|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561 |
Ja oczywiscie rozumiem,ze z Boubsonem troche przesadzalismy,ale jakbyscie widzieli nasza korespondencje na privach to nam na serio zalezalo by zagrac...ok!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Ok, Bousbon widzialem jest na forum, napisz do niego priva, dogadajcie się co do terminu, i mi go tutaj wpisz. Jeśli któryś w tym terminie się nie zglosi to walkower
Tylko termin ma być ustalony przez Ciebie i Boubson-a
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
hmmm... na jakiej podstawie ustaliles pary połfinalowe i do ilu zwyciestw gra sie ?
Ps. aktualnie jestem w pokoju gubity i zapraszam na krociotkie sparingi jak kto chce
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
hmmm... na jakiej podstawie ustaliles pary połfinalowe i do ilu zwyciestw gra sie ?
Ps. aktualnie jestem w pokoju gubity i zapraszam na krociotkie sparingi jak kto chce... nick: cool_skull
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Trzech zwycięzców spotka się w finale na jednym stole. Jak dla mnie pomysl idiotyczny. Skoro caly czas gramy 1/1 to dlaczego final w 3 ?  Finałowej trójce proponuje grupe... kazdy z kazdym... i tyle. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561 |
Boubson nie daje znaku zycia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Boubson dajez nak zycia i bardzo prosi aby wpisac Remika do polfinalu... Remik sorry ale nmie dam rady juz teraz a nie chce tego przeciagac... kiedys towarzysko sie spotkamy a wiec kamannn wygraj ten turniej  pozdrowienia i powodzenia wszystkim!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Nikt nie zdąży do jutra do 20  . Jak się Zabielany teraz nie odezwie do mnie to w niedzielę może się uda. W sobotę mam całodniowy turniej w piłkę n.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Nikt nie zdąży do jutra do 20  . Jak się Zabielany teraz nie odezwie do mnie to w niedzielę może się uda. W sobotę mam całodniowy turniej w piłkę n. No chyba sie zgodze z Fro Lech -em , ze nikt nie zdazy rozegrac swoich meczy do 20 dzisiaj  A wiec moze jakis inny termin ?? chyba ze innym pasuje do dzisiaj do 20 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
CHyba faktycznie przesadziłem  Termin: Wtorek 21:09 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
CHyba faktycznie przesadziłem  Termin: Wtorek 21:09  W innym formacie: 26.06.2007 do godziny 21:09
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586 |
$t$ możesz mi powiedzieć z kim gram ?? Bo nie bardzo wiem kogo szukać Boubsona czy Remika ?? Gramy jak wcześniej do 4 zwycięstw ? Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
$t$ możesz mi powiedzieć z kim gram ?? Bo nie bardzo wiem kogo szukać Boubsona czy Remika ?? Gramy jak wcześniej do 4 zwycięstw ? Pozdrawiam  Grasz z remikiem i do 5 wygranych teraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586 |
$t$ możesz mi powiedzieć z kim gram ?? Bo nie bardzo wiem kogo szukać Boubsona czy Remika ?? Gramy jak wcześniej do 4 zwycięstw ? Pozdrawiam  Grasz z remikiem i do 5 wygranych teraz ok dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Zabielany - Fro_Lech 4-1 lub 5-1.... w zaleznosci do ilu gramy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586 |
gratulacje dla pierwszego finalisty!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
Gib01, co z Twoim pw? musimy ustalic terminy, moj najblizszy wolny to sroda po 22 i czwartek do 15...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586 |
CHyba faktycznie przesadziłem  Termin: Wtorek 21:09  W innym formacie: 26.06.2007 do godziny 21:09 Skull kuknij na to Remik odezwij sie priv lub gg 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Gib01, co z Twoim pw? musimy ustalic terminy, moj najblizszy wolny to sroda po 22 i czwartek do 15... Sroda po 22 , podejrzewam ze bedzie mi pasowac... , wiec jak cos to sie jeszcze tutaj stykniemy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Gib01, co z Twoim pw? musimy ustalic terminy, moj najblizszy wolny to sroda po 22 i czwartek do 15... Sroda po 22 , podejrzewam ze bedzie mi pasowac... , wiec jak cos to sie jeszcze tutaj stykniemy. Acha , wtorek do 21:09 ... no to nie wiem. Skull , jakies propozycje ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka