|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409 |
Proszę o małe sprostowanie moich wyników Bilans na dzień 13/04 jest: 026 <> -1382 <> 84:101<> L1 <> 14 <> Verbena a powinno być: 027 <> -1982 <> 84:101<> L1 <> 14 <> Verbena
w podanym rankingu dodałeś mi 600pkt
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
proszę o sprostowanie  w czwartek mój typ Lyngby-Horsens był nietrafiony...obstawiałem 1 na FT, ilość punktów się zgadza ale powinna być przegrana więc w piątek bilans 13-19 a w sobote 645, W1, bilans 14-19 po trafionym Libuorne. Reszta się zgadza. Pozdrawiam!  za świetną robotę
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
done  ważne, że punkty się zgadzają i dzięki wszystkim za poprawe moich błędów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Panowie do poniedziałku mnie nie będzie także prosze o cierpliwość i w poniedziałek nadrobie zaległości z weekendu. Możliwe, że kolega Dziabor jak będzie miał czas podliczy ranking.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
uuu, po 2 dniach suto zakrapianych wracam do domu, marze tylko zeby isc spac!!!! prysznic juz wzialem  mozliwe ze jutro podlicze ranking !! pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Ajm bek, dzięki Dziabor 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749 |
Witam.Taka drobnostka.Bilans na dzien dzisiejszy jest: 108:103<>L2 powinno byc: 109:102<>W1 Ogolnie bez zarzutu. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
poprawione jarx68  weekendowy melanż na weselu nad Polskim morzem daje znać o sobie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
18-26 W1  Pozdrawiam i dzięki za podliczanie i prowadzenie rankingu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Mam problem z edycją, ale poprawie jak mi się uda a jak nie to uwzględnie to jutro, ciągle się łapę zresztą na tym, ważne że punkty dobre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,289
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,289 |
04.05.2007 21:00 pol44 Shamrock Rovers - Sligo Rovers Typ:Shamrock Rovers Kurs:1,9 Buk:Bwin
Mecz zakończył sie wygrana gospodarzy 1-0.W rankingu zaliczono mi jako przegraną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Witam,
Sorki za ostatnie dni, ale miałem problemy z internetem. Wszystko już podliczone.
sledzik89, typ z niedzieli oczywiście zaliczony.
kamasutra narazie lista jest zamknięta jeśli chodzi o grających
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Witam,
Jako że jest sezon ogórkowy to narazie nie będzie trzeba nie zmienia ilości dni bez podanego typku, wydaje mi się, że tak będzie lepiej. Jak tylko się zaczną choćby pucharu Itertoto to będe uwzględniał dalej.
Czy jakieś uwagi??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
a nie lepiej zrobic jeszcze np tydzien i zamknac sezon i otworzyc go na nowo od pucharow europejskich. o ile dobrze pamietam to zazwyczaj ranking konczyul sie razem z zakonczeniem najsilniejszych lig swiatowych, primera division konczy sie w weekend i w niedziele wypadaloby zamknac ranking a wznowic go spowrotem na start np intertoto lub uefa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409 |
Witam Popieram stanowisko Dziabora. Należałoby zakończyć ten sezon typowania wraz z zakończeniem rozgrywek primera division i zrobić krótką przerwę. Dodatkowym argumentem jest też to, że rozpoczynają sie wakacje, a więc sezon urlopowy i wiele osób będzie chciało gdzieś wyjechać. Tam nie zawsze może być czas na podawanie typów. A tak jak piłkarzom należy się przerwa w sezonie i odpoczynek, tak też typerom podobnie. A nowy sezon rozpocząć po przerwie urlopowej np. w sierpniu z nowym regulaminem i może podziałem na dwie części ( jesień - wiosna). Wszystkim typerom życzę udanych wakacji i nabrania nowych sił oraz odpowiedniego podejścia do typowania Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Ok w takim układzie, II edycja rankingu trwa do niedzieli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Mi też tak odpowiada. W wakacje moja i pewnie nie tylko aktywność na forum spadnie praktycznie do zera  Pozdrawiam i dzięki wielkie za prowadzenie rankingu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
KLASYFIKACJA KOŃCOWA 001 <> 1560 <> 44:44 <> L1 <> 06 <> VooDoo
002 <> 1283 <> 57:59 <> W1 <> 08 <> Valverde 003 <> 1225 <> 25:32 <> L1 <> 14 <> (J)
004 <> 1158 <> 40:32 <> W3 <> 04 <> Logan 005 <> 1110 <> 19:11 <> W1 <> 03 <> sledzik89 006 <> 0496 <> 45:33 <> W1 <> 09 <> donbagino 007 <> 0309 <> 58:59 <> L2 <> 03 <> Bzyku 008 <> 0305 <> 13:13 <> L2 <> 03 <> Biszop 009 <> 0281 <> 36:29 <> W2 <> 07 <> kurson 010 <> 0225 <> 16:16 <> L1 <> 08 <> Motorek011 <> 0184 <> 69:33 <> W1 <> 14 <> phenomenon 012 <> -0038 <> 22:16 <> L4 <> 13 <> inzynierk 013 <> -0047 <> 46:40 <> W3 <> 14 <> Solo24 014 <> -0380 <> 12:12 <> W2 <> 08 <> platynowy007 015 <> -0440 <> 28:36 <> W2 <> 14 <> drfocus 016 <> -0566 <>124:112<> W6 <> 14 <> jarx68 017 <> -0592 <> 12:29 <> W1 <> 08 <> html 018 <> -0740 <> 09:17 <> L3 <> 03 <> Chaoz 019 <> -1380 <> 81:83 <> L1 <> 14 <> jappa 020 <> -1631 <> 09:42 <> L1 <> 14 <> apofis 021 <> -1979 <>104:131<> W1 <> 14 <> Verbena 022 <> -2025 <> 49:84 <> L4 <> 14 <> imarcel 023 <> -2726 <>120:152<> L11<> 14 <> Akhu 024 <> -3182 <> 94:121<> W1 <> 14 <> seba30 025 <> -3494 <>119:156<> L3 <> 08 <> Dziabor 026 <> -3996 <> 19:68 <> L30<> 11 <> 19marcin08 Gratulacje dla VooDoo  Za 1 miejsce możesz sobie wymyslić jakiś podpis pod nickiem - wiadomość na priv. 19marcin08 Ty za zajęcie ostatniego miejsce masz wstawić sobie avatar Widzewa 
Last edited by drfocus; 18/06/2007 19:54.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358 |
gratuluje wygranej... Drfocus czy mogbys określic mniej wiecej kiedy by sie rozpoczeła 3 edycja i jakies zapisy! Wydaje mi sie że np. pierwsza piątka jeśli wyrazi zgode to automatycznie moze sie znalesc w rankingu :D:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Gratuluje pierwszej trojce  Taki maly szczegol, chyba zajalem 4 a nie 5 miejsce
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|