Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
ATP

Barcelona - Open Seat Godo

Nawierzchnia : ziemia - clay

Data : 26 kwietnia - 2 maja

http://www.openseatgodo.com/

http://www.rctb1899.es/tenisgodo2004/trofeogodo.htm

livescore : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> live [lss.atptennis.com]

--------

Monachium - BMW Open

Nawierzchnia : ziemia - clay

Data : 26 kwietnia - 2 maja

http://www.bmwopen.iphitos.de/

livescore : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> live [bmwopen.iphitos.de]

--------

Aix-En-Provence - challenger

Nawierzchnia : ziemia - clay

Data : 26 kwietnia - 2 maja

http://www.opensaintevictoire.fr/

livescore : ??

--------

Pozostałe pomocne linki :

http://www.stevegtennis.com/

http://www.atptennis.com/en/

--


Nowych użytkowników proszę o zapoznanie się z regulaminem ->>>> REGULAMIN

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 368
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 368
Calleri-Montanes
Ostatni Mr. Callerii robił niespodzianki i prosze bardzo dzisiaj sytuacja się powtórzyła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Na szczęście zagrałem kontrę i się udało po kursie 2,36 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jutro bedzie fajny dzień - SINGLE :

ATP - Barcelona (ESP), :
----------------------------
Robredo v Vliegen
Montanses v Gaudio

ATP - Monachium (GER), :
-----------------------------
Davydenko v Horna
Verkerk v O.Rochus

Jak myślicie kto sobie odpuści a kto pokusi się o walkę i ew zwyciestwo ?

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
W turnieju w Barcelonie na pierwszy rzut oka nasunal mi sie mecz Tommego Robredo z Kristofem Vliegenem. Mysle, ze Robredo ktory na codzien mieszka w Barcelonie bedzie chcial pokusic sie o ewentualne zwyciestwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i jutro pokona Belga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

pzdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Mysle ze Robredo tylko jaki bedzie kurs :rolleyes: chłopak jest u siebie i mysle ze to on wygra caly turniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
W drugim meczu wieksze szanse daje Montanesowi 60-40
Natomiast jezeli chodzi o turniej w Monachium to wydaje mi sie ze Verkerk nie powinien miec problemów z Rochusem a jesli chodzi o Davidienke to slyszalem ze jest wypompowany fizycznie tak wiec raczej no bet.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
A ja mysle ze tak jak w 2002 roku turniej wygra najbardziej doswiadczony z tych ktorzy zostali czyli Gaston Gaudio .

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Gaston Gaudio

Ja równierz przychylam się do tej opini i chciałem zaznaczyć że jest to ostatni post w korcie tenisowym przed wstąpieniem do unii. Obstawianie już nigdy nie będzie takie same <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
W takim razie ja napiszę pierwszy post po wejściu do Unii - 2 godziny i dwadzieścia kilka minut temu wszystko się zmieniło - teraz już nie obstawię jutro jakiegoś Hiszpana Robredo, tylko mojego europejskiego brata Robredo. Zamierzam też obstawić innego europejskiego brata Verkerka, którego co prawda nie lubię, ale w przypływie optymizmu i euforii spowodowanej przepięknymi sztucznymi ogniami na krakowskim Rynku postanawiam zaufać holenderskiemu bratu, że mocnymi i świetnymi serwisami rozniesie jutro swojego i mojego europejskiego brata z Belgii -Rochusa. Oczywiście do Belgów nic nie mam, ale w końcu negocjacje z Brukselą były twarde, więc skłaniam się ku Holandii.
Pozdrawiam serdecznie całą europejską brać typującą.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Na dzisiaj tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Robredo-Vliegen 1 1.44
Verkerk-O.Rochus 1 1.4
Gaudio-Montanes 2 2.06

Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
Montanes A. v Gaudio G. 2 :3gw:
Kuznetsova S. v Schiavone F 1 :4gw:
Benesova I. v Sucha M. 1 :3gw: :zobacz:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
Jakos chyba ta Europa mi zaszkodzila bo mam metlik w glowie.

