Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
napisz maila do tvp2 może uchylą rąbka tajemnicy

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
marek obudzi sie z spiaczki i bedzie mu "py.. do brzucha przystawała..." ...:/

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
hehehe azarro widac trzyma go w napięciu watek marka smile to powiedz co u petera bo ja sie z nim utożsamiam smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
hehe gdybym mial dopasowac twoja osobe i jej funkcje na tym forum to akurat bylby to on:)hehe zeby nie bylo offtopa ogladam most do terabithi hmm 45 min i narazie slabo

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Cóż skoro już [b]Kylo" wywołał mnie do tablicy, to napiszę co myślę o "Czerwonym Smoku"...

Na pewno dobry film - bardzo dobra obsada, jest zagadka, jest napięcie - czyli wiele rzeczy potrzebnych do zbudowania dobrej fabuły.

Tylko dwie rzeczy...

Po pierwsze - czym właściwie był tytułowy Czerwony Smok. Dlaczego ten psychol chciał się w niego przemienić? Do czego mu były potrzebne te morderstwa i kobiety? I wreszcie pytanie, które w filmie padło z ust bohaterów - dlaczego wybierał te, a nie inne kobiety. Na te pytania odpowiedzi nie znalazłem - może przeoczyłem? Dowiedziałem się tylko, że miał ogólnie mówiąc przesrane dzieciństwo i dlatego został psycholem - i nic poza tym.

Tak więc moim zdaniem od strony rozwikływania zagadki było w porządku - po nitce do kłębka do finiszu - według sprawdzonego schematu. Ale portrety psychologiczne postaci reżyser chyba jednak spaprał.

Czytałem "Milczenie Owiec" oraz "Hannibala" - "Czerwonego Smoka" akurat nie. Ale lektura dwóch książek z tej serii daje mi 100% pewność, że w książce Thomas Harris odpowiedzi na te pytania dał - tylko reżyser nie za bardzo potrafił, a może nie chciał ich przełożyć na ekran.

No i druga sprawa to jednak bardzo duże podobieństwo do "Milczenia Owiec" - gdyby Willa Grahama zastąpić Clarice Starling wyszło by prawie to samo.

Więc myślę, że film dobry, ale ma istotne braki. No i mniejsza radość z oglądania jak kiedyś już się widziało prawie to samo.

Dla mnie tak 7/10 - i to maksimum smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
maly problem mam:/ posiadam 1 i 3 czesc władcy pierscieni, obejrzalem 1 i tak glupio wskakiwac na 3:/ a nigdzie 2 czesci czyli (two towers) niemoge znalesc:/ szuakałem an isohunt,mininova.org i torrenty.org, 2 pozycje z padnietymi seedami:?mzoe ma ktso dojdzie do torrenta?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Jakby kogoś interesowało:

Wszystkie odcinki Lost:
http://www.everylost.com/
South park:
http://www.4spark.com/

+
http://video.glath.com/
+
http://tv-links.co.uk/

Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Originally Posted by Logan
chyba sie skonczyl

Otóż nie.Okazuje się że emisję "Pitbula" przesunięto na poniedziałek.Niestety dowiedziałem się o tym przypadkiem i wczorajszy odcinek opuściłem frown.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
dzieki randall za wladce pierscieni oraz el camino za info o pitbullu:)

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Originally Posted by El Camino
Originally Posted by Logan
chyba sie skonczyl

Otóż nie.Okazuje się że emisję "Pitbula" przesunięto na poniedziałek.Niestety dowiedziałem się o tym przypadkiem i wczorajszy odcinek opuściłem frown.

wydaje mi się że te poniedziałkowe emisje to powtórki 2 serii frown

Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Cześć
Poszukuje napisów do serialu "Hotel Babylon"
Wie Ktoś z Was gdzie takie mogę znaleźć ?
Jesli tak prosze o kontakt.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Laleczka Chucky... potrzebna... najlepiej z polskim dubbingiem... posiada może ktoś... jakiś 'cynk' ? smile

Dzięki bardzo z góry

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
poszukuje serialu komediowego z W. Smithem - "Ksiaze z Bel-Air" czy jakos tak... ponadto przydalby sie jeszcze "Swiat wedlug Bundy(ch)" ... z gory dziekuje

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Niedawno chyba ma polishtracker (a moze na jakims innym, pamietam tylko ze przypadkiem trafilem) pojawily sie wszystkie sezony swiata wg bundych te co byly emitowane w polskiej telewizji


lost 3 sezon zajebisty, jestem w 16 odcinku, zdecydowanie lepszy ten sezon od 2 PB, trzyma w napieciu, nie jest tak zagmatwany jak poprzednie 2 sezony, dzisiaj to juz za bardzo spiacy jestem, ale po prostu chce sie ogladac
kiedy nastepna seria?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Kyle XY w sumie niezly, ale widac ze skierowany do pewnej grupy wiekowej, tj. nastolatkow.

Co do married with children, a wiec polskie debilne tlumaczenie - swiat wg bundych to jest wystawione na polishtrakerze, sciagnalem juz 10 sezonow, z tym ze od 5 sezonu swietna jakosc, 1-4 zgrywane z vhs.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
Ma ktos moze z was film ,,Z Odzysku" lub moze wie skad sciagnac??

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Originally Posted by ajdam
Niedawno chyba ma polishtracker (a moze na jakims innym, pamietam tylko ze przypadkiem trafilem) pojawily sie wszystkie sezony swiata wg bundych te co byly emitowane w polskiej telewizji


lost 3 sezon zajebisty, jestem w 16 odcinku, zdecydowanie lepszy ten sezon od 2 PB, trzyma w napieciu, nie jest tak zagmatwany jak poprzednie 2 sezony, dzisiaj to juz za bardzo spiacy jestem, ale po prostu chce sie ogladac

4 sezon w styczniu albo w lutym 2008
kiedy nastepna seria?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
skończyłem właśnie oglądać pierwszą serię Heroes, kiedy ma się pojawić następna seria? ktoś się orientuje?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 17
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 17
Podobno po wakacjach.

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, betowiec, aker), 2,706 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,509
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1