|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
a maja na to 24 h ?? wy tez tak maciemieliscie ???? bo piszecie ze po 2-3 h ? roznie bywa. czasami doba minie, czasami 2-3h...spokojnie, bf to porzadna firma sie luzik  no i do mnie tez cos dlugo ida jak na BF juz niedlugo bedzie 24godz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
moze juz maja letnia przerwe i dlatego troszke dluzej sie czeka (juz sa)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
moze juz maja letnia przerwe i dlatego troszke dluzej sie czeka (juz sa) ogolnie juz od jakiegos czasu sie czeka coraz dluzej...kiedys w 15 minut kasa byla, teraz sie czeka...i czeka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209 |
takie małe pytanie z innej beczki  czy nie zna ktos może jakieś wtyczki firefoxa która automatycznie odświeżałaby w zdefiniowanym czasie okno z kursami
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209 |
nie rozumiem co Cie tak rozbawiło w poprzedniej wersji Firefoxa miałem taka wtyczkę ale po aktualizacji (firefoxa) niestety nie działa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
nie rozumiem co Cie tak rozbawiło w poprzedniej wersji Firefoxa miałem taka wtyczkę ale po aktualizacji (firefoxa) niestety nie działa pewnie uzywa IE i nie wie, ze do FF sa ciekawe i pomocne wtyczki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
Jest wtyczka która działa też z nowymi wersjami Firefoxa. Poszukam wieczorem i wstawię linka. Co z tymi wtyczkami koledzy o których piszecie powyżej?? I te tajemnicze uśmieszki  ?? Może coś szerzej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
wejdź na stronę firefoxa ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171 |
Wtyczki były kompatybilne z wersjami 0.9, 1.0 natomiast pod nowymi 'firefoxami' niestety już nie działaja.Ja bynajmniej tak owej nie znalazłem....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209 |
dzięki o ten skryp mi własnie chodziło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Urugwaj - Peru - Kurs kartek 5 pkt i mniej - 6 to 8 pkt - 9 pkt i więcej - --------- Witam , moze mi ktos napisac jak liczone sa te pkt ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
juz widze , wybaczcie slepemu ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171 |
U mnie działa bez zarzutu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 29 |
Witam. Proszę napisać ile trwa przelew z betfair na konto w mbanku oraz na moneybookers i jaka jest pobierana prowizja? Czy zależy to od kwoty wypłaty? Jeszcze jedno pytanie, jak wygląda sprawa z przewalutowaniem, przesyłam powiedzmy 200 zł na konto w betfair, po jakim kursie oni to policzą, dziękuję za odpowiedzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
ELo! Mam dwa konta w Betfair. Z tym drugim mam pewien problem. Chce zdeponować tam pieniądze przez moneybookers, ale wyskakuje mi komunikat, że już to konto mb jest zarejestrowane na innym koncie Betfair. Co zrobić, aby zdeponować pieniądze na drugim koncie Betfair za pomocą mb?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Czy z tej tabeli wynika ze nie mozna wyplacac na polskie konto bankowe? Pisze nie dotyczy Zastanawiam sie nad otworzeniem konta w betfair i testowaniem gry na all green. Jak najlepiej osiagac zysk przed rozpoczeciem meczu? Najpierw back po wyzszym kursie a potem lay po nizszym, czy moze lay po nizszym a w trakcie meczu back po wyzszym? Jest jakis bonus od pierwszego depozytu? W jakiej walucie lepiej zalozyc konto, euro czy pln?
|
|
|
Link skopiowany do schowka