Jedyne co wiem to:

Robredo - Vliegen @1,36 Unibet

No i potem troszke sie waham...
Zastanawiam sie czy postawic na:

Verkerk -Rochus @1,53 Gamebookers

Po pierwsze Martin jak do tej pory mial samych lewusow za przeciwnikow i nie wiadomo czy ta jego dyspozycja czy juz powrot do formy czy tylko szczesliwe losowanie.
Z drugie strony Rochus jest w podobnej sytuacji (same lewusy ziemne).Jedyne co go rozni od Verkerka to ze na ziemi jest kompletnym cieniakiem.To zdecydowanie nie jego nawierzchnia i pewnie sam sie dziwi ze tak daleko zaszedl...
Poza tym jego meczarnie z Waske kompromituja go na tym etapie turnieju i juz dawno powinien byc w domu.
A propos domu.Jedyne co mnie powstrzymuje przed postawieniem na Verkerka grubej kasy to fakt czy czasmi sladami Schutlera i NAlbandiana nie bedzie chcial udac sie do domu (czytaj na turniej w Rzymie) gdzi sporo kaski lezy i lepiej byloby nie grac z biegu bo jak to sie konczy wiemy.

Z tego wlasnie powodu odpuszczam mecz Davidenki z Horna bo mam wrazenie ze obaj beda chcieli...przegrac bo tu za kolejna runde (czytaj final) dostana tyle ile w Rzymie za pierwsza runde wiec moze juz wystarczy sianka z Monachium?

Podobnie rzecz ma sie z Gastonem Gaudio.Montanes bedzie chcial wygrac to pewne ale czy Gaston tez bo jak tak to poradzi sobie z mlodziakiem bez trudu a jesli juz ma rezerwacje na samolot?

Tak wiec na dzis tylko Robredo grubiej i Verkerk ale raczej nie za grubo.Pozostale NO BET. Szkoda byloby zepsuc taki ladny wynik z tego bardzo udanego tygodnia.

Pozdrawiam

PS A tak na marginesie to Expekt chyba nie zalezy na kasie od zakladow na tenis bo jest godzina 10:23 a jeszcze nie ma zakladow!!! Mam ich w dupie zagram sobie u innych bukow.Niebywale....!!!!

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Na dzis polecam:

Robredo-Vliegen 1 - 1.44

pzdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2004
Posty: 81
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 81
Dzisiaj mozna zagrac takie cos:

Santopadre V. - Coutelot N. 2 1,85

Santopadre ma o 17 mecz w kwalifikacjach Master Series w Rzymie i mysle, ze ten mecz odpusci.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 464
addict
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 464
Final Gaudio-Robredo i Verkerk-Davydenko.
Tak mi sie wydaje. pozdro!

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
dzisiaj:

maly wybor, ale zagralem:

Verkerk - Rochus O. 1 1.4
Robredo - Vliegen 1 1.44
Knowle/Zimonjic - Johansson J./Perry 1 1.46

Mysle ze singlisci nie odpuszczą dzisiejszych meczy, a graczami są lepszymi. Natomiast debelek powinien spoko wejść. ( spoznilem sie na Kuznecovą bo tez bym dołożył )

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
widze, ze verkerk cieszy sie dzis duzym powodzeniem, a mnie on jakos nie przekonuje. wczoraj rochus wygrau mimo, ze waske miau 15 asow. holender tez w duzej mierze bazuje na pierwszym podaniu, a to moze na belga nie wystarczyc. a jak serw nie bedzie wchodzil holendrowi to nie chciaubym byc w jego skorze.
pzdr

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
Verkerk - Rochus O gram 2 jakos verkerk mnie nie pzrekonuje a dla rochusa gra w finale(a nawey wygranie) na pewno bedzie bodzcem dominujacym go go ROCHUS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 346
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 346
PASHANSKI w meczu z Verkerkie też miał kilkanaście asów ale przewalił 6:7 , 6:7. Będzie dobrze

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał Andy Roddick:
[qb]PASHANSKI w meczu z Verkerkie też miał kilkanaście asów ale przewalił 6:7 , 6:7. Będzie dobrze[/qb]
byc moze verkerk wygra, ale to, co napisaues nie ma zwiazku bo rochus gra zupeunie inaczej niz pashanski.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 346
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 346
Każdy gra inaczej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 346
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 346
Verkerk - Rochus (7:6,6:3)

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, aker), 2,737 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,509
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1