|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 368
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 368 |
Calleri-Montanes Ostatni Mr. Callerii robił niespodzianki i prosze bardzo dzisiaj sytuacja się powtórzyła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Na szczęście zagrałem kontrę i się udało po kursie 2,36 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jutro bedzie fajny dzień - SINGLE :
ATP - Barcelona (ESP), : ---------------------------- Robredo v Vliegen Montanses v Gaudio
ATP - Monachium (GER), : ----------------------------- Davydenko v Horna Verkerk v O.Rochus
Jak myślicie kto sobie odpuści a kto pokusi się o walkę i ew zwyciestwo ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
W turnieju w Barcelonie na pierwszy rzut oka nasunal mi sie mecz Tommego Robredo z Kristofem Vliegenem. Mysle, ze Robredo ktory na codzien mieszka w Barcelonie bedzie chcial pokusic sie o ewentualne zwyciestwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i jutro pokona Belga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
pzdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
Mysle ze Robredo tylko jaki bedzie kurs :rolleyes: chłopak jest u siebie i mysle ze to on wygra caly turniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W drugim meczu wieksze szanse daje Montanesowi 60-40 Natomiast jezeli chodzi o turniej w Monachium to wydaje mi sie ze Verkerk nie powinien miec problemów z Rochusem a jesli chodzi o Davidienke to slyszalem ze jest wypompowany fizycznie tak wiec raczej no bet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
A ja mysle ze tak jak w 2002 roku turniej wygra najbardziej doswiadczony z tych ktorzy zostali czyli Gaston Gaudio .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Gaston Gaudio
Ja równierz przychylam się do tej opini i chciałem zaznaczyć że jest to ostatni post w korcie tenisowym przed wstąpieniem do unii. Obstawianie już nigdy nie będzie takie same <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865 |
W takim razie ja napiszę pierwszy post po wejściu do Unii - 2 godziny i dwadzieścia kilka minut temu wszystko się zmieniło - teraz już nie obstawię jutro jakiegoś Hiszpana Robredo, tylko mojego europejskiego brata Robredo. Zamierzam też obstawić innego europejskiego brata Verkerka, którego co prawda nie lubię, ale w przypływie optymizmu i euforii spowodowanej przepięknymi sztucznymi ogniami na krakowskim Rynku postanawiam zaufać holenderskiemu bratu, że mocnymi i świetnymi serwisami rozniesie jutro swojego i mojego europejskiego brata z Belgii -Rochusa. Oczywiście do Belgów nic nie mam, ale w końcu negocjacje z Brukselą były twarde, więc skłaniam się ku Holandii. Pozdrawiam serdecznie całą europejską brać typującą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
Na dzisiaj tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Robredo-Vliegen 1 1.44 Verkerk-O.Rochus 1 1.4 Gaudio-Montanes 2 2.06
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439 |
Montanes A. v Gaudio G. 2 :3gw: Kuznetsova S. v Schiavone F 1 :4gw: Benesova I. v Sucha M. 1 :3gw: :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365 |
Jakos chyba ta Europa mi zaszkodzila bo mam metlik w glowie.
Jedyne co wiem to:
Robredo - Vliegen @1,36 Unibet
No i potem troszke sie waham... Zastanawiam sie czy postawic na:
Verkerk -Rochus @1,53 Gamebookers
Po pierwsze Martin jak do tej pory mial samych lewusow za przeciwnikow i nie wiadomo czy ta jego dyspozycja czy juz powrot do formy czy tylko szczesliwe losowanie. Z drugie strony Rochus jest w podobnej sytuacji (same lewusy ziemne).Jedyne co go rozni od Verkerka to ze na ziemi jest kompletnym cieniakiem.To zdecydowanie nie jego nawierzchnia i pewnie sam sie dziwi ze tak daleko zaszedl... Poza tym jego meczarnie z Waske kompromituja go na tym etapie turnieju i juz dawno powinien byc w domu. A propos domu.Jedyne co mnie powstrzymuje przed postawieniem na Verkerka grubej kasy to fakt czy czasmi sladami Schutlera i NAlbandiana nie bedzie chcial udac sie do domu (czytaj na turniej w Rzymie) gdzi sporo kaski lezy i lepiej byloby nie grac z biegu bo jak to sie konczy wiemy.
Z tego wlasnie powodu odpuszczam mecz Davidenki z Horna bo mam wrazenie ze obaj beda chcieli...przegrac bo tu za kolejna runde (czytaj final) dostana tyle ile w Rzymie za pierwsza runde wiec moze juz wystarczy sianka z Monachium?
Podobnie rzecz ma sie z Gastonem Gaudio.Montanes bedzie chcial wygrac to pewne ale czy Gaston tez bo jak tak to poradzi sobie z mlodziakiem bez trudu a jesli juz ma rezerwacje na samolot?
Tak wiec na dzis tylko Robredo grubiej i Verkerk ale raczej nie za grubo.Pozostale NO BET. Szkoda byloby zepsuc taki ladny wynik z tego bardzo udanego tygodnia.
Pozdrawiam
PS A tak na marginesie to Expekt chyba nie zalezy na kasie od zakladow na tenis bo jest godzina 10:23 a jeszcze nie ma zakladow!!! Mam ich w dupie zagram sobie u innych bukow.Niebywale....!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
Na dzis polecam:
Robredo-Vliegen 1 - 1.44
pzdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 81
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 81 |
Dzisiaj mozna zagrac takie cos:
Santopadre V. - Coutelot N. 2 1,85
Santopadre ma o 17 mecz w kwalifikacjach Master Series w Rzymie i mysle, ze ten mecz odpusci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 464 |
Final Gaudio-Robredo i Verkerk-Davydenko. Tak mi sie wydaje. pozdro!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
dzisiaj:
maly wybor, ale zagralem:
Verkerk - Rochus O. 1 1.4 Robredo - Vliegen 1 1.44 Knowle/Zimonjic - Johansson J./Perry 1 1.46
Mysle ze singlisci nie odpuszczą dzisiejszych meczy, a graczami są lepszymi. Natomiast debelek powinien spoko wejść. ( spoznilem sie na Kuznecovą bo tez bym dołożył )
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
widze, ze verkerk cieszy sie dzis duzym powodzeniem, a mnie on jakos nie przekonuje. wczoraj rochus wygrau mimo, ze waske miau 15 asow. holender tez w duzej mierze bazuje na pierwszym podaniu, a to moze na belga nie wystarczyc. a jak serw nie bedzie wchodzil holendrowi to nie chciaubym byc w jego skorze. pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186 |
Verkerk - Rochus O gram 2 jakos verkerk mnie nie pzrekonuje a dla rochusa gra w finale(a nawey wygranie) na pewno bedzie bodzcem dominujacym go go ROCHUS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 346
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 346 |
PASHANSKI w meczu z Verkerkie też miał kilkanaście asów ale przewalił 6:7 , 6:7. Będzie dobrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał Andy Roddick: [qb]PASHANSKI w meczu z Verkerkie też miał kilkanaście asów ale przewalił 6:7 , 6:7. Będzie dobrze[/qb] byc moze verkerk wygra, ale to, co napisaues nie ma zwiazku bo rochus gra zupeunie inaczej niz pashanski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 346
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 346 |
Każdy gra inaczej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 346
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 346 |
Verkerk - Rochus (7:6,6:3)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|