Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 15 1 2 12 13 14 15
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
Proszę o małe sprostowanie moich wyników
Bilans na dzień 13/04 jest:
026 <> -1382 <> 84:101<> L1 <> 14 <> Verbena
a powinno być:
027 <> -1982 <> 84:101<> L1 <> 14 <> Verbena

w podanym rankingu dodałeś mi 600pkt

Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
proszę o sprostowanie smile
w czwartek mój typ Lyngby-Horsens był nietrafiony...obstawiałem 1 na FT, ilość punktów się zgadza ale powinna być przegrana więc w piątek bilans 13-19 a w sobote 645, W1, bilans 14-19 po trafionym Libuorne. Reszta się zgadza.
Pozdrawiam!
piwo za świetną robotę

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
done smile ważne, że punkty się zgadzają i dzięki wszystkim za poprawe moich błędów piwo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Panowie do poniedziałku mnie nie będzie także prosze o cierpliwość i w poniedziałek nadrobie zaległości z weekendu. Możliwe, że kolega Dziabor jak będzie miał czas podliczy ranking.

Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
uuu, po 2 dniach suto zakrapianych wracam do domu, marze tylko zeby isc spac!!!! prysznic juz wzialem grin mozliwe ze jutro podlicze ranking !! pzdr

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Ajm bek, dzięki Dziabor piwo

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749
Witam.Taka drobnostka.Bilans na dzien dzisiejszy jest:
108:103<>L2
powinno byc:
109:102<>W1
Ogolnie bez zarzutu.
Pozdrawiam.


Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
poprawione jarx68 smile weekendowy melanż na weselu nad Polskim morzem daje znać o sobie.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
18-26 W1 smile
Pozdrawiam i dzięki za podliczanie i prowadzenie rankingu piwo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Mam problem z edycją, ale poprawie jak mi się uda a jak nie to uwzględnie to jutro, ciągle się łapę zresztą na tym, ważne że punkty dobre smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,289
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,289
04.05.2007
21:00
pol44
Shamrock Rovers - Sligo Rovers
Typ:Shamrock Rovers
Kurs:1,9
Buk:Bwin

Mecz zakończył sie wygrana gospodarzy 1-0.W rankingu zaliczono mi jako przegraną.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Witam,

Sorki za ostatnie dni, ale miałem problemy z internetem.
Wszystko już podliczone.

sledzik89, typ z niedzieli oczywiście zaliczony.

kamasutra narazie lista jest zamknięta jeśli chodzi o grających

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Witam,

Jako że jest sezon ogórkowy to narazie nie będzie trzeba nie zmienia ilości dni bez podanego typku, wydaje mi się, że tak będzie lepiej. Jak tylko się zaczną choćby pucharu Itertoto to będe uwzględniał dalej.

Czy jakieś uwagi??

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
a nie lepiej zrobic jeszcze np tydzien i zamknac sezon i otworzyc go na nowo od pucharow europejskich. o ile dobrze pamietam to zazwyczaj ranking konczyul sie razem z zakonczeniem najsilniejszych lig swiatowych, primera division konczy sie w weekend i w niedziele wypadaloby zamknac ranking a wznowic go spowrotem na start np intertoto lub uefa

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
Witam
Popieram stanowisko Dziabora. Należałoby zakończyć ten sezon typowania wraz z zakończeniem rozgrywek primera division i zrobić krótką przerwę. Dodatkowym argumentem jest też to, że rozpoczynają sie wakacje, a więc sezon urlopowy i wiele osób będzie chciało gdzieś wyjechać. Tam nie zawsze może być czas na podawanie typów. A tak jak piłkarzom należy się przerwa w sezonie i odpoczynek, tak też typerom podobnie. A nowy sezon rozpocząć po przerwie urlopowej np. w sierpniu z nowym regulaminem i może podziałem na dwie części ( jesień - wiosna).
Wszystkim typerom życzę udanych wakacji i nabrania nowych sił oraz odpowiedniego podejścia do typowania
Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Ok w takim układzie, II edycja rankingu trwa do niedzieli.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Mi też tak odpowiada. W wakacje moja i pewnie nie tylko aktywność na forum spadnie praktycznie do zera wink Pozdrawiam i dzięki wielkie za prowadzenie rankingu smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
KLASYFIKACJA KOŃCOWA

001 <> 1560 <> 44:44 <> L1 <> 06 <> VooDoo

002 <> 1283 <> 57:59 <> W1 <> 08 <> Valverde
003 <> 1225 <> 25:32 <> L1 <> 14 <> (J)


004 <> 1158 <> 40:32 <> W3 <> 04 <> Logan
005 <> 1110 <> 19:11 <> W1 <> 03 <> sledzik89
006 <> 0496 <> 45:33 <> W1 <> 09 <> donbagino
007 <> 0309 <> 58:59 <> L2 <> 03 <> Bzyku
008 <> 0305 <> 13:13 <> L2 <> 03 <> Biszop
009 <> 0281 <> 36:29 <> W2 <> 07 <> kurson
010 <> 0225 <> 16:16 <> L1 <> 08 <> Motorek


011 <> 0184 <> 69:33 <> W1 <> 14 <> phenomenon

012 <> -0038 <> 22:16 <> L4 <> 13 <> inzynierk
013 <> -0047 <> 46:40 <> W3 <> 14 <> Solo24
014 <> -0380 <> 12:12 <> W2 <> 08 <> platynowy007
015 <> -0440 <> 28:36 <> W2 <> 14 <> drfocus
016 <> -0566 <>124:112<> W6 <> 14 <> jarx68
017 <> -0592 <> 12:29 <> W1 <> 08 <> html
018 <> -0740 <> 09:17 <> L3 <> 03 <> Chaoz
019 <> -1380 <> 81:83 <> L1 <> 14 <> jappa
020 <> -1631 <> 09:42 <> L1 <> 14 <> apofis
021 <> -1979 <>104:131<> W1 <> 14 <> Verbena
022 <> -2025 <> 49:84 <> L4 <> 14 <> imarcel
023 <> -2726 <>120:152<> L11<> 14 <> Akhu
024 <> -3182 <> 94:121<> W1 <> 14 <> seba30
025 <> -3494 <>119:156<> L3 <> 08 <> Dziabor
026 <> -3996 <> 19:68 <> L30<> 11 <> 19marcin08


Gratulacje dla VooDoo piwo

Za 1 miejsce możesz sobie wymyslić jakiś podpis pod nickiem - wiadomość na priv.

19marcin08 Ty za zajęcie ostatniego miejsce masz wstawić sobie avatar Widzewa tongue

Last edited by drfocus; 18/06/2007 19:54.
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
gratuluje wygranej... Drfocus czy mogbys określic mniej wiecej kiedy by sie rozpoczeła 3 edycja i jakies zapisy! Wydaje mi sie że np. pierwsza piątka jeśli wyrazi zgode to automatycznie moze sie znalesc w rankingu :D:D

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Gratuluje pierwszej trojce piwo

Taki maly szczegol, chyba zajalem 4 a nie 5 miejsce

Strona 14 z 15 1 2 12 13 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rymoholik, rafal08, $-man, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, ElNinho[mmdea], aker), 2,836 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,406
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1