|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
A na dzisiaj cos takiego:
:4gw: Capriati - Myskina 2 2.01 prof
:2gw: Mauresmo - Kuznecova 1 1.68 ( po takim kursie to gram na Mauresmo, chyba ze duzo spadnie to no bet )
:1gw: Zuluaga - Sprem 2 1.8
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
ja na dzis widze taki ladny zestwik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mauresmo-Kuznetsova 1 Kuznetsova juz pewnie bedzie zmeczona, zrreszta bylo to widac juz podczas jej wczorajszego spotkania.
Capriati-Myskina 2 Capriati tez sie meczyl wczoraj...
a do tego dorzuce jeszcze cos z mezczyzn np Massu-Zabaleta 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,856
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,856 |
Oprócz MYSKINY zagram dzisiaj na::: MAURESMO-wydaje mi sie że 19-letnia Kuznetsova nie sprosta Francuzce,która całkiem dobrze sie czuje na tych kortach(wygrała gładko 6-1 6-2 z Dulko)nie powiem że Rosjanka źle sie czuje na tych kortach ale wydaje mi sie że gra juz zdecydowanie za długo(finał w Warszawie tutaj ćwierćfinał)i zmęczenie da jej sie we znaki. ZULUAGA-gram na nią od początku turnieju i narazie mnie nie zawiodła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ;nie ma co ukrywać że Kolumbijka jest w wysokiej formie(w Warszawie przegrała z Venus w 3 setach w 2 rundzie) i bez wątpienia ta nawierzchnia tak jak dla wszystkich prawie zawodniczek/ków z Ameryki Południowej jest jej ulubioną;na przeciwko niej stanie dzisiaj Sprem-Chorwatka,która po pokonaniu 2 średnich(przeciętnych)zawodniczek:Shangunessy(w tym roku bez formy)i kwalifikantki z Niemiec(podajże Gronefeld) gra w ćwierćfinale(krecz Clijsters);wydaje mi sie że mimo tego iż Sprem wczoraj nie grała, a Zuluaga stoczyła męcząca batalie o ćwierćfinał z Sugiyamą Kolumbijka jest obecnie w lepszej dyspozycji i zwycięży w tym spotkaniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Kurs na Mauresmo 1.68 jest łakomym kąskiem biorac pod uwage jakie kursy sa w necie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mauresmo napewno zmotywowana niepowodzeniem w Warszawie nie bedzie oszczedzac dzis młodej Swietki , ktoraj jak juz wspominalem moze troszke odczuwac zmeczenie . Meczyk bedzie chyba na Euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Powiem Wam, że wczoraj wpłąciłęm kasę do Sportingbet specjalnie po to żeby zagrać na Kuznecovą bo w expekt tego nie było a w betandwin mało kasy, i zaczynam uważać że była to bardzo dobra decyzja... Przed chwilą wystawiono kursy i ku mej radości przewyższyły one moje oczekiwania:
Capriati - Myskina 2 (2,1!!) chyba najwyższy w sieci... Massu - Zabaleta 2 (2,0)
Te dwa już zagrałem (sorki za typ ATP) a mecz Mauresmo - Kuznecova na razie dla mnie NO BET kurs jednak 1,5 - 2,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
Witam na dzisiaj polecam: Capriati-Myskina 2 2.01 Mauresmo-Kuznets. 1 1.68
POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444 |
Po przeczytaniu kilku postów. Co tu więcej pisać
Capriati - Myskina @ 2 8/10 Capriati - Myskina @ 0-2 6/10 Gram to wysoko bo niewierze żeby Myskina nie wygrała tego meczu w 2 setach
V. Williams - Suarez @ 2 1/10 I może taka niespodzianka. Chociaż niezabardzo wierze.
Pozdro!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
El Darro a o Mauresmo co myslisz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444 |
Tylko tyle sadze na ten temat że Kuzniecova lekko wymęczyła zwyciestwo a wiec można zagrać Mauresmo ale granie grubo na tym poziomie ryzyko.
Mauresmo - Kuznetsova S. @ 1 3/10
Pozdro i narka!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 151 |
wszyscy graja mauresmo ja jednak postawie na rosjanke moze wygrac jesli nie beda zbyt dlugo graly i rzeczywiscie zmeczenie nie da znac o sobietak z przekory (myslalem ze kurs u naziemnych bedzie wiekszy) i do tego dodam jeszcze myskine pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865 |
Ja myślę, że Mauresmo nie ma jeszcze optymalnej formy, takiej jaką chciałaby uzyskać na French Open, z kolei w przypadku Kuznetsovej decydującym czynnikiem może być zmęczenie, bo Rosjanka gra ostatnio bardzo dużo i często bardzo długo. Dlatego też ten mecz jest ciężkim spotkaniem do gry, ja chyba go odpuszczę, myślę tylko, że będzie piękna i dosyć wyrównana wsalka mimo wszystko. Natomiast zdecydowanie zgadzam się z typem na Myszkinę. Anastasia nie grała ostatnio wiele, szykowała formę na ziemię (wiadomo,że French Open nadchodzi). Ten turniej to w zasadzie jej pierwszy poważny sprawdzian i widać, że chce w nim dojść jak najdalej. Gra lekko i jest dobrze przygotowana, czego nie można powiedzieć o Capriati. Amerykanka dziś powinna zostać rozbita, nie wytrzyma stylu gry Rosjanki i myślę, że można faktycznie zaryzykować nawet wynik 2-0 dla Myszkiny. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Capriati-Myskina 1 1.81 GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał rysiu_z_klanu: [qb]Capriati-Myskina 1 1.81 GB[/qb] Nie widzialem w sumie w akcji Myskiny, ale Capriati dzis powinna odpasc, wiec dalem na Myskine.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279 |
Kurde nie moga budowac krytuch kortów? co za problem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Przepraszam z góry za zaśmiecenie tematu, ale od 10 nie było mnie w domu - wracam i oczom nie wierzę - expekt wystawił kursy na spotkania kobiet!!!!!! Nie wiecie jaki kurs był w expekt na Myskinę????
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
Witaj ryf. Na Myskine 1,87 dawałexpekt , zresztą na Capriatti tez było tyle samo czyli 1,87. Tez sie zdziwilem ze Exp wystawił WTA. pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
hmm bardzo tam pada ?? wie ktos moze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738 |
kurde nie ma co ogladac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: deszcz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Przeciez Expekt wystawia finaly kobiet, albo mecze wyrownane typu Henin-Clijsters, wiec nic dziwnego, ze dali Myskina-Capriatti
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|