są... Kuzniecova nawet jeśli Venus będzie w pełni sprawna ma także spore szanse na wygraną...[/qb]
Chyba kolego troche temat Ci sie pomylil...

Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
QUOTE]Chyba kolego troche temat Ci sie pomylil...[/QB][/QUOTE]

no i co sie stresujesz

no bet na jutro - ta bolaca noga to moze byc walek - mimo wszystko 3mam za rosjanke

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Ach rzeczywiście... pomylił mi siętemat... z rozpędu napisałem o meczu kobitek... przepraszam forumowiczów - dobrze że to jutro finał to śmietnika dużego nie narobiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
Na jutro:
Davydenko- Verkerk 1 1.75

bilans: -0.66 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
pozdro

Dołączył: Apr 2003
Posty: 944
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 944
Quote
Oryginalnie wysłał ryf:
[qb]Jutro rzeczywiście nic nawet w 80% pewnego do grania w tej dyscyplinie nie ma, ale myślę że nie za wielkie pieniądze można spróbować:

Davydenko - Verkerk 1 :3gw:
V.Williams - Kuznecova 2 :3gw:

Jeśli Venus rzeczywiście ma problemy z nogąto Rosjanka będzie miałą troszkę ułątwione zadanie, a nawet gdyby Venus była w pełni sprawna w jutrzejszym pojedynku to nie zmienia to faktu że spotkają się dwie równorzędne przeciwniczki, bo Williamsówny były kiedyś dwiema pierwszymi rakietami świata ale to czas przeszły... Teraz mają na kortach do powiedzenia sporo ale przygotowane tak wyśmienicie jak kiedyś nie są... Kuzniecova nawet jeśli Venus będzie w pełni sprawna ma także spore szanse na wygraną...[/qb]
Na jak to nic nie ma na 80%.

N.Davydenko - Verkerk typ 1 :5gw:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Tak to dzis widze :
Davydenko - Verkerk 1
Ogladalem w sumie urywki z 3 meczow Martina i jeden mecze Davydenki (z SChuttlerem) i ani Pashanski ani Rochus ani Kratochvil nie grali tak dobrze jak Davydenko a mimo to sprawili dosc duzo klopotow Verkerkowi , ktoremu naprawde serwis w tym tygodniu dziala elegancko . Davydenko powiedzial w wywiadzie w tv ze przed Monte Carlo trenowal 4 godzinny dziennie i teraz ten trening przynosi duze efekty . Ruski jest w duzym gazie i przypuszczam ze dzis tutaj zatryumfuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Gaudio - Robredo 1
Gaudio wygral juz ten turniej 2 lata temu kiedy wszystkich przeciwnikow zmiazdzyl jak walec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , jest zawodnikiem bardziej doswiadczonym i chyba w przekroju calego turnieju mniej zmeczonym niz Robredo(2 ciezkie mecze z Verdasco i Gonzalezem ) a przypomne ze mecz bedzie sie toczyl do 3 wygranych setow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Quote
Oryginalnie wysłał Rivaldo:
[qb]Na dzisiaj tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Robredo-Vliegen 1 1.44 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Verkerk-O.Rochus 1 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Gaudio-Montanes 2 2.06 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Na dzisiaj tak:
Gaudio G. - Robredo T. 1 1.7
Davydenko N. - Verkerk M. 1 1.7
Knowle/Zimonjic-Blake/Merklein 1 1.7

POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Dzisiaj:

Knowle/Zimonjic - Blake/Merklein 1 1.72 prof
Davydenko - Verkerk 1 1.61

Dla mnie pewniejszym meczem wydaje sie debel. Zimonjic w poprzednim tygodniu w parze z Henmanem wygrał turniej, a w tym tez swietnie sobie radzi w parze z Ausriakiem. Gram na nich od początku turnieju i narazie sie nie zawiodłem. A co do finału singla to mysle ze na Davydenke mozna zagarc ale za małą stawke.
Dzisiaj są tez kwalifikacje do Rzymu i są tam duzo lepsze mecze do grania, ale tu nie bede ich wypisywał bo to nie ten temat (nowego jescze nie ma )

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 983
Y
old hand
old hand
Y Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 983
Na dzisiaj:
Davidienko 1
Gaudio 1
wszystkim zycze wygranych pozdro

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Na dzis polecam:

Davydenko-Verkerk 1 - 1.61

pzdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
zrobilem sobie dzien przerwy, ale na finaly wracam. nie znosze grac typow obstawianych przez wiekszosc, az mna wstrzasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> tym razem jednak zrobie wyjatek bo dawidjenke lubie i dzieki niemu w zeszlym sezonie wygrauem ladnych pare zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> zwazywszy jednak na spora liczbe meczow (w tym kilka ciezkich) rosjanin ma prawo byc zmeczony i tu widze szanse dla holendra. nie bez znaczenia jest rowniez fakt, ze to pierwszy final dla obu w tym sezonie, a nawet dluzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> innymi slowy odzwyczaili sie od gry o taka stawke i jesli ktorys z nich sie zdekoncentruje to przegra.

davidjenko-verkerk 1 1.62 /unibet/

powodzenia!

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Quote
Oryginalnie wysłał Exp:
[qb]Na dzis polecam:

Davydenko-Verkerk 1 - 1.61 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pzdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]

Dołączył: Mar 2004
Posty: 393
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 393
ale Gaudio to cienias, grrrr wtopił 6:3 pierwszego seta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
Quote
Oryginalnie wysłał Red_Devil:
[qb]Tak to dzis widze :
Davydenko - Verkerk 1
Ogladalem w sumie urywki z 3 meczow Martina i jeden mecze Davydenki (z SChuttlerem) i ani Pashanski ani Rochus ani Kratochvil nie grali tak dobrze jak Davydenko a mimo to sprawili dosc duzo klopotow Verkerkowi , ktoremu naprawde serwis w tym tygodniu dziala elegancko . Davydenko powiedzial w wywiadzie w tv ze przed Monte Carlo trenowal 4 godzinny dziennie i teraz ten trening przynosi duze efekty . Ruski jest w duzym gazie i przypuszczam ze dzis tutaj zatryumfuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[/qb]
mialem stawiac na final w barsie na gaudio ale to mnie przekonalo zeby jednak postawic na davydenke w monachium <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
i wlasnie ktos kto ogladal mecze najlepiej wie co mozna wytypowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzięks red_devil

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 1,209 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,559
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1