Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#131141 07/05/2004 10:02
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
A na dzisiaj cos takiego:

:4gw:
Capriati - Myskina 2 2.01 prof

:2gw:
Mauresmo - Kuznecova 1 1.68 ( po takim kursie to gram na Mauresmo, chyba ze duzo spadnie to no bet )

:1gw:
Zuluaga - Sprem 2 1.8

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#131142 07/05/2004 12:00
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
ja na dzis widze taki ladny zestwik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Mauresmo-Kuznetsova 1 Kuznetsova juz pewnie bedzie zmeczona, zrreszta bylo to widac juz podczas jej wczorajszego spotkania.

Capriati-Myskina 2 Capriati tez sie meczyl wczoraj...

a do tego dorzuce jeszcze cos z mezczyzn np
Massu-Zabaleta 2

#131143 07/05/2004 12:31
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,856
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,856
Oprócz MYSKINY zagram dzisiaj na:::
MAURESMO-wydaje mi sie że 19-letnia Kuznetsova nie sprosta Francuzce,która całkiem dobrze sie czuje na tych kortach(wygrała gładko 6-1 6-2 z Dulko)nie powiem że Rosjanka źle sie czuje na tych kortach ale wydaje mi sie że gra juz zdecydowanie za długo(finał w Warszawie tutaj ćwierćfinał)i zmęczenie da jej sie we znaki.
ZULUAGA-gram na nią od początku turnieju i narazie mnie nie zawiodła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ;nie ma co ukrywać że Kolumbijka jest w wysokiej formie(w Warszawie przegrała z Venus w 3 setach w 2 rundzie) i bez wątpienia ta nawierzchnia tak jak dla wszystkich prawie zawodniczek/ków z Ameryki Południowej jest jej ulubioną;na przeciwko niej stanie dzisiaj Sprem-Chorwatka,która po pokonaniu 2 średnich(przeciętnych)zawodniczek:Shangunessy(w tym roku bez formy)i kwalifikantki z Niemiec(podajże Gronefeld) gra w ćwierćfinale(krecz Clijsters);wydaje mi sie że mimo tego iż Sprem wczoraj nie grała, a Zuluaga stoczyła męcząca batalie o ćwierćfinał z Sugiyamą Kolumbijka jest obecnie w lepszej dyspozycji i zwycięży w tym spotkaniu

#131144 07/05/2004 12:36
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Kurs na Mauresmo 1.68 jest łakomym kąskiem biorac pod uwage jakie kursy sa w necie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mauresmo napewno zmotywowana niepowodzeniem w Warszawie nie bedzie oszczedzac dzis młodej Swietki , ktoraj jak juz wspominalem moze troszke odczuwac zmeczenie . Meczyk bedzie chyba na Euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#131145 07/05/2004 12:46
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Powiem Wam, że wczoraj wpłąciłęm kasę do Sportingbet specjalnie po to żeby zagrać na Kuznecovą bo w expekt tego nie było a w betandwin mało kasy, i zaczynam uważać że była to bardzo dobra decyzja... Przed chwilą wystawiono kursy i ku mej radości przewyższyły one moje oczekiwania:

Capriati - Myskina 2 (2,1!!) chyba najwyższy w sieci...
Massu - Zabaleta 2 (2,0)


Te dwa już zagrałem (sorki za typ ATP) a mecz Mauresmo - Kuznecova na razie dla mnie NO BET kurs jednak 1,5 - 2,5

#131146 07/05/2004 13:08
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Witam na dzisiaj polecam:
Capriati-Myskina 2 2.01
Mauresmo-Kuznets. 1 1.68

POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#131147 07/05/2004 14:07
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Po przeczytaniu kilku postów. Co tu więcej pisać

Capriati - Myskina @ 2 8/10
Capriati - Myskina @ 0-2 6/10
Gram to wysoko bo niewierze żeby Myskina nie wygrała tego meczu w 2 setach

V. Williams - Suarez @ 2 1/10
I może taka niespodzianka. Chociaż niezabardzo wierze.

Pozdro!!!

#131148 07/05/2004 14:11
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
El Darro a o Mauresmo co myslisz ?

#131149 07/05/2004 14:19
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Tylko tyle sadze na ten temat że Kuzniecova lekko wymęczyła zwyciestwo a wiec można zagrać Mauresmo
ale granie grubo na tym poziomie ryzyko.

Mauresmo - Kuznetsova S. @ 1 3/10

Pozdro i narka!!!

#131150 07/05/2004 14:48
Dołączył: Feb 2004
Posty: 151
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 151
wszyscy graja mauresmo ja jednak postawie na rosjanke moze wygrac jesli nie beda zbyt dlugo graly i rzeczywiscie zmeczenie nie da znac o sobietak z przekory (myslalem ze kurs u naziemnych bedzie wiekszy) i do tego dodam jeszcze myskine pozdro

#131151 07/05/2004 14:57
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Ja myślę, że Mauresmo nie ma jeszcze optymalnej formy, takiej jaką chciałaby uzyskać na French Open, z kolei w przypadku Kuznetsovej decydującym czynnikiem może być zmęczenie, bo Rosjanka gra ostatnio bardzo dużo i często bardzo długo. Dlatego też ten mecz jest ciężkim spotkaniem do gry, ja chyba go odpuszczę, myślę tylko, że będzie piękna i dosyć wyrównana wsalka mimo wszystko. Natomiast zdecydowanie zgadzam się z typem na Myszkinę.
Anastasia nie grała ostatnio wiele, szykowała formę na ziemię (wiadomo,że French Open nadchodzi). Ten turniej to w zasadzie jej pierwszy poważny sprawdzian i widać, że chce w nim dojść jak najdalej. Gra lekko i jest dobrze przygotowana, czego nie można powiedzieć o Capriati. Amerykanka dziś powinna zostać rozbita, nie wytrzyma stylu gry Rosjanki i myślę, że można faktycznie zaryzykować nawet wynik 2-0 dla Myszkiny.
Pozdrawiam

#131152 07/05/2004 16:00
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Capriati-Myskina 1 1.81 GB

#131153 07/05/2004 16:05
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał rysiu_z_klanu:
[qb]Capriati-Myskina 1 1.81 GB[/qb]
Nie widzialem w sumie w akcji Myskiny, ale Capriati dzis powinna odpasc, wiec dalem na Myskine.

#131154 07/05/2004 16:08
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
No i pieknie, deszcz

#131155 07/05/2004 16:28
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
Kurde nie moga budowac krytuch kortów? co za problem

#131156 07/05/2004 16:42
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Przepraszam z góry za zaśmiecenie tematu, ale od 10 nie było mnie w domu - wracam i oczom nie wierzę - expekt wystawił kursy na spotkania kobiet!!!!!! Nie wiecie jaki kurs był w expekt na Myskinę????

#131157 07/05/2004 16:57
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Witaj ryf.
Na Myskine 1,87 dawałexpekt , zresztą na Capriatti tez było tyle samo czyli 1,87.
Tez sie zdziwilem ze Exp wystawił WTA.
pozdr

#131158 07/05/2004 17:16
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
hmm bardzo tam pada ??
wie ktos moze

#131159 07/05/2004 17:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
kurde nie ma co ogladac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: deszcz

#131160 07/05/2004 17:37
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Przeciez Expekt wystawia finaly kobiet, albo mecze wyrownane typu Henin-Clijsters, wiec nic dziwnego, ze dali Myskina-Capriatti

Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, burbon, Lukasz111, betowiec, rafal08, Sensei, $-man, latajaca_holenderka, alfa, JelineK, ANZELMO), 2,619 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,356
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